forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-04-25, 11:35:38

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
3. Białka jako materiał do budowy i przebudowy ciała powinno mieć możliwie wysoką wartość biologiczną, powinno to być białko zwierzęce, a nie roślinne.
660311 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Wolne tematy
| | |-+  Naskórek na palcach - problem !!!
« poprzedni nastpny »
Strony: [1] Do dou Drukuj
Autor Wtek: Naskórek na palcach - problem !!!  (Przeczytany 8332 razy)
Nicki
Go


Email
Naskórek na palcach - problem !!!
« : 2008-08-29, 21:20:18 »

Od pewnego czasu mam problem z naskórkiem na palcach u rąk. Dość cyklicznie schodzi mi naskórek z palców i ich opuszków.
Najpierw pojawia się mały bąbelek, który zaczyna rosnąć a następnie pęka i schodzi skórka. Po czym po pewnym czasie wszystko wraca do normy. Te cykle powtarzają się co jakieś dwa tygodnie.
Czy to brak jakieś witaminy - jeśli tak to jakiej.
Od pewnego czasu zacząłem pić tran jako źródło witaminy A i E (który jednak w tym przypadku nic nie pomaga). Może to jest problem z przyswajalnością konkretnych witamin przez mój organizm.
Zapisane
kangur
Go


Email
Odp: Naskórek na palcach - problem !!!
« Odpowiedz #1 : 2008-08-29, 22:45:02 »

Mialem ten problem przez kilkadziesiat lat. Przewaznie jak bylo goraco albo wilgotnie. Skore sciagalem z palcow jak z liniejacego weza.  Poszedlem z tym problemem do lekarza. A on mi pokazuje swoje rece i mowi, ze on ma gorszy problem niz ja. Mial tez te grzybice miedzy palcami. Na DO ten problem z palcami u rak minal. Synowa ma ten sam problem. Pokazuje teraz jej moje palce i mowie, ze to osiagnalem na DO. Zapytalem jej, czy chce sie dowiedziec cos o tofu (fermentowana soja). Odpowiedziala mi, ze chce to tylko jesc. I dalej sciaga skore z palcow.
Mam rowniez grzybice paznokci na nogach. Zakazilem sie tym we wojsku, noszac czyjes buty. Bylo to w Braniewie w 1962 roku. Poszedlem z tym do lekarza. Lekarz mi powiedzial, ze to jest wielki problem w calym wojsku, ze jakbym znalazl takie lekarstwo na ten problem, to bym dostal Nobla. Ci, co doklanie czytali ksiazki JK moga sie domyslic, kto byl tym lekarzem.
O Grzybicy na nogach napisze innym razem, bo musze jechac na rynek po jajka.
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Naskórek na palcach - problem !!!
« Odpowiedz #2 : 2008-08-30, 11:39:10 »

Nie bójta sie ."Przyjdzie" wojna i problemy takie sie same rozwiążą,mało tego! Ludzie będą tesknili za takimi "PROBLEMAMI" .
Zapisane
kangur
Go


Email
Odp: Naskórek na palcach - problem !!!
« Odpowiedz #3 : 2008-08-30, 12:14:05 »

Nie bójta sie ."Przyjdzie" wojna i problemy takie sie same rozwiążą,mało tego! Ludzie będą tesknili za takimi "PROBLEMAMI" .

Edytko. Czy Ty dzis jestes na jakims dopalaczu?
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Naskórek na palcach - problem !!!
« Odpowiedz #4 : 2008-08-30, 12:16:43 »

Zjadłam 4 jajka na sniadanie  Very Happy     
Zapisane
kangur
Go


Email
Odp: Naskórek na palcach - problem !!!
« Odpowiedz #5 : 2008-08-30, 12:20:38 »

Zjadłam 4 jajka na sniadanie  Very Happy     

O dwa za duzo.
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Naskórek na palcach - problem !!!
« Odpowiedz #6 : 2008-08-30, 12:23:34 »

Nie wydaje mi się.Jak mogę zjeść cztery,to dlaczego miałabym sobie odmawiać tej przyjemności zjedzenia następnych dwóch?
Zapisane
lekarka
Go


Email
Odp: Naskórek na palcach - problem !!!
« Odpowiedz #7 : 2008-08-30, 12:33:07 »

Niki - może pijasz codziennie herbatę z cytryną?
Ogólnie jest to cecha zbyt bogatowęglowodanowej diety (lub zbyt bogatej w produkty cukrogenne  Cool).
Zapisane
kangur
Go


Email
Odp: Naskórek na palcach - problem !!!
« Odpowiedz #8 : 2008-08-30, 14:14:01 »

Nie wydaje mi się.Jak mogę zjeść cztery,to dlaczego miałabym sobie odmawiać tej przyjemności zjedzenia następnych dwóch?
Nie to mialem w swoich zbereznych myslach.
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Naskórek na palcach - problem !!!
« Odpowiedz #9 : 2008-08-30, 14:33:40 »

Jedzenie jejek jest czymś zbereźnym ? Nie wiedziałam nawet o tym  Shocked Ale dzięki ,za takie info,będę to brała pod uwagę w trakcie przygotowywania  jajecznicy .
Zapisane
Strony: [1] Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.033 sekund z 17 zapytaniami.