forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-04-26, 00:02:36

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
5. Węglowodany staramy się zjadać w postaci skrobi, tj. w ziemniakach i warzywach.
660339 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Żywienie Optymalne
| | |-+  ból brzucha - wątroby
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 2 [3] Do dou Drukuj
Autor Wtek: ból brzucha - wątroby  (Przeczytany 35548 razy)
ifar
Go


Email
Odp: ból brzucha - wątroby
« Odpowiedz #40 : 2008-08-27, 21:44:11 »

No dobra, dałem dupy. Nie wiem od czego mnie ten brzuch bolał. Już od 3 dni mam trzy książki dr Kwaśniewskiego i wiele w diecie nie zmieniłem, bo dobrze się odżywiałem.

Jest ok. Już mnie brzuch nie boli, ale nie wiem czemu mnie bolał? Może od podejrzanie pachnącego zsiadłego mleka babci? MOże.

Ale szkoda, że niektórzy nie zachowali się zgodnie z zasadami netykiety i od razu mnie zbluzgali i wyzwali.

Ale cóż, trudno, tacy już niektórzy są.
Zapisane
lekarka
Go


Email
Odp: ból brzucha - wątroby
« Odpowiedz #41 : 2008-09-08, 10:41:18 »

Od dłuższego czasu miewam bóle brzucha po zjedzeniu tłustego jedzenia.

Zjedz na śniadanie ziemniak(i) utarty usmażone na smalcu.
Nie powinien po tym Cię boleć brzuch (wątroba).
Zapisane
sylwiazłodzi
Go


Email
Odp: ból brzucha - wątroby
« Odpowiedz #42 : 2008-09-26, 20:45:13 »

Moim skromnym zdaniem,najadł ,żeby nie powiedzieć  nażarł się "kolega"  tłuszczu i brzuszek boli .
Zdrowe jedzenie nie polega na obżeraniu się.Człowiek powinien jeść raz dziennie ,treściwie i do roboty! Razz

Edytko, nie czytajac pozostalych watkow, moge stwierdzic tylko jedno: teraz dalas ........wiesz czego?!
....to bylo rzeczywiscie skromne zdanie , z Twojej strony,nie potwierdzone zadna wiedza. Czy w koncu dasz sobie spokoj?
Tu nie chodzi o dobijanie lecz pomaganie. Czy kiedykolwiem przeczytamy na tym forum Twoja pozytywna wypowidz, bez sarkazmow.....taka konkretna odpwiedz potwierdzona wiedza? albo swoimi doswiadczeniami?
A tak poza tym, to na zdjeciu jestes na deskorolce? Pytam poniewaz nie widze na czym Ty tam stoisz!!!! Probujesz znalesc balans..... to widze!!!

Adampio ja przeczytałam pozytywne  Laughing :wink:ale nie ujawniam Edyty bo jeszcze mi sie oberwie.
Zapisane
Strony: 1 2 [3] Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.024 sekund z 17 zapytaniami.