forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-04-26, 11:38:54

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
6. Pić należy tyle, na ile mamy ochotę i wtedy, kiedy mamy ochotę.
660368 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Dieta Optymalna
| | |-+  Co wy na to?
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 [2] 3 4 Do dou Drukuj
Autor Wtek: Co wy na to?  (Przeczytany 35040 razy)
afmfo
Go


Email
Odp: Co wy na to?
« Odpowiedz #20 : 2008-08-13, 11:25:28 »

agmar daj sobie spokój z testami na alergie.Będ± Cię badać i znajd± Ci tyle,że nie będziesz wiedziała co Ci zostało do jedzenia. Skontaktuj się z Bea albo lekark±- nicki dwóch lekarzy- kobiety na tym forum.Opisz konkretnie co chcesz naprawić i poczekaj na odpowiedĽ. Zaczepianie w stylu jak pierwszy post przyniosło już minusy bo s± osboy bardziej przewrażliwione i staj±ce w obronie niż pozostali. Mnie też wyoadaj± włosy bardziej jak popełniam błędy w jedzeniu albo swędzi czasami skóra albo robi sie sucha etc. Nauka obserwacji siebie jest bezcenna. Uczę się tego od 2 lat.
w 100 % sie zgadzm
Ja np. dzięki obserwacji i sugestiom lekarki jestem na tropie skąd wzięła mi się alergia na jaja. Proste, wcześniej mleczne jadłam sporadycznie i było ok. Kiedy zaczęłam jeść śmietanę w ogromnych ilościach nie wytrzymało i jak narazie żółtka odpadły. Myślę, że po rotacji wrócę do nich ale ze śmietaną już nigdy nie będę przesadzać. Rotację mlecznych zaczęłam od wczoraj i liczę na inne sukcesy przy okazji. Very Happy .Wiele jest do poprawienia Very Happy
Zapisane
afmfo
Go


Email
Odp: Co wy na to?
« Odpowiedz #21 : 2008-08-13, 12:22:36 »

Na rotację mlecznych namawiała mnie wcześniej pani Teresa, ale byłam w trakcie przerwy w jedzeniu i żółtek, miałam nadzieję, że to nie one uczulają.  Myliłam się Sad Sad Sad
Za rady dziękuję i Pani Ewie i pani Teresie.
A swoją drogą nie spotkałam w swoim życiu tak służącego pomocą i tak nieinterosownego lekarza jak pani Ewa. Życzę wszystkiego dobrego.
Zapisane
Domi
Go


Email
Odp: Co wy na to?
« Odpowiedz #22 : 2008-08-13, 16:11:41 »

Agmar,wypadanie wlosow moze byc skutkiem zjadania za duzej ilosci zoltek. Tez przez to przeszlam i bardzo dlugo nie zdawalam sobie sprawy z przyczyn takiego stanu rzeczy, dopoki nie natrafilam na nagranie Dr Kwasniewskiego na tym forum. Nie przytocze dokladnie cytatu ale na pewno chodzilo o nadmiar zoltek jako przyczyne problemow ze skora i wlosami. Sprobuj poszukac na stronie glownej www.dr- kwasniewski.pl.
Zapisane
grizzly
Go


Email
Odp: Co wy na to?
« Odpowiedz #23 : 2008-08-13, 18:10:51 »

...wypadanie wlosow moze byc skutkiem zjadania za duzej ilosci zoltek. Tez przez to przeszlam i bardzo dlugo nie zdawalam sobie sprawy z przyczyn takiego stanu rzeczy, dopoki nie natrafilam na nagranie Dr Kwasniewskiego na tym forum...

A to ciekawe, ze ja nie natrafilem  Laughing

Ale w zwiazku z tym, co w tym zoltku mogloby byc szkodliwe
w nadmiernej ilosci?

Tluszcze podobno nie szkodza wcale (mozna jesc ile sie chce),
jedyny warunek to odpowiednia proporcja "przystawki" czyli B i W w odpowiedniej ilosci  Cool

Zostaje zatem "cholesterol", musze przyznac, ze ja rowniez panicznie sie jego boje.  Shocked Shocked Shocked

Gdybym nie widzia w prosektorium "beneficjentow" Shocked
zaimpregnowanych tym cholesterolem to bym sie nie bal Cool
A tak, to sprawdzam skrupulatnie czy mi sie gdzies nie osadza  Cool

Wyniki "z krwi" sa malo miarodajne, ale inne "metody"
daja juz 100% pewnosc  Cool Czy nam wieko trumny sie "domykaLaughing


Zapisane
ali
Go


Email
Odp: Co wy na to?
« Odpowiedz #24 : 2008-08-13, 19:06:45 »

Agmar,wypadanie wlosow moze byc skutkiem zjadania za duzej ilosci zoltek. Tez przez to przeszlam i bardzo dlugo nie zdawalam sobie sprawy z przyczyn takiego stanu rzeczy, dopoki nie natrafilam na nagranie Dr Kwasniewskiego na tym forum. Nie przytocze dokladnie cytatu ale na pewno chodzilo o nadmiar zoltek jako przyczyne problemow ze skora i wlosami. Sprobuj poszukac na stronie glownej www.dr- kwasniewski.pl.
paczta ludzie
 hameryke ktoś  odkryć zamierza
ps.
po paru latach  jedzenia minimum 6 żółtek na dobę
 musiałbym być łysy jak kolano
a poszedłem na  emeryturę  z  całą czupryną
pewnie czegoś nie doczytałem??????????
Zapisane
sylwiazłodzi
Go


Email
Odp: Co wy na to?
« Odpowiedz #25 : 2008-08-13, 19:07:52 »

agmar ale ja mówię poważnie mój syn miał testy- uczulenie na orzechy, na zaleceniach lekarki ( nick na naszym forum dr.Witoszek) może jeść orzechy czy czekoladę co jakiś czas np. co 5 dni. Alergie wygasają. Moja wizyta prywatnie u alergologa zanim zaczęłam dietę wyglądała tak. Pani mnie obejrzała i od razu stwierdziła,ze najprawdopodobniej mam uczulenie na metal bo okulary na nosie pwodowały strupy i nie gojący sie ślad od okularów. Po piersiami miałam zawsze ślady od biustonoszy i dr.stwierdziła ,że to też może byc uczulenie. Wyszłam od niej i zapytałam ile kosztują badania na alergie płatkowe czyli na plecach i uszy mi zwiędły. Bo za samą wizytę zapłaciłam z jakieś 70 zł a przy kolejnej dopiero miała być mowa o wyznaczeniu badań. Podobnie wydałam też pieniądze na wizytyę u laryngologa w Łodzi , byłam w szpitalu i nic. Nic nie wykryli. Tylko ja sama po radach mojej amy zrobiłam badania na H.Pylori i wyszło,że mam wrzodową chorobę. Ale jak już to wiedziałam, to byłam częściowo na dordze diety i jak wróciłam do domu kiedy lekarze nie wykryli nic nawet w rezonansie głowy trafiłam na to forum. Slady od okularów zagoiły się sme kiedy przeszłam na dietę razem z moim synem. Sladów od biustonoszy już nie mam bo nie mam uczulenia. Dlaczego ? Organizm po prostu buntował się bo jadłam nie tak jak on by chciał i zatruwany był lekami które dostawałam a które nie pomagały, przeciwbólowe i antybiotyki. To był bezsens.
Zapisane
ali
Go


Email
Odp: Co wy na to?
« Odpowiedz #26 : 2008-08-13, 19:33:04 »

[. Kiedy zaczęłam jeść śmietanę w ogromnych ilościach nie wytrzymało i jak narazie żółtka odpadły. Myślę, że po rotacji wrócę do nich ale ze śmietaną już nigdy nie będę przesadzać. Rotację mlecznych zaczęłam od wczoraj i liczę na inne sukcesy przy okazji. Very Happy .Wiele jest do poprawienia Very Happy

napisz jaką śmietanę używałaś
bo
"nie wiecie co jecie"
ps.
parę już lat jadam  dziennie minimum 6 żółtek
2 litry śmietany tygodniowo
 żadnych ujemnych skutków nie   stwierdziłem
Zapisane
grizzly
Go


Email
Odp: Co wy na to?
« Odpowiedz #27 : 2008-08-13, 19:34:04 »

... Slady od okularów zagoiły się sme kiedy przeszłam na dietę razem z moim synem.
Sladów od biustonoszy już nie mam bo nie mam uczulenia. Dlaczego ?...

Sylwia "te slady" co to goily sie same, to faktycznie
bardzo dziwna sprawa  Shocked

Nigdy tak naprawde nie wiadomo co sie jeszcze moze stac.
Czy sprawdzasz od czasu do czasu czy nie ma jakis "nowych sladowShocked

Ja rowniez co gorsze od czasu do czasu odnotowuje "jakies slady"
dodatkowo te "slady" swedza i jak zaczynam sie drapac to sa wieksze,
kiedys to jak zaczelem drapac to poleciala krew Shocked Shocked

Ale nastepnego dnia zastosowalem "rotacje" i slady znikly  Cool Razz
Cos w tym musi byc, to "niesamowiteShocked


Zapisane
sylwiazłodzi
Go


Email
Odp: Co wy na to?
« Odpowiedz #28 : 2008-08-13, 19:50:34 »

Te twoje ślady to może od Twoich pazurków?    Laughing
Zapisane
afmfo
Go


Email
Odp: Co wy na to?
« Odpowiedz #29 : 2008-08-13, 20:49:21 »

grizzly i ugryźli
Zapisane
adampio
Go


Email
Odp: Co wy na to?
« Odpowiedz #30 : 2008-08-13, 22:09:00 »

No żart chyba jakiś normalnie! Nie reprezentuję żadnego koncernu!!!!!!!!!!!! Sama stosuję DO, ale mam kłopot z wypadającymi włosami, nadwagą itd, mam w rodzinie trzy optymalne osoby, które czują się świetnie i nic im nie dolega. U mnie niestety tak nie jest, dlatego szukam przyczyny. Na powyższe linki trafiłam dziś przypadkiem szukając informacji na temat wypadania włosów. Ale jak widać lepiej wogóle się nie odzywać.
Zapisane
adampio
Go


Email
Odp: Co wy na to?
« Odpowiedz #31 : 2008-08-13, 22:18:49 »

No żart chyba jakiś normalnie! Nie reprezentuję żadnego koncernu!!!!!!!!!!!! Sama stosuję DO, ale mam kłopot z wypadającymi włosami, nadwagą itd, mam w rodzinie trzy optymalne osoby, które czują się świetnie i nic im nie dolega. U mnie niestety tak nie jest, dlatego szukam przyczyny. Na powyższe linki trafiłam dziś przypadkiem szukając informacji na temat wypadania włosów. Ale jak widać lepiej wogóle się nie odzywać.
Nie, ty tej przyczyny nie szukasz. Ty juz, nie majac pojecia, ta przyczyne znalazlas w ZO/DO. Dziwie sie tylko dlaczego Twoja rodzina kontynuuje ta diete, skoro jest taka zla. A kiedy Ty z niej w koncu zrezygnujesz?

Poza tym uwazam, ze to forum  nie jest miejscem na krytykowanie diety, my tu wymieniamy poglady, doswiadczenia itd...

Jezeli ta dieta Ci nie sluzy to znajdz sobie inna, na innych stronach.....polecam Ci kopenhadzka a napewno Ci wlosy odrosna ...ale pod pacha!!! Ale to tez wlos!! Co za roznica?
Zapisane
agmar114
Go


Email
Odp: Co wy na to?
« Odpowiedz #32 : 2008-08-14, 09:09:24 »

Poza tym uwazam, ze to forum  nie jest miejscem na krytykowanie diety, my tu wymieniamy poglady, doswiadczenia itd...

Ja też pisałam o doświadczeniach.


Jezeli ta dieta Ci nie sluzy to znajdz sobie inna, na innych stronach.....polecam Ci kopenhadzka a napewno Ci wlosy odrosna ...ale pod pacha!!! Ale to tez wlos!! Co za roznica?


Nie wiedziałam, że to forum jest też od wymiany złośliwości.


Nie, ty tej przyczyny nie szukasz. Ty juz, nie majac pojecia, ta przyczyne znalazlas w ZO/DO. Dziwie sie tylko dlaczego Twoja rodzina kontynuuje ta diete, skoro jest taka zla. A kiedy Ty z niej w koncu zrezygnujesz?

Kontynuują bo im pasuje, bo trafili na swoje proporcje /ale również cały czas cudownie nie było/  co jak widać jest najważniejsze. Zmartwię cię, nie zamierzam na razie rezygnować.
Zapisane
agmar114
Go


Email
Odp: Co wy na to?
« Odpowiedz #33 : 2008-08-14, 09:13:54 »

Sylwiazłodzi czytając o tych okularach powiem Ci, że ja na przykład jestem uczulona na nikiel i nie mogę nosić żadnej biżuteriii typu kolczyki albo łańcuszek bo uszy zaraz mnie swędzą, ropieją, to samo na szyi swędzenie i krosty.
Zapisane
afmfo
Go


Email
Odp: Co wy na to?
« Odpowiedz #34 : 2008-08-14, 11:07:54 »

[. Kiedy zaczęłam je¶ć ¶mietanę w ogromnych ilo¶ciach nie wytrzymało i jak narazie żółtka odpadły. My¶lę, że po rotacji wrócę do nich ale ze ¶mietan± już nigdy nie będę przesadzać. Rotację mlecznych zaczęłam od wczoraj i liczę na inne sukcesy przy okazji. Very Happy .Wiele jest do poprawienia Very Happy

napisz jak± ¶mietanę używała¶
bo
"nie wiecie co jecie"
ps.
parę już lat jadam dziennie minimum 6 żółtek
2 litry ¶mietany tygodniowo
 żadnych ujemnych skutków nie stwierdziłem
Jadłam i tą UHT i krótkoterminową 36%z PIĄTNICY.
Chyba nie chodzi o jaką ale jakie ilości. Nie wszyscy mają problemy z laktozą.Ty Ali pewnie nie masz. Przez 2 lata jadłam żóltka od 4 do 6 szt i nic nie było ale śmietanę jadłam naprawdę sporadycznie. Nie czułam się dobrze więc pomyślałam ,że to od smalcu. Śmietanę pakowałam wszędzie. Długo nie czekałam , dostałm uczulenia na żółtka. To ma sens, lekarka napisała, że czegos było za dużo. Wcześniej miałam już uczulenie na leki, szczypior i rośliny zielone jak przesadzę z jedzeniem. Wygląda na to, że dawno miałam problem z laktozą i nie wiedziałam o tym.
Nie ma co, trzeba rotować mleczne i czekac na sukces Very Happy
Zapisane
ali
Go


Email
Odp: Co wy na to?
« Odpowiedz #35 : 2008-08-14, 22:20:34 »

Jadłam i tą UHT i krótkoterminową 36%z PIĄTNICY.
Chyba nie chodzi o jaką ale jakie ilości. Nie wszyscy mają problemy z laktozą.Ty Ali pewnie nie masz. Przez 2 lata jadłam żóltka od 4 do 6 szt i nic nie było ale śmietanę jadłam naprawdę sporadycznie.
Nie ma co, trzeba rotować mleczne i czekac na sukces Very Happy
może powinnaś nie  rotować tylko przejść na taką prosto  od krowy, i tylko kwaśną

nie używam śmietany UHT i z mleczarni
jaja biorę tylko gdzie kury mają pełny zielony wybieg i nie są  karmione paszą
może  właśnie dlatego nie mam problemów
Zapisane
agmar114
Go


Email
Odp: Co wy na to?
« Odpowiedz #36 : 2008-08-15, 08:43:58 »

Poczytam wszystkie posty lekarki, żeby wyciągnąć dla siebie wnioski.
Zapisane
lekarka
Go


Email
Odp: Co wy na to?
« Odpowiedz #37 : 2008-08-16, 12:35:17 »

Za rady dziękuję i Pani Ewie i pani Teresie.
Czy Pani Teresa dalej poleca macę codziennie ... dla uzupelnienia weglowodanów?

parę już lat jadam  dziennie minimum 6 żółtek
2 litry śmietany tygodniowo
 żadnych ujemnych skutków nie   stwierdziłem

Osoby tak jadające (a będące dłużej na DO) zwykle stronią od mięs/boczku codziennie.
OZNAJMIAM (w imieniu swoim,) że jako doktórka NIE BOJĘ SIĘ STOSOWANIA DO.
Mogą mi nawet odebrać prawo wykonywania zawodu... Kiedyś się bałam, byłam zależna, w Klinice wszyscy przeciw, Szef (były) też. Teraz jestem wolna (chyba mi się tylko tak wydaje).
Zapisane
Teresa Stachurska
Go


Email
Odp: Co wy na to?
« Odpowiedz #38 : 2008-08-16, 13:37:30 »

Za rady dziękuję i Pani Ewie i pani Teresie.
Czy Pani Teresa dalej poleca macę codziennie ... dla uzupelnienia weglowodanów?



Macę? Ja? Nie i nie. Warzywa, ziemniaki, czasem kawałek czekolady 90%, czasem lampka wina, czy pół szklanki piwa lub kieliszek półwytrawnej nalewki. Były jeszcze węglowodany ze śmietany, ale ona teraz ma wolne. Produktów zbożowych nie jadam.
Zapisane
Teresa Stachurska
Go


Email
Odp: Co wy na to?
« Odpowiedz #39 : 2008-08-16, 13:56:15 »

Aż sprawdziłam w wyszukiwarce z kim to mnie Pni myli, znalazłam - http://forum.dr-kwasniewski.pl/index.php?topic=1331.msg19549#msg19549 . I nic więcej poza komentarzem Kodar do tej wypowiedzi.
Zapisane
Strony: 1 [2] 3 4 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.049 sekund z 17 zapytaniami.