forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, GoŠ. Zaloguj siŕ, lub zarejestruj proszŕ.
2019-11-16, 01:58:11

Zaloguj siŕ podaj▒c nazwŕ u┐ytkownika, has│o i d│ugoŠ sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
1. ┼╗ywienie Optymalne nale┼╝y rozpocz─ů─ç od razu w pe┼énym zakresie, bez ┼╝adnego okresu przej┼Ťciowego.
566903 wiadomoÂci w 4026 w▒tkach; wys│ane przez 47 u┐ytkownikˇw
Najnowszy u┐ytkownik: algrab
* Strona g│ˇwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj siŕ Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Dzia┼éy Forum
| |-+  Wolne tematy
| | |-+  Fakty w Ciechocinku
« poprzedni nastŕpny »
Strony: 1 2 [3] 4 5 Do do│u Drukuj
Autor W▒tek: Fakty w Ciechocinku  (Przeczytany 26062 razy)
evosonic
GoŠ

Email
Re: Odp: Fakty w Ciechocinku
« Odpowiedz #40 : 2008-08-06, 21:30:26 »

ile czasu nagrywano wywiad z Janem Kwa┼Ťniewskim i na jak wiele pyta┼ä doktor odpowiedzia┼é.

Sur├│wki wypad┼éo oko┼éo 23-25 min., a wi─Öc gotowego materia┼éu nagrali na 18-20 min. programu do emisji. JK wyja┼Ťni┼é rodzaje oty┼éo┼Ťci, przyczyny oty┼éo┼Ťci (wszytko jest dok┼éadnie opisane w "Jak nie chorowa─ç?"), wyja┼Ťni┼é r├│wnie┼╝ dlaczego niekt├│rzy nie chudn─ů i co robi─ç, aby zacz─Öli traci─ç na wadze... Pozdrowi┼é r├│wnie┼╝ wszystkich SERDECZNIE na zako┼äczenie, ┼╝ycz─ůc zdrowia oczywi┼Ťcie... Cool.
Nie udało mi się namówić Taty na nagranie materiału na stronę, ale to było do przewidzenia i zrozumiałe, bo nie wybrałem się do Ciechocinka sam!.

nie lepiej zrobic cos swojego i dac na jutuba lub gogle video ?  potem wystarczy limka dac do tego , to zawsze jest dszybkie 
populacja ssakowwww na ziemi bedzie to moglda ogladnac 
malgo35
GoŠ

Email
Odp: Fakty w Ciechocinku
« Odpowiedz #41 : 2008-08-06, 21:38:20 »

Maf, a czy nie zechcia┼éby┼Ť podzieli─ç si─Ö tak─ů p┼éytk─ů z kole┼╝ank─ů z forum? O jedn─ů tr├│jk─Ö w totka si─Ö nie upominam, chocia┼╝ uwa┼╝am, ┼╝e to niesprawiedliwe, ┼╝e trafi┼ée┼Ť a┼╝ dwie za jednym zamachem Wink
evosonic
GoŠ

Email
Re: Odp: Re: Fakty w Ciechocinku
« Odpowiedz #42 : 2008-08-06, 21:40:06 »

to wszysto to gowno , naprawde , nawet JK ma tak w tym tak jakby mial  downa
 niusa oceniam na zeroo

No dobra, ostra krytyka, ale zero wskazania
co mozna by bylo poprawic  Shocked

Pamietasz evosonic kilka ostatnich "programow" z udzialem znanego z lat "komuny"
trenera pilkarskiego Kazimierza G├│rskiego czy o nim tez napisalbys, ze
"tak jakby mial  downa niusa oceniam na zeroo"???  Shocked

Generalnie wszystko mozna zrobic "lepij lob gozej
i potem spijac to "piwo ktore sie nawarzyloCool Razz

w tvn JK byl zrobiony tak jak wygladal , troszke przegieli na 7 
kiego Kazimierza G├│rskiego c ----- poszukam ale  wiem
evosonic
GoŠ

Email
Re: Odp: Re: Fakty w Ciechocinku
« Odpowiedz #43 : 2008-08-06, 21:43:58 »

mozna tu edytiowac posty ? yalka proba
evosonic
GoŠ

Email
Re: Fakty w Ciechocinku
« Odpowiedz #44 : 2008-08-07, 06:14:21 »

No coz ja odebralam ten news o diecie tak:nie mozna dobrac sie do wiedzy ktora posiada jej autor to zawsze warto sprobowac osmieszy , tak dobrotliwie poklepac po plecach mowiac dobrze juz dobrze ale uspokuj sie... Tak to poczulam , moze tylko ja ,,,
slawek
GoŠ

Email
« Odpowiedz #45 : 2008-08-07, 09:44:44 »

Kupie 2 stopki, jedna swieza golonke, warzywa, ziemniaki, do smaku paczke grzybow suszonych i bedzie zupa.
I znowu wyszlo na moje, 3 stopki i 1 golonka swieza. Zawsze kupuje tez 4 grupe plastry /1 cm/ salcesonu bialego w moim ulubionym sklepiku. Stopki sie gotowaly z 3 godziny. Aha, jeszcze kupilem swiezy boczek i zrolowany upieklem w piekarniku.
Witam, Marku czy m├│g┼éby┼Ť opisa─ç dok┼éadniej jak robisz te stopki i wrzuci─ç w dzia┼é przepis├│w tu i u siebie ??
grizzly
GoŠ

Email
Odp: Re: Odp: Fakty w Ciechocinku
« Odpowiedz #46 : 2008-08-07, 10:40:47 »

...nie lepiej zrobic cos swojego i dac na jutuba lub gogle video ?  potem wystarczy limka dac do tego , to zawsze jest dszybkie 
populacja ssakowwww na ziemi bedzie to moglda ogladnac... 

Hmm  Cool Evosonic twoj pomysl nie jest zly, ale zabierajac sie do tego wkraczamy
w swiat taktyki i pieniedzy.

Zapewne mozna duzo zyskac, ale jeden "falszywy" ruch i mozna stracic wszystko  Cool

Tutaj gra idzie o naprawde duza stawke. Swiadomosc tego czesto moze
doslownie "sparalizowacCool

kodar
GoŠ

Email
« Odpowiedz #47 : 2008-08-07, 14:57:11 »

Czytaliscie prawde o parowkach Laughing Laughing

1. ZABÓJCZE PARÓWKI

Co z┼éego jest w par├│wkach? Mog─ů zawiera─ç szkodliwe zwi─ůzki azotu [azotyny i azotany – przyp. Onet], a grillowanie ich prowadzi do powstawania zwi─ůzk├│w rakotw├│rczych. I nawet je┼Ťli uda nam si─Ö u┼Ťmierzy─ç te obawy, zaciekli przeciwnicy par├│wek si─Ögaj─ů po sprawdzon─ů bro┼ä: t┼éuszcze nasycone.
Ale obecnie nawet t┼éuszcze nasycone nie s─ů ju┼╝ takie straszne, mi─Ödzy innymi dzi─Öki rzetelnym badaniom izraelskim, opublikowanym w ubieg┼éym miesi─ůcu. Okaza┼éo si─Ö, ┼╝e ludzie na diecie ubogiej w w─Öglowodany, bez ogranicze┼ä kalorycznych, spo┼╝ywali wprawdzie wi─Öcej t┼éuszcz├│w nasyconych ni┼╝ inna grupa, kt├│ra musia┼éa zredukowa─ç spo┼╝ycie i t┼éuszcz├│w i kalorii, ale tracili wi─Öcej na wadze i na koniec bada┼ä mieli lepsze warto┼Ťci cholesterolu. A jest to zaledwie jedno z serii bada┼ä, kt├│re podwa┼╝aj─ů dotychczasowe zalecenia medyczne na temat nasyconych t┼éuszcz├│w w diecie.
Zatem, je┼Ťli ju┼╝ musicie si─Ö zamartwia─ç jedzeniem, skupcie si─Ö na w─Öglowodanach w s┼éodkich bu┼éeczkach. Ale je┼Ťli chodzi o t┼éuste par├│wki - lub inne t┼éuste dania w czasie wakacji - to bym si─Ö nie przejmowa┼é.[/size](New York Times/John Tierney)
http://www.onet.pl/

maf
GoŠ

Email
« Odpowiedz #48 : 2008-08-07, 16:33:34 »

Maf, a czy nie zechcia┼éby┼Ť podzieli─ç si─Ö tak─ů p┼éytk─ů z kole┼╝ank─ů z forum? O jedn─ů tr├│jk─Ö w totka si─Ö nie upominam, chocia┼╝ uwa┼╝am, ┼╝e to niesprawiedliwe, ┼╝e trafi┼ée┼Ť a┼╝ dwie za jednym zamachem Wink
Nagrywam. Nie bede robil cenzury /wycinal wypowiedzi znanej nam Pani z IZZ/.
Pozdr
maf
Krystyna*Opty*
GoŠ

Email
« Odpowiedz #49 : 2008-08-07, 17:27:57 »

maf napisał:
Przypomnialo mi sie, ze mam od Krystyny /dziekuje Krysiu/ na kasecie video wszystkie wyklady Dr Kwasniewskiego. Nagram je na DVD i bedziemy przypominac sobie, "co jest najwazniejsze".

Fajnie, że się przydało! Smile

A swoj─ů drog─ů, a┼╝ si─Ö prosi, aby te filmiki by┼éy dost─Öpne dla wszystkich na stronie dr-kwasniewski.pl

Toan, jakie jest Twoje zdanie?
toan
GoŠ

Email
« Odpowiedz #50 : 2008-08-07, 19:37:13 »

A o jakie filmiki chodzi?. Je┼Ťli s─ů odpowiednio skompresowane, to pewnie, ┼╝e zamieszcz─Ö.
evosonic
GoŠ

Email
Re: Fakty w Ciechocinku
« Odpowiedz #51 : 2008-08-19, 22:51:56 »

iiiii cisza
szkoda
Krystyna*Opty*
GoŠ

Email
« Odpowiedz #52 : 2008-08-19, 23:10:09 »

Te filmy s─ů sprzed dobrych kilku lat, kiedy┼Ť po prostu uda┼éo mi si─Ö upolowa─ç i nagra─ç wywiad z dr. J.K. w TV warszawskiej, inny film ukaza┼é si─Ö bodaj┼╝e w Polsacie (nagrano wizyt─Ö u Pa┼ästwa Kwa┼Ťniewskich w Ciechocinku).

Niestety, moje wideo przestało działać, więc nie mogę obecnie przejrzeć tych filmów i napisać więcej szczegółów.

Mam nadziej─Ö, ┼╝e Maf zrobi nam wszystkim prezent i pode┼Ťle te filmiki emajlem do Toana, a Toan umie┼Ťci je na stronie dr-kwasniewski.pl - lepszego rozwi─ůzania nie widz─Ö.┬á Cool

Maf, co Ty na to?  Smile
maf
GoŠ

Email
Odp: Re: Fakty w Ciechocinku
« Odpowiedz #53 : 2008-08-19, 23:17:14 »

iiiii cisza
szkoda

Moja "cisza" jest spowodowana tym, ze wlasciwie mam wiele wywiadow z dr.Kwasniewskim. Toan napewno ma wyklady. Zreszta napewno sa dostepne /te wyklady/ na stronie dr-kwasniewski.pl . Szkoda , ze nie w wersji video.
Ja nie szukam, bo jestem juz przekonany, ale ten np z Sali Kongresowej? moglby zostac udostepniony.
Pozdr
maf
maf
GoŠ

Email
« Odpowiedz #54 : 2008-08-19, 23:28:01 »

Te filmy s─ů sprzed dobrych kilku lat, kiedy┼Ť po prostu uda┼éo mi si─Ö upolowa─ç i nagra─ç wywiad z dr. J.K. w TV warszawskiej, inny film ukaza┼é si─Ö bodaj┼╝e w Polsacie (nagrano wizyt─Ö u Pa┼ästwa Kwa┼Ťniewskich w Ciechocinku).

Niestety, moje wideo przestało działać, więc nie mogę obecnie przejrzeć tych filmów i napisać więcej szczegółów.

Mam nadziej─Ö, ┼╝e Maf zrobi nam wszystkim prezent i pode┼Ťle te filmiki emajlem do Toana, a Toan umie┼Ťci je na stronie dr-kwasniewski.pl - lepszego rozwi─ůzania nie widz─Ö.  Cool

Maf, co Ty na to?  Smile
Akurat zbieglismy sie z pisaniem w tym watku.
Faktycznie, mam (mamy ) tylko wywiady.
Ja jeszcze cos dogralem od tego czasu, gdy przyslalas mi kasety video. Mam jeszcze wypowiedzi Turostowskiego, wyklad Trziszki.,..
Jest to fajny material. Do calosci brakuje wyklad dr.JK. np ten z Sali Kongresowej.
(Dyktafony jeszcze nie byly w modzie) mam tylko fotki.
Pozdr
maf
toan
GoŠ

Email
« Odpowiedz #55 : 2008-08-20, 06:35:50 »

http://tiny.pl/2bp3 -  Cool
W archiwum strony OSBO, kt├│r─ů prowadzi┼éem jest wszystko (ponad 4GB), ale czemu tego nie ma na www.optymalni.org.pl - tego nie wiem?.
zbynek
GoŠ

Email
« Odpowiedz #56 : 2008-08-20, 10:19:21 »

Chcia┼éem wspomnie─ç i zarazem zapyta─ç, czy kto┼Ť widzia┼é┬á reporta┼╝ na temat ┼╝ywienia optymalnego, kt├│ry ukaza┼é si─Ö gdzie┼Ť na prze┼éomie 70/80 lat (dok┼éadnie nie pami─Ötam )┬á i by┼é zatytu┼éowany, co┼Ť tak : ” Bractwo t┼éustych ludzi”.
Pogram ten by┼é emitowany TV┬á p├│┼║no przed p├│┼énoc─ů, gdzie┬á przedstawiony by┼é w nim obraz grupy ludzi,┬á kt├│rzy w wiadomych dla siebie celach, spotykali si─Ö na wsp├│lnej kolacji suto okraszonej t┼éusto┼Ťciami. Na stole prezentowano przygotowane przez┬á pani─ů domu dania w postaci w─Ödlin, zup i w┼éasnych wypiek├│w. Ta┬á grupa┬á ludzi przy wsp├│lnym stole liczy┼éa od 6 do 9 os├│b i by┼éa przedstawiona jako ludzi szcz─Ö┼Ťliwych kt├│rym odpowiada taka forma spotka┼ä i kontakt├│w. Spotkania kolacyjno -towarzyskie by┼éy inicjowane co jaki┼Ť czas, zawsze przez innego cz┼éonka grupy. W┼Ťr├│d tych os├│b, o ile dobrze pami─Ötam by┼é r├│wnie┼╝ dr Kwa┼Ťniewski, kt├│ry prezentowa┼é walory diety. Ca┼éy program opatrzony by┼é komentarzem narratora raczej przychylnym ale przedstawiony by┼é jako niewiarygodna ciekawostka.
toan
GoŠ

Email
« Odpowiedz #57 : 2008-08-20, 13:44:46 »

Zbynku!
nie wymy┼Ťlaj "fakt├│w" do wyimaginowanej "sekciarskiej ideologii". W dekadzie, na kt├│r─ů si─Ö powo┼éujesz, Jan Kwa┼Ťniewski wyst─ůpi┼é tylko raz w TVP, (listopad 1987r.) w programie pani redaktor Urszuli Rurarz - "Gra o milion" - w towarzystwie Pani prof. Wandy Wermi┼äskiej - jednej z pierwszych pacjentek Taty┬á(od grudnia 1968r.).
zbynek
GoŠ

Email
« Odpowiedz #58 : 2008-08-20, 14:44:41 »

Zbynku!
nie wymy¶laj "fakt├│w" do wyimaginowanej "sekciarskiej ideologii". W dekadzie, na kt├│r± si─Ö powo┼éujesz, Jan Kwa¶niewski wyst±pi┼é tylko raz w TVP, (listopad 1987r.) w programie pani redaktor Urszuli Rurarz - "Gra o milion" - w towarzystwie Pani prof. Wandy Wermi┼äskiej - jednej z pierwszych pacjentek Taty (od grudnia 1968r.).
Przecie┼╝ napisa┼éem „o ile dobrze pami─Ötam”...a to by┼éo tak dawno┬á Wink. Tworzenie wyimaginowanych fakt├│w┬á nie by┼éo moim zamiarem, jednak pewnym jest┬á fakt ┼╝e taki reporta┼╝ si─Ö ukaza┼é┬á w TV o diecie wysokot┼éuszczowej. Co do wspomnianej osoby w nim wyst─Öpuj─ůcej mog┼éem si─Ö myli─ç, dodam jeszcze ┼╝e to by┼é kr├│tki materia┼é┬á bo nie wi─Öcej ni┼╝ 10 min. Oczywi┼Ťcie ┼╝e┬á nie mam tego jak potwierdzi─ç ale mo┼╝e kto┼Ť z czytaj─ůcych w─ůtek, skojarzy i przypomni sobie ┼╝e taki┬á ┬áreporta┼╝ te┼╝ ogl─ůda┼é. Question Idea
toan
GoŠ

Email
« Odpowiedz #59 : 2008-08-20, 15:17:53 »

Zbynku!
K┼éopoty z pami─Öci─ů? Shocked
No, zaraz tu jaki┼Ť "Waldek" Ci dowali o "opty"-dieicie, jak o wyrwanej ├│semce! - ┬áhttp://forum.dr-kwasniewski.pl/index.php?topic=296.msg46297#msg46297 Laughing
Strony: 1 2 [3] 4 5 Do gˇry Drukuj 
« poprzedni nastŕpny »
Skocz do:  

Dzia│a na MySQL Dzia│a na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dzia│aj▒ce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrze┐one.
Prawid│owy XHTML 1.0! Prawid│owy CSS!
Strona wygenerowana w 0.034 sekund z 17 zapytaniami.