forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-03-28, 16:17:17

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
6. Pić należy tyle, na ile mamy ochotę i wtedy, kiedy mamy ochotę.
658452 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Wolne tematy
| | |-+  Fakty w Ciechocinku
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 2 [3] 4 5 Do dou Drukuj
Autor Wtek: Fakty w Ciechocinku  (Przeczytany 41681 razy)
evosonic
Go


Email
Re: Odp: Fakty w Ciechocinku
« Odpowiedz #40 : 2008-08-06, 21:30:26 »

ile czasu nagrywano wywiad z Janem Kwaśniewskim i na jak wiele pytań doktor odpowiedział.

Surówki wypadło około 23-25 min., a więc gotowego materiału nagrali na 18-20 min. programu do emisji. JK wyjaśnił rodzaje otyłości, przyczyny otyłości (wszytko jest dokładnie opisane w "Jak nie chorować?"), wyjaśnił również dlaczego niektórzy nie chudną i co robić, aby zaczęli tracić na wadze... Pozdrowił również wszystkich SERDECZNIE na zakończenie, życząc zdrowia oczywiście... Cool.
Nie udało mi się namówić Taty na nagranie materiału na stronę, ale to było do przewidzenia i zrozumiałe, bo nie wybrałem się do Ciechocinka sam!.

nie lepiej zrobic cos swojego i dac na jutuba lub gogle video ?  potem wystarczy limka dac do tego , to zawsze jest dszybkie 
populacja ssakowwww na ziemi bedzie to moglda ogladnac 
Zapisane
malgo35
Go


Email
Odp: Fakty w Ciechocinku
« Odpowiedz #41 : 2008-08-06, 21:38:20 »

Maf, a czy nie zechciałbyś podzielić się taką płytką z koleżanką z forum? O jedną trójkę w totka się nie upominam, chociaż uważam, że to niesprawiedliwe, że trafiłeś aż dwie za jednym zamachem Wink
Zapisane
evosonic
Go


Email
Re: Odp: Re: Fakty w Ciechocinku
« Odpowiedz #42 : 2008-08-06, 21:40:06 »

to wszysto to gowno , naprawde , nawet JK ma tak w tym tak jakby mial  downa
 niusa oceniam na zeroo

No dobra, ostra krytyka, ale zero wskazania
co mozna by bylo poprawic  Shocked

Pamietasz evosonic kilka ostatnich "programow" z udzialem znanego z lat "komuny"
trenera pilkarskiego Kazimierza Górskiego czy o nim tez napisalbys, ze
"tak jakby mial  downa niusa oceniam na zeroo"???  Shocked

Generalnie wszystko mozna zrobic "lepij lob gozej
i potem spijac to "piwo ktore sie nawarzyloCool Razz

w tvn JK byl zrobiony tak jak wygladal , troszke przegieli na 7 
kiego Kazimierza Górskiego c ----- poszukam ale  wiem
Zapisane
evosonic
Go


Email
Re: Odp: Re: Fakty w Ciechocinku
« Odpowiedz #43 : 2008-08-06, 21:43:58 »

mozna tu edytiowac posty ? yalka proba
Zapisane
evosonic
Go


Email
Re: Fakty w Ciechocinku
« Odpowiedz #44 : 2008-08-07, 06:14:21 »

No coz ja odebralam ten news o diecie tak:nie mozna dobrac sie do wiedzy ktora posiada jej autor to zawsze warto sprobowac osmieszy , tak dobrotliwie poklepac po plecach mowiac dobrze juz dobrze ale uspokuj sie... Tak to poczulam , moze tylko ja ,,,
Zapisane
slawek
Go


Email
Odp: Fakty w Ciechocinku
« Odpowiedz #45 : 2008-08-07, 09:44:44 »

Kupie 2 stopki, jedna swieza golonke, warzywa, ziemniaki, do smaku paczke grzybow suszonych i bedzie zupa.
I znowu wyszlo na moje, 3 stopki i 1 golonka swieza. Zawsze kupuje tez 4 grupe plastry /1 cm/ salcesonu bialego w moim ulubionym sklepiku. Stopki sie gotowaly z 3 godziny. Aha, jeszcze kupilem swiezy boczek i zrolowany upieklem w piekarniku.
Witam, Marku czy mógłbyś opisać dokładniej jak robisz te stopki i wrzucić w dział przepisów tu i u siebie ??
Zapisane
grizzly
Go


Email
Odp: Re: Odp: Fakty w Ciechocinku
« Odpowiedz #46 : 2008-08-07, 10:40:47 »

...nie lepiej zrobic cos swojego i dac na jutuba lub gogle video ?  potem wystarczy limka dac do tego , to zawsze jest dszybkie 
populacja ssakowwww na ziemi bedzie to moglda ogladnac... 

Hmm  Cool Evosonic twoj pomysl nie jest zly, ale zabierajac sie do tego wkraczamy
w swiat taktyki i pieniedzy.

Zapewne mozna duzo zyskac, ale jeden "falszywy" ruch i mozna stracic wszystko  Cool

Tutaj gra idzie o naprawde duza stawke. Swiadomosc tego czesto moze
doslownie "sparalizowacCool

Zapisane
kodar
Go


Email
Odp: Fakty w Ciechocinku
« Odpowiedz #47 : 2008-08-07, 14:57:11 »

Czytaliscie prawde o parowkach Laughing Laughing

1. ZABÓJCZE PARÓWKI

Co złego jest w parówkach? Mogą zawierać szkodliwe związki azotu [azotyny i azotany – przyp. Onet], a grillowanie ich prowadzi do powstawania związków rakotwórczych. I nawet jeśli uda nam się uśmierzyć te obawy, zaciekli przeciwnicy parówek sięgają po sprawdzoną broń: tłuszcze nasycone.
Ale obecnie nawet tłuszcze nasycone nie są już takie straszne, między innymi dzięki rzetelnym badaniom izraelskim, opublikowanym w ubiegłym miesiącu. Okazało się, że ludzie na diecie ubogiej w węglowodany, bez ograniczeń kalorycznych, spożywali wprawdzie więcej tłuszczów nasyconych niż inna grupa, która musiała zredukować spożycie i tłuszczów i kalorii, ale tracili więcej na wadze i na koniec badań mieli lepsze wartości cholesterolu. A jest to zaledwie jedno z serii badań, które podważają dotychczasowe zalecenia medyczne na temat nasyconych tłuszczów w diecie.
Zatem, jeśli już musicie się zamartwiać jedzeniem, skupcie się na węglowodanach w słodkich bułeczkach. Ale jeśli chodzi o tłuste parówki - lub inne tłuste dania w czasie wakacji - to bym się nie przejmował.[/size](New York Times/John Tierney)
http://www.onet.pl/


Zapisane
maf
Go


Email
Odp: Fakty w Ciechocinku
« Odpowiedz #48 : 2008-08-07, 16:33:34 »

Maf, a czy nie zechciałbyś podzielić się taką płytką z koleżanką z forum? O jedną trójkę w totka się nie upominam, chociaż uważam, że to niesprawiedliwe, że trafiłeś aż dwie za jednym zamachem Wink
Nagrywam. Nie bede robil cenzury /wycinal wypowiedzi znanej nam Pani z IZZ/.
Pozdr
maf
Zapisane
Krystyna*Opty*
Go


Email
Odp: Fakty w Ciechocinku
« Odpowiedz #49 : 2008-08-07, 17:27:57 »

maf napisał:
Cytuj
Przypomnialo mi sie, ze mam od Krystyny /dziekuje Krysiu/ na kasecie video wszystkie wyklady Dr Kwasniewskiego. Nagram je na DVD i bedziemy przypominac sobie, "co jest najwazniejsze".

Fajnie, że się przydało! Smile

A swoją drogą, aż się prosi, aby te filmiki były dostępne dla wszystkich na stronie dr-kwasniewski.pl

Toan, jakie jest Twoje zdanie?
Zapisane
toan
Go


Email
Odp: Fakty w Ciechocinku
« Odpowiedz #50 : 2008-08-07, 19:37:13 »

A o jakie filmiki chodzi?. Jeśli są odpowiednio skompresowane, to pewnie, że zamieszczę.
Zapisane
evosonic
Go


Email
Re: Fakty w Ciechocinku
« Odpowiedz #51 : 2008-08-19, 22:51:56 »

iiiii cisza
szkoda
Zapisane
Krystyna*Opty*
Go


Email
Odp: Fakty w Ciechocinku
« Odpowiedz #52 : 2008-08-19, 23:10:09 »

Te filmy są sprzed dobrych kilku lat, kiedyś po prostu udało mi się upolować i nagrać wywiad z dr. J.K. w TV warszawskiej, inny film ukazał się bodajże w Polsacie (nagrano wizytę u Państwa Kwaśniewskich w Ciechocinku).

Niestety, moje wideo przestało działać, więc nie mogę obecnie przejrzeć tych filmów i napisać więcej szczegółów.

Mam nadzieję, że Maf zrobi nam wszystkim prezent i podeśle te filmiki emajlem do Toana, a Toan umieści je na stronie dr-kwasniewski.pl - lepszego rozwiązania nie widzę.  Cool

Maf, co Ty na to?  Smile
Zapisane
maf
Go


Email
Odp: Re: Fakty w Ciechocinku
« Odpowiedz #53 : 2008-08-19, 23:17:14 »

iiiii cisza
szkoda

Moja "cisza" jest spowodowana tym, ze wlasciwie mam wiele wywiadow z dr.Kwasniewskim. Toan napewno ma wyklady. Zreszta napewno sa dostepne /te wyklady/ na stronie dr-kwasniewski.pl . Szkoda , ze nie w wersji video.
Ja nie szukam, bo jestem juz przekonany, ale ten np z Sali Kongresowej? moglby zostac udostepniony.
Pozdr
maf
Zapisane
maf
Go


Email
Odp: Fakty w Ciechocinku
« Odpowiedz #54 : 2008-08-19, 23:28:01 »

Te filmy są sprzed dobrych kilku lat, kiedyś po prostu udało mi się upolować i nagrać wywiad z dr. J.K. w TV warszawskiej, inny film ukazał się bodajże w Polsacie (nagrano wizytę u Państwa Kwaśniewskich w Ciechocinku).

Niestety, moje wideo przestało działać, więc nie mogę obecnie przejrzeć tych filmów i napisać więcej szczegółów.

Mam nadzieję, że Maf zrobi nam wszystkim prezent i podeśle te filmiki emajlem do Toana, a Toan umieści je na stronie dr-kwasniewski.pl - lepszego rozwiązania nie widzę.  Cool

Maf, co Ty na to?  Smile
Akurat zbieglismy sie z pisaniem w tym watku.
Faktycznie, mam (mamy ) tylko wywiady.
Ja jeszcze cos dogralem od tego czasu, gdy przyslalas mi kasety video. Mam jeszcze wypowiedzi Turostowskiego, wyklad Trziszki.,..
Jest to fajny material. Do calosci brakuje wyklad dr.JK. np ten z Sali Kongresowej.
(Dyktafony jeszcze nie byly w modzie) mam tylko fotki.
Pozdr
maf
Zapisane
toan
Go


Email
Odp: Fakty w Ciechocinku
« Odpowiedz #55 : 2008-08-20, 06:35:50 »

http://tiny.pl/2bp3Cool
W archiwum strony OSBO, którą prowadziłem jest wszystko (ponad 4GB), ale czemu tego nie ma na www.optymalni.org.pl - tego nie wiem?.
Zapisane
zbynek
Go


Email
Odp: Fakty w Ciechocinku
« Odpowiedz #56 : 2008-08-20, 10:19:21 »

Chciałem wspomnieć i zarazem zapytać, czy ktoś widział  reportaż na temat żywienia optymalnego, który ukazał się gdzieś na przełomie 70/80 lat (dokładnie nie pamiętam )  i był zatytułowany, coś tak : ” Bractwo tłustych ludzi”.
Pogram ten był emitowany TV  późno przed północą, gdzie  przedstawiony był w nim obraz grupy ludzi,  którzy w wiadomych dla siebie celach, spotykali się na wspólnej kolacji suto okraszonej tłustościami. Na stole prezentowano przygotowane przez  panią domu dania w postaci wędlin, zup i własnych wypieków. Ta  grupa  ludzi przy wspólnym stole liczyła od 6 do 9 osób i była przedstawiona jako ludzi szczęśliwych którym odpowiada taka forma spotkań i kontaktów. Spotkania kolacyjno -towarzyskie były inicjowane co jakiś czas, zawsze przez innego członka grupy. Wśród tych osób, o ile dobrze pamiętam był również dr Kwaśniewski, który prezentował walory diety. Cały program opatrzony był komentarzem narratora raczej przychylnym ale przedstawiony był jako niewiarygodna ciekawostka.
Zapisane
toan
Go


Email
Odp: Fakty w Ciechocinku
« Odpowiedz #57 : 2008-08-20, 13:44:46 »

Zbynku!
nie wymyślaj "faktów" do wyimaginowanej "sekciarskiej ideologii". W dekadzie, na którą się powołujesz, Jan Kwaśniewski wystąpił tylko raz w TVP, (listopad 1987r.) w programie pani redaktor Urszuli Rurarz - "Gra o milion" - w towarzystwie Pani prof. Wandy Wermińskiej - jednej z pierwszych pacjentek Taty (od grudnia 1968r.).
Zapisane
zbynek
Go


Email
Odp: Fakty w Ciechocinku
« Odpowiedz #58 : 2008-08-20, 14:44:41 »

Zbynku!
nie wymy¶laj "faktów" do wyimaginowanej "sekciarskiej ideologii". W dekadzie, na któr± się powołujesz, Jan Kwa¶niewski wyst±pił tylko raz w TVP, (listopad 1987r.) w programie pani redaktor Urszuli Rurarz - "Gra o milion" - w towarzystwie Pani prof. Wandy Wermińskiej - jednej z pierwszych pacjentek Taty (od grudnia 1968r.).
Przecież napisałem „o ile dobrze pamiętam”...a to było tak dawno  Wink. Tworzenie wyimaginowanych faktów  nie było moim zamiarem, jednak pewnym jest  fakt że taki reportaż się ukazał  w TV o diecie wysokotłuszczowej. Co do wspomnianej osoby w nim występującej mogłem się mylić, dodam jeszcze że to był krótki materiał  bo nie więcej niż 10 min. Oczywiście że  nie mam tego jak potwierdzić ale może ktoś z czytających wątek, skojarzy i przypomni sobie że taki   reportaż też oglądał. Question Idea
Zapisane
toan
Go


Email
Odp: Fakty w Ciechocinku
« Odpowiedz #59 : 2008-08-20, 15:17:53 »

Zbynku!
Kłopoty z pamięcią? Shocked
No, zaraz tu jakiś "Waldek" Ci dowali o "opty"-dieicie, jak o wyrwanej ósemce! -  http://forum.dr-kwasniewski.pl/index.php?topic=296.msg46297#msg46297 Laughing
Zapisane
Strony: 1 2 [3] 4 5 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.037 sekund z 18 zapytaniami.