forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-03-28, 10:32:08

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
10. Nie wolno głodzić się ani pościć.
658436 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Sport to zdrowie.
| | |-+  proporcje BTW dla osoby ćwiczacej
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 2 [3] 4 5 6 Do dou Drukuj
Autor Wtek: proporcje BTW dla osoby ćwiczacej  (Przeczytany 206501 razy)
kodar
Go


Email
Odp: proporcje BTW dla osoby ćwiczacej
« Odpowiedz #40 : 2008-08-27, 17:24:19 »

i tak sie zastanawiam nad tym Białkiem, nie należe do osób zdrowych, od dziecka mam powiekszona śledzione a DO zainteresowałam sie po przeczytaniu pewnego arty w internecie którey wskazywał DO jako własciwa przy problemach z śledzina-trzustka, zalecał rozgrzewanie od wewnatrz organów, o dt ego czasu jem włascie wszystko na ciepło, rozgrzewac od srodka narzady, miałam miec nawet usnunieta w tym roku ale wyniki mi sie poprawiły

jak myslicie przyjac wielkosc dla osoby zdrowej czy chorej ? chcialabym tez zrzucic nieco balastu w formie FETU Laughing
moze zacznij odciazac swoje organy  nadmiernej pracy rezygnujac ze smieci.Nadmiar bialka jest zawsze szkodliwy,obojetnie na jakiej diecie jestes.
Wlasny tluszcz mozna usunac intensywnie cwiczac jak rowniez,zmniejszajac ilosc bialka i tluszczu w dobowym bilansie.
Cale jajka nie sa szkodliwe pod warunkiem,ze bedziesz liczyla dobowa ilosc zjadanego bialka.
Kazdego dnia mozna jadac inaczej,to co smakuje i znajduje sie na liscie prod.J.Kwasniewskiego. Razz
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: proporcje BTW dla osoby ćwiczacej
« Odpowiedz #41 : 2008-08-27, 19:15:56 »

Idzie wojna.Pono wszyscy ci co chodza na siłownie będą pierwsi powoływani do armii.
Zapisane
monika s.
Go


Email
Odp: proporcje BTW dla osoby ćwiczacej
« Odpowiedz #42 : 2008-08-27, 19:53:29 »

przemo to fakt, przesadzam z tym miesem ale to wynika z tego (chyba) że PRZEZ PONAD 15 LAT BYŁAM WEGETARIANKĄ  a od kilku miesiecy przeszłam na diete miesna i niskoweglową niestety zbyt wysokobiałkową,

kodar fakt ze nadmiar białka mi szkodzi czuje po sobie dlatego szukam jakiejs konkretnej diety opierajacej sie gł na tłuszczu , małej ilosci ww i sredniej B, gdyz to mi odpowiada i wiem ze to własciwy model zywienia,  niestety okazało sie ze B musi byc też mało, cóż trudno, przestyawie sie, pewnie troche bede głodna na poczatku ale mysle ze podołam,
zreszta podoba mi sie jedzenie mniejszej objetosci o konkretnej jakosci 

czy mozecie mi napisac swój przykladowy jadłospis i załozenia (zdrowie, schudniecie, utrzymanie masy ciała na obecnym poziomie etc etc) ?

mam 4 ksiazki o DOpt i sa tam jakies jadłospisy ale prawde mowiac ja lubie proste posiłki, mało wymagajace,  poza tym mieszkam na wsi i niektore rzeczy trudno kupic

pozdrwiam Laughing

Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: proporcje BTW dla osoby ćwiczacej
« Odpowiedz #43 : 2008-08-27, 20:12:56 »

  poza tym mieszkam na wsi i niektore rzeczy trudno kupic




Mieszkasz na wsi i piszesz,że niektóre rzeczy trudno kupić? A co Ty chcesz kupować?Chipsy? IceT? Popcorn? Hamburgery?Jesli tak,no to faktycznie trudno o takie "przysmaki" na wsi  Smile
Przecież podstawą są jajka,zatem chyba na wsi o nie nietrudno,no chyba,że mieszkańcy zamiast kur hodują kanarki .To samo z miesem.
Znajdujesz się w takim miejscu,które dla niejednego lezy w strefie marzeń,a Ty robisz jakies problemy z kupnem "niewiadomoczego".
Zapisane
monika s.
Go


Email
Odp: proporcje BTW dla osoby ćwiczacej
« Odpowiedz #44 : 2008-08-27, 22:02:51 »

ułozyłam cos takiego:
 śn
 1: 2,76 : 06

ob
1: 2,9: 0,4
kol
1:2 ,7: 0,4

dzien : 1: 2,8 : 0,46 

 - może być ????????????????????????????????????????????????????????????????????????

i jeszce pytamnie: czy liczy sie Białko rolinne (z warzyw ) ?????

B rosillnne w dniu - 6 g
b zw - 39 g

dziekuje, pozdrwiam, dobranoc Very Happy
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: proporcje BTW dla osoby ćwiczacej
« Odpowiedz #45 : 2008-08-27, 22:22:29 »

 Very Happy

Tak ,może być i możesz iść spać,a jutro jedź do miasta i kup sobie chipsy o smaku bekonowym ,bo na wsi trudno je spotkać  Very Happy Nie zapomnij kupić sobie miśki żelki -najlepiej jak zrobisz sobie zapas na parę tygodni-to będzie Twoje źródło kolagenu.Aha! Najwazniejsze to gorące kubki -koniecznie z grzankami !

PS.Dowaliłaś do pieca z tym,że na wsi trudno kupić niektóre rzeczy,gdzie tymczasem wielu optymalnych mieszkających w mieście, jeździ właśnie na wieś i tam zaopatruje się w zdrowe pożywienie  Very Happy 
Zapisane
kodar
Go


Email
Odp: proporcje BTW dla osoby ćwiczacej
« Odpowiedz #46 : 2008-08-27, 22:46:50 »

Cytuj
jeszce pytamnie: czy liczy sie Białko rolinne (z warzyw ) ?????
nie,roslinne jest nie wliczane do dziennego bilansu Razz
Zapisane
kangur
Go


Email
Odp: proporcje BTW dla osoby ćwiczacej
« Odpowiedz #47 : 2008-08-28, 00:46:32 »

A dziś pierdzielnełam przy innej kombinacji-sama sobie podwadziłam nogę  Razz

Zauwazylem, ze to dosc czesto ci sie przytrafia. Ale potrafisz sie pozbierac. Bo to przeciez wszystko w glowie, a nie w nodze.
Zapisane
_flo
Go


Email
Odp: proporcje BTW dla osoby ćwiczacej
« Odpowiedz #48 : 2008-08-28, 00:47:42 »

Zapisane
monika s.
Go


Email
Odp: proporcje BTW dla osoby ćwiczacej
« Odpowiedz #49 : 2008-08-28, 06:22:29 »

a wiec troche zmodyfikuje odliczaja c B roslinne a  dodam w to miejsce  b zwierzece


a i dla sprostowania :  nie mam zamiaru zrzucać kg-nadwagi  lecz zmniejszyc o kilka % poziom tluszczu w organizmie, tak wiec ciezko oszcowac ile to bedzie mniej kg od wagi obecnej, dla osob regularnie  cwiczacych nie bedzzie to zbyt duzo gdyz duza utrata wagi oznacza w ich przypadku duza utrate miesni ktore sa duza cieższe od tłuszczu stad osoba o wadze 54 moze byc mocnao gruba lub tez moze przy swojej wadze wygladac normalnie a nawet byc szczupla

nie jestem otyła, nogi mi sie nie lacza w udach,  mam twarde i dosc wycwiczone uda  (na tyle na ile moge sobie pozwolic przy pracy obecnej i wolnym czasie)  mam jednak tkanke tł. odlozona głównie na brzuchu (a ta jest jak wiadomo najgorsza do zrzucenia + najbardziej niebezpieczna)  i moze 2 cm za duzo w udzie , nie ma wiec dramatu
lube jesc, jem najwiecej w calej rodzinie ale teraz zaczne jesc najmniej - cóż, jakos sie przestawie

flo - dzieki za link, pozcytam, wieczorem, nie znam dobrze angielskiego ale w miare cos tam zrozumię wiec wiekszosc powinnam zrozumiec

pozdrwiam
Zapisane
monika s.
Go


Email
Odp: proporcje BTW dla osoby ćwiczacej
« Odpowiedz #50 : 2008-08-28, 07:23:52 »

gdyby moim celem było mocne i szybkie zejscie z wagi doprowadziłabym poprostu  do katabolizmu miesnia ale po co ? waga mi nie wadzi,nie startuje w konkursie osób jak najlżejszych,  a każdy miesien, jak chyba każdemu  wiadomo, jest na wage złota w każdym wieku, byle nie kosztem całkowiego podporazdkowania życia temu celowi,

glikogen jako tako wypłukany codziennym treningiem, wody raczej zatrzymanej juz nie mam w organizmie wiec pora zabrac sie za swoj BF% , wiadomo ze miesnie i tak zawsze przynajmniej troche sie spalaja w trakcie diety z bilansem na - ale mysle że DO troche ten proces ograniczy (prz. dr G. Ellis)

po przejsciu  na niskowegl. nie mialam juz tyle siły do cwiczen siłowych, trening w przedziale tlenowym nie stanowi żadnego problemu dlatego mam zamiar jak nazie na niem poprzestac do momentu odzyskania utraconej siły, wiem ze pelna zdaptacja moze trwac b. długo
pozd
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: proporcje BTW dla osoby ćwiczacej
« Odpowiedz #51 : 2008-08-28, 10:15:53 »

....stad osoba o wadze 54 moze byc mocnao gruba ...

Masz na mysli dziesięciolatka? 






Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: proporcje BTW dla osoby ćwiczacej
« Odpowiedz #52 : 2008-08-28, 10:22:30 »



Zauwazylem, ze to dosc czesto ci sie przytrafia.

Tak.Cały czas się przewracam-gdy śmieję się jak czytam niektóre posty   Very Happy
Zapisane
lutonn
Go


Email
Odp: proporcje BTW dla osoby ćwiczacej
« Odpowiedz #53 : 2008-08-28, 10:43:31 »

Idzie wojna.Pono wszyscy ci co chodza na siłownie będą pierwsi powoływani do armii.
Fakt ! rolki tez maja rekwirowac na cele wojskowe , no chyba ze sie ma nielegalne nie rejestrowane  Laughing Laughing
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: proporcje BTW dla osoby ćwiczacej
« Odpowiedz #54 : 2008-08-28, 10:55:51 »

lubie eksperymentowac Laughing tak jak i jesc,(...) sęk w tym że ja lubie pokombinować Laughing ale pokombinuje w Twoim kierunku tj B

Moniko  Very Happy Jak Ciebie czytam ,to od razu przypomina mi się pewien uroczy ,były Użytkownik Forum o wdzięcznym nicku Matti  Very Happy
Myślę,że gdyby on jeszcze tutaj był, to z pewnoścą przypadlibyście sobie do gustu -macie wiele ze sobą wspólnego  Very Happy
PS. Chodzi mi nie tylko o to,co jest w cytacie  Very Happy


 Very Happy Lutonn.Ruskie wojska w pierwszej kolejnosci zajmą tak strategiczne miejsca, jak pola ogórków-żeby mieli na zagryche do wódki  Very Happy
Zapisane
monika s.
Go


Email
Odp: proporcje BTW dla osoby ćwiczacej
« Odpowiedz #55 : 2008-08-28, 15:27:05 »

do  EDYTY :

O CO CI CHODZI KOBIETO ????????

JAK MASZ JAKIS PROBLEM LUB POPROSTU CHCESZ SIĘ "POPISAĆ" (TYLKO CZYM ???) TO ZAŁÓŻ SOBIE JAKIS TEMAT NA TYM LUB INNYM FORUM I TAM PISZ TE SWOJE ABSURDALNE MONOLOGI

WIDZE ŻE STARASZ SIE KAZDEGO NOWEGO UŻYTKOWNIKA ZNIECHECIC I WYGNAC Z FORUM, CZEGO SIE BOISZ? KONKURENCJI? TEGO ŻE KTOS BEDZIE OD CIEBIE ZDROWSZY? ŁADNIEJSZY?? CZYŻBY TYPOWA KOBIECA ZAZDROŚĆ ??? 
POCHAMUJ SIE KOBIETO W SWOJEJ BEZNADZIEJNOSCI I ZRÓB JAK WYŻEJ LUB ZAŁÓZ JAKIEGOS BLOGA MOZE TO CI POMORZE !!!!

GŁODNA? NIEZASPOKOJONA SEKSUALNIE? MOŻE PRZEŻYWASZ KRYZYS WIEKU ŚREDNIEGO? ZNUDZONA KURA DOMOWA? 

NIE INTERESUJESZ MNIE KOBIETO TY I TWOJE PEŁNE ZAWIŚCI TEKSTY , MYSLE ŻE Z TEGO FORUM UDA CI SIE  MNIE PRZEGNAĆ ZA NIEDŁUGO, NIE ZALEZY MI NA BYCIU WSRÓD UZYTKOWNIKÓW JESLI SĄ PODOBNEGO POKROJU CO TY
SZUKAJ SOBIE "OFIAR" WSRÓD INNYCH


ŻEGNAM PANIĄ !!!!
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: proporcje BTW dla osoby ćwiczacej
« Odpowiedz #56 : 2008-08-28, 15:37:16 »

 Very Happy Moniko czy Ty masz jakąś manię przesladowaczą?  Very Happy
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: proporcje BTW dla osoby ćwiczacej
« Odpowiedz #57 : 2008-08-28, 15:44:34 »

Rozumiem,że Tobie się wydaje ,że wszyscy wszystkiego Ci zazdroszczą i kazda reakcja ze strony przeciwnej jest  chęcią odebrania Tobie tego co posiadasz?  Very Happy
Nie dramatyzuj  Very Happy
Zapisane
adam319
Go


Email
Odp: proporcje BTW dla osoby ćwiczacej
« Odpowiedz #58 : 2008-08-28, 18:30:56 »

Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: proporcje BTW dla osoby ćwiczacej
« Odpowiedz #59 : 2008-08-28, 19:26:16 »


 ZAŁÓZ JAKIEGOS BLOGA MOZE TO CI POMORZE !!!!


Dziękuję za radę  Smile Żeby nie było,że potrafię tylko brać,to też Ci dam radę  Smile

Popreczytaniu Twojego posta:

Cytuj
do  EDYTY :

O CO CI CHODZI KOBIETO ????????

JAK MASZ JAKIS PROBLEM LUB POPROSTU CHCESZ SIĘ "POPISAĆ" (TYLKO CZYM ???) TO ZAŁÓŻ SOBIE JAKIS TEMAT NA TYM LUB INNYM FORUM I TAM PISZ TE SWOJE ABSURDALNE MONOLOGI

WIDZE ŻE STARASZ SIE KAZDEGO NOWEGO UŻYTKOWNIKA ZNIECHECIC I WYGNAC Z FORUM, CZEGO SIE BOISZ? KONKURENCJI? TEGO ŻE KTOS BEDZIE OD CIEBIE ZDROWSZY? ŁADNIEJSZY?? CZYŻBY TYPOWA KOBIECA ZAZDROŚĆ ???
POCHAMUJ SIE KOBIETO W SWOJEJ BEZNADZIEJNOSCI I ZRÓB JAK WYŻEJ LUB ZAŁÓZ JAKIEGOS BLOGA MOZE TO CI POMORZE !!!!

GŁODNA? NIEZASPOKOJONA SEKSUALNIE? MOŻE PRZEŻYWASZ KRYZYS WIEKU ŚREDNIEGO? ZNUDZONA KURA DOMOWA?

NIE INTERESUJESZ MNIE KOBIETO TY I TWOJE PEŁNE ZAWIŚCI TEKSTY , MYSLE ŻE Z TEGO FORUM UDA CI SIE  MNIE PRZEGNAĆ ZA NIEDŁUGO, NIE ZALEZY MI NA BYCIU WSRÓD UZYTKOWNIKÓW JESLI SĄ PODOBNEGO POKROJU CO TY
SZUKAJ SOBIE "OFIAR" WSRÓD INNYCH


ŻEGNAM PANIĄ !!!!

stwierdziłam ,że powinnaś pisać teksty do telenowel  Smile
Zapisane
Strony: 1 2 [3] 4 5 6 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.027 sekund z 18 zapytaniami.