forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-04-18, 17:51:00

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
Na koniec - nie wolno zapominać, że każdy człowiek jest inny i inny jest jego organizm.
659753 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Dieta Optymalna
| | |-+  Co wy na to?
« poprzedni nastpny »
Strony: [1] 2 3 4 Do dou Drukuj
Autor Wtek: Co wy na to?  (Przeczytany 35016 razy)
agmar114
Go


Email
Co wy na to?
« : 2008-08-11, 17:20:53 »

Znalazłam dziś przypadkiem taki list w internecie:

"Dziewczyny, błagam, nie stosujcie diety Kwaśniewskiego! Byłam na niej przez cztery lata (moi rodzice przez pięć) i choć schudłam jedenaście kilo, pojawiły się poważne problemy zdrowotne! Mój wzrok drastycznie się pogorszył, włosy zaczęły wypadać, miałam ketozę i kłopoty z tarczycą; mój ojciec chodził do lekarza optymalnego, który zaaplikował mu serię tzw. "prądów selektywnych" polecanych przez tego oszusta Kwaśniewskiego. Miały pomóc na kręgosłup, a efekt był wręcz odwrotny do zamierzonego.
Przez pierwsze miesiące diety jest super-ekstra, no góra rok, potem wszystko zaczyna się sypać... Całą trójką byliśmy bliscy załamania nerwowego, krzyczeliśmy na siebie z byle powodu, obgryzałam paznokcie wręcz do krwi... Przyczyna? Ta dieta uwzględnia ZA MAŁO WĘGLOWODANÓW I ZA DUŻO TŁUSZCZU. Mózg i inne organy są na niej niedożywione. W efekcie w moczu pojawiają się ciała ketonowe - ich wysokie stężenie może nawet spowodować ŚPIĄCZKĘ Exclamation Pojawiają się zaburzenia emocjonalne, nerwica, depresja. Dlatego nie warto ryzykować, naprawdę nie warto. Mam w domu cały stos tych "Kwaśniewskich" książek, a we wszystkich te same bzdury - jakieś odrealnione historyjki o żywieniu Hunzów żyjących w górach Pakistanu, które nie mają żadnego przełożenia na naszą polską rzeczywistość itd.
Ta dieta optymalna jest jak sekta! Mają swoją organizację, gazety, lekarzy, linię specjalnych produktów spożywczych, hotele, sklepy, zebrania, doktrynę, wszyscy są tak samo nawiedzeni (wiem, bo byłam kiedyś w takim "optymalnym" hotelu i słuchałam gadki tych porąbańców Arrow wszyscy twierdzili, że tzw. "trawożercy", czyli "nieoptymalni" ludzie to hołota niegodna nawet splunięcia. Oni nawet dobierają małżeństwa głównie między sobą, uważają się za jakichś wybrańców losu, każdego namawiają na tę swoją dietę, ech...). Nie mówiąc już o tym, że takiemu sposobowi żywienia towarzyszą przykre dolegliwości, np. częste rozwolnienia i brzydki zapach z ust (bo znów za dużo tłuszczu, a za mało cukrów). Żałuję, że w ogóle miałam do czynienia z tymi "Kwaśniewskimi" bzdurami. I jeszcze raz gorąco ODRADZAM Wam tę dietę. Nie warto niszczyć sobie zdrowia Sad . "


Zwróciłam na niego uwagę, gdyż było tam na temat wypadania włosów.


i jeszcze jeden link, szczególnie ciekawe są komentarze pod artykułem:

http://www.sluzbazdrowia.com.pl/html/more3335a.php
Zapisane
kristan
Go


Email
Odp: Co wy na to?
« Odpowiedz #1 : 2008-08-11, 17:50:44 »

Jaki koncern reprezentujesz - w czym pomożesz  optymalnym? Aaa - suplement diety- jaki? -już się piszę.Czekam na ofertę... Zresztą "rąbnij" tu na forum , jego nazwę- "wystraszony" admin nie zauważy- uchronisz optymalnych przed zagładą.
Zapisane
grizzly
Go


Email
Odp: Co wy na to?
« Odpowiedz #2 : 2008-08-11, 18:06:17 »

...Znalazłam dziś przypadkiem taki list w internecie:...

Ale sie ubawilem  Razz Razz Razz

Buractwo jednak jest totalne,
istny "MATRIX 90/10Cool Razz

A wszyscy jacy sprytni Shocked Cool
Chca za "darmoche" byc zdrowi  Razz Razz Razz

Zapisane
Teresa Stachurska
Go


Email
Odp: Co wy na to?
« Odpowiedz #3 : 2008-08-11, 18:45:23 »

Znalazłam dziś przypadkiem taki list w internecie:

"Dziewczyny, błagam, nie stosujcie diety Kwaśniewskiego! Byłam na niej przez cztery lata (moi rodzice przez pięć) i choć schudłam jedenaście kilo, pojawiły się poważne problemy zdrowotne! Mój wzrok drastycznie się pogorszył, włosy zaczęły wypadać, miałam ketozę i kłopoty z tarczycą; mój ojciec chodził do lekarza optymalnego, który zaaplikował mu serię tzw. "prądów selektywnych" polecanych przez tego oszusta Kwaśniewskiego. Miały pomóc na kręgosłup, a efekt był wręcz odwrotny do zamierzonego.
Przez pierwsze miesiące diety jest super-ekstra, no góra rok, potem wszystko zaczyna się sypać... Całą trójką byliśmy bliscy załamania nerwowego, krzyczeliśmy na siebie z byle powodu, obgryzałam paznokcie wręcz do krwi... Przyczyna? Ta dieta uwzględnia ZA MAŁO WĘGLOWODANÓW I ZA DUŻO TŁUSZCZU. Mózg i inne organy są na niej niedożywione. W efekcie w moczu pojawiają się ciała ketonowe - ich wysokie stężenie może nawet spowodować ŚPIĄCZKĘ Exclamation Pojawiają się zaburzenia emocjonalne, nerwica, depresja. Dlatego nie warto ryzykować, naprawdę nie warto. Mam w domu cały stos tych "Kwaśniewskich" książek, a we wszystkich te same bzdury - jakieś odrealnione historyjki o żywieniu Hunzów żyjących w górach Pakistanu, które nie mają żadnego przełożenia na naszą polską rzeczywistość itd.
Ta dieta optymalna jest jak sekta! Mają swoją organizację, gazety, lekarzy, linię specjalnych produktów spożywczych, hotele, sklepy, zebrania, doktrynę, wszyscy są tak samo nawiedzeni (wiem, bo byłam kiedyś w takim "optymalnym" hotelu i słuchałam gadki tych porąbańców Arrow wszyscy twierdzili, że tzw. "trawożercy", czyli "nieoptymalni" ludzie to hołota niegodna nawet splunięcia. Oni nawet dobierają małżeństwa głównie między sobą, uważają się za jakichś wybrańców losu, każdego namawiają na tę swoją dietę, ech...). Nie mówiąc już o tym, że takiemu sposobowi żywienia towarzyszą przykre dolegliwości, np. częste rozwolnienia i brzydki zapach z ust (bo znów za dużo tłuszczu, a za mało cukrów). Żałuję, że w ogóle miałam do czynienia z tymi "Kwaśniewskimi" bzdurami. I jeszcze raz gorąco ODRADZAM Wam tę dietę. Nie warto niszczyć sobie zdrowia Sad . "


Zwróciłam na niego uwagę, gdyż było tam na temat wypadania włosów.


i jeszcze jeden link, szczególnie ciekawe są komentarze pod artykułem:

http://www.sluzbazdrowia.com.pl/html/more3335a.php



No i co? DO jest dietą niskowęglowadanową, co w artykule ze "Służby Zdrowia" zauważają i czego tamże nie zauważajją - dietą NISKOBIAŁKOWĄ. Specjaliści od siedmiu boleści i chyba ich amatorzy, nb nie tylko dla zdanych na swoje praktyki ale nawet dla samych siebie, czyli badaczy. Wszak lekarze też chorują na miażdżyce, zawały, cukrzyce i inne "diabelstwa", nie wyłączając schorzeń larygologicznych. Jak badano DO, jeśli nie skonstatowano jej niskobiałkowości?  I to mimo tego, że Jan Kwaśniewski precyzuje jakiego rodzaju przypadłości gnębią spożywających nadmierne ilości białka.

Póki kłopoty zdrowotne nie uniemożliwiają samodzielnego funkcjonowania, póty można i we własnej kuchni/lodówce/talerzu improwizować, niestety poważne kłopoty zdrowotne swobodę ograniczają. Wybór między lekami z ich skutkami ubocznymi, a dietą optymalną jest korzystny, bo ta DO jest. Gdyby jej nie było - nie mielibyśmy wyboru i w miejsce poprawy kondycji jak u mnie, obserwowalibyśmy jej ciągłe pogarszanie. Ja wybrałam szczęśliwie.

To, że doktor Jan Kwaśniewski nie jest szanowanym powszechnie autorytetem jest kardynalnym nieporozumieniem. Szczególnie, że stan ten przekłada się na fatalne obniżanie kondycji społeczeństwa w ogóle, z lekarzami włącznie. Czegóż to bronią państwo specjaliści? Przemysłu farmaceutycznego, braku elementarnej odwagi by wyjść poza utarte ścieżki, niewygód związanych z edukacją "od nowa" tego czego nauczył się J. Kwaśniewski, cech narcystycznych swoich osobowości? Na czym dotychczasowym badaczom DO zależało najbardziej, oto jest pytanie. Gdyby na kondycji pacjenta, więc i własnej, niemożliwy byłby brak skrupulatności, jak choćby przy ustalaniu poziomu spożywanego na Do białka.

Gdyby nie tragizm tej sytuacji, możnaby się śmiać do rozpuku...
Zapisane
agmar114
Go


Email
Odp: Co wy na to?
« Odpowiedz #4 : 2008-08-11, 19:29:41 »

No żart chyba jakiś normalnie! Nie reprezentuję żadnego koncernu!!!!!!!!!!!! Sama stosuję DO, ale mam kłopot z wypadającymi włosami, nadwagą itd, mam w rodzinie trzy optymalne osoby, które czują się świetnie i nic im nie dolega. U mnie niestety tak nie jest, dlatego szukam przyczyny. Na powyższe linki trafiłam dziś przypadkiem szukając informacji na temat wypadania włosów. Ale jak widać lepiej wogóle się nie odzywać.
Zapisane
grizzly
Go


Email
Odp: Co wy na to?
« Odpowiedz #5 : 2008-08-11, 20:29:14 »

...Na czym dotychczasowym badaczom DO zależało najbardziej, oto jest pytanie...

Troche tych badan juz na swiecie bylo i co?  Shocked

Problem moim zdaniem jest "usadowiony" w pewnych miejscach
i na dodatek nikt nie chce o tym pisac, udajac, ze nie wie gdzie lezy problem.

Ja osobiscie wymienie jeden niezwykle wazny:

Usilowanie kreowania DO jako "bezplatne remedium" na szwankujace zdrowie,
to bezposrednio niszczy "interes" wszystkich tych ktorzy "zeruja" na "zdrowiu"
I zupelnie nie ma znaczenia to czy DO jest najlepsza lub jak uwazaja inni szkodliwa. Shocked Cool

Zapisane
Teresa Stachurska
Go


Email
Odp: Co wy na to?
« Odpowiedz #6 : 2008-08-11, 20:32:36 »

Czemu lepiej się nie odzywać? Z jakiego powodu poczuła się Pani dotknięta? Ja odniosłam się do tekstu zamieszczonego (dziękuję!) w "Służbie Zdrowia". Dobrze, że został tu zamiieszczony, bo mogłam go przeczytać. Pewnie to jeden z wielu podobnych opublikowanych w wielu miejscach, tyle że na nie nie trafiam.

Proszę sobie wyobrazić rzesze lekarzy nie tylko rodzinnych w przychodniach i szpitalach, którzy w następstwie podobnych pseudobadań, otrzymują wytyczne i zalecenia w sprawie opiekowania się pacjentami.

Jeszcze raz. Jak były wykonane te badania, jeżeli w ich toku nie ustalono nawet tego, że DO to dieta niskobiałkowa? Pytam, bo znalezienie odpowiedzi na to pytanie mogłoby wiele wyjaśnić, a może i wiele zmienić.

Pozdrawiam, Teresa

Zapisane
grizzly
Go


Email
Odp: Co wy na to?
« Odpowiedz #7 : 2008-08-11, 20:34:22 »

...w czym pomożesz  optymalnym?...

Takie teksty mnie "rozwalaja"

To jest typowy przyklad "palenia glupaShocked Cool Razz

A kto ma interes aby optymalnym "pomagac za darmoche" Shocked Shocked Shocked
I jeszcze to zaklamane zdziwienie  Shocked Shocked Shocked

Zapisane
Teresa Stachurska
Go


Email
Odp: Co wy na to?
« Odpowiedz #8 : 2008-08-11, 20:41:55 »

...Na czym dotychczasowym badaczom DO zależało najbardziej, oto jest pytanie...

Troche tych badan juz na swiecie bylo i co?  Shocked

Problem moim zdaniem jest "usadowiony" w pewnych miejscach
i na dodatek nikt nie chce o tym pisac, udajac, ze nie wie gdzie lezy problem.

Ja osobiscie wymienie jeden niezwykle wazny:

Usilowanie kreowania DO jako "bezplatne remedium" na szwankujace zdrowie,
to bezposrednio niszczy "interes" wszystkich tych ktorzy "zeruja" na "zdrowiu"
I zupelnie nie ma znaczenia to czy DO jest najlepsza lub jak uwazaja inni szkodliwa. Shocked Cool





Czyżby? Lekarz, który w przychodni zalecałby DO, a dietetyk w sąsiednim gabinecie prowadziłby na ten temat wykłady i konsultacje, nie mogliby jak dotąd mieć pensji ? Do tego proszę zważyć jak wielu lekarzy choruje np na nowotwory? Takie im miłe, że nie opłaca się DO zbadać solidnie?
Zapisane
toan
Go


Email
Odp: Co wy na to?
« Odpowiedz #9 : 2008-08-11, 20:55:18 »

http://dr-kwasniewski.pl/?id=2&news=3 - pierwsze kpiny i kłamstwa pod adresem JK po publikacji w Perspektywach nr 130 z 25 luty 1972r. zamieszczonej tu - http://dr-kwasniewski.pl/?id=2&news=32
W tym czasie JK leczył "nieuleczalne" choroby już od czterech lat (1968r.) z dokumentacją medyczną najciekawszych przypadków!
Czyli nic nowego od przynajmniej 36 lat  Confused
Zapisane
grizzly
Go


Email
Odp: Co wy na to?
« Odpowiedz #10 : 2008-08-11, 21:00:18 »

...Do tego proszę zważyć jak wielu lekarzy choruje np na nowotwory?
Takie im miłe, że nie opłaca się DO zbadać solidnie?...

Choruja ignoranci "karykatury likorzy" niedouczeni beneficjenci "selekcji negatywnej"(rodem z PRL-u i III RP)
ktorzy nie potrafili sami sobie pomagac Shocked Crying or Very sad

A czy sie nie oplaca? To chyba w terazniejszej sytuacji, jest pytaniem retorycznym,
kiedy banalna operacyjka u "agenta-likorza" w panstwowym szpitalu, kosztuje minimum 10 000 pln  Shocked Shocked Shocked

Zapisane
wielki krzy
Go


Email
Odp: Co wy na to?
« Odpowiedz #11 : 2008-08-11, 21:07:56 »

[quote author=agmar114 link=topic=2953.msg45812#msg45812 date=1218468053]
Znalazłam dziś przypadkiem taki list w internecie:

"Dziewczyny, błagam, nie stosujcie diety Kwaśniewskiego! Byłam na niej przez cztery lata (moi rodzice przez pięć) i choć schudłam jedenaście kilo, pojawiły się poważne problemy zdrowotne! Mój wzrok drastycznie się pogorszył, włosy zaczęły wypadać, miałam ketozę i kłopoty z tarczycą; mój ojciec chodził do lekarza optymalnego, który zaaplikował mu serię tzw. "prądów selektywnych" polecanych przez tego oszusta Kwaśniewskiego. Miały pomóc na kręgosłup, a efekt był wręcz odwrotny do zamierzonego.
Przez pierwsze miesiące diety jest super-ekstra, no góra rok, potem wszystko zaczyna się sypać... Całą trójką byliśmy bliscy załamania nerwowego, krzyczeliśmy na siebie z byle powodu, obgryzałam paznokcie wręcz do krwi... Przyczyna? Ta dieta uwzględnia ZA MAŁO WĘGLOWODANÓW I ZA DUŻO TŁUSZCZU. Mózg i inne organy są na niej niedożywione. W efekcie w moczu pojawiają się ciała ketonowe - ich wysokie stężenie może nawet spowodować ŚPIĄCZKĘ Exclamation Pojawiają się zaburzenia emocjonalne, nerwica, depresja. Dlatego nie warto ryzykować, naprawdę nie warto. Mam w domu cały stos tych "Kwaśniewskich" książek, a we wszystkich te same bzdury - jakieś odrealnione historyjki o żywieniu Hunzów żyjących w górach Pakistanu, które nie mają żadnego przełożenia na naszą polską rzeczywistość itd.
Ta dieta optymalna jest jak sekta! Mają swoją organizację, gazety, lekarzy, linię specjalnych produktów spożywczych, hotele, sklepy, zebrania, doktrynę, wszyscy są tak samo nawiedzeni (wiem, bo byłam kiedyś w takim "optymalnym" hotelu i słuchałam gadki tych porąbańców Arrow wszyscy twierdzili, że tzw. "trawożercy", czyli "nieoptymalni" ludzie to hołota niegodna nawet splunięcia. Oni nawet dobierają małżeństwa głównie między sobą, uważają się za jakichś wybrańców losu, każdego namawiają na tę swoją dietę, ech...). Nie mówiąc już o tym, że takiemu sposobowi żywienia towarzyszą przykre dolegliwości, np. częste rozwolnienia i brzydki zapach z ust (bo znów za dużo tłuszczu, a za mało cukrów). Żałuję, że w ogóle miałam do czynienia z tymi "Kwaśniewskimi" bzdurami. I jeszcze raz gorąco ODRADZAM Wam tę dietę. Nie warto niszczyć sobie zdrowia Sad . "


Zwróciłam na niego uwagę, gdyż było tam na temat wypadania włosów.


i jeszcze jeden link, szczególnie ciekawe są komentarze pod artykułem:

http://www.sluzbazdrowia.com.pl/html/more3335a.php
Cytuj

czego to "ludzie"nie wymyślą żeby było "lepiej"
Zapisane
jurek46
Go


Email
Odp: Co wy na to?
« Odpowiedz #12 : 2008-08-12, 00:17:26 »

No żart chyba jakiś normalnie! Nie reprezentuję żadnego koncernu!!!!!!!!!!!! Sama stosuję DO, ale mam kłopot z wypadającymi włosami, nadwagą itd, mam w rodzinie trzy optymalne osoby, które czują się świetnie i nic im nie dolega. U mnie niestety tak nie jest, dlatego szukam przyczyny. Na powyższe linki trafiłam dziś przypadkiem szukając informacji na temat wypadania włosów. Ale jak widać lepiej wogóle się nie odzywać.

Agmar a jak z Twoimi chorobami kobiecymi,bo jeszcze niedawno to był Twój największy problem.Czy po tamtej przypadłości nie ma juz zadnych dolegliwości i jeżeli tak to co pomogło w jej ustąpieniu.Szukałaś tez recepty na ułożenie menu z uwzględnieniem dopasowania Równowagi kwasowo Zasadowej.Może zastosowałaś
jakieś inowacje o których nie piszesz i od nich wypadają Tobie włosy.Napisz nam swoje menu,co Ty zjadasz że w tobie jest Tyle agresji.Jak pamiętam zawsze pisałaś że jesteś osobą chora ,czy nie przyszło Tobie nigdy do głowy aby skontrolować swoje zdrowie pod katem stresu,u psychologa,Też jest taka możliwości że w stresie można sobie nawet rwac włosy z głowy,a winę za to przypisywać ZŁYM DUCHĄ.
Zapisane
agmar114
Go


Email
Odp: Co wy na to?
« Odpowiedz #13 : 2008-08-12, 08:06:32 »

Do ginekologa idę we wrześniu i mam nadzieję, że duża ilość zjadanych żółtek choć trochę pomogła. Będę chciała też zrobić sobie badania hormonalne bo być może tam jest podłoże wypadania włosów. Co do równowagi kwasowo zasadowej to jadłam więcej warzyw głównie buraków, marchewki, brokułów, kapusty. mam poprawę na skórze dłoni, gdzie nagminnie pękała ona na palcach i była strasznie sucha, teraz jest ładna i gładka, mam nadzieję że coś zadziałało. Ale odstawiłam również od dłuższego czasu grapefruita, którego jadłam na noc jako węglowodany, być może on mnie uczulał. zaznaczam, że nie wiem czy mam na niego uczulenie ale dowiem się bo we wrześniu idę na testy alergiczne.
Zapisane
afmfo
Go


Email
Odp: Co wy na to?
« Odpowiedz #14 : 2008-08-12, 11:04:15 »

Znalazłam dzi¶ przypadkiem taki list w internecie:

"Dziewczyny, błagam, nie stosujcie diety Kwa¶niewskiego! ..........................
Przez pierwsze miesi±ce diety jest super-ekstra, no góra rok, potem wszystko zaczyna się sypać... Cał± trójk± byli¶my bliscy załamania nerwowego, krzyczeli¶my na siebie z byle powodu, obgryzałam paznokcie wręcz do krwi... Przyczyna? Ta dieta uwzględnia ZA MAŁO WĘGLOWODANÓW I ZA DUŻO TŁUSZCZU. Mózg i inne organy s± na niej niedożywione. W efekcie w moczu pojawiaj± się ciała ketonowe - ich wysokie stężenie może nawet spowodować ¦PIˇCZKĘ Exclamation Pojawiaj± się zaburzenia emocjonalne, nerwica, depresja.
35a.php
A u mnie jest podobnie.
Doszło do tego, że pojawiły się ukłucia pod paznokciami. Lekarka powiedziała,że to nerwy . Nerwy czuję w całym ciele, w mięśniach , w stawach. Myślałam, że to moja chroba sie rozwija, ale to może być skutek zbyt małej ilości węglowodanów. MORGANO pisał kiedyś, że jeśli pracuje sie umysłowo a ja dużo tak pracuję, to powinno się jeść więcej węgli. Zauważyłam , że po zjedzeniu czekolady moje "rozdygotanie" jest mniejsze. Zamierzam zastosować proporcje B:1, T:3, W:1. Tylko nie wiem czy na coś innego nie zaszkodzi.
Dzięki FORUM Wasze wskazówki i doświadczenie nauczyło mnie sie obserwować reakcje organizmu i może dojdę do perfekcji. Dzięki za to. Smile
Zapisane
afmfo
Go


Email
Odp: Co wy na to?
« Odpowiedz #15 : 2008-08-12, 11:11:51 »

A  i cholernie swędzi mnie skóra choć wykwitów nie mam. Jak po żółtaczce.?????????
Zapisane
Teresa Stachurska
Go


Email
Odp: Co wy na to?
« Odpowiedz #16 : 2008-08-12, 11:31:45 »

Proponuję w wyszukiwarkę SZUKAJ (kliknąć pod nazwą forum na górze strony) wpisać temat swędzenie skóry lub skóra swędzi i przeczytać informacje jakie się na ekranie wyświetlą.
Zapisane
zdrowa
Go


Email
Odp: Co wy na to?
« Odpowiedz #17 : 2008-08-12, 13:38:23 »

Dziwne ze DO czy ŻO krytykują zawsze tacy którzy nie dosyć że jej nie stosowali to prawie nic o niej nie wiedzą! 
Zapisane
sylwiazłodzi
Go


Email
Odp: Co wy na to?
« Odpowiedz #18 : 2008-08-12, 22:51:01 »

agmar daj sobie spokój z testami na alergie.Będą Cię badać i znajdą Ci tyle,że nie będziesz wiedziała co Ci zostało do jedzenia. Skontaktuj się z Bea albo lekarką- nicki dwóch lekarzy- kobiety na tym forum.Opisz konkretnie co chcesz naprawić i poczekaj na odpowiedź. Zaczepianie w stylu jak pierwszy post przyniosło już minusy bo są osboy bardziej przewrażliwione i stające w obronie niż pozostali. Mnie też wyoadają włosy bardziej jak popełniam błędy w jedzeniu albo swędzi czasami skóra albo robi sie sucha etc. Nauka obserwacji siebie jest bezcenna. Uczę się tego od 2 lat.
Zapisane
agmar114
Go


Email
Odp: Co wy na to?
« Odpowiedz #19 : 2008-08-13, 07:48:25 »

Co do alergii to wiem, że mam na pewno bo mam ją już od siódmej klasy szkoły podstawowej, miałam wtedy testy i odczulanie ale z lenistwa do końca nie dotrwałam, latami alergia powiększyła się. Co ciekawe niedawno robiłam poziom tzw IGE z krwi i wyszedł bardzo niski na co wogóle laryngolog /akurat tam się leczyłam/ machnęła ręką., że co to za alergia po prostu śmieszna. Dlatego idę we wrześniu na testy aby sprawdzić jaka jest aktualnie sytuacja i co można z tym zrobić.
Zapisane
Strony: [1] 2 3 4 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.044 sekund z 17 zapytaniami.