forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-03-29, 06:23:35

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
2. Należy jeść wtedy, gdy się chce jeść i zjadać tyle, by nie czuć potrzeby dalszego jedzenia.
658483 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Żywienie Optymalne
| | |-+  ŻO a zdrowie
« poprzedni nastpny »
Strony: [1] Do dou Drukuj
Autor Wtek: ŻO a zdrowie  (Przeczytany 5177 razy)
Iza
Go


Email
ŻO a zdrowie
« : 2008-08-05, 10:56:30 »

od 3 tygodni odżywiam sie zgodnie z zasadmi ŻO i musze przyznac ze dosc dobrze sie czuje (mam wiecej energii, ważne troche mniej...)ale...

prawie od początku diety mam problemy ze skórkami u paznokcii (chciałam dodac ze staram sie regularnie jesc bakalie:orzechy laskowe, słonecznik, migdały, a nawet nasiona z dyni, które ponoc zawierają duzo cynku... i nic)
co to moze znaczyc????
Zapisane
adampio
Go


Email
Odp: ŻO a zdrowie
« Odpowiedz #1 : 2008-08-06, 07:11:29 »

od 3 tygodni odżywiam sie zgodnie z zasadmi ŻO i musze przyznac ze dosc dobrze sie czuje (mam wiecej energii, ważne troche mniej...)ale...

prawie od początku diety mam problemy ze skórkami u paznokcii (chciałam dodac ze staram sie regularnie jesc bakalie:orzechy laskowe, słonecznik, migdały, a nawet nasiona z dyni, które ponoc zawierają duzo cynku... i nic)
co to moze znaczyc????

Iza, czy ty myslisz, ze ZO to czarodziejska rozdzka? Ze zaczniesz jeszc optymalnie i nagle wszystko sie zmieni?

Pozwol swojemu organizmowi przestawic sie na ten sposob zywienia !!!

Pamietaj tez, ze te wszystkie pestki i nasiona, ktore jesz, musza byc wliczone w dzienne BTW....wszystkie z nich maja duzo wegla, ktorego na ZO/DO spozywa sie bardzo malo.

Jedz wiecej tluszczu dostarczajac skorze kolagenu a skorki w okol paznokci beda w lepszym stanie.

Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: ŻO a zdrowie
« Odpowiedz #2 : 2008-08-06, 08:26:55 »

Tak.Skórki wokół paznokci to straszna rzecz.
Ja bym się wybrała do lekarza od skór wokół paznokci.Ponoć te skóry są usuwane operacyjnie z bardzo dobrym skutkiem .Wracają jedynie u 68% operowanych młodych kobiet.Owszem zdarzają sie powikłania w postaci usuniętych całych palców w wyniku błędów lekarskich,ale to tylko 10% operowanych przypadków.
No,ale o urode trzeba dbać  Smile
Zapisane
jurek46
Go


Email
Odp: ŻO a zdrowie
« Odpowiedz #3 : 2008-08-06, 09:15:21 »

od 3 tygodni odżywiam sie zgodnie z zasadmi ŻO i musze przyznac ze dosc dobrze sie czuje (mam wiecej energii, ważne troche mniej...)ale...

prawie od początku diety mam problemy ze skórkami u paznokcii (chciałam dodac ze staram sie regularnie jesc bakalie:orzechy laskowe, słonecznik, migdały, a nawet nasiona z dyni, które ponoc zawierają duzo cynku... i nic)
co to moze znaczyc????

Iza a czy rozpoczynając ten rodzaj żywienia liczyłaś na to,że uzyskasz nie tylko wymierne korzyści w postaci oszczędności z tytułu artykułów żywnościowych,ale również oszczędności z tytułu ,nie dbania o swoje skórki .Jednak na to najlepsze lekarstwo to jest manikiurzystka,ale niestety tych zabiegów nie zwraca NFZ.
Zapisane
Iza
Go


Email
Odp: ŻO a zdrowie
« Odpowiedz #4 : 2008-08-06, 10:20:33 »

dzieki ADAMPIO za  podpowiedz, po podliczeniu ilości tłuszczu w dziennym spożyciu prawie na pewno mogło chodzic o niedobór tłuszczu...Smile

a jesli chodzi o wizytę u kosmetyczki) to w kwestii związanej z rozdwajaniem sie skórek wizyta u kosmetyczki jest na pewno NIEWSKAZANA - nie muszę juz chyba rozwijac wątku  dlaczego...

Zapisane
Strony: [1] Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.028 sekund z 17 zapytaniami.