forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-04-29, 09:50:13

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
3. Białka jako materiał do budowy i przebudowy ciała powinno mieć możliwie wysoką wartość biologiczną, powinno to być białko zwierzęce, a nie roślinne.
660629 wiadomoci w 4059 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Żywienie Optymalne
| | |-+  Dławienie w gardle
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 ... 17 18 19 20 21 [22] 23 24 25 26 27 28 Do dou Drukuj
Autor Wtek: Dławienie w gardle  (Przeczytany 296075 razy)
kangur
Go


Email
Odp: Dławienie w gardle
« Odpowiedz #420 : 2008-10-25, 20:56:54 »

Co to znaczy "suplementacja" magnezowa?
Czy to cos na "kan-DYDY" czy na "krosty w gardle"Razz

Moze jestes "jasnowidzem" i wiesz jak wyglada "gospodarka elektrolitowa"
na odleglosc?  Shocked Shocked Shocked

Jasnowidzem to jestes ty. Wszystkim wskazujesz droge do pieniedzy i zdrowia a sam jestes i chory i golodupiec.
Zapisane
grizzly
Go


Email
Odp: Dławienie w gardle
« Odpowiedz #421 : 2008-10-25, 21:13:10 »

...Jasnowidzem to jestes ty. Wszystkim wskazujesz droge do pieniedzy i zdrowia a sam jestes i chory i golodupiec...

A co powinienem "wskazywac""kan-DYDY", "krosty", "srebro do moczenia kopytek",
"swiat lewatyw i latajacych termoforow" ???  Cool Razz
 
Zapisane
grizzly
Go


Email
Odp: Dławienie w gardle
« Odpowiedz #422 : 2008-10-25, 21:28:31 »

...Jasnowidzem to jestes ty...

Kangur statystyki sa nieublagane!!!  Shocked
Zyjemy w swiecie "MATRIX 90/10"  Cool

Dlaczego z takim "uporem maniaka" zapierasz sie:
oczywistym - oczywistosciom !!!  Cool Razz

Zapisane
jurek46
Go


Email
Odp: Dławienie w gardle
« Odpowiedz #423 : 2008-10-25, 22:11:32 »

...Widzę ze Grizlego prosisz o pomoc On takich nie udziela,A NAPEWNO JA TEGO NIGDY NIE ZAUWAZYLEM...

Jurek zlituj sie!!! Shocked Dlaczego wprowadzasz w blad userow???  Confused

Najpierw publicznie i ostentacyjnie wypisujesz, ze moje rady Tobie sa zbedne,
wypisujesz "brednie" Crying or Very sad na temat mojego TATY Confused, podobnie jak
wypisywales banialuki na temat rodziny PANSTWA KWASNIEWSKICH!!! Confused Crying or Very sad

Dodatkowo "palisz glupa" udajac, ze nie jestes swiadomy w jakim swiecie zyjesz?!  Shocked

Oj! Nie ladnie!  Shocked

Czym większe litery wstawiasz do swych tekstów,coraz bardziej słoma wyłazi Tobie butami.Zamiast tych wielkich tekstów daj chociaż jeden Cytat,że ja coś takiego napisałem.
Ludzie podli to tacy ,którzy myślą ze rzuca kamieniem ,i każdy im w takie bzdury uwierzy.Wydoroślej i zacznij od tego aby przeprosi tych którym ja zawdzięczam życie.
Zapisane
zbynek
Go


Email
Odp: Dławienie w gardle
« Odpowiedz #424 : 2008-10-25, 22:42:05 »

"MATRIX 90/10" Cool
http://www.google.pl/search?hl=pl&lr=lang_pl&q=%22MATRIX+90/10%22+forum+site:dr-kwasniewski.pl&start=0&sa=N
"MATRIX 90/10". "MATRIX 90/10", "MATRIX 90/10" .....  znacie go, Confused Shocked Confused ktoś tu ma kuku na muniu !!!
Zapisane
grizzly
Go


Email
Odp: Dławienie w gardle
« Odpowiedz #425 : 2008-10-25, 23:18:24 »

"MATRIX 90/10" Cool
http://www.google.pl/search?hl=pl&lr=lang_pl&q=%22MATRIX+90/10%22+forum+site:dr-kwasniewski.pl&start=0&sa=N
"MATRIX 90/10". "MATRIX 90/10", "MATRIX 90/10" .....  znacie go, Confused Shocked Confused ktoś tu ma kuku na muniu !!!

Dziekuje za tak "ujmujaca"  delikatnosc Cool

Zbynek, czy przypadkiem "egalitarne komusze korzonki"
nie dokuczaja Tobie w te jesienne "zle dni"Razz Razz Razz 

Zapisane
zbynek
Go


Email
Odp: Dławienie w gardle
« Odpowiedz #426 : 2008-10-25, 23:40:15 »

Zbynek, czy przypadkiem "egalitarne komusze korzonki"
nie dokuczaja Tobie w te jesienne "zle dni" ? Razz Razz Razz
Największy forumowy troll...  lepszego dowodu nie trzeba  Cool-   nominuje go  do nagrody "Złotego Trolla”
Nagrodą będzie dedykacja - aforyzm.
’’Nawet w dziedzinie przyjemności nie wolno nam akceptować egalitarnych kryteriów.
To, co sprawia przyjemność świni, jest świńską przyjemnością’’
Zapisane
adampio
Go


Email
Odp: Dławienie w gardle
« Odpowiedz #427 : 2008-10-25, 23:51:28 »

Widzisz Majka, nie jestes sama z tymi sercowymi "dolegliwosciami".

Adampio jest mistrzem w kombinowaniu potraw, ja jem "prosto", szkoda mi czasu na wymyslanie/mam to juz za soba.

Np. dzisiaj na sniadanie 4 zoltka + 2 srednie pomidory + 100g babki kartoflanej, ktora pieklam 4 dni temu/jak sie nie myle/.

Teraz wlasnie zjadlam 250-300g gestej zupy jarzynowej na kostnym wywarze z lazka gesiego smalcu.

Miedzy posilkami byla kawa, herbata, woda.

Wprawdzie w sobote/niedziele jadlam mleczne, ale dzisiaj nie mialam na nie ochoty.



Hana, ja tez jem prosto tylko troche urozmaicono.

Generalnie chodzi o to aby zjesc na sniadanie 100 gr zoltka w takiej czy innej formie, z jakimis tam warzywami na duzej ilosci tluszczu.
Trzeba, ....ja licze BTW przy sniadaniu...
nastepnie dopasowuje moje potzreby do "zachcianek", tzn..czuje glod, to jem jakis tlusty ser, albo pije smietane, albo jjem maslo....
Na obiadokolacje jem kawalek miesa tlustego z duza iloscia tluszczu i warzywa, najczesciej smarzone, albo wczesniej gotowane a pozniej smarzone..
aaaaaaaaaaaa, kolatanie serca, bo tak to sie nazywa mialem. Ale to nic groznego...to konsekwencja myslenia o tym co sie moze stac. Czyli, jezeli serce bije mocniej niz normalnie, tak nam sie wydaje,  to zaczynamy myslec o tego konsekwencjach, czyli cos jest nie tak...."moze zawal", i w tym momencie pogarszamy stan naszego stanu. Czyli....depresja, albo stan zaburzenie psychycznego zakrawajacy na depresje. Dlatego, w tym momencie nalezy zaczac myslec pozytywnie, o czyms co nam sprawia przyjemnosc, albo o tym co by nam sprawilo przyjemnosc. To z punktu widzenia psychologicznego. Natomista z punktu widzenia diety, to tluszcz, a zwlaszcza slonina, daje ukojenie. Malo wegla duzo tluszcu i umiarkowane bilako= wyjsciem z depresji, ktorej powodem jest Twoj stan obecny.
Zapisane
grizzly
Go


Email
Odp: Dławienie w gardle
« Odpowiedz #428 : 2008-10-25, 23:54:20 »

...Największy forumowy troll...  lepszego dowodu nie trzeba  Cool-   nominuje go  do nagrody "Złotego Trolla”
Nagrodą będzie dedykacja - aforyzm.
’’Nawet w dziedzinie przyjemności nie wolno nam akceptować egalitarnych kryteriów.
To, co sprawia przyjemność świni, jest świńską przyjemnością’’
...

Dziekuje Zbynek za wyroznienie Razz
Z twojej "renki" kazda uwaga to prawdziwy zaszczyt!!!  Cool Razz

Zapisane
lekarka
Go


Email
Odp: Dławienie w gardle
« Odpowiedz #429 : 2008-10-26, 09:10:48 »

Na razie u mnie mija szósty rotowania mlecznych.1. Zgodnie z planem wcześniejszym eksperyment uważam za skończony. W niedziele wracam do mlecznych na stałe, t.z. głównie do masła. Śmietanę ograniczam. Sery jadam rzadko.

A dowody? TPO, TG? No wiesz, medycyna akedemicka się tego domaga  Cool by udowodnić, że postępowanie w czymś zadziałało.
Żartuję.
Obserwuj się. U starszych by "dopełnić formalności" zaleca się mleczne co 5 dni na 6 tyg .
Nie trzeba słuchać zaleceń alergologii, da się samonaprawić po swojemu. Leczące są (minimum) 3 dniówki DO (bez zbóż i mlecznych) powtarzane często.
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Dławienie w gardle
« Odpowiedz #430 : 2008-10-26, 09:39:04 »

"Czeba" w końcu powiedzieć sobie PRAWDE  Cool Razz
Rotacje nie leczą wszystkiego(czasem "na wczoraj") i wszystkich ,tak jak "lekarka" sugeruje na Forum dr.Jana Kwasniwskiego.
"Przestańmy" sie wreszcie oszukiwać !  Razz
Zapisane
zdrowa
Go


Email
Odp: Dławienie w gardle
« Odpowiedz #431 : 2008-10-26, 09:53:33 »

Niektórych już nic nie wyleczy.
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Dławienie w gardle
« Odpowiedz #432 : 2008-10-26, 09:57:07 »

Niektórych już nic nie wyleczy.

Masz racje.Jak ktoś sobie solidnie zasrał w życiu,to nawet "DO śmietanowa forma" ,ani rotacje,ani skakanie po psiankowatych,ani rotacje baraniny,soi,owsa,jęczmienia,sieczki mu nie pomogą  Sad

Zapisane
Majka
Go


Email
Odp: Dławienie w gardle
« Odpowiedz #433 : 2008-10-26, 10:52:27 »

... Grizzly, nie znam dobrego lekarza optymalnego. Do Jastrzębiej Góry trochę za daleko...

Maja nie przejmuj sie!  Cool Ja znam doskonale kilku.  Cool
Oby wszyscy mieli takie "problemy" ze nie znaja!  Cool Razz

Jesli interesujesz sie przedluzeniem zycia o 20-50 lat co uczyni dodatkowe dochody
przez 50 lat w wysokosci:

u "mlotkowego"(roczne dochody   do   24 tys $)
   do 1 mln 200 tys $      czyli ( 3 mln 600 tys pln)

"ELITY" (roczne dochody od 100 tys $)
   od 5 mln $                      czyli ( 15 mln    pln)

Czy warto o tym myslec i inwestowac???  Cool Razz

[glow=red,2,300]
Grizzly, czyś Ty zwariował?
Zapisane
Majka
Go


Email
Odp: Dławienie w gardle
« Odpowiedz #434 : 2008-10-26, 11:02:47 »

Na razie u mnie mija szósty rotowania mlecznych.1. Zgodnie z planem wcześniejszym eksperyment uważam za skończony. W niedziele wracam do mlecznych na stałe, t.z. głównie do masła. Śmietanę ograniczam. Sery jadam rzadko.

A dowody? TPO, TG? No wiesz, medycyna akedemicka się tego domaga  Cool by udowodnić, że postępowanie w czymś zadziałało.
Żartuję.
Obserwuj się. U starszych by "dopełnić formalności" zaleca się mleczne co 5 dni na 6 tyg .
Nie trzeba słuchać zaleceń alergologii, da się samonaprawić po swojemu. Leczące są (minimum) 3 dniówki DO (bez zbóż i mlecznych) powtarzane często.

Na razie zaobserwowałam ustanie całkowite kataru po posiłkach i w trakcie spożywania. Na rotacji 9(w dni bezmleczne) dziwiło mnie to, ale przy śniadaniui i zaraz po posiłku  zużywałam 3 chusteczki higieniczne, przy obiedzie mniej. To był katar alergiczny. Dzisiaj sucho. Przypadek?  Badania zrobię za miesiąc. Pewnie takie trzydniówki rotacyjne mi się trafią
Zapisane
kangur
Go


Email
Odp: Dławienie w gardle
« Odpowiedz #435 : 2008-10-26, 11:08:45 »


Na razie zaobserwowałam ustanie całkowite kataru po posiłkach i w trakcie spożywania. Na rotacji 9(w dni bezmleczne) dziwiło mnie to, ale przy śniadaniui i zaraz po posiłku  zużywałam 3 chusteczki higieniczne, przy obiedzie mniej. To był katar alergiczny. Dzisiaj sucho. Przypadek?  Badania zrobię za miesiąc. Pewnie takie trzydniówki rotacyjne mi się trafią

A serduszko?
Zapisane
jurek46
Go


Email
Odp: Dławienie w gardle
« Odpowiedz #436 : 2008-10-26, 11:17:19 »

Na razie u mnie mija szósty rotowania mlecznych.1. Zgodnie z planem wcześniejszym eksperyment uważam za skończony. W niedziele wracam do mlecznych na stałe, t.z. głównie do masła. Śmietanę ograniczam. Sery jadam rzadko.

A dowody? TPO, TG? No wiesz, medycyna akedemicka się tego domaga  Cool by udowodnić, że postępowanie w czymś zadziałało.
Żartuję.
Obserwuj się. U starszych by "dopełnić formalności" zaleca się mleczne co 5 dni na 6 tyg .
Nie trzeba słuchać zaleceń alergologii, da się samonaprawić po swojemu. Leczące są (minimum) 3 dniówki DO (bez zbóż i mlecznych) powtarzane często.

Na razie zaobserwowałam ustanie całkowite kataru po posiłkach i w trakcie spożywania. Na rotacji 9(w dni bezmleczne) dziwiło mnie to, ale przy śniadaniui i zaraz po posiłku  zużywałam 3 chusteczki higieniczne, przy obiedzie mniej. To był katar alergiczny. Dzisiaj sucho. Przypadek?  Badania zrobię za miesiąc. Pewnie takie trzydniówki rotacyjne mi się trafią

A ja mam nadmiar badań,zastrzyków,wlewów,tabletek.Ale sie nie poddaje i cały czas mysle ze bedzie lepiej.
Niektóre posty czytam pacjeta z którymi jestem na sali.Jak dotychcza nie jest zachęcajace do podjęcia DO przez chorych.Dziwia sie że ja potrafię jeszcze tracic siły aby to wszystko zgłebiac.
Ale szybciej przekonałem do tego ludzi którzy sami pomocy potrzebuja niz u nas na forum przekona sie chociaż jedna osoba,a wiadomo o kogo chodzi,wszyscy Edytko wskazują na
Zapisane
grizzly
Go


Email
Odp: Dławienie w gardle
« Odpowiedz #437 : 2008-10-26, 11:20:55 »

...Grizzly, czyś Ty zwariował?...

A co, czy to takie trudne do "zrozumienia" ? Cool

Czy "palisz glupa", czy moze jestes biedna jak przyslowiowa "mysz koscielna"
i mieszkasz w malym kraju gdzie panoszy sie "selekcja negatywna" ???  Cool Razz

Jesli faktycnie jestes "skazana" na roczne dochody do $ 5000 to
nie dziwie sie, ze Twoje zycie tak nisko oceniasz.  Cool

W takim wypadku to czynsz, prad, gaz na "dozywanie"
ma priorytet nad "zyciem i zdrowiem"  Cool Razz

Zapisane
ali
Go


Email
Odp: Dławienie w gardle
« Odpowiedz #438 : 2008-10-26, 14:34:37 »


Ale szybciej przekonałem do tego ludzi którzy sami pomocy potrzebuja niz u nas na forum przekona sie chociaż jedna osoba,a wiadomo o kogo chodzi,wszyscy Edytko wskazują na

no i  o czym mowa?

 kto szuka ten znajduje

Elma  nie ma na to żadnego wpływu

dalsze komentarze zbyteczne
ps.
mówiłem  co  niektórym jak mają postąpić, ale woleli kuracje nawet  w Stanach  nie  zmianę która nic nie kosztuje,
i dziś wąchają kwiatki od dołu


Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Dławienie w gardle
« Odpowiedz #439 : 2008-10-26, 14:53:20 »



Elma  nie ma na to żadnego wpływu


Dokładnie!Ale ludzie są leniwi i czasem wolą swoja leniwość usprawiedliwić czyimś zachowaniem  Razz Cool
Zapisane
Strony: 1 ... 17 18 19 20 21 [22] 23 24 25 26 27 28 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.038 sekund z 17 zapytaniami.