forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-04-20, 18:13:48

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
7. Nie trzeba liczyć spożytych kalorii, natomiast należy liczyć kalorie przy kupowaniu żywności.
659911 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Dieta Optymalna
| | |-+  Grube dzieci
« poprzedni nastpny »
Strony: [1] 2 Do dou Drukuj
Autor Wtek: Grube dzieci  (Przeczytany 19741 razy)
kangur
Go


Email
Grube dzieci
« : 2008-09-02, 06:39:14 »

Zapisane
adam319
Go


Email
Odp: Grube dzieci
« Odpowiedz #1 : 2008-09-02, 14:54:17 »

 
Cytuj
Niebezpieczeństwo dla zdrowia nie jest jedynym, do jakiego – według LGA – prowadzi szerząca się otyłość. Organizacja wskazuje na wysokie koszty, jakie generują brytyjskie grubasy. Trzeba dla nich bowiem kupować większe meble w szkołach, urzędach i szpitalach. Palenie zwłok otyłych wymaga także poszerzania pieców w krematoriach. Wszystko to przekłada się na wzrost podatku lokalnego obciążającego każdego z obywateli.

Chęci niby dobre, ale ta argumentacja!
No ja to bym nie chciał, żeby lekarz decydował czy rodzice mają właściwe nawyki żywieniowe, mogłoby się okazać, że rodzice optymalni są dla dziecka większym zagrożeniem niż ci co je tłuką przed wódką, po wódce a nawet zamiast.
Cool
Zapisane
adampio
Go


Email
Odp: Grube dzieci
« Odpowiedz #2 : 2008-09-03, 21:39:15 »

kangur, fajnie, ze przedstawiasz probem ogolnoswiatowy.....ale czy to powinno byc w tej czesci forum?
Nie wiem czy zauwazyles, ze jak udezysz w stol to nozyce sie odezwa. i nagle bedziesz mial " 5 stron" na temat, ktory dla nas tu jest ......moze podrzedny? zeby nie znawac tego zle. Nie zrozum mnie zle, ale tu powinnismy poruszac tematy dotyczace nas a nie ludzi, ktorzy jedza to czego skladnikow nieznaja.
Mam nadzieje, ze przyznasz mi racje.
Ja wiem, ze to problem....ale czy mozesz temu w jakis sposob zapobiec? Odpowiedz
Zapisane
adam319
Go


Email
Odp: Grube dzieci
« Odpowiedz #3 : 2008-09-03, 22:23:23 »

Ja bym powiedział, że nie ma cenzury na forum więc każdy temat jest potencjalnie ciekawy.
Przyjęło się, że takie ciekawe bieżące artykuły umieszcza się w wątku „ciekawostki” albo „prasówka” albo „czat aktualności” by nie tworzyć nowego wątku, ale jak twierdzi admin chaos informacyjny uprzywilejowuje inteligentnych więc nie ma problemu.
Cool
Zapisane
kangur
Go


Email
Odp: Grube dzieci
« Odpowiedz #4 : 2008-09-03, 23:04:24 »

Ja wiem, ze to problem....ale czy mozesz temu w jakis sposob zapobiec? Odpowiedz

 Mialem duzy dylemat, w jakim dziale umiescic ten watek. Zdecydowalem sie w diecie optymalnej, bo jej nie stosowanie ma takie skutki jak w artykule.
 Watek "Tuczone Kukulki" tez tu zamiescilem, bo wg mnie to jest dieta optymalna Salomona.
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Grube dzieci
« Odpowiedz #5 : 2008-09-04, 10:32:42 »

... ale jak twierdzi admin chaos informacyjny uprzywilejowuje inteligentnych ...
Cool


Szkoda ,że nie wszyscy.
Mądry w chaosie informacyjnym zawsze coś dla siebie mądrego wyszuka,a głupiec choćby miał wszystko "podane na tacy",to i tak nie będzie wiedział,za co się zabrać.
Jak wkładasz pracę w zdobycie wiedzy,to ją potem szanujesz,pogłębiasz ją-to naturalne,a jak nic nie robisz,aby się czegoś nauczyć,tylko czekasz aż ktoś za ciebie odwali robote,to pozostaniesz "durnym obibokiem" .
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Grube dzieci
« Odpowiedz #6 : 2008-09-04, 12:51:23 »

Wczoraj byłam świadkiem,jak dzieci "biegały" na szkolnym boisku.Biegały napisałam w cudzysłowie,bo tak na serio to ta "rzecz" bieganiem nazywać się nie może-raczej toczenie się już jest bardziej adekwatne.No mówię Wam MASAKRA! Starsi ludzie mają więcej energii!         
Najczęsciej można spotkać dzieci/młodzież ,którzy trzymają pakę chipsów i popijają colą (tera widzę ,że jest ta cola "zero" ) i siedzą na ławkach,albo toczą się chodnikiem bez celu.
Zapisane
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41536


Odp: Grube dzieci
« Odpowiedz #7 : 2014-05-20, 20:42:07 »

... ale jak twierdzi admin chaos informacyjny uprzywilejowuje inteligentnych ...
Cool


Szkoda ,że nie wszyscy.
Mądry w chaosie informacyjnym zawsze coś dla siebie mądrego wyszuka,a głupiec choćby miał wszystko "podane na tacy",to i tak nie będzie wiedział,za co się zabrać.
Jak wkładasz pracę w zdobycie wiedzy,to ją potem szanujesz,pogłębiasz ją-to naturalne,a jak nic nie robisz,aby się czegoś nauczyć,tylko czekasz aż ktoś za ciebie odwali robote,to pozostaniesz "durnym obibokiem" .
Ten Adam to mądre rzeczy kiedyś powtarzał... Laughing
To tak nie dokońca bez związku z dzisiejszą dyskusją, ale nic osobistego.
Zapisane
Jazzman
Go


Email
Odp: Grube dzieci
« Odpowiedz #8 : 2014-10-06, 07:00:26 »

Zapisane
administ
Go


Email
Odp: Grube dzieci
« Odpowiedz #9 : 2014-10-06, 08:19:20 »

A co to za dieta o proporcji BTW? - 1:0,5:2  Rolling Eyes
Jak kto nie wie, to "Jak nie chorować?" s. 110, rys. 2 - tam jest odpowiedź.  Very Happy
Zapisane
Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25514

pindżar ryskow wyszy


Odp: Grube dzieci
« Odpowiedz #10 : 2014-10-06, 08:49:02 »

Zapisane

Work Buy Consume Die
Dasna
Go


Email
Odp: Grube dzieci
« Odpowiedz #11 : 2014-10-06, 09:20:17 »

Zapisane
Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25514

pindżar ryskow wyszy


Odp: Grube dzieci
« Odpowiedz #12 : 2014-10-06, 09:22:26 »

Ciekawe kiedy dojda zalecenia typu porcje kielbasy mierz do penisa, porcje bulek do piersi.
Zapisane

Work Buy Consume Die
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41536


Odp: Grube dzieci
« Odpowiedz #13 : 2014-10-06, 09:32:14 »

Ciekawe kiedy dojda zalecenia typu porcje kielbasy mierz do penisa, porcje bulek do piersi.
A ogórek? Laughing
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70424


Odp: Grube dzieci
« Odpowiedz #14 : 2014-10-06, 09:32:56 »

 Laughing
Zapisane

Diogenes z Synopy
Go


Email
Odp: Grube dzieci
« Odpowiedz #15 : 2015-06-11, 17:34:08 »

Zapisane
administ
Go


Email
Odp: Grube dzieci
« Odpowiedz #16 : 2015-06-11, 20:19:48 »

A kluski są zdrowsze od owoców, bo nie mają fruktozy, co ponoć jest zabójcza dziś... Wink
Zapisane
Diogenes z Synopy
Go


Email
Odp: Grube dzieci
« Odpowiedz #17 : 2015-08-27, 21:02:38 »

W kanapkach nie będą mogły natomiast znajdować się m.in. przetwory mięsne o dużej zawartości tłuszczu (np. salami i kiełbasa parówkowa), serki topione i majonez. Ponadto w kanapkach obowiązkowo będą znajdować się warzywa i owoce.

W szkołach będą również sprzedawane sałatki, warzywa, owoce, surówki, mleko bez dodatku cukru, jogurty i serki homogenizowane z ograniczoną zawartością tłuszczu oraz płatki śniadaniowe. Będą dostępne też surowe lub przetworzone warzywa i owoce. Mają one być przygotowane do bezpośredniego spożycia i podawane w całości lub podzielone na porcje.

W sklepikach będą też dostępne soki, musy i przeciery owocowe, warzywne oraz koktajle przygotowywane na bazie mleka. Sprzedawane będą też woda, herbata, napary owocowe i kawa zbożowa. Wszystkie napoje mają być niesłodzone, wyjątek stanowi jedynie słodzenie miodem

http://stooq.pl/n/?f=987019&c=1&p=4+22

MZ: kanapki w sklepikach szkolnych bez majonezu i salami




biedne dzieci, ja mogłem jeść co chciałem, ale nie wszystko było.
Zapisane
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41536


Odp: Grube dzieci
« Odpowiedz #18 : 2015-08-27, 21:09:26 »

Wcale nie biedne, sprytniejsze będą sporo dorabiać do kieszonkowego, sprzedając batoniki i wafelki. Wink
Zapisane
Diogenes z Synopy
Go


Email
Odp: Grube dzieci
« Odpowiedz #19 : 2015-08-27, 21:17:12 »

i majonez z pod lady  Wink

zacofany jestem. Dziś się dowiedziałem o nowych zaleceniach w terapii  5 * WiO .  Polega to na tym, że  operację zjedzenia tego trzeba przeprowadzić do 14:00 godziny.   Shocked Czemu do 14:00? Na razie nie znam toku myślenia specjalistów. Ale poznam pewnie niebawem.
Zapisane
Strony: [1] 2 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.034 sekund z 20 zapytaniami.