forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-03-29, 10:57:00

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
5. Węglowodany staramy się zjadać w postaci skrobi, tj. w ziemniakach i warzywach.
658493 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Sport to zdrowie.
| | |-+  proporcje BTW dla osoby ćwiczacej
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 2 3 4 [5] 6 Do dou Drukuj
Autor Wtek: proporcje BTW dla osoby ćwiczacej  (Przeczytany 206539 razy)
monika s.
Go


Email
Odp: proporcje BTW dla osoby ćwiczacej
« Odpowiedz #80 : 2008-08-29, 06:50:45 »

widze że SPRAWIANIE INNYM PRZYKROSCI, DRWINA... SPRAWIA WAM WIELKA PRZYJEMNOSC , LUBIE GDY MOGE KOMUS POMÓC , SPRAWIC MU PRZYJEMNOSC ETC MOZECIE SOBIE WIEC DALEJ ZE MNIE DRWIC, CIESZE SIE ŻE PRZYNAJMNIEJ DLA WAS JEST BARDZO ZABAWNIE, PRZYJEMNIE...

PO RAZ KOLEJNY PRZEKONAŁAM SIE ŻE WIELU LUDZIOM PRAWDZIWA RADOSC SPRAWIA DRWIENIE, SPRAWIANIE BÓLU  INNYM OSOBOM, MAM NADZIEJE ŻE PODŁADOWALISCIE BATERIE NA KOLEJNY DZIEN/TYDZIEN/godzine   ZANIM TRAFI WAM SIE KOLEJNA OKAZJA DO WYDRWIENIA A NAWET ZNIECHECENIA KOLEJNEJ OSOBY

A WYDAWAC BY SIE MOGŁO ZE TAKIE FORA SA PO TO ŻEBY SOBIE POMAGAC (MI PRZYNAJMNIEJ SPRAWIA RADOSC GDY MOGE KOMUS POMÓC), ZADAWAC PYTANIA I OCZEKIWAC KOMPETENTNEJ I RZECZOWEJ WYPOWIEDZI (ZAMIAST SPAMU I DRWINY) W KONCU NIKT NIE JEST WSZYSTKOWIEDZACY A PRZYJMOWANIE PEWNYCH TEORII ZA PENIK (gdyz sa zawarte w ksiązce i napisał je P. dr) I WŁACZENIE ICH BEZWZGLEDNIE W ZYCIE BEZ GŁEBSZEJ REFLEKSJI  MOŻE NIE DLA KAZDEGO BYC TAKIE PROSTE/ ODPOWIEDNIE PO MIMO PRZECZYTANEJ LEKTURY

TEMAT UWAZAM ZA ZAMKNIĘTY , METODĄ PRÓB I BŁEDÓW ZNAJDE ODPOWIEDZ NA PYTANIA KTÓRE MNIE NURTUJA

NIE ZNIECHECILISCIE MNIE DO DIETY I  FORUMZNIECHECILISCIE MNIE TYLKO DO SIEBIE (mysle ze da sie to przezyc), PO RAZ KOLEJNY ZWATPIŁAM W LUDZI  

POZDRAWIAM WSZYSTKICH OPTYMALNYCH, nawet tych nieżyczliwych



Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: proporcje BTW dla osoby ćwiczacej
« Odpowiedz #81 : 2008-08-29, 08:27:20 »

widze że SPRAWIANIE INNYM PRZYKROSCI, DRWINA... SPRAWIA WAM WIELKA PRZYJEMNOSC , LUBIE GDY MOGE KOMUS POMÓC , SPRAWIC MU PRZYJEMNOSC ETC MOZECIE SOBIE WIEC DALEJ ZE MNIE DRWIC, CIESZE SIE ŻE PRZYNAJMNIEJ DLA WAS JEST BARDZO ZABAWNIE, PRZYJEMNIE...

PO RAZ KOLEJNY PRZEKONAŁAM SIE ŻE WIELU LUDZIOM PRAWDZIWA RADOSC SPRAWIA DRWIENIE, SPRAWIANIE BÓLU  INNYM OSOBOM, MAM NADZIEJE ŻE PODŁADOWALISCIE BATERIE NA KOLEJNY DZIEN/TYDZIEN/godzine   ZANIM TRAFI WAM SIE KOLEJNA OKAZJA DO WYDRWIENIA A NAWET ZNIECHECENIA KOLEJNEJ OSOBY

A WYDAWAC BY SIE MOGŁO ZE TAKIE FORA SA PO TO ŻEBY SOBIE POMAGAC (MI PRZYNAJMNIEJ SPRAWIA RADOSC GDY MOGE KOMUS POMÓC), ZADAWAC PYTANIA I OCZEKIWAC KOMPETENTNEJ I RZECZOWEJ WYPOWIEDZI (ZAMIAST SPAMU I DRWINY) W KONCU NIKT NIE JEST WSZYSTKOWIEDZACY A PRZYJMOWANIE PEWNYCH TEORII ZA PENIK (gdyz sa zawarte w ksiązce i napisał je P. dr) I WŁACZENIE ICH BEZWZGLEDNIE W ZYCIE BEZ GŁEBSZEJ REFLEKSJI  MOŻE NIE DLA KAZDEGO BYC TAKIE PROSTE/ ODPOWIEDNIE PO MIMO PRZECZYTANEJ LEKTURY

TEMAT UWAZAM ZA ZAMKNIĘTY , METODĄ PRÓB I BŁEDÓW ZNAJDE ODPOWIEDZ NA PYTANIA KTÓRE MNIE NURTUJA

NIE ZNIECHECILISCIE MNIE DO DIETY I  FORUMZNIECHECILISCIE MNIE TYLKO DO SIEBIE (mysle ze da sie to przezyc), PO RAZ KOLEJNY ZWATPIŁAM W LUDZI  

POZDRAWIAM WSZYSTKICH OPTYMALNYCH, nawet tych nieżyczliwych





Rozumiem,że to następny tekst do telenoweli,podesłany dla mnie do korekty?

To napisze tak:
To mnie się najbardziej podoba :"(MI PRZYNAJMNIEJ SPRAWIA RADOSC GDY MOGE KOMUS POMÓC),-to naprawde jest świetne.Ty grasz główną rólkę,jesteś ta dobra,a wszyscy dookoła są źli,nikomu nie chcą pomóc i Ty się musisz z tym wszystkim zmagać.       

A na koniec trafiłaś w dyche : "PO RAZ KOLEJNY ZWATPIŁAM W LUDZI  " -to jest urocze!!! Ludziska będą płakać !-i o to chodzi,nie? Oj zrobisz "dziołcha" kariere!  Smile   




Zapisane
adampio
Go


Email
Odp: proporcje BTW dla osoby ćwiczacej
« Odpowiedz #82 : 2008-08-29, 09:31:28 »

Cytuj
fakt ze nadmiar białka mi szkodzi czuje po sobie dlatego szukam jakiejs konkretnej diety opierajacej sie gł na tłuszczu , małej ilosci ww i sredniej B, gdyz to mi odpowiada i wiem ze to własciwy model zywienia,  niestety okazało sie ze B musi byc też mało, cóż trudno, przestyawie sie, pewnie troche bede głodna na poczatku ale mysle ze podołam,
zreszta podoba mi sie jedzenie mniejszej objetosci o konkretnej jakosci 

czy mozecie mi napisac swój przykladowy jadłospis i załozenia (zdrowie, schudniecie, utrzymanie masy ciała na obecnym poziomie etc etc) ?

mam 4 ksiazki o DOpt i sa tam jakies jadłospisy ale prawde mowiac ja lubie proste posiłki, mało wymagajace,  poza tym mieszkam na wsi i niektore rzeczy trudno kupic


Piszesz, ze nadmiar bialka Ci szkodzi....a ile Ty tego bialka jesz w gramach?
Napewno w jednej z tych 4-ech ksiazek o diecie, ktore posiadasz i mam nadzieje, ze czytalas, jest napisane, ze powinnas zjesc okolo 0,8 x twoja waga.
Napewno jest napisane, ze jak jestes glodna to powodem tego jest brak tluszczu i napewno jest napisane, ze powinno sie jesc wartosciowe bialko, to ktore sie znajduje w zoltkach jaj i podrobach.

Czy jest jakies bardziej proste sniadanie niz jajecznica z 5-6 zoltek jaj na 50 gr sloniny albo smalcu a jako dodatek caly pomidor ( aby bylo prosciej) bo mozna pomidora pokroic, ale zeby bylo prosciej-dogryzac.

Czy jest prostrzy obiad od usmazonej watrobki czy serc albo nerek z ziemniakami ugotowanymi w lupinkach ( aby bylo prosciej ) i do tego kapusta kiszona z beczki, bo mozna kypic w woreczku czy puszce, ale aby bylo prosciej to z beczki.

Czy jest cos prostrzego od ukrojenia 3 plasterkow, razem okolo 100 gr czarnego salcesonu ( mozna tez poprosic Pania w sklepie aby ukroila, aby bylo proscie) posmarowac musztarda, zlozyc jak kromki chleba i zjesc z nap. ogorkiem kiszonym Z BECZKI aby bylo prosciej.

A jak sie bedzie glodnym to zjesc kawalek masla albo napic sie smietany z...........kartoniku ABY BYLO PROSCIEJ.

Czyz to nie jest proste.!!!!!


Zapisane
monika s.
Go


Email
Odp: proporcje BTW dla osoby ćwiczacej
« Odpowiedz #83 : 2008-08-29, 09:39:23 »

Zapisane
jurek46
Go


Email
Odp: proporcje BTW dla osoby ćwiczacej
« Odpowiedz #84 : 2008-08-29, 10:45:54 »

Cytuj z: Edyta
To mnie się najbardziej podoba :"(MI PRZYNAJMNIEJ SPRAWIA RADOSC GDY MOGE KOMUS POMÓC),-to naprawde jest świetne.Ty grasz główną rólkę,jesteś ta dobra,a wszyscy dookoła są źli,nikomu nie chcą pomóc i Ty się musisz z tym wszystkim zmagać.       

A na koniec trafiłaś w dyche : "PO RAZ KOLEJNY ZWATPIŁAM W LUDZI  " -to jest urocze!!! Ludziska będą płakać !-i o to chodzi,nie? Oj zrobisz "dziołcha" kariere!  Smile   


Podziwiam Ciebie Edyta,ale obawiam sie że możesz tego nie wytrzymac ,angażujesz się na tym forum chyba zbyt mocno,kiedy Ty własciwie śpisz
chyba nie cierpisz na bezsennośc,albo ta wiadomośc gdzieś dla mnie umknęła.





Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: proporcje BTW dla osoby ćwiczacej
« Odpowiedz #85 : 2008-08-29, 10:51:54 »

Adam,co Ty się "produkujesz"  Very Happy Nie czytałeś,że dziewczyna ma trudności na wsi zdobyć dla siebie pożywienie?  Smile Rozumiesz...taka watrubka nie rośnie na drzewie,że mozna podejść i sobie zerwać.Jajka też nie rosną na krzakach .
Poza tym dziewczyna pisze ,że poraz kolejny zwątpiła w ludzi,to chyba o czymś świadczy,a mianowicie o niej samej.Może niech spróbuje z psami,czy kotami.Dobre w kontaktach są też ptaki  Smile
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: proporcje BTW dla osoby ćwiczacej
« Odpowiedz #86 : 2008-08-29, 10:54:12 »

Cytuj z: Edyta
To mnie się najbardziej podoba :"(MI PRZYNAJMNIEJ SPRAWIA RADOSC GDY MOGE KOMUS POMÓC),-to naprawde jest świetne.Ty grasz główną rólkę,jesteś ta dobra,a wszyscy dookoła są źli,nikomu nie chcą pomóc i Ty się musisz z tym wszystkim zmagać.       

A na koniec trafiłaś w dyche : "PO RAZ KOLEJNY ZWATPIŁAM W LUDZI  " -to jest urocze!!! Ludziska będą płakać !-i o to chodzi,nie? Oj zrobisz "dziołcha" kariere!  Smile   


Podziwiam Ciebie Edyta,ale obawiam sie że możesz tego nie wytrzymac ,angażujesz się na tym forum chyba zbyt mocno,kiedy Ty własciwie śpisz
chyba nie cierpisz na bezsennośc,albo ta wiadomośc gdzieś dla mnie umknęła.



To miłe,że troszczysz się o moje zdrowie  Very Happy Dziś faktycznie ,spałam tylko 4 i pół godziny i o dziwo wstałam wcześniej,niż wtedy kiedy sie kładę wcześniej spać,ale to się zmieni,bo zaczyna się szkoła.
Zapisane
adampio
Go


Email
Odp: proporcje BTW dla osoby ćwiczacej
« Odpowiedz #87 : 2008-08-29, 11:11:48 »

Cytuj
spałam tylko 4 i pół godziny

wiesz Edyta, ja tez krotko spie, 6 godz to max.

W "normalny" Very Happy dzien tygodnia klade sie spac okolo 23 okolo i juz nie spie okolo 5-tej. Mnie to nie przeszkadza bo od 6-tej (zeby bylo prosciej) jest otwarty basen a do pracy ide na 8-ma.

Pamietam, gdzies w ksiazce Dr. Kawasniewskiego jest napisane, ze optymalni dlugo nie spia.

Wiec wszysko jest OK
Zapisane
jurek46
Go


Email
Odp: proporcje BTW dla osoby ćwiczacej
« Odpowiedz #88 : 2008-08-29, 11:21:41 »

Cytuj
spałam tylko 4 i pół godziny

wiesz Edyta, ja tez krotko spie, 6 godz to max.

W "normalny" Very Happy dzien tygodnia klade sie spac okolo 23 okolo i juz nie spie okolo 5-tej. Mnie to nie przeszkadza bo od 6-tej (zeby bylo prosciej) jest otwarty basen a do pracy ide na 8-ma.

Pamietam, gdzies w ksiazce Dr. Kawasniewskiego jest napisane, ze optymalni dlugo nie spia.

Wiec wszysko jest OK

Ale jest tez powiedziane że zdrowy sen to 7-8godz,
Ja moge tylko śnic o tak długim śnie,śpię z przerwami potrafię usnąc o 22 ajuż o 23 budze się i wygloda to zawsze jak bym był już wyspany i takich cykli w ciągu nocy jest nieraz trzy  cztery zanim nie wybije na zegarze 7 rano.Nieraz tylko zdarza się że potrafię przespac jednym ciągiem 4-5 godzin ,a wtedy zadowolony wstaję nawet już o 6 rano chociaż nie mam takiej potrzeby,jestem na emeryturze.
Zapisane
adampio
Go


Email
Odp: proporcje BTW dla osoby ćwiczacej
« Odpowiedz #89 : 2008-08-29, 11:30:56 »

Cytuj
nieraz trzy  cztery zanim nie wybije na zegarze 7 rano

to rzeczywiscie klopot. czy te przerwy spowodowane sa potrzeba fizjologiczna?


7-8 godz snu moze jest i "zdrowe" ....ale napewno nie dla czlowieka aktywnego.
Poza tym trudno tu mowic o pojeciu zdrowy sen, jezeli czlowiek sie budzi 5 razy w ciagu doby. Ja bym uzyl pojecia potrzebny albo niepotrzebny.

Jestem aktywny i zawodowo i sportowo, wiec niepotrzebuje tylr godz. snu. Cialo aktywne  regeneruje sie duzo szybciej niz w przeciwnym wypadku.
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: proporcje BTW dla osoby ćwiczacej
« Odpowiedz #90 : 2008-08-29, 11:46:52 »

Normalnie ja śpię 6 ,7 godzin i jestem wyspana.Tak jak tej nocy,to chyba długo bym nie pociągnęła-za późno się połozyłam spać,ale tak jak pisałam,nie miałam problemów ze wstaniem.
Zapisane
ali
Go


Email
Odp: proporcje BTW dla osoby ćwiczacej
« Odpowiedz #91 : 2008-08-29, 11:51:25 »

To miłe,że troszczysz się o moje zdrowie  Very Happy Dziś faktycznie ,spałam tylko 4 i pół godziny i o dziwo wstałam wcześniej,niż wtedy kiedy sie kładę wcześniej spać,ale to się zmieni,bo zaczyna się szkoła.

masz już zdiagnozowane
"świrus  komputerowy"
ps.
powinien ci "stary" kompa wywalić
Zapisane
adampio
Go


Email
Odp: proporcje BTW dla osoby ćwiczacej
« Odpowiedz #92 : 2008-08-29, 11:52:24 »

Prawde mowiac, nie mam mozliwosci spania 7 czy wiecej godzin. Mam tak rozlozony dzien, ze zostaje mi tylko 6 godzin na spanie.
Plywam codziennie do 22-giej i rano od 6-tej.
Zostaja mi weekendy, kedy plywam w ciagu dnia, ale z przyzwyczajenia i tak wstaje okolo 6-tej.
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: proporcje BTW dla osoby ćwiczacej
« Odpowiedz #93 : 2008-08-29, 11:57:19 »

To miłe,że troszczysz się o moje zdrowie  Very Happy Dziś faktycznie ,spałam tylko 4 i pół godziny i o dziwo wstałam wcześniej,niż wtedy kiedy sie kładę wcześniej spać,ale to się zmieni,bo zaczyna się szkoła.

masz już zdiagnozowane
"świrus  komputerowy"
ps.
powinien ci "stary" kompa wywalić
Ali,czy Ty się z kurami zamieniłeś na mózgi? Innymi słowy; czy masz kurzy mózg?
Zapisane
jurek46
Go


Email
Odp: proporcje BTW dla osoby ćwiczacej
« Odpowiedz #94 : 2008-08-29, 12:29:11 »

Cytuj
nieraz trzy  cztery zanim nie wybije na zegarze 7 rano

to rzeczywiscie klopot. czy te przerwy spowodowane sa potrzeba fizjologiczna?


7-8 godz snu moze jest i "zdrowe" ....ale napewno nie dla czlowieka aktywnego.
Poza tym trudno tu mowic o pojeciu zdrowy sen, jezeli czlowiek sie budzi 5 razy w ciagu doby. Ja bym uzyl pojecia potrzebny albo niepotrzebny.

Jestem aktywny i zawodowo i sportowo, wiec niepotrzebuje tylr godz. snu. Cialo aktywne  regeneruje sie duzo szybciej niz w przeciwnym wypadku.

Własnie o to chodzi że nie wszyscy doznają tego wypoczynku jakim własnie jest sen
Nie kazdy jest aktywny fizycznie ale kazdy stosuje diete optymalna dla zdrowia
Zapisane
grizzly
Go


Email
Odp: proporcje BTW dla osoby ćwiczacej
« Odpowiedz #95 : 2008-08-29, 14:12:35 »

..masz już zdiagnozowane
"świrus  komputerowy"
ps.
powinien ci "stary" kompa wywalić...

Ali co ty piszesz??? Cool Razz
Ja doskonale wiem "CO MA EDYTA" Razz Razz Razz

Co do "zalecen terapeutycznych" to niezbedny jest:
wyjazd na "wczasy" z dziecmi/lub bez,
koniecznie "bez meza" !!! Cool Razz

Zapisane
grizzly
Go


Email
Odp: proporcje BTW dla osoby ćwiczacej
« Odpowiedz #96 : 2008-08-29, 14:56:37 »

...Weź sobie porównaj Ziobrę do Pudziana, a wyjdzie na to, że można na sobie trochę mięśni nosić i być lubianym...

No, ale Pati Coti, a przede wszystkim
jej "dolna czesc ciala" woli Zbyszka!!!
od  "Inwalidy pudziana"!!! Cool Razz

Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: proporcje BTW dla osoby ćwiczacej
« Odpowiedz #97 : 2008-08-29, 15:06:08 »



Co do "zalecen terapeutycznych" to niezbedny jest:
wyjazd na "wczasy" z dziecmi/lub bez,
koniecznie "bez meza" !!! Cool Razz



Byłam.Przez 4 tygodnie odpoczywałam  Very Happy
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: proporcje BTW dla osoby ćwiczacej
« Odpowiedz #98 : 2008-08-29, 15:09:41 »


powinien ci "stary" kompa wywalić

Zobacz grizzly jaki ali jest nerwowy.Można se wyobrażać,co w domu robi.
Zapisane
grizzly
Go


Email
Odp: proporcje BTW dla osoby ćwiczacej
« Odpowiedz #99 : 2008-08-29, 16:17:51 »

...Dobre w kontaktach są też ptaki  Smile...

No!!! Razz  Wiadomo po urlopie!!! Razz
I juz "kosmate mysli" ...... Razz Razz Razz

Zapisane
Strony: 1 2 3 4 [5] 6 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.074 sekund z 17 zapytaniami.