forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-03-29, 02:40:05

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
3. Białka jako materiał do budowy i przebudowy ciała powinno mieć możliwie wysoką wartość biologiczną, powinno to być białko zwierzęce, a nie roślinne.
658482 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Wolne tematy
| | |-+  Krew i tłuszcz ! pokarm naszych stwórców!
« poprzedni nastpny »
Strony: [1] Do dou Drukuj
Autor Wtek: Krew i tłuszcz ! pokarm naszych stwórców!  (Przeczytany 5031 razy)
lj19
Go


Email
Krew i tłuszcz ! pokarm naszych stwórców!
« : 2008-07-26, 16:37:40 »

Sorry ,że zakładam wątek bardzo podobny do poprzedniego ale to z racji tego ,że od dłuższego czasu się do niego przymierzałem!Jakiś czas temu natknąłem się na książkę założyciela Ruchu Raeliańskiego "Przesłanie od przybyszów z kosmosu"Znaleźć tam można mnóstwo zbieżności z oceną i interpretacją wątków biblijnych i innych wielkich ksiąg religijnych o których wspomina  dr JK w swoich książkach i artykułach....czy bóg czy bogowie?....czy szatan jest potępiony czy może ma inne spojrzenia na rzeczywistość ale też jest w randze boskiej?....znaleźć tam można wiele wyjaśnień( do przyjęcia lub  nie) z enigmatycznych obrazowości zawartych w wielkich księgach religijnych. Mnie osobiście bolą dwa zawarte tam stwierdzenia ...a mianowicie to ,że nie ma boga niematerialnego i ,że po  śmierci dusza ludzka ulega rozproszeniu Sad...Naprawdę warto tę książkę przeczytać! Pliki do pobrania     http://pl.rael.org/download.php?view.37
Zapisane
Daniel
Go


Email
Odp: Krew i tłuszcz ! pokarm naszych stwórców!
« Odpowiedz #1 : 2008-07-27, 17:17:28 »

Poświęciłem się i przejrzałem tą tajemną wiedzę. Czysta głupota i szkoda czasu na jakąkolwiek dyskusję nad dziełem czysto fantazyjnym, a przy tym sprzecznym logicznie.
Zapisane
minimax
Go


Email
Odp: Krew i tłuszcz ! pokarm naszych stwórców!
« Odpowiedz #2 : 2008-07-27, 18:32:59 »

Im glupsze tym bardziej przemawia do niektorych. Komunismus ma sie dobrze i to od dwoch tysiecy lat.
Zapisane
Waldek
Go


Email
Odp: Krew i tłuszcz ! pokarm naszych stwórców!
« Odpowiedz #3 : 2008-07-27, 20:09:21 »

No cóż mnie też to nie przekonuje. Rael wydaje się być małowiarygodynym epigonem Danikena czy Sithina.

Czarę goryczy przelewają te ustawiczne prozby "bogów-elohim" o "przynajmniej 1% rocznego dochodu na proroka proroków i paserza pasterzy" Laughing  Laughing No i raz jest tłuszcz a raz owoce, warzywa i mało mięsa... Pogubił się chłop w radosnej twórczości Confused Laughing

Ale jeden koncept ma dobry: "Geniokracja" Laughing "demokrację, wybory i głosowania trzeba znieść bo bezsensem jest by komórki stopy miały równe prawa jak komórki mózgu". Cool

No i podobał mi się też wątek nieskończoności: "atomy i cząsteczki ręki jako słońca i planety na których też żyją i umierają całe cywilizacje wierząc w jakiś bogów i duszę..." Shocked Można by w oparciu o taki motyw niezłe sf napisać a nie taki bałach.
Zapisane
kodar
Go


Email
Odp: Krew i tłuszcz ! pokarm naszych stwórców!
« Odpowiedz #4 : 2008-07-27, 23:50:24 »

Sorry ,że zakładam wątek bardzo podobny do poprzedniego ale to z racji tego ,że od dłuższego czasu się do niego przymierzałem!Jakiś czas temu natknąłem się na książkę założyciela Ruchu Raeliańskiego "Przesłanie od przybyszów z kosmosu"Znaleźć tam można mnóstwo zbieżności z oceną i interpretacją wątków biblijnych i innych wielkich ksiąg religijnych o których wspomina  dr JK w swoich książkach i artykułach....czy bóg czy bogowie?....czy szatan jest potępiony czy może ma inne spojrzenia na rzeczywistość ale też jest w randze boskiej?....znaleźć tam można wiele wyjaśnień( do przyjęcia lub  nie) z enigmatycznych obrazowości zawartych w wielkich księgach religijnych. Mnie osobiście bolą dwa zawarte tam stwierdzenia ...a mianowicie to ,że nie ma boga niematerialnego i ,że po  śmierci dusza ludzka ulega rozproszeniu Sad...Naprawdę warto tę książkę przeczytać! Pliki do pobrania     http://pl.rael.org/download.php?view.37
  Smile Czesc,dawno nic nie pisales,ja osobiscie czytam  wszystko o ezoteryce m.in.tutaj:
"Ezoteryka generalnie cieszy się coraz większym zainteresowaniem, gdyż czytelnik w dzisiejszym zagonionym świecie nie znajduje już rozwiązań swoich problemów w psychologii osobowości, bazującej na psychologii Freuda, czy Junga, środkach farmakologicznych manipulujących nastrój, czy wręcz nałogach najróżniejszego rodzaju. Poradnik psychologiczny co najwyżej wyjaśni nam to, co chciałaby nam powiedzieć podświadomość, lecz nie pokaże nam głębszych zależności związanych z psychologią duszy, nie odpowie nam na podstawowe pytania ludzkiej egzystencji. Dobra książka ezoteryczna często jest brakującym ogniwem do zrozumienia siebie, otoczenia i Wszechświata"
http://www.wydawnictwocentrum.pl/
Zapisane
kodar
Go


Email
Odp: Krew i tłuszcz ! pokarm naszych stwórców!
« Odpowiedz #5 : 2008-07-28, 00:07:38 »

Zapisane
damek
Go


Email
Odp: Krew i tłuszcz ! pokarm naszych stwórców!
« Odpowiedz #6 : 2008-07-28, 13:59:01 »

Miałam kiedyś okazje zapoznać się z pismami proroka Raela, wszystkie ksiązeczki dostępne online przeczytałam z zaciekawieniem, bowiem prawdy poszukiwałam. Już wtedy wiedziałam, że francuzi to całkiem rozumny naród jest i można u nich sporo dobrego zaobserwować i z korzyścią dla siebie praktykować, np. rzeczywiste równouprawnienie mężów i białogłów. Trzeba sporo wiedzieć, aby móc sprawnie ocenić gdzie Rael do prawdy się zbliża, a gdzie błądzi jak błądzą pijani. Jest wiele organizacji, sekt, itp których głównym celem jest zaspokojenie ludzkiej ciekawości i tym samym skierowanie jej na okreslone tory, aby utrudnić dotarcie do Prawdy. Optymalni wiedzą, że aby poznać Prawdę, koniecznością jest wpierw dysponować wiedzą. Od raela mozna się sporo nauczyć, podobnie jak i np. od świadków jehowy. A Prawde poznać można tylko samemu, dzięki wiedzy dra Jana Kwaśniewskiego, bowiem niezbędna ku temu jest zdrowa czynność mózgu.
Zapisane
wojteks
Go


Email
Odp: Krew i tłuszcz ! pokarm naszych stwórców!
« Odpowiedz #7 : 2008-07-29, 15:37:19 »

Czysta głupota i szkoda czasu ...

Jestem za, a nawet jeszcze bardziej, bo Instytut Żywności i Żywienia w mieście Warszawie nawet zaleca "pięć razy warzywa i owoce".
Zapisane
Strony: [1] Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.062 sekund z 19 zapytaniami.