forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-04-23, 13:10:11

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
5. Węglowodany staramy się zjadać w postaci skrobi, tj. w ziemniakach i warzywach.
660194 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Dieta Optymalna
| | |-+  Co wy na to?
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 2 3 [4] Do dou Drukuj
Autor Wtek: Co wy na to?  (Przeczytany 35031 razy)
Edyta
Go


Email
Odp: Co wy na to?
« Odpowiedz #60 : 2008-09-12, 12:49:24 »


Czy Twoją domena jest prezysłowie:"Kochaj bliżniego swego aż spadnie koszula z niego" Very Happy

Nie.Grizzly kieruje się :

Kochajmy sie jak bracia i liczmy się jak Żydzi   Cool
Zapisane
kodar
Go


Email
Odp: Co wy na to?
« Odpowiedz #61 : 2008-09-12, 18:38:35 »

Zawsze znika uczulenie na nikiel na mojej wersji DO (z rotowanymi mlecznymi; choć zawsze polecam przejść najpierw przez klasyczną forme DO).
Sylwia, jak syn toleruje poszczególne produkty mleczne? O które się prosi, a których nie zje?
Lekarko, Smile
jakie produkty spozywcze proponowac dziecku,by alergia dawala o sobie znac zmianami skornymi????
Mysle,ze wtedy  moglabym  lepiej  eliminowac produkty szkodliwe.
Zapisane
sylwiazłodzi
Go


Email
Odp: Co wy na to?
« Odpowiedz #62 : 2008-09-12, 20:31:25 »

Zawsze znika uczulenie na nikiel na mojej wersji DO (z rotowanymi mlecznymi; choć zawsze polecam przejść najpierw przez klasyczną forme DO).
Sylwia, jak syn toleruje poszczególne produkty mleczne? O które się prosi, a których nie zje?
Z uwagi na kontakty z babcią Smile , której facet nie jest optymalny Bartek czasami zjada jogurt taki normalny ze sklepu. Czasami zjada serek homogenizowany, kiedyś jak jadał częściej to kupowała mu Jog bo miał krótki okres trwałości ale bardziej to jadł pewnie ze względu na cukier, który tam jest bo serek jest słodki. Teraz jak zrobię to zje smietanę 36% z gorzką czekoladą. Ostatnio zrobiła mu mu cały kubek, zjadł pół. ile chce to je. Budyń kiedyś zrobiła ale podobnie jak kisiel jak widzi to na talerzu to nie chce spróbować a jak weżmie nawet łyżeczkę do ust na nasze prośby to nie chce jeść więcej. Bardzo lubi lody , bitą śmietanę. Niestety to są kupne Grycana ale ze smietany 30% chociaż wiem,że są tam jakieś ulepszacze. Ale wie Pani,że ja nie przesadzam z omijaniem tego co jest w sklepach bo kiedyś tak założyłam,że Bartek też kiedyś dorośnie i będzie jadł różne rzeczy. Może nawet słodycze przez 3 dni? Do niego bedzie należał wybór.
Zresztą ostatnio poczytałam trochę  różnych rzeczy i o ile doceniam wszystkich opisy i Pani też o konserwantach, glutaminianie itp ulepszaczach to Wasze uwagi i Wasza wiedza w tej sprawie oświeciły mnie co do chelatacji (odtruwania)organizmów dzieci autystycznych z metali które źle wychodzą w badaniach włosa. Ta chelatacja moim zdaniem robi dzieciom krzywdę bo wyrzuca nagle z organizmu nadmiar metali i nie dość,że to obciąża cały organizm to jeszcze na kolejne dawki tych metali a są one wszędzie i jest to nieuniknione aby je przyjąc - jest jeszcze brdziej wrażliwy. Chyba poasowałaby tu zasada narkomana. Jesli pójdzie na odtrucie ale wróci do nałogu i weżmie starą dawke ona zadziała szybciej albo go zabije. Ale jak tu pisać o takim moim zdaniu dla tamtych mam jak one też już częściowo działają na zasadzie pacjent-lekarz a nie myslący człowiek-myślący lekarz. Tylko medycyna trochę mniej konwencjonalna.

Lekarko czegoś nie KUMAM dlaczego jak jem zboża i słodycze to mam gorszy humor ale lepiej mi się myśli i mam przebłyski dotyczące różnych spraw o których myślę. Czy tu się kłania zasada działania W na mózg czy mój organizm to jakiś dziwny wyjątek. ? Ale jedno by się zgadzało, nie lubię mlecznych, mało jem tłuszczu niż większość osób na Pani diecie i lubię chleb czy chałkę czy coś słodkiego.
Zapisane
sylwiazłodzi
Go


Email
Odp: Co wy na to?
« Odpowiedz #63 : 2008-09-12, 20:33:18 »

 M- ma być -zrobiłam mu śmietanę 36%, kupiłam lody. Litera M mi się zacina. Przepraszam.
Zapisane
lekarka
Go


Email
Odp: Co wy na to?
« Odpowiedz #64 : 2008-09-13, 09:14:57 »

Cieszę się że syn toleruje mleczne.
Zboża u Ciebie "wchodzą" łatwiej, bo wykasowałaś mleczne. To tylko pozory takiej dobrej tolerancji. Nie należy za często zbóż jadać (mimo to należy robić swoje). Możliwe, że czasem masz za dużo B i zboża to niwelują (w sposób ułomny). Noblisci też byli "normalnojadami"  Smile. Poszukujemy wiedzy i ... długowieczności powiązanej z radością życia itd. Normalnie ... ma być raj na ziemi. Tymczasem gospodarka Europy spowalnia jako skutek byłej recesji w USA (jak mawiają : "kichnie USA - reszta świata ma uciążliwy kaszel").
Zapisane
sylwiazłodzi
Go


Email
Odp: Co wy na to?
« Odpowiedz #65 : 2008-09-17, 23:32:17 »

Cieszę się że syn toleruje mleczne.
Zboża u Ciebie "wchodzą" łatwiej, bo wykasowałaś mleczne. To tylko pozory takiej dobrej tolerancji. Nie należy za często zbóż jadać (mimo to należy robić swoje). Możliwe, że czasem masz za dużo B i zboża to niwelują (w sposób ułomny). Noblisci też byli "normalnojadami"  Smile. Poszukujemy wiedzy i ... długowieczności powiązanej z radością życia itd. Normalnie ... ma być raj na ziemi. Tymczasem gospodarka Europy spowalnia jako skutek byłej recesji w USA (jak mawiają : "kichnie USA - reszta świata ma uciążliwy kaszel").

Nie wiem jak USA bo nadal kaszle ,  kicha i jest źle a ja dziś dostałam katar. Ale już jakoś mnie wzięło na placki PRZECZUCIE bo wczoraj zapobiegawczo kazałam mężowi zetrzeć  ziemniaki na placki. Taka jestem żona.  Wink
Capucino dziś w pracy spowodowało katar. ALE SIĘ  NIE PRZEJMUJĘ JAK PANI PISZE LEKARKO.  Na jutro też mam placki.   Laughing. A wiedza w książce PONDSA jest wspaniała. Dozuję ją sobie powoli lepiej niż zboża ostatnio. Wchodzi do głowy i zostaje tam. Mam o czym myśleć i czuć. DZIĘKUJĘ Lekarko.
Zapisane
Strony: 1 2 3 [4] Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.035 sekund z 17 zapytaniami.