forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-04-26, 23:40:14

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
2. Należy jeść wtedy, gdy się chce jeść i zjadać tyle, by nie czuć potrzeby dalszego jedzenia.
660458 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Wolne tematy
| | |-+  Fakty w Ciechocinku
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 2 3 [4] 5 Do dou Drukuj
Autor Wtek: Fakty w Ciechocinku  (Przeczytany 41939 razy)
grizzly
Go


Email
Odp: Fakty w Ciechocinku
« Odpowiedz #60 : 2008-08-20, 15:35:03 »

...ale może ktoś z czytających wątek, skojarzy i przypomni sobie że taki   reportaż też oglądał. Question Idea...

Zbynek to juz "archaiczne" czasy  Cool
Po co uskuteczniac takie "wykopaliskaShocked

Teraz idzie "nowe" czyli czas na filmy z udzialem Pana mgr. inż. Tomasza Kwaśniewskiego  Cool

Zapisane
toan
Go


Email
Odp: Fakty w Ciechocinku
« Odpowiedz #61 : 2008-08-20, 15:49:03 »

Grizzly
miałbym zamienić spokojne, wspaniałe życie na publiczną poniewierkę Shocked.  No taki nieroztropny to ja nie jestem!.
Zapisane
grizzly
Go


Email
Odp: Fakty w Ciechocinku
« Odpowiedz #62 : 2008-08-20, 16:06:48 »

Grizzly
miałbym zamienić spokojne, wspaniałe życie na publiczną poniewierkę Shocked.  No taki nieroztropny to ja nie jestem!.

I tak sie od tego nie wymigasz Drogi Adminie  Cool Razz

Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Fakty w Ciechocinku
« Odpowiedz #63 : 2008-08-20, 16:09:14 »

Grizzly
miałbym zamienić spokojne, wspaniałe życie na publiczną poniewierkę Shocked.  No taki nieroztropny to ja nie jestem!.

I tak sie od tego nie wymigasz Drogi Adminie  Cool Razz



Grizzly aż sie prosi Admina między wierszami o jakąś małą rolę,choćby drugoplanową  Razz 

PS.Pamiętaj o mnie grizzly,jak już ją dostaniesz   Razz
Zapisane
jurek46
Go


Email
Odp: Fakty w Ciechocinku
« Odpowiedz #64 : 2008-08-20, 18:58:58 »

Cytuj
Grizzly
miałbym zamienić spokojne, wspaniałe życie na publiczną poniewierkę Shocked.  No taki nieroztropny to ja nie jestem!.
I tak sie od tego nie wymigasz Drogi Adminie  Cool Razz
Grizzly aż sie prosi Admina między wierszami o jakąś małą rolę,choćby drugoplanową  Razz 
PS.Pamiętaj o mnie grizzly,jak już ją dostaniesz   Razz

Edytko  Grizli  już znalazł swoje miejsce i Admina tylko nie na tym forum,  tam już gra pierwsze skrzypce Very Happy
wydaje mi sie że doskonale rozumieją się nawzajem Very Happy
Zapisane
toan
Go


Email
Odp: Fakty w Ciechocinku
« Odpowiedz #65 : 2008-08-20, 21:47:14 »

W archiwum strony OSBO, którą prowadziłem jest wszystko ...

Całe archiwum (w tym filmy) będzie sukcesywnie pojawiać się na www.optymalni.org.pl - zainteresowanych zapraszam więc na serwis OSBO  Very Happy.
Zapisane
grizzly
Go


Email
Odp: Fakty w Ciechocinku
« Odpowiedz #66 : 2008-08-21, 00:58:50 »

...Pamiętaj o mnie grizzly,jak już ją dostaniesz   Razz...

Edyta mozesz byc calkowicie pewna i spokojna Cool Razz

Zapisane
grizzly
Go


Email
Odp: Fakty w Ciechocinku
« Odpowiedz #67 : 2008-08-21, 01:03:47 »

...Edytko  Grizli  już znalazł swoje miejsce i Admina tylko nie na tym forum,  tam już gra pierwsze skrzypce Very Happy
wydaje mi sie że doskonale rozumieją się nawzajem Very Happy...

Jurek, Jurek, jak Ci nie wstyd? Shocked
Ty zazdrosny donosicielu, TY Cool Razz

Zapisane
jurek46
Go


Email
Odp: Fakty w Ciechocinku
« Odpowiedz #68 : 2008-08-21, 03:54:53 »

...Edytko  Grizli  już znalazł swoje miejsce i Admina tylko nie na tym forum,  tam już gra pierwsze skrzypce Very Happy
wydaje mi sie że doskonale rozumieją się nawzajem Very Happy...

Jurek, Jurek, jak Ci nie wstyd? Shocked
Ty zazdrosny donosicielu, TY Cool Razz


Grizli ja i zazdrośc -To jakaś paranoja ,czego niby miałbym Tobie zazdrościc
Czyżby tego że wykorzstujesz do swoich niecnych celów moja chorobe
Ja mam 63 lata jak dobrze wiesz moja przygoda z DO rozpoczęła sie gdy byłem juz jedna nogą na tamtym świecie
Od tamtego czasu Własnie po zastosowaniu D.O. żyje, a to że z Tobą dzisiaj po siedmiu latach DO piszę i to w internecie
,to też chyba jest ewenement.Jestem w bardzo ciężkim stanie ,może aby pobudzić Twój intelekt przypomnę,że każdy z nas
nie wie co go czeka,ja jednak znam bardzo dobrze etiologię mojej choroby,i znam stan swoich płuc.Nigdzie nie pisalem że oczekuje na DO życia wiecznego ,ale życzę Tobie dobrze i abyś po osiągnięciu moich lat nie musiał dopiero wtedy zmieniać zdania,bo niestety wtedy jest już za póżno
Wykazałeś się wielką odwagą pisac na tym forum a jednocześnie wystawiać opinię D.O na moim przykładzie na innym forum.dla zainteresowanych
twórczości Grizlego podaje stronę  i temat osądcie sami,ja narazie nie zabieram tam głosu w wlasnej obronie ,ale czekam na jego dalszą Twórczość
a to jest strona z tym twórczym tematem: http://www.dobradieta.pl/forum/viewtopic.php?t=15520
Zapisane
bea561
Go


Email
Odp: Fakty w Ciechocinku
« Odpowiedz #69 : 2008-08-21, 07:38:15 »


Chciałeś Jurku zostać na tamtym forum moderatorem nowego działu o Diecie Optymalnej. Tym prostym posunięciem Cię wykurzyli. Chwyt mało elegancki, ale skuteczny.
Zapisane
toan
Go


Email
Odp: Fakty w Ciechocinku
« Odpowiedz #70 : 2008-08-21, 07:52:30 »

a to jest strona z tym twórczym tematem

Jurku!
http://usenet.gazeta.pl/usenet/0,48200.html?group=pl.misc.dieta - tu od dwóchy dni jest znacznie weselej!.  Laughing Laughing Laughing

A TWO (Tajny Współpracownik Optymalnych) pseudonim - marcinnx@interia.pl - sedreczne dzięki za doskonałe, bezinteresowne propagowanie Diety Optymalnej!.  Very Happy
Zapisane
kangur
Go


Email
Odp: Fakty w Ciechocinku
« Odpowiedz #71 : 2008-08-21, 09:00:43 »


Jurku!
http://usenet.gazeta.pl/usenet/0,48200.html?group=pl.misc.dieta - tu od dwóchy dni jest znacznie weselej!.  Laughing Laughing Laughing

A TWO (Tajny Współpracownik Optymalnych) pseudonim - marcinnx@interia.pl - sedreczne dzięki za doskonałe, bezinteresowne propagowanie Diety Optymalnej!.  Very Happy

Tomku!
Jak to wyglada w Polsce z punktu prawnego? Czy takie cos nie jest prawnie zabronione?. Na innych forum (nie polskich) takie rzeczy sa niedopuszczalne.
Zapisane
toan
Go


Email
Odp: Fakty w Ciechocinku
« Odpowiedz #72 : 2008-08-21, 09:38:40 »

kangur!
mnie w niczym nie obrażają takie bzdety, tym bardziej Tatę!.
Zaprzeczanie zaś kłamstwom nic nie daje!. Każdy inteligentny człowiek może sobie przeczytać na  http://dr-kwasniewski.pl/sklep/ :
  UWAGA! Oferta sklepu ważna do 30.09.2006r. Po tym terminie zamówienia nie będą realizowane do odwołania.
Każdy inteligentny człowiek, ku własnemu pożytkowi, potrafi skorzystać z www.dr-kwasniewski.pl . I o to chodzi! Very Happy
Zapisane
grizzly
Go


Email
Odp: Fakty w Ciechocinku
« Odpowiedz #73 : 2008-08-21, 13:31:37 »

...Chciałeś Jurku zostać na tamtym forum moderatorem nowego działu o Diecie Optymalnej. Tym prostym posunięciem Cię wykurzyli. Chwyt mało elegancki, ale skuteczny...

Jak milo Bea561, czytac znowu "tresciwe" posty  Cool
Szczegolnie zachwycaja mnie jednak wnioski  Razz

Czy naprawde  Cool uwazasz, ze w "wykurzaniu" Jurka
mialby ktokolwiek jakis interes???  Shocked Cool

Jest wlasciwie przeciwnie Cool, Jurek jest  zawsze mile widziana
osoba, wszedzie tam gdzie sie pojawi.
Czego niestety nie mozna powiedziec o wszystkich Cool

Co do skutecznosci i elegancji Cool, to
czy Ty zawsze musisz wyszukiwac
"ostrej szkodliwosci glukozy w glukozie"!? Razz Razz Razz

Zapisane
grizzly
Go


Email
Odp: Fakty w Ciechocinku
« Odpowiedz #74 : 2008-08-21, 13:36:44 »

...A TWO (Tajny Współpracownik Optymalnych) pseudonim - marcinnx@interia.pl - sedreczne dzięki za doskonałe, bezinteresowne propagowanie Diety Optymalnej!.  Very Happy...

Moja "niedzwiedzia" intuicja podpowiada,
ze za marcinnx@interia.pl moze kryc sie
nasz milusinski Cool Matti, ktory ma wlasnie "ostra faze" Razz Razz Razz

Zapisane
jurek46
Go


Email
Odp: Fakty w Ciechocinku
« Odpowiedz #75 : 2008-08-21, 13:37:17 »


Chciałeś Jurku zostać na tamtym forum moderatorem nowego działu o Diecie Optymalnej. Tym prostym posunięciem Cię wykurzyli. Chwyt mało elegancki, ale skuteczny.

Bea561 Potwierdzam ze chciałem na tamtym forum otrzymać dział  o Diecie Optymalnej,i w dalszym ciągu uważam ze taki dział powinien tam powstać,a to dlatego
że wiele osób tam TEŻ kieruje swoje pytania odnośnie DO. Moje polemiki z Adminem forum dobradieta,wykazały w pełni dlaczego P.Witold Jarmołowicz uważa że
pomimo iż DO jest też dietą niskowęglowodanową,a o tym jest tamte forum,nie otrzymałem zezwolenia na otworzenie osobnego działu o DO,co pozwoliło by na przeniesienie i polemik i odpowiedzi dotyczących DO  do jednego działu ,w innym przypadku jest jak jest, tam  każdy temat kończy się krytyka DO.
Powiedz dlaczego niby mówisz że otrzymałem to co chciałem,wręcz przeciwnie,uważam że polemika jest również nauka i ja się nie boje krytyki,ale tej rzetelnej i prawdziwej,a nie ze ktoś mówi ze proporcje w DO. 1:2,5-3,5 są zabójstwem do ich stosowania,a lekarstwem na to jest np, formuła 4es.Bardziej zrozumiała jest dla mnie idea żywienia na surowo ,bo w swoich założeniach nie odbiega daleko od DO, Tylko odwaga w zastosowaniu żywności nie przetworzonej .(surowej)
Myślę że Admin zrozumie swój błąd i kiedyś pozwoli na taki dział,a ze ja mogę nie dac rady z jego prowadzeniem-nie ma obawy zanim żyje opowiem na każde pytanie jakie tam mi zadają,a jak ewentualnie nie będę znał odpowiedzi potrafię skierować osobę potrzebująca do odpowiednich fątków nie koniecznie z tamtego forum.
Zapisane
kodar
Go


Email
Odp: Fakty w Ciechocinku
« Odpowiedz #76 : 2008-08-21, 13:54:55 »

a to jest strona z tym twórczym tematem

Jurku!
http://usenet.gazeta.pl/usenet/0,48200.html?group=pl.misc.dieta - tu od dwóchy dni jest znacznie weselej!.  Laughing Laughing Laughing

A TWO (Tajny Współpracownik Optymalnych) pseudonim - marcinnx@interia.pl - sedreczne dzięki za doskonałe, bezinteresowne propagowanie Diety Optymalnej!.  Very Happy
.......jezeli,to  ten sam Marcin,ktory zaczynal od surowych kosci ,ktore zapijal wywarem z bylicy,to juz nic nie rozumiem. :?Czyzby az  tak sie zmienil????
Oczywiscie gratuluje  Marcinowi. Razz Laughing
Zapisane
jurek46
Go


Email
Odp: Fakty w Ciechocinku
« Odpowiedz #77 : 2008-08-21, 14:03:37 »

a to jest strona z tym twórczym tematem

Jurku!
http://usenet.gazeta.pl/usenet/0,48200.html?group=pl.misc.dieta - tu od dwóchy dni jest znacznie weselej!.  Laughing Laughing Laughing

A TWO (Tajny Współpracownik Optymalnych) pseudonim - marcinnx@interia.pl - sedreczne dzięki za doskonałe, bezinteresowne propagowanie Diety Optymalnej!.  Very Happy
.......jezeli,to  ten sam Marcin,ktory zaczynal od surowych kosci ,ktore zapijal wywarem z bylicy,to juz nic nie rozumiem. :?Czyzby az  tak sie zmienil????
Oczywiscie gratuluje  Marcinowi. Razz Laughing

On jezeli się nie mylę  prowadził jeszcze swoje własne forum "szczęśliwa strona" które pomimo duzego zainteresowania znikło i juz się nie pojawi,bo te duże zainteresowanie
było spowodowane ciekawymi dla młodzieży seks fotkami,  które teraz ktoś tez próbuje przemycac na te forum ,ale widac Admin czuwa i w czas usówa bo nie mają one nic z DO.
Zapisane
grizzly
Go


Email
Odp: Fakty w Ciechocinku
« Odpowiedz #78 : 2008-08-21, 14:06:17 »

...Jestem w bardzo ciężkim stanie...

Troche przesadzasz! Cool Pewnie jestes ciekawy dlaczego tak uwazam? Cool
Ano dlatego, ze ciagle masz szanse na znaczna  poprawe swojego stanu zdrowia.

Natomiast niewatpliwie z powodu "niekontrolowanych procedur"
czego "namacalnym dowodem" byla odma, doprowadziles do widocznego
pogorszenie twojego stanu zdrowia. Crying or Very sad

Slonce jednak dla Ciebie swieci, dlatego, ze jeszcze
nie jest za pozno na "korekcje" twoich  "niekontrolowanych procedur"
co z duzym prawdopodobienstwem moze doprowadzic do spektakularnej poprawy.

Wszystko oczywiscie jest w twoich rekach(rozumie) i zalezy od tego
kto, jak i kiedy poda Tobie silna "pomocna dlonCool

W tym nie ma zadnej magii, to po prostu "real" Shocked Cool


Zapisane
bea561
Go


Email
Odp: Fakty w Ciechocinku
« Odpowiedz #79 : 2008-08-21, 14:07:57 »

Obawiam się Jurku, że źle mnie zrozumiałeś.

Powiedz dlaczego niby mówisz że otrzymałem to co chciałem.
Nie to miałam na myśli.
Forum "DobraDieta" pana Jarmołowicza jest samo w sobie krytyką ŻO.
Wg tego pana, wśród diet niskowęglowodanowych nie ma miejsca na ŻO, które wg niego jest szkodliwe. Może być każda inna forma niskowęglowodanówki, byle nie ŻO. Podziwiam Jurku Twoją wytrwałość w propagowaniu ŻO na tamtym forum.
Grizzly znany jest ze swojej ,delikatnie mówiąc, złośliwości i dobitności w wypowiedziach. Wyszukuje gdzie i komu dogryźć. Tym razem padło na Ciebie i ŻO. Czy był to zbieg okoliczności czy celowy zabieg? Nie wiem.  
Ps. Pozdrawiam i życzę wytrwałości i powodzenia w propagowaniu ŻO.
Zapisane
Strony: 1 2 3 [4] 5 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.052 sekund z 17 zapytaniami.