forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-04-25, 03:38:36

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
6. Pić należy tyle, na ile mamy ochotę i wtedy, kiedy mamy ochotę.
660290 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Dieta Optymalna
| | |-+  Bulimia
« poprzedni nastpny »
Strony: [1] Do dou Drukuj
Autor Wtek: Bulimia  (Przeczytany 6728 razy)
Katarzyna
Go


Email
Bulimia
« : 2008-08-19, 09:57:03 »

Witam wszystkich.
Wiem,że podobny wątek już był ale nie znalazłam w niż żadnych odpowiedzi na dręczące mnie pytania.
3 lata temu zachorowałam na anoreksję,która następnie przekształciła się w bulimię.Przez pół roku byłam pod stałą opieką lekarską.Grupy,psychoterapia-nic nie przynosiło efektów.Nie dałam rady na studiach,straciłam w zasadzie rok życia(w najgorszym momencie choroby).Rok brałam leki psychotropowe (antydepresyjne)
Przytyłam ok 15 kg ( ważyłam 48 przy 165)
Parę miesięcy temu poznałam mężczyznę.Choruje od wielu lat na cukrzycę i swoim(chyba urokiem osobistym) namówił mnie na dietę optymalną.
Następnie byłam w Klinice Tradycyjnej Medycyny Chińskiej w Jaworzu.Pan doktor ucieszył się,że stosuję ŻO.Dostałam zioła na niby przyśpieszenie metabolizmu.
Czuję się rewelacyjnie pod tym względem,że od półtora miesiąca(okres diety) nie miałam ani jednego epizodu bulimicznego.
ALE....
Tyję.W tym momencie ważę 69 kg.Zioła piję od tygodnia.Ważę coraz więcej.
Wiem,że mój metabolizm jest zaburzony ale dochodzi do tego ,że przestaję wierzyć w ŻO...i naprawdę nie wiem co zrobić.Coraz częściej przychodzi mi dop głowy,żeby znów zacząć jeść same cholerne warzywa.A z drugiej strony na mojego mężczyznę to działa...
Dziękuję Tym,którzy wytrzymali i doczytali do końca.
Ogromnie proszę o jakąś radę....
Zapisane
MONIKAW
Go


Email
Odp: Bulimia
« Odpowiedz #1 : 2008-08-19, 10:14:22 »

Ile gramów dziennie zjadasz białka, tłuszczu i węglowodanów?
Być może czegoś jest za dużo..?!
Zapisane
kodar
Go


Email
Odp: Bulimia
« Odpowiedz #2 : 2008-08-19, 10:18:49 »

Ta dieta odchudza ludzi,ktorzy mieli nadwage a doprowadza do wagi naleznej tych,ktorzy zbyt malo wazyli.Nie jestem doradca optymalnym ale na logige odstawilalbym zila.Byc moze to one nakrecaja twoj glod,co powoduje,ze wiecej jadasz niz potrzebujesz. Razz
W ZO JEZELI JUZ OBRALAS NALEZY WIERZYC ,mocna psychika to podstawa,aby dalej kontynuowac.Nalezy tylko poczynic pewne korekty w twoim jadlospisie.
Podaj co jadlas ostatnie kilka dni.Mozesz tez napisac bezposrednio do doradcy opty.pod nikiem LEKARKA albo czekac az ona sami ci odpisze tutaj na Forum.
Trzymam kciuki i wszystko bedzie dobrze.A Smile
Zapisane
Katarzyna
Go


Email
Odp: Bulimia
« Odpowiedz #3 : 2008-08-19, 16:28:42 »

dziękuję za odpowiedzi Smile
w porównaniu do tego co potrafiłam pożreć teraz jem jak ptaszek.
Na razie jestem nowicjuszką w tej dziedzinie więc na 100% popełniam masę błędów.
Dziś jajecznica z 3 jaj na boczku
nic nic nic...
i teraz dopiero 2 pomidory z majonezem i kawałek karkówki....
Cholera już sama nie wiem
Zapisane
slawek
Go


Email
Odp: Bulimia
« Odpowiedz #4 : 2008-08-19, 16:36:00 »

Katarzyno po takich ekscesach Wink jak twoje minie jakiś czas zanim twoja waga i metabolizm się ustabilizuje Wink to "tycie" które obserwujesz może być wynikiem tego że odbudowują ci się mięsnie, a białko jest "ciężkie" więc nierozsądnie byłoby teraz coś zmieniać w swojej diecie Wink daj sobie czas na powrót do normalności, czasem lepszym miernikiem jest centymetr !! poczekaj jakiś czas własny tłuszcz spala się powoli Sad
Zapisane
Katarzyna
Go


Email
Odp: Bulimia
« Odpowiedz #5 : 2008-08-19, 16:51:41 »

Katarzyno po takich ekscesach Wink jak twoje minie jakiś czas zanim twoja waga i metabolizm się ustabilizuje Wink to "tycie" które obserwujesz może być wynikiem tego że odbudowują ci się mięsnie, a białko jest "ciężkie" więc nierozsądnie byłoby teraz coś zmieniać w swojej diecie Wink daj sobie czas na powrót do normalności, czasem lepszym miernikiem jest centymetr !! poczekaj jakiś czas własny tłuszcz spala się powoli Sad

Oby,oby.
W zasadzie nawet dziś usłyszałam,że troszkę zeszczuplałam. Cool
Rodzina też to mówi ale im akurat nie wierzę bo mówią to raczej żeby mnie uspokoić.
Zauważyłam jednak,że w zasadzie jak zjam śniadanie to mogłabym już nic nie jeść ale wolę nie ryzykowac bo głodzenie się w moim wypadku jest kompletną głupotą.
Mam nadzieję,że jakoś to ,,ruszy''
W każdym razie ogromnie się cieszę ,że tu trafiłam
Zapisane
Strony: [1] Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.025 sekund z 17 zapytaniami.