forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-04-28, 22:54:45

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
4. Dieta optymalna - to dieta wysokotłuszczowa. Tłuszcz jest najważniejszym składnikiem naszego pożywienia. I jemy go najwięcej.
660604 wiadomoci w 4059 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Dieta Optymalna
| | |-+  Gdzie Jestes?
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 Do dou Drukuj
Autor Wtek: Gdzie Jestes?  (Przeczytany 81655 razy)
lekarka
Go


Email
Odp: Gdzie Jestes?
« Odpowiedz #80 : 2008-08-27, 00:54:33 »

Ewo! Czy jedna cytryna dziennie to nie za duzo? Otrzasa mnie.

Jeżeli chodzi o mnie to mam negatywny stosunek do cytryny codziennie.
Nie polecam jej codziennie.
Raz na kilka-kilkanaście dni - można zjeść.
Rozumiem postępowanie.
Zapisane
kangur
Go


Email
Odp: Gdzie Jestes?
« Odpowiedz #81 : 2008-08-27, 08:49:20 »

Jeżeli chodzi o mnie to mam negatywny stosunek do cytryny codziennie.
Nie polecam jej codziennie.
Raz na kilka-kilkanaście dni - można zjeść.
Rozumiem postępowanie.

Jak uwazasz? Czy moge polaczyc Sloneckiego z twoimi zaleceniami z ograniczeniem cytryny?
Cytryna jest dobra na deta orkiestre.  Jak ktos bedzie wyciskac cytryne przed taka orkiestra, to koncert mamy z glowy.
Zapisane
kangur
Go


Email
Odp: Gdzie Jestes?
« Odpowiedz #82 : 2008-08-27, 08:59:37 »

Najprawdopodobniej bedziesz musiał ją odnaleźć  Cool

 Edytko!
Chyba masz racje. Pare lat temu kolega z Kanady byl we Wroclawiu. Napisal mi, ze sie z nia spotkal. Zbagatelizowlem te informacje. Chyba nie powinienem. Trzeba bylo zareagowac.
Zapisane
Hana
Go


Email
Odp: Gdzie Jestes?
« Odpowiedz #83 : 2008-08-27, 12:57:09 »

Kangur:A teraz zchodze na ziemie i pytam o miksture Sloneckiego:

W razie wystapienia grzybicy mozna  codziennie wieczorem polaczyc w kubeczku:
       1 lyzke stolowa aloesu, (Cholera! Caly aloes na dzialce wytepilem, traktujac go jako chwast. Mialbym zawsze swiezy)
       1 lyzke przegotowanej, przestudzonej wody,
       1 lyzke oleju
          i sok z 1 cytryny.
 Przykryc spodeczkiem i pozostawic na noc. Wypic rano po przebudzeniu. Co 3 miesiace nale¿y zmieniac olej. Zaczynamy od oliwy z oliwek, pózniej olej lniany, a na koncu z pestek winogron.
 Ewo! Czy jedna cytryna dziennie to nie za duzo? Otrzasa mnie.


Kangur WIARA CZYNI CUDA !
Zapisane
Syriusz
Go


Email
Odp: Gdzie Jestes?
« Odpowiedz #84 : 2008-08-27, 13:58:03 »

Wiara czyni cuda ale nie ta religijna. Juz Chrystus mowil do kazdego, kogo uleczyl, ze to "Twoja wiara cie uzdrowila"
Przy czym chodzilo tu o wiare w moc uzdrawiania przez Jezusa a nie o religie czy tez Boga. Jest taka nauka o autosugestii. Z wlasnego doswiadczenia wiem, ze jest bardzo niebiezpieczna. Gleboka wiara + autosugestia = rzeczy czasem mozna rzec nadprzyrodzone. Czy zdarzylo sie komus z was aby w porywie wyrzec wiazanke slowna i aby w tym momencie stanely wlosy na glowie. Mnie to sie zdarzylo i czulem jak wlosy kola mnie w glowe a jeszcze wiekszego przerazenia doznalem jak zobaczylem, ze to co wykrzyczalem to sie dzieje. To bylo przerazajace i uczynilo mnie na kilka lat praktykujacego katolika. Potem kiedy zaczalem zglebiac ten temat to przekonalem sie, ze ani religia ani Bog nie mial z tym nic wspolnego.
No ale te krotkie doswiadczenia religijne zmobilizowaly mnie do poglebiania nauki o pochodzeniu czlowieka.
"Skad przychodzisz i dokad pedzisz czlowieku?' .
A wode potrafie znalezc bez zadnego problemu. W swoim zyciu 3 razy wskazalem zrodlo podziemnej wocy i nie pomylilem sie. Oczywiscie za pomoca rozdzki. Po wywierceniu woda trysnela i byla nie do wypompawania. Smieszne historie ale prawdziwe.
Pozdrawiam
Zapisane
Hana
Go


Email
Odp: Gdzie Jestes?
« Odpowiedz #85 : 2008-08-27, 17:28:18 »

Syriusz: A wode potrafie znalezc bez zadnego problemu. W swoim zyciu 3 razy wskazalem zrodlo podziemnej wocy i nie pomylilem sie. Oczywiscie za pomoca rozdzki.

Ja tez potrafie, i potrafie "wyczuc" aure "nieznanej" osoby --ale czy sa to sily nadprzyrodzone?--raczej wynikaja te cechy charakteru z umiejetnosci obserwacji i sluchania.
Zapisane
kodar
Go


Email
Odp: Gdzie Jestes?
« Odpowiedz #86 : 2008-08-27, 17:37:04 »

Syriusz: A wode potrafie znalezc bez zadnego problemu. W swoim zyciu 3 razy wskazalem zrodlo podziemnej wocy i nie pomylilem sie. Oczywiscie za pomoca rozdzki.

Ja tez potrafie, i potrafie "wyczuc" aure "nieznanej" osoby --ale czy sa to sily nadprzyrodzone?--raczej wynikaja te cechy charakteru z umiejetnosci obserwacji i sluchania.
Hana,wyczuc,czy zobaczyc??,ja widze dwie warstwy wlasnej aury,a chcialabym wiecej  Laughing
Zapisane
kodar
Go


Email
Odp: Gdzie Jestes?
« Odpowiedz #87 : 2008-08-27, 17:40:30 »

mam takie dni,ze wszystko na co spojrze widze z poswiata,az musze kilka ryzy przecierac oczy,by latwiej odroznic,czy to poswiata czy rzeczywistosc Laughing
Zapisane
Hana
Go


Email
Odp: Gdzie Jestes?
« Odpowiedz #88 : 2008-08-27, 19:13:08 »

Kodar zobaczyc jak widze osobe, wycuuc jak slysze lub czytam, nad wlasna aura pracuje.
Ta poswiata to dobry znak, widzenie wyraznie i z poswiata dobrze wrozy--tak trzymaj Kodar.
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Gdzie Jestes?
« Odpowiedz #89 : 2008-08-27, 19:17:05 »

A widziecie coś na moim zdjęciu?  Razz
Zapisane
kangur
Go


Email
Odp: Gdzie Jestes?
« Odpowiedz #90 : 2008-08-27, 21:15:55 »

A widziecie coś na moim zdjęciu?  Razz
Ja dostrzegam mala postac ludzka, co zmaga sie ze wszystkim co ja otacza. Zastanawiam sie czy to ma sens.
Ale mi sie dostanie!!!!!!!!!! Laughing Laughing Laughing
Zapisane
kodar
Go


Email
Odp: Gdzie Jestes?
« Odpowiedz #91 : 2008-08-27, 22:09:46 »

A widziecie coś na moim zdjęciu?  Razz
ja widze definitywnie brak tluszczu Laughing :wink:slabo swiecisz,no moze troche wiecej niz swietlik noca Razz
Zapisane
kodar
Go


Email
Odp: Gdzie Jestes?
« Odpowiedz #92 : 2008-08-27, 22:11:10 »

troche mniej niz rosowka w czasie godow Laughing
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Gdzie Jestes?
« Odpowiedz #93 : 2008-08-27, 22:14:11 »

No niestety,chcecie aby się Wam dostało,ale będzie na odwrót -nie dostanie się Wam  Razz   Twisted Evil
Zapisane
kangur
Go


Email
Odp: Gdzie Jestes?
« Odpowiedz #94 : 2008-08-27, 22:24:28 »

No niestety,chcecie aby się Wam dostało,ale będzie na odwrót -nie dostanie się Wam  Razz   Twisted Evil
To bylo do przewidzenia. Very Happy Very Happy Very Happy
Zapisane
lekarka
Go


Email
Odp: Gdzie Jestes?
« Odpowiedz #95 : 2008-08-28, 08:48:16 »

Kangur, Słonecki to
olej - gorszy materiał energetyczny niż smalec, kokos, olej palmowy. Wymaga dwóch dodatkowych enzymów do metabolizmu. Jak się ich nie ma - wywołuje on problem u optymalnego czy nieoptymalnego. DO woli tłuszcze nasycone nad nienasyconymi. Gdy rotuje się mleczne można dłużej stosować smalec. Mnie on się czasem nudzi i zjem marchewkę tartą z oliwą/olejem. Chyba trzeba robić takie wycieczki w kierunku oliwy by przynajmniej dowiedzieć się że "wszystko co stworzył Bóg było dobre".
aloes - trzeba robić przerwy od aloesu. Np. po miesiącu stosowania. "Wyższość" aloesu nad innymi ziołami wynika stąd, że nie reaguje krzyżowo z niczym. Trochę w ten sposób przypomina żeń-szeń. Cebulowe, dyniowate, psiankowate czy inne roslinne "wynalazki" opisane w mojej książce też są "niczego sobie".
cytryna - kwaśne. Wiele metod oczyszczających promuje kwaśne- niskoweglowodanowe produkty. Są w Polsce wczasy odchudzające leczące kwasielizną-surowizną jako jedynym produktem do jedzenia na całych wczasach. Jako "bezenergetyczna" sprzyja spalaniu własnych zapasów (nadwaga, trójglicerydy krążące, LDL, androgeny, estrogeny) - podobnie jak inne KWAŚNE I NISKOWĘGLOWODANOWE. Kapusta kiszona (również bogata w witaminę C), ogórki małosolne, agrest, pół/gryz kwaśnego jabłka ...
Jedna znana bioenergoterapeutka z południa Polski na kursach widzenia aury doradzała " jak zobaczysz kogoś z zawałem, zakryj swoją czekrę serca. Jak mu dasz to jemu się poprawi a Tobie zniknie. Innymi slowy albo on dokona zawału albo Ty." - zapomniala o Chrystusowej zasadzie... zapomniała, że kto daje, temu się rozmnaża (bo uważa że ma). Ten który uważa, że ma za mało - temu odbiorą to co ma. A ten co ma - temu będzie dodane, czyli mówiąc po polsku "bogatemu i byk się ocieli".
Zapisane
Syriusz
Go


Email
Odp: Gdzie Jestes?
« Odpowiedz #96 : 2008-08-28, 14:04:36 »



Ja tez potrafie, i potrafie "wyczuc" aure "nieznanej" osoby --ale czy sa to sily nadprzyrodzone?--raczej wynikaja te cechy charakteru z umiejetnosci obserwacji i sluchania.
Cytuj

Hana - absolutnie nigdy w zyciu nie wierzylem w zadne sily nadprzyrodzone ani jakiekolwiek cuda. Trzeba zyc tylko w zgodzie z natura i wiele rzeczy staje sie jasne. Niektorych rzeczy probuje i coraz czesciej dochodze do wniosku, ze coraz mniej jest ich niemozliwych. Do tego jednak dochodze z wiekiem.

Kangur - te mile ptaszki 2 razy podziurawily moja glowe, twardo na niej ladujac i czapka nawet nie ochronila.
Zapisane
Syriusz
Go


Email
Odp: Gdzie Jestes?
« Odpowiedz #97 : 2008-08-28, 14:50:39 »

Kangur - czy w Twoich stronach hoduja barany? U mnie glownie krowy z uwagi na dingo. Niktorzy maja kozy i barany ale grodza siatka niewielki kawalek blisko domu. Ja mam na froncie z 10 akrow i przymierzam sie do ogrodzenia siatka. Wtedy moglbym trzymac male stadko baranow dla wlasnego spozycia.
pozdrawiam
Zapisane
kodar
Go


Email
Odp: Gdzie Jestes?
« Odpowiedz #98 : 2008-08-29, 14:35:50 »

Kodar zobaczyc jak widze osobe, wycuuc jak slysze lub czytam, nad wlasna aura pracuje.
Ta poswiata to dobry znak, widzenie wyraznie i z poswiata dobrze wrozy--tak trzymaj Kodar.
Hana,jak to mozliwe,ze widzisz aure i wyczuwasz u innych nie widzac  wlasnej.... moze,mowimy o dwoch roznych zjawiskach???? Smile
Zapisane
Hana
Go


Email
Odp: Gdzie Jestes?
« Odpowiedz #99 : 2008-08-29, 19:29:55 »

Ja swoja aure czuje--widziec powinni ja inni.
Zapisane
Strony: 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.043 sekund z 17 zapytaniami.