forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-04-29, 05:58:05

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
8. Życie bez ruchu nie jest życiem. Starajmy się ruszać w każdym wieku, dostosowując rodzaj i wielkość wysiłku do możliwości naszego organizmu.
660605 wiadomoci w 4059 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Dieta Optymalna
| | |-+  Gdzie Jestes?
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 Do dou Drukuj
Autor Wtek: Gdzie Jestes?  (Przeczytany 81676 razy)
kangur
Go


Email
Odp: Gdzie Jestes?
« Odpowiedz #60 : 2008-08-26, 03:54:13 »

ie powiedział ci nikt, że  jak cie nie,,,,,,,,,,,, nogami nie wierzgaj

Ali!
Nie wytrzymales. Pusciles lejce.
 Ja z taka osoba przezylem 28 lat. Tylko dwa razy w naszym pozyciu powiedzaila TAK. Jeszcze nie wie o co chodzi, a juz ma kontrargument.
Jak zaproponowalem aby zmierzyc jej cisnienie. To bylo.... nie. Jak zaproponowalem prady selektywne na jej reumatyzm bylo....nie. Bo ona nie zyczy sobie przykladania jakis tam szmat.
Czemu ten Kwasniewski nie wymyslil tabletki?. Uslyszala o Zapperze. Poszla do apteki i poprosila o zapper. Dziwila sie, ze w aptece nie wiedza, co to jest zapper. Dalem jej zapper.
Ona tego nie chce, bo to moze przeszkadzac w jej "leczeniu". Jak przyszli rodzice z dzieckiem na lekcje muzyki do syna, to ona grala pierwsze skrzyce, chociaz nie wie co to jest gama. Nie mowiac juz o zagraniu tej gamy.

Na przystanku tramwajowym stal student z duzym plotnem. Nie mogl sie zmiescic do tramwaju. Kolega mowi do mnie, ze ow student ma tak duza wyoraznie, ze mu sie na plotnie nie miesci.
Tu niektorzy maja taka wyobraznie, ze im sie nie miesci we watku, a moze nawet i na forum. To sa prawdziwi artysci. Tylko pogratulowac. Nalezy ich tolerowac i podziwiac ich wyobraznie.

Zapisane
adam319
Go


Email
Odp: Gdzie Jestes?
« Odpowiedz #61 : 2008-08-26, 04:08:44 »

(...)Roznia sie znacznie w produktach mlecznych. A to moze byc decydujacy czynnik w tej chorobie.(...)

Już powyżej w tym wątku, zgodziłem się z Lekarką co do polewania kalafiora kiedy trzeba skwarkami, a kiedy trzeba masełkiem. Nie ma tu sprzeczności. Warto spróbować jakie korzyści przyniesie Tobie metoda rotacji. Ja osobiście nie mam problemu ze zjedzeniem kiełbasy ze śmietaną, ale nie robię takich mieszanek często, a poza tym po prostu nie mam skłonności do uczuleń pokarmowych.
Preferuję zjeść jeden rodzaj pożywienia, potem strawić, zgłodnieć, a dopiero następnie według wytrenowanego apetytu w sposób automatyczny wybrać to co akurat mi potrzebne w kolejnym posiłku.
Cool
Zapisane
lekarka
Go


Email
Odp: Gdzie Jestes?
« Odpowiedz #62 : 2008-08-26, 09:04:06 »

1.dochtorka, gdyby nie twoje dyplomy byłabyś niezła  znachorka
masz niebywały zmysł obserwacji
ps.
2.kiedyś zaliczyłem II stopień  Rejki
wszystko jest możliwe w sferze mentalnej, ale tego zweryfikować naukowo  się nie da

1. Dziękuję  Very Happy
2. Kiedyś poprosiłam koleżankę o pomoc w uzdrawianiu na odległość. Jak "wsiadłyśmy" na bidoka z nałogami to w ten dzień i nastepne chciaał wyciągnąć żonę do Częstochowy bo ... postanowił się nawrócić   Cool. NAUKOWO SIĘ DA. WIEM TO.
Zapisane
kangur
Go


Email
Odp: Gdzie Jestes?
« Odpowiedz #63 : 2008-08-26, 10:12:09 »

Preferuję zjeść jeden rodzaj pożywienia, potem strawić, zgłodnieć, a dopiero następnie według wytrenowanego apetytu w sposób automatyczny wybrać to co akurat mi potrzebne w kolejnym posiłku.
Cool
Problem jest, ze ja nie glodnieje. Zrobilem probe. Nie jadlem nic przez trzy dni i nie zglodnialem. Pare kilo schudlem, ale rozum (nie brzuch) mowil mi: "Co robisz durniu?" Wiem ile mam zjesc dziennie i tego przestrzegam.
Jak pracowalem fizycznie, to czasmi odczuwalem potrzebe jedzenia. To nie byl glod jak przed ZO.
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Gdzie Jestes?
« Odpowiedz #64 : 2008-08-26, 12:33:47 »



tylko nie próbuj się mi tu obrażać !!!!!!!!!!!!!!!!


Ali nie dramatyzuj.
"Jeść mi nie dajesz" ,to niby dlaczego miałabym się na Ciebie obrażać.
Fakt fest faktem jednak ,że nie wytrzymałeś,ale nie martw się ,u ludzi czasem takie zjawisko występuje. he he he ....
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Gdzie Jestes?
« Odpowiedz #65 : 2008-08-26, 14:00:38 »


 Ja z taka osoba przezylem 28 lat. Tylko dwa razy w naszym pozyciu powiedzaila TAK.

Przypomniał mi się dowcip:
Jak się źle dzieje w małżeństwie,to kto jest winny?
Odpowieda facet : "Żona i teściowa" .

Kangur.Także nie myśl,żeś Ty był anioł ,boś też pewnie był uparty jak osioł  .
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Gdzie Jestes?
« Odpowiedz #66 : 2008-08-26, 15:26:00 »


 Ja z taka osoba przezylem 28 lat. Tylko dwa razy w naszym pozyciu powiedzaila TAK.

Przypomniał mi się dowcip:
Jak się źle dzieje w małżeństwie,to kto jest winny?
Odpowieda facet : "Żona i teściowa" .

Kangur.Także nie myśl,żeś Ty był anioł ,boś też pewnie był uparty jak osioł  .

Kurcze."Zmaściłam" dowcip . Miało być .Jak źle się dzieje w małżeństwie ,to winne są dwie strony ; żona i teściowa .
Zapisane
kangur
Go


Email
Odp: Gdzie Jestes?
« Odpowiedz #67 : 2008-08-26, 15:33:29 »

Edytko!
Zostawmy sprawy rodzinne na boku. Wrocmy do kandydy. Jak sie wyleczylas?
Mam bardzo duze watliwosci, ze takie cos przezywalas skoro utrzymujesz to w tajemnicy.
Normalny czlowiek jak sie  wyleczy, to kazdemu odpowie jak to zrobil. A u ciebie????

A u ciebie .......... the last word is always yours. Inaczej nie bylo i nie bedzie.
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Gdzie Jestes?
« Odpowiedz #68 : 2008-08-26, 15:51:59 »

Kangur.Ile razy mam Tobie pisać,że ja już o tym pisałam tutaj i dla nikogo te posty nie są ukryte?

W skrócie.Po wyniku ,który otrzymałam z labolatorium  lekarz przepisał mi  Orungal w kapsułkach (wtedy jeszcze nie miałam pojęcia ,ze to leczy się dietą) . Brałam 3 tyg. ,czy cztery.Troche pomogło,ale jak przestałam je brać ,a nie stosowałam,to dolegliwości wróciły (schudłam z 10kg.-normalnie wazyłam 48-49,a potem "spadłam" na 39kg i wygladałam jakbym wróciła z Oswięcimia) .Trafiłam do szpitala,jak ledwie co wyżyłam po gastroskopii i pani profesor z miejsca zleciła mi tomografię glowy i jamy brzusznej,bo pewnie coś strasznego podejrzewała,ale na szczęście wszystko było dobrze.
Potem miałam przepisany następny Orungal ,ale po którymś razie już go nie mogłam brac,bo bolała mnie po nim watroba,no i dolegliwości wróciły.Byłam w kropce.
Zaczęłam jeść ,to co mi nie szkodziło,a nie szkodziły mi ryby,mieso,kasza gryczana,kasza jaglana i jajka.I tak jadłam przez chyba 3 lata.Po trzech latach rozszerzyłam swoje menu i nie było efektów ubocznych,które wtedy występowały natychmiast.Zaczęłam znów przybierać na wadze itd. Teraz jest ok. nawet szklanka piwa mi nie szkodzi ,ale to od święta,bo nie mam na niego ochoty ,ziemniaki teraz też mi nie szkodzą,ale i tak rzadko je jadam.
A wszystko zaczęło się od czterech operacji jakie przeszłam,ale o nich nie bedę pisała.Napiszę tylko,że wzięłam "tone antybiotyków" .
No to tyle,Trochę chaotycznie,ale nie pisałeś ,żebym napisała "kwieciście" ,więc jestem usprawiedliwiona .
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Gdzie Jestes?
« Odpowiedz #69 : 2008-08-26, 16:14:46 »

I jeszcze jedno ważne ;jak mi jakiś "bęcwał" pisze ,że mało  w życiu przeżyłam i widziałam,to myslę wtedy,że taki "nędznik"  nie chciałby przezyc tego co ja, za nic w świecie.
Zapisane
ali
Go


Email
Odp: Gdzie Jestes?
« Odpowiedz #70 : 2008-08-26, 18:33:55 »

). NAUKOWO SIĘ DA. WIEM TO.
dlaczego radiestezji oficjalnie  nie zweryfikowano i zatwierdzono??
ponoć  można mierzyć  oddziaływanie energetyczne biopola ale czy to wystarczy?
czytałem że ruski   mają   instytut który  zbiera,  bada i wykorzystuje wszystko co jest niby paranormalne
łącznie z receptami i technikami znachorow
ps.
co do pierwszego to zwróciłaś uwage na pewne szczegóły których "normalni" nie widzą i nie wiążą
Zapisane
kangur
Go


Email
Odp: Gdzie Jestes?
« Odpowiedz #71 : 2008-08-26, 21:34:46 »

Kangur.Ile razy mam Tobie pisać,że ja już o tym pisałam tutaj i dla nikogo te posty nie są ukryte?

Chyba zauwazylas, ze ja tu jestem nowy. Moglas tak odrazu: podac link, albo wyjasnic. To by wyszlo na zdrowie wszystkim.

Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Gdzie Jestes?
« Odpowiedz #72 : 2008-08-26, 21:43:11 »

O! Kangur! Wstałeś  Smile -miło Cię widzieć  Very Happy

Nie mogłam podać linka/linku ,bo ja nie wiem gdzie to jest.Ze dwa razy usuwałam konto,to trudno znaleźć link.
Ale napisałam i co? zadowolony jesteś? Pomoże Ci to w czymś? Tyle co nic.
Zapisane
kangur
Go


Email
Odp: Gdzie Jestes?
« Odpowiedz #73 : 2008-08-26, 22:07:36 »

dlaczego radiestezji oficjalnie  nie zweryfikowano i zatwierdzono??
ponoć  można mierzyć  oddziaływanie energetyczne biopola ale czy to wystarczy?
czytałem że ruski   mają   instytut który  zbiera,  bada i wykorzystuje wszystko co jest niby paranormalne
łącznie z receptami i technikami znachorow
ps.
co do pierwszego to zwróciłaś uwage na pewne szczegóły których "normalni" nie widzą i nie wiążą

W AU jest ksiadz-rozdzkaraz polskiego pochodzenia. Farmerzy czekaja w kolejce aby go zatrunic do poszukiwania wody.
Ruscy nie tylko, ze to dokumentuja, ale produkuja rowniez przyrzady pomiarowe do wykrywania tych pol.
Zadziwiajace jest zjawisko, jak termity wyczuwaja drewno na wyskosci 3m.
Pobudowalem szope o kostrukcji stalowej, oblozona na zewnetrz blacha. Na dachu drewna tyle, aby przymocowac dach z blachy.
Zawziecie od wewnatrz szopy, na pionowej blaszanej scianie kleily sobie kanal z ich materialu budowlanego (slina + ziemia) az do drewna.
Zra kazde drewno z wyjatkiem cyprusu.

Zona poszla do takiego magika, aby jej powrozyl. Wrocila i powiedziala, ze wrozyl z jej zegarka. Powiedzial jej, ze bedzie miala malowanie w domu a reszty to mi nie powie, bo bym wariowal.
Teraz domyslam sie, co bylo w tej reszcie. Jak taki magik z rozdzka wchodzil w moja aure, to ja to czulem, chociaz go nie widzialem.
Zapisane
lekarka
Go


Email
Odp: Gdzie Jestes?
« Odpowiedz #74 : 2008-08-26, 23:24:29 »

"normalni" nie widzą i nie wiążą

My tu mamy wszystko na rozum (jedna część normalności).
Są ludzie, którzy mają wszystko na czucie/intuicję (kolejna część normalności).
I radiestezja będzie wytłumaczona/udowodniona metodami policzalnymi i w warunkach powtarzalnych.
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Gdzie Jestes?
« Odpowiedz #75 : 2008-08-26, 23:34:43 »

Ewa.Napisz jeśli możesz,jesli coś wiesz na ten temat ;jak to sie dzieje ,że sny sie spełniają ?
Zapisane
lekarka
Go


Email
Odp: Gdzie Jestes?
« Odpowiedz #76 : 2008-08-26, 23:56:04 »

To też osobny temat. I na dłużej.
Masz pamiętać, że masz moc. "Wg Twojej wiary się stanie, a wierząc oczekuj że to już otrzymałaś". Podoba się sen? - niech się zatem spełni. Nie podoba się sen? Kasuj.
Bądż Twoja wola.
Kiedyś jak były infekcje (przed DO  Smile) u mnie w rodzinie to chorowało jedno z trojga. Niektóre rodziny "padały" stadami (chorowali wszyscy) -  oni mieli przekonanie , że się zarażą jeden od drugiego. W mojej rodzinie takie przekonane się wykasowało.
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Gdzie Jestes?
« Odpowiedz #77 : 2008-08-27, 00:01:21 »

To też osobny temat.

To może kiedyś założysz?  Smile
Zapisane
kangur
Go


Email
Odp: Gdzie Jestes?
« Odpowiedz #78 : 2008-08-27, 00:27:14 »

........ Podoba się sen? - niech się zatem spełni. Nie podoba się sen? Kasuj........
Bądż Twoja wola.

Mnie sie nie podoba jeden sen i nie moge go wykasowac.
Jak mi sie przysni moja pierwsza milosc szkolna (niestety nie zkonsumowana), to jest pewne,ze bede chorowac. Jak mi sie przysnila, ze wchodzi mi do lozka, to szybko zrobilem testament. Ciezko chorowalem, myslalem ze juz wkrotce bekne po raz ostatni. I to juz tak trwa przez 50 lat.

A teraz zchodze na ziemie i pytam o miksture Sloneckiego:

W razie wystapienia grzybicy mozna  codziennie wieczorem polaczyc w kubeczku:
       1 lyzke stolowa aloesu, (Cholera! Caly aloes na dzialce wytepilem, traktujac go jako chwast. Mialbym zawsze swiezy)
       1 lyzke przegotowanej, przestudzonej wody,
       1 lyzke oleju
          i sok z 1 cytryny.
 Przykryc spodeczkiem i pozostawic na noc. Wypic rano po przebudzeniu. Co 3 miesiace nale¿y zmieniac olej. Zaczynamy od oliwy z oliwek, pózniej olej lniany, a na koncu z pestek winogron.
 Ewo! Czy jedna cytryna dziennie to nie za duzo? Otrzasa mnie.


Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Gdzie Jestes?
« Odpowiedz #79 : 2008-08-27, 00:37:50 »



Mnie sie nie podoba jeden sen i nie moge go wykasowac.
Jak mi sie przysni moja pierwsza milosc szkolna (niestety nie zkonsumowana), to jest pewne,ze bede chorowac. Jak mi sie przysnila, ze wchodzi mi do lozka, to szybko zrobilem testament. Ciezko chorowalem, myslalem ze juz wkrotce bekne po raz ostatni. I to juz tak trwa przez 50 lat.

Najprawdopodobniej bedziesz musiał ją odnaleźć  Cool
Zapisane
Strony: 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.035 sekund z 17 zapytaniami.