forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-04-27, 06:00:51

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
9. Nie należy robić większych odstępstw od diety ani łamać jej zasad okresowo.
660460 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Dieta Optymalna
| | |-+  Gdzie Jestes?
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 [2] 3 4 5 6 7 ... 9 Do dou Drukuj
Autor Wtek: Gdzie Jestes?  (Przeczytany 81569 razy)
Edyta
Go


Email
Odp: Gdzie Jestes?
« Odpowiedz #20 : 2008-08-24, 16:59:48 »


Pieczenie w j. ustnej, przełyku, odbycie, burczenie w jelitach powinno ustąpić na W pobieranym dla Ciebie - GŁÓWNIE z ziemniaków.


Moim skromnym zdaniem,to ziemniak dopiero jest śmieciem.
Wspomnę ,że ziemniak nie pochodzi z Europy (historię ziemniaka mozna sobie poczytać w necie,jak ktoś jest nia zainteresowany).
Do Europy trafiły w XVI w ,ale rozpowszechniły się nieco później.
Moim również skromnym zdaniem wraz z ziemniakami pojawiła się i otyłość,wtedy gdy stały się niemalże podstawą odzywiania człowieka.

PS.Wartało by się zastanowić ,czy można je traktować jako główne źródło węglowodanów w zdrowym odzywianiu.
Zapisane
grizzly
Go


Email
Odp: Gdzie Jestes?
« Odpowiedz #21 : 2008-08-24, 18:11:08 »

...Pieczenie w j. ustnej, przełyku, odbycie,....
...PS.Wartało by się zastanowić ,czy można je traktować jako główne źródło węglowodanów w zdrowym odzywianiu...

Jesli chodzi o te "pieczenie" to po prostu jest bardzo ciekawe zagadnienie!!! Shocked
Wiele zalezy od tego czy te "pieczenie" sa dopiero w j.ustnej,
czy juz w przelyku. Na koncu zazwyczaj "pieczenie" pojawiaja sie w odbycie.

Teraz nalezy doprecyzowac, czy te "pieczenie" w roznych miejscach
sa takie same czy nie? 

Co do ziemniakow, jedno jest pewne, weglowodany sa "szkodliwe"
cos wiecej moze o tym napisac pewnie Dr. Bea  Razz

Ja osobiscie zawsze mam "mieszane" uczucia gdy nawet pomysle
o weglowodanach!!! Ale to uczucie juz po spozytych weglowodanach jest takie niesamowite Cool

Adam pewnie po piwie ma jeszcze wiekszego "spida" Cool

Mozemy dyskutowac oczywiscie czy lepiej jesc "ziemniaki", "kartofle", czy "pyry"
mnie osobiscie "glukoza" po strawieniu "pyrow" smakuje najlepiej(tak mi podpowiada organizm" Cool
Ale mam pewna  blokade psychiczna przed zjedzeniem a poczucie winy po zjedzeniu Laughing

W sumie zyc musze dalej i wiem, ze "jak by co" to zawsze moge
"zastosowac rotacje" Razz




Zapisane
Danuta
Go


Email
Odp: Gdzie Jestes?
« Odpowiedz #22 : 2008-08-24, 18:22:54 »

cyt. z Kangur  "..szukam wszedzie, gdzie potrafie, bo chce znac przyczyne choroby."

Przeczytaj jak walczyl z Candida Albicans Henryk Piwnicki z Chicago.

www.Reiki.org.pl

1. Powrot do zdrowia
2. Objawy, przyczyny i leczenie przerostu drozdzy w organizmie

Pozdrawiam
Anna
Zapisane
kangur
Go


Email
Odp: Gdzie Jestes?
« Odpowiedz #23 : 2008-08-24, 23:46:42 »

cyt. z Kangur  "..szukam wszedzie, gdzie potrafie, bo chce znac przyczyne choroby."
Przeczytaj jak walczyl z Candida Albicans Henryk Piwnicki z Chicago.
www.Reiki.org.pl
1. Powrot do zdrowia
2. Objawy, przyczyny i leczenie przerostu drozdzy w organizmie
Pozdrawiam
Anna

Aniu!
Dzieki za link. Tam dziala jakas sila nadzwyczajna. A moze jakies duchy? Nic sie nie chce otworzyc.

Tu jest widoczna niezaradnosc i slabosc wspolczesnej medycyny. Oszusci i zlodzieje wykorzystuja to ze wszystkich stron. Nie ma litosci nad chorym. Z jednej strony go antybiotykiem lub  piwkiem z drugiej duchem, a najskuteczniesza jest lopata grabarza.
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Gdzie Jestes?
« Odpowiedz #24 : 2008-08-24, 23:48:34 »

... lub  piwkiem...

Widzę ,że z rana humor Ci dopisuje  Smile
Zapisane
kangur
Go


Email
Odp: Gdzie Jestes?
« Odpowiedz #25 : 2008-08-25, 00:20:50 »

Przeczytałam wszystkie Twoje wpisy Kangur......
 .......Najlepsze są rzeczy proste - drukowanymi literami.

Ewo!
Serdeczne dzieki. Wczoraj byla moja trzecia niedziela "maslowo/ smietanowa (w te dni robie rotacje). Sen bardzo dobry 7 godzin bez koszmarow. Zdarzaly sie poprzednio. W jednym z nich Grizzly mnie atakowal. Koszmar.
Obudzilem sie z krzykiem. Cisnienie bardzo dziwne od 170/110 do 135/100. W brzuchu spokoj. Nie ma zadnej rewolucji. Poprzednio byly dwie naraz. Francuska i bolszewicka. Praca serca nieregularna. Brak co ktoregos pulsu. Na podstawie EKG lekarz powiedzial, ze moje serce "not so good, not so bad". W przeszlosci lekarz mi pokazal na EKG istnienie sygnalu pulsu, ktory nie byl wyczuwalny pod palcem.
Po obudziniu sie:
Puls 95
Cisnienie 170/120
W gadle pieczenie i sucho
Slina po wypluciu do szklanki z woda tworzyla maz (od mazi) w postaci gestych smarkow, opadajacych wolno na dno.
Czy moge ziemniaki rotowac z patatami? Musze sprawdzic na US Nutrition Data ile wiecej maja wegli.
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Gdzie Jestes?
« Odpowiedz #26 : 2008-08-25, 00:33:55 »

Kangur.Pytasz się czy możesz rotować ziemniaki,jak jest jasno napisane ,że ma to być Twoje głowne źródło weglowodanów?Nota bene przy kandydozie?
Zapisane
Danuta
Go


Email
Odp: Gdzie Jestes?
« Odpowiedz #27 : 2008-08-25, 00:47:27 »

Witaj Kangur,

Kangur,
Probuj jeszcze raz odszukac tekst Henryka Piwnickiego, bo warto.

www.Reiki.org.pl
Po otwarciu znajdziesz link do tekstu"Powrot do zdrowia". kliknij i otworzy sie kolejny tekst "Objawy , przyczyny..." itd.
kliknij ponownie i byc moze otworzy sie ten tekst. Jest napisany w WordPad .

Podaje rowniez email do Henryka Piwnickiego, bo on skutecznie zwalczyl Candide i mozna skorzystac z jego doswiadczen
heniop@hotmail.com

Pozdrawiam
Anna

Zapisane
kangur
Go


Email
Odp: Gdzie Jestes?
« Odpowiedz #28 : 2008-08-25, 03:11:35 »

Witaj Kangur,
Podaje rowniez email do Henryka Piwnickiego, bo on skutecznie zwalczyl Candide i mozna skorzystac z jego doswiadczen
heniop@hotmail.com

Pozdrawiam
Anna

 Ja mam MAC-a. Nic  z tego nie wychodzi.
Wysle Maila do niego.
Dzieki.
Zapisane
kangur
Go


Email
Odp: Gdzie Jestes?
« Odpowiedz #29 : 2008-08-25, 03:17:52 »

Wspomnę ,że ziemniak nie pochodzi z Europy (historię ziemniaka mozna sobie poczytać w necie,jak ktoś jest nia zainteresowany).
Do Europy trafiły w XVI w ,ale rozpowszechniły się nieco później.

A czy to jest wazne z jakiego kraju pochodza wspolmanzonkowie?  Wazne jest to, zeby sobie nawzajem robili dobrze. Laughing Laughing
Zapisane
kangur
Go


Email
Odp: Gdzie Jestes?
« Odpowiedz #30 : 2008-08-25, 03:52:38 »

Wysle Maila do niego.

Duchy zablokowaly mi komputer przy wysylaniu do niego maila. To Reiki ma wielka moc. Dziala nie tylko na ludzi ale i na komputery.
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Gdzie Jestes?
« Odpowiedz #31 : 2008-08-25, 09:34:36 »



A czy to jest wazne z jakiego kraju pochodza wspolmanzonkowie? 

Pewnie ,że jest ważne.Jakbyś nie wiedział,to jest coś takiego jak różnice kulturowe.I pobiera sie taka Polka z Arabem,na poczatku jest dobrze,a potem się wszystko rozp.....la.
I już nikt nikomu wtedy nie robi dobrze,a co najwyżej można  dostać po "ryju" . 

Zapisane
kangur
Go


Email
Odp: Gdzie Jestes?
« Odpowiedz #32 : 2008-08-25, 10:19:11 »

Pewnie ,że jest ważne.Jakbyś nie wiedział,to jest coś takiego jak różnice kulturowe.I pobiera sie taka Polka z Arabem,na poczatku jest dobrze,a potem się wszystko rozp.....la.
I już nikt nikomu wtedy nie robi dobrze,a co najwyżej można  dostać po "ryju" . 

Kangury nie maja ryja tylko sliczny pyszczek. A Ewa wprowadza rotacje aby sie nie walic po ryju.
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Gdzie Jestes?
« Odpowiedz #33 : 2008-08-25, 10:29:23 »

Pewnie ,że jest ważne.Jakbyś nie wiedział,to jest coś takiego jak różnice kulturowe.I pobiera sie taka Polka z Arabem,na poczatku jest dobrze,a potem się wszystko rozp.....la.
I już nikt nikomu wtedy nie robi dobrze,a co najwyżej można  dostać po "ryju" . 

Kangury nie maja ryja tylko sliczny pyszczek. A Ewa wprowadza rotacje aby sie nie walic po ryju.

Dla mnie "kangur" możesz sobie rotować ser goude z wodą mineralną perier .
Zdziwiło mnie jednak to ,że Ewa zaleca ziemniaki jako głowne źródło węglowodanów miedzy innymi przy candydozie ,gdzie tymczasem kiedyś napisała :

Jeżeli Candida jest jeszcze u optymalnego to warto robić "odpoczynki" od ziemniaków przechodząć na inne warzywa jako źródło W ...

Wiemy jednak,że optymalni nie jedzą duzo tych ziemniaków,ale Ewa w swoim poście mimo to bierze pod uwagę,że ta ilość może być przyczyną tego,że ta candydoza nie ustąpiła  Smile
Zapisane
lekarka
Go


Email
Odp: Gdzie Jestes?
« Odpowiedz #34 : 2008-08-25, 10:53:54 »

Ewa.Zalecasz w leczeniu organizmu z candydozy ziemniaki jako główne źródło W ,czy coś nie doczytałam?

Bystra jesteś   Shocked. Konkurencja  SmileVery Happy
Z ziemniakami jako główne W candidoza ustępuje w 85%.
Jak się (gdy się człowiek naje placków ziemniaczanych, frytek) organizm doprowadzi do poczucia szczęścia wtedy można robić 1-7 dni bez ziemniaków - to ruguje resztę grzybów.
Nie od razu Kraków zbudowano. W organizmie normalizuje się "zupa mediatorowa" - trwa to jakiś czas.
Można wyleczyć natychmiast. Czasem "co po nagle to po diable". Nie zawsze.
Zapisane
lekarka
Go


Email
Odp: Gdzie Jestes?
« Odpowiedz #35 : 2008-08-25, 11:06:37 »

Adam, co to za "historya" z "urojeniami grzybiczymi"?  Cool

Opowieści niezłej treści bioenergoterapeutów. Jestem za leczeniem bioenergią. Pracuję nad systemem klasyfikacji naukowo-wiedzowej  tej działki. Wiedza ma być tak podana by była weryfikowalna.

Czy moge ziemniaki rotowac z patatami? Musze sprawdzic na US Nutrition Data ile wiecej maja wegli.

Daj sobie spokój z patatami. Ogórki, pomidory, kapustne, cebulowe, chrzan, rzepa, rzpodkiewka, sałata, seler, kiszonki... Co się da u Ciebie na działce upolować... Niestety często ludzie wychodząc z ziemniaków lubią wejść w ... owoce. Byle nie za czesto i nie za dużo.
Mam bardzo ostrożny stosunek do owoców, mówiąc delikatnie.
Zapisane
Waldek
Go


Email
Odp: Gdzie Jestes?
« Odpowiedz #36 : 2008-08-25, 12:22:22 »

Kangur masz poczytaj to > http://www.biblelife.org/bowel.htm#badfoods  zanim zaczniesz leczyć przerost drożdżaka ziemniakami i piwem Laughing
Zapisane
Waldek
Go


Email
Odp: Gdzie Jestes?
« Odpowiedz #37 : 2008-08-25, 12:30:45 »

Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Gdzie Jestes?
« Odpowiedz #38 : 2008-08-25, 13:11:19 »


 Konkurencja  SmileVery Happy


Eeee, gdzie tam.... Czytam i pytam  Very Happy 
Każdy ma swoje sposoby leczenia.Ja nie mogłam jeść ziemniaków,kiedy leczyłam się z tej "pieczarki" ,a natomiast mogłam kaszę gryczaną i jaglaną -jadłam wtedy to ,co mi nie szkodziło i się wyleczyłam.Obecnie zdarza się ,że zjadam ziemniaki ,ale bardzo rzadko.Wolę kalafiora z masłem bądź fasolkę z masłem-moja rodzina też  Smile

Kangur masz poczytaj to > http://www.biblelife.org/bowel.htm#badfoods  zanim zaczniesz leczyć przerost drożdżaka ziemniakami i piwem Laughing



...i patatami,czy tam batatami  Smile
Zapisane
ali
Go


Email
Odp: Gdzie Jestes?
« Odpowiedz #39 : 2008-08-25, 14:34:24 »


Duchy zablokowaly mi komputer przy wysylaniu do niego maila. To Reiki ma wielka moc. Dziala nie tylko na ludzi ale i na komputery.

he he  nie żartuj
ale jak ktoś kiedyś wydedukował
istnieje jeszcze elektomagnetyczny model życia
i uważaj  zeby cie " prunt" nie kopnął

Zapisane
Strony: 1 [2] 3 4 5 6 7 ... 9 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.036 sekund z 17 zapytaniami.