forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-04-23, 19:18:57

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
3. Białka jako materiał do budowy i przebudowy ciała powinno mieć możliwie wysoką wartość biologiczną, powinno to być białko zwierzęce, a nie roślinne.
660208 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Dieta Optymalna
| | |-+  Sól w D.O.-czym zastąpic
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 ... 6 7 8 9 10 [11] 12 Do dou Drukuj
Autor Wtek: Sól w D.O.-czym zastąpic  (Przeczytany 120279 razy)
grizzly
Go


Email
Odp: Sól w D.O.-czym zastąpic
« Odpowiedz #200 : 2008-09-08, 23:45:09 »

...Nie wiem jak Pan sam siebie, ale ja cżęść Pana postów czytam z przykrością...

Zdaje sobie z tego sprawe, ze pisze o "bolesnych dylematach" Crying or Very sad

W pewnym znaczeniu "brutalnie niszcze" abstrakcyjne marzenia
o "zdrowiu i zyciu" ktore sie nalezy, bez inwestycji- za darmo.

To musi zabolec kazdego, ktory ma zakodowane pewne
"letalne paradygmaty" niszczace faktycznie jego zdrowie
i wrodzone predyspozycje do dlugiego i przyjemnego zycia. Cool

Samo podniesienie problemu  koniecznosci korzystania z uslug lekarzy
wobec widma smierci z pewnoscia u wielu "zaslepionych konformistow"
musi wywolac atak wscieklosci lub glebokie zniechecenie. Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

Jesli jeszcze czyta takie teksty osoba o duszy "kryptokomuszka"
nasiaknieta wywarem z PRL-owskiej propagandy,
kapiaca egalitaryzmem, to bol zamienia sie w "nieznosna torture" Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

Przykro mi, ze takie sa "dzialania uboczne" moich
niedoskonalych w formie postow. Zapewniam jednak, ze celem
tego pisania, jest danie szansy tym czytajacym, ktorzy zechca
pochwycic wyciagnieta do nich "pomocna dlon". Cool


Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Sól w D.O.-czym zastąpic
« Odpowiedz #201 : 2008-09-08, 23:57:40 »

Grizzly weźno lepiej podaj nam tu wszystkim Twój "nick" na naszejklasie,żebysmy mogli se pooglądać Twoje fotki i podpisać pod nimi koment w stylu :fajna fotka lub fajna focia-to najczestsze komenty i ja nie wiem o czym one konkretnie mówią.
Zapisane
grizzly
Go


Email
Odp: Sól w D.O.-czym zastąpic
« Odpowiedz #202 : 2008-09-08, 23:59:16 »

... Każde z nas spotkało się z błędami lekarzy. Np mój brat z tego powodu w wieku 48 lat był już w niebie, mimo że lekarzy mu nie brakowało...

Czesto o tym przypominam, ze "lekarzy partaczy" jest wiecej od tych "dostatecznych"
natomiest tych "najlepszych" jest bardzo malo!!! Crying or Very sad

Ilu jest tych "najlepszych"? Czy mam napisac brutalna prawde? Shocked Shocked Shocked

Zapisane
grizzly
Go


Email
Odp: Sól w D.O.-czym zastąpic
« Odpowiedz #203 : 2008-09-09, 00:07:18 »

...Grizzly weźno lepiej podaj nam tu wszystkim Twój "nick" na naszejklasie...

 Cool Pewnie doskonale wiesz, co ja mysle o takim wynalazku jak "naszaklasa" Cool Razz

Zapisane
grizzly
Go


Email
Odp: Sól w D.O.-czym zastąpic
« Odpowiedz #204 : 2008-09-09, 00:34:15 »

...Nie winię jedynie lekarzy, ani tylko tych w Polsce, raczej system ich kształcenia (zdolność do syntetyzowania informacji jest raczej niewielka?), brak u wielu osób predyspozycji emocjonalnych by być dobrym fachowcem w tej dziedzinie, oszczędzanie na badaniach, bezmyślność autorytetów i ich "podkomendnych" a także rządzących...

Teresa, sam system ksztalcenia, nie jest jeszcze najgorszy(oczywiscie mozna go by bylo poprawic)
Najgorsze jest to co spotyka mlodego lekarza zaraz po studiach, to jest TRAGEDIA!!!

Mlody czlowiek trafia na "komuchowate uklady selekcji negatywnej" i "ginie"  Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

Co do "predyspozycji emocjonalnych" to wiem co masz na mysli Razz Razz Razz
Powinien harowac za darmo Razz Razz Razz

Zapisane
Teresa Stachurska
Go


Email
Odp: Sól w D.O.-czym zastąpic
« Odpowiedz #205 : 2008-09-09, 00:38:56 »

Skoro Pan wie, to nie potrzebuje pytać. Brawo, brawo.
Zapisane
jurek46
Go


Email
Odp: Sól w D.O.-czym zastąpic
« Odpowiedz #206 : 2008-09-09, 00:45:40 »

[
Cytuj
quote author=Teresa Stachurska link=topic=3030.msg48067#msg48067 date=1220896837]
...Nie winię jedynie lekarzy, ani tylko tych w Polsce, raczej system ich kształcenia (zdolność do syntetyzowania informacji jest raczej niewielka?), brak u wielu osób predyspozycji emocjonalnych by być dobrym fachowcem w tej dziedzinie, oszczędzanie na badaniach, bezmyślność autorytetów i ich "podkomendnych" a także rządzących...

Teresa, sam system ksztalcenia, nie jest jeszcze najgorszy(oczywiscie mozna go by bylo poprawic)
Najgorsze jest to co spotyka mlodego lekarza zaraz po studiach, to jest TRAGEDIA!!!

Mlody czlowiek trafia na "komuchowate uklady selekcji negatywnej" i "ginie"  Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

Co do "predyspozycji emocjonalnych" to wiem co masz na mysli Razz Razz Razz
Powinien harowac za darmo Razz Razz Razz

Grizli nie za darmo tylko niby za darmową pensje z NFZ ,ale zrozum w końcu że za taka pracę nawet ta płaca jest zbyt wielka
łaska Państwa .


Zapisane
grizzly
Go


Email
Odp: Sól w D.O.-czym zastąpic
« Odpowiedz #207 : 2008-09-09, 00:47:12 »

Skoro Pan wie, to nie potrzebuje pytać. Brawo, brawo.

Wiem na pewno, ze "komusze zaklamanie" i "dyktatura proletariatu"
predzej czy pozniej "wychodzi Katyniem" Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad



Zapisane
grizzly
Go


Email
Odp: Sól w D.O.-czym zastąpic
« Odpowiedz #208 : 2008-09-09, 00:57:03 »

...Grizli nie za darmo tylko niby za darmową pensje z NFZ ,ale zrozum w końcu że za taka pracę nawet ta płaca jest zbyt wielka
łaska Państwa...

Musze sie z Toba zgodzic, jednak musisz wiedziec, ze jest to efekt
dzialania "konfidentow w bialych kitlach"  Shocked Shocked Shocked

Po prostu efekt dzialania "dyktatury mlotkowych"
ktorych "dorosle zygotki" zasiedlily "polskie ekipy medyczne" Cool

Zapisane
jurek46
Go


Email
Odp: Sól w D.O.-czym zastąpic
« Odpowiedz #209 : 2008-09-09, 01:05:31 »

...stan moich płuc juz 7 lat temu kfalifikował mnie na tamten świat ,do mojej przypadłości doszło rozedma płuc,powiększenie lewej komory serca,i ogólne niedotlenienie...

Mam prawie pewnosc, ze wypisujesz "banialuki"!!! na temat stanu Twoich pluc 7 lat temu Cool

Gdyby to co wypisujesz bylo prawda to po "dolaczeniu" rozedmy pluc, i "uszkodzenia  lewej komory serca"
po prostu dawno bys nie zyl. Skoro tak sie nie stalo 7 lat temu, to logiczne
ze nie moglo byc tak jak to Ty opisujesz barwnie Cool

Natomiast to co jest teraz, to faktycznie wyglada nieciekawie,
ale Ty nie masz zamiaru "zainwestowac" i "kupic Sobie" dodatkowe 10-20 lat zycia. Shocked Crying or Very sad

GRIZLI zmuszasz mnie do tego, że skseruje Tobie i zamieszcze na forum móje wyniki czyli wypis ze szpitala
gdzie 7 lat temu żona wraz z synami na własne żądanie,wypisali mnie z erki,i przewiezieniu karetka do innego szpitala
na pulmonologię,gdzie dostałem drugą szansę,z której skorzystałem,a dalsze moje leczenie trwa z DO WŁASNIE JUŻ SIEDEM LAT.ale jeżeli mam posunąc sie do otwarcia na forum
wszystkich moich dokumentów,to najpierw musze miec Twoje wcześniejsze oświadczenie,że po zapoznaniu sie przez Ciebie
z tymi wynikami,zgodzisz sie na na to aby Toan usunął Ciebie z tego forum abyś nigdy więcej swoim szczekaniem nie właził nikomu
w jego życie osobiste.Nic w zamian nie dając.Wiem, że jest to krok drastyczny ale jeżeli sam o to poprosisz to myslę że Toan
będzie mógł przychylic sie do Twojej prośby.
Zapisane
grizzly
Go


Email
Odp: Sól w D.O.-czym zastąpic
« Odpowiedz #210 : 2008-09-09, 01:18:26 »

...Tymczasem bardziej nam się wiedzie w relacjach z fachowcem od pańskiego młotka, niż z fachowcem "bezmłotkowym", księdza nie wyłączając. Udzielająca się na forum Lekarka i Bea są rzadkością. Pańska retoryka dla mnie jest nie do przyjęcia, jak i często nie do zniesienia. Proszę o szacunek dla innych...

Teresa, nie rozumiem co Ty chcesz wyrazic, piszac w ten sposob? Z twojego pisania wynika, ze czulabys sie komfortowo
zyjac w Korei Polnocnej lub na Kubie czy w ZSRR za czasow stalina Shocked Shocked

Ja to czuje w twoich postach Shocked Wybacz jesli sprawilem Tobie przykrosc.
Moze Ty tego nie widzisz, ale tak to niestety wyglada. Shocked

Mimo, ze wszelkie "komusze paralele" przerazaja mnie, to w pelni akceptuje Ciebie
i przyjmuje z pokora Twoj "oglad Swiata" Cool



Zapisane
grizzly
Go


Email
Odp: Sól w D.O.-czym zastąpic
« Odpowiedz #211 : 2008-09-09, 01:43:56 »

...GRIZLI zmuszasz mnie do tego, że skseruje Tobie i zamieszcze na forum móje wyniki czyli wypis ze szpitala
gdzie 7 lat temu żona wraz z synami na własne żądanie,wypisali mnie z erki,i przewiezieniu karetka do innego szpitala
na pulmonologię...

Jurek, ja Ciebie nie naklaniam do zamieszczenia Twoich "wypisow"
Dla mnie jest zupelnie jasne i oczywiste, ze skoro trafiles na "lekarzy partaczy"
to twoja rodzina szukala "ratunku" u innych lekarzy. Shocked

Jesli czytasz moje posty to doskonale wiesz jakie jest moje zdanie na temat "umiejetnosci"
szarej masy lekarskiej, zwlaszcza w Polskich Miasteczkach kategorii "c" Shocked

Twoja rodzina wykazala sie "zbawiennym refleksem" dzieki temu
trafiles w "lepsze rece" i dobrze sie stalo!!! Cool


Zapisane
minimax
Go


Email
Odp: Sól w D.O.-czym zastąpic
« Odpowiedz #212 : 2008-09-09, 07:28:42 »

Najgorsze jest to co spotyka mlodego lekarza zaraz po studiach, to jest TRAGEDIA!!!

Miszka!
Kto ci takich glupot naopowiadal?
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Sól w D.O.-czym zastąpic
« Odpowiedz #213 : 2008-09-09, 08:02:20 »

....w Polskich Miasteczkach kategorii "c" Shocked


O nie mój drogi ,pojechałeś równo po bandzie  Cool Razz .Ja dwa razy trafiłam na naprawdę mądrych lekarzy własnie w takich miasteczkach kategorii "c" ,czego nie mogę powiedzieć o lekarzach miasteczek kategorii "b" i miast kategorii "a"  Sad
Zapisane
jurek46
Go


Email
Odp: Sól w D.O.-czym zastąpic
« Odpowiedz #214 : 2008-09-09, 09:45:30 »

....w Polskich Miasteczkach kategorii "c" Shocked


O nie mój drogi ,pojechałeś równo po bandzie  Cool Razz .Ja dwa razy trafiłam na naprawdę mądrych lekarzy własnie w takich miasteczkach kategorii "c" ,czego nie mogę powiedzieć o lekarzach miasteczek kategorii "b" i miast kategorii "a"  Sad

Edyta Zupełnie sie z Tobą zgadzam,ja piszę a Grizli nic ,a nic nie rozumie,ja nie pisałem, że w tych małych miasteczkach ,mi nie pomogli.Tylko nie mieli takich szans,dlatego rodzina przewiosła mnie na oddział odpowiedni do mojej choroby Pulmonologię, gdzie otrzymałem pierwszą pomoc w wybudzeniu mnie z letargu spowodowanego nadmiernym stęzeniem pCO2 a zbyt małym wysyceniem tlenu w krwi.
Poprostu uratowano mi życie ale nie dawano zbyt wielkich nadziei.Dlatego trafiłem do Ciechocinka
ale o tym już kilkakrotnie pisałem.Dzisiaj jeszcze żyje a mija już siedem lat,co w tym jest sensacyjnego że cały czas szukam sposobu na dalszy żywot ja pisze jak jest moja choroba,dziwie się ze tak światły specjalista jakim próbuj się ogłaszac Grizli, nie potrafi zrobic jednego,wystarczyło by kliknąc na Google i sprawdzic że jak do tychczas, to nie ma możliwości,na wyleczenie P.O.CH.P ,chyba ze transplantacja ,ale ze względu na wiek
ja nigdy nie mógłbym byc zakfalifikowany,tylko osoby młode miały by taką szansę.
Zapisane
wojteks
Go


Email
Odp: Sól w D.O.-czym zastąpic
« Odpowiedz #215 : 2008-09-09, 11:12:39 »

pojechałeś równo po bandzie

Nie pierwszy raz, jak na planktonicznego kryptokomuszka przystało  Cool
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Sól w D.O.-czym zastąpic
« Odpowiedz #216 : 2008-09-09, 11:16:39 »

Wszystkim się zdarzyło  "pojechać równo po bandzie" -ja jako troll jestem usprawiedliwiona  Cool
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Sól w D.O.-czym zastąpic
« Odpowiedz #217 : 2008-09-09, 11:19:21 »

Najgorsze jest to co spotyka mlodego lekarza zaraz po studiach, to jest TRAGEDIA!!!

Miszka!
Kto ci takich glupot naopowiadal?

Minimax! Tobie tez sie zdarza powtarzać głupoty  Cool  Razz
Zapisane
wojteks
Go


Email
Odp: Sól w D.O.-czym zastąpic
« Odpowiedz #218 : 2008-09-09, 11:20:19 »

No jasne. Co ma wisieć, zawiśnie  Wink Mr. Green
Zapisane
wojteks
Go


Email
Odp: Sól w D.O.-czym zastąpic
« Odpowiedz #219 : 2008-09-09, 11:23:50 »

tylko czasem wspak  Shocked
Zapisane
Strony: 1 ... 6 7 8 9 10 [11] 12 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.059 sekund z 17 zapytaniami.