forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-04-25, 00:04:25

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
8. Życie bez ruchu nie jest życiem. Starajmy się ruszać w każdym wieku, dostosowując rodzaj i wielkość wysiłku do możliwości naszego organizmu.
660290 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Żywienie Optymalne
| | |-+  zmęczenie???
« poprzedni nastpny »
Strony: [1] Do dou Drukuj
Autor Wtek: zmęczenie???  (Przeczytany 5308 razy)
Ażur
Go


Email
zmęczenie???
« : 2008-08-13, 19:53:08 »

Mam pytanie... jakiego składnika w DO brakuje, jeżeli człowiek czuje się bardzo zmęczony? Jaki makroskładnik odpowiada za taki stan rzeczy ( oczywiście w DO ) węglowodan, czy tłuszcz? Jakie są max. granice ilości tłuszczu, białka i węglowodanów w gramach, żeby mówić, że jest to jeszcze dieta optymalna?
Zapisane
Ażur
Go


Email
Odp: zmęczenie???
« Odpowiedz #1 : 2008-08-13, 19:56:55 »

Mój kolega jest osobą, która bardzo dużo i ciężko pracuje fizycznie, jest na diecie optymalnej i zjada dziennie do 200g węglowodanów, 150g białka i ok 300g tłuszczu i twierdzi, że jest na diecie optymalnej??? Co o tym sądzicie?
Zapisane
Blackend
Go


Email
Odp: zmęczenie???
« Odpowiedz #2 : 2008-08-13, 21:27:44 »

może ten artykuł troche Ci pomoże?  Rolling Eyes http://dr-kwasniewski.pl/?id=2&news=42
i jeszcze to http://forum.dr-kwasniewski.pl/index.php?topic=1413.msg21384#msg21384
zwróć szczególną uwagę na wyrażenia "btw", "atp", "energia". To tylko wstęp do fascynujacej lektury, która znajduje sie na http://www.dr-kwasniewski.pl/ oraz tu na forum (co do forum - uwazaj jest tu sporo pułapek). Wskazówki juz masz wnioski musisz wyciągnąć samodzielnie m.in. czy dieta kolegi to DO czy nie DO?  Very Happy
Zapisane
adampio
Go


Email
Odp: zmęczenie???
« Odpowiedz #3 : 2008-08-13, 21:41:47 »

Mój kolega jest osobą, która bardzo dużo i ciężko pracuje fizycznie, jest na diecie optymalnej i zjada dziennie do 200g węglowodanów, 150g białka i ok 300g tłuszczu i twierdzi, że jest na diecie optymalnej??? Co o tym sądzicie?
Zapisane
adampio
Go


Email
Odp: zmęczenie???
« Odpowiedz #4 : 2008-08-13, 21:46:47 »

Mój kolega jest osobą, która bardzo dużo i ciężko pracuje fizycznie, jest na diecie optymalnej i zjada dziennie do 200g węglowodanów, 150g białka i ok 300g tłuszczu i twierdzi, że jest na diecie optymalnej??? Co o tym sądzicie?

Nieznajac Twojego kolegi ani wagi ani wzrostu, twierdze, ze nie ma zielonego pojecia co to jest ZO/DO, w kazdym badz razie to nie ta dieta optymalna!!!!! Byc moze Twoj kolega wymyslil nowa diete optymalna. Blackend ma racje, poczytaj, przeanalizuj i zrozum.
Zapisane
Ażur
Go


Email
Odp: zmęczenie???
« Odpowiedz #5 : 2008-08-14, 19:30:46 »

Dziękuję Wam Bardzo za pomoc. Linki, które mi podaliście i napisane w nich artykuły, wiele mi wyjaśniły. Jeszcze raz Bardzo Dziękuję, pozdrawiem Very Happy
Zapisane
Mike
Go


Email
Odp: zmęczenie???
« Odpowiedz #6 : 2008-08-14, 20:31:21 »

Mam pytanie... jakiego składnika w DO brakuje, jeżeli człowiek czuje się bardzo zmęczony? Jaki makroskładnik odpowiada za taki stan rzeczy ( oczywiście w DO ) węglowodan, czy tłuszcz? Jakie są max. granice ilości tłuszczu, białka i węglowodanów w gramach, żeby mówić, że jest to jeszcze dieta optymalna?

ja bym powiedzial ze ten brakujacy skladnik to urlop - w moim przypadku przynajmniej...
Zapisane
Strony: [1] Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.042 sekund z 19 zapytaniami.