forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-03-19, 08:46:30

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
4. Dieta optymalna - to dieta wysokotłuszczowa. Tłuszcz jest najważniejszym składnikiem naszego pożywienia. I jemy go najwięcej.
657720 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Artykuły opublikowane
| | |-+  UWAGA PILNE. Mleko i jego prztwory
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 2 [3] 4 Do dou Drukuj
Autor Wtek: UWAGA PILNE. Mleko i jego prztwory  (Przeczytany 222794 razy)
kodar
Go


Email
Odp: UWAGA PILNE. Mleko i jego prztwory
« Odpowiedz #40 : 2009-01-01, 01:56:45 »

Cudna nasza Polska cala Very Happy
Zapisane
evosonic
Go


Email
Re: Odp: UWAGA PILNE. Mleko i jego prztwory
« Odpowiedz #41 : 2009-01-01, 06:39:10 »

No coz wspolczuje wszystkim moim rodakom mieszkajacym w Polsce.
Ja wiem, ze nie bede musial "trzepac" masla ani tez sam doic na polu przypadkiem pasane krowy.
Dzieki bogu Dania jest pod wzgledem norm, podejrzewam, ze jednym z najrygorystyczniejszych krajow, nie boje sie uzyc slowa: SWIATA.
Dlatego maslo, sery, smietana tu sa najlepszej jakosci.


Ostatnio kupilem ser, zolty, o zawartosci 38 % tluszczu. W Polsce nie moglem znalesc smietany kwasnej powyzej 30 % !!!!!!

WSzystko jest oszukane, wyjalowione.......podobne do rzadu!!!!

http://www.osm.sanok.pl/index.php?id=17 i nie tylko ......
ps. nie znajdziesz Sad Sad
Zapisane
kodar
Go


Email
Odp: UWAGA PILNE. Mleko i jego prztwory
« Odpowiedz #42 : 2009-01-01, 11:20:41 »

Adamie,a te produkty znasz?? Razz


http://www.piatnica.com.pl/prod_smiet36.htm


Zapisane
afmfo
Go


Email
Odp: UWAGA PILNE. Mleko i jego prztwory
« Odpowiedz #43 : 2009-01-01, 12:51:02 »

Nie ma już dobrej śmietany. Ta z Piątnicy 36% też ma zagęstnik. Nie dość, że w śmietanie jest  chemia to jeszcze ma  zapach jogurtu.
Masło też nie wiadomo co zawiera. Ile w nim margaryny? Co innego piszą a co innego sprzedają. Bezpieczniej jest jeść tego nie za wiele.
Oj nikogo nie obchodzi, że sprzedaje truciznę byle zarobić.

Zapisane
kangur
Go


Email
Odp: UWAGA PILNE. Mleko i jego prztwory
« Odpowiedz #44 : 2009-01-01, 13:17:28 »

Nie ma już dobrej śmietany. Ta z Piątnicy 36% też ma zagęstnik. Nie dość, że w śmietanie jest  chemia to jeszcze ma  zapach jogurtu.
Masło też nie wiadomo co zawiera. Ile w nim margaryny? Co innego piszą a co innego sprzedają. Bezpieczniej jest jeść tego nie za wiele.
Oj nikogo nie obchodzi, że sprzedaje truciznę byle zarobić.


Afmfo czy ty masz kota?
Zapisane
evosonic
Go


Email
Re: Odp: UWAGA PILNE. Mleko i jego prztwory
« Odpowiedz #45 : 2009-01-01, 18:46:20 »

Nie ma już dobrej śmietany. Ta z Piątnicy 36% też ma zagęstnik. Nie dość, że w śmietanie jest  chemia to jeszcze ma  zapach jogurtu.
Masło też nie wiadomo co zawiera. Ile w nim margaryny? Co innego piszą a co innego sprzedają. Bezpieczniej jest jeść tego nie za wiele.
Oj nikogo nie obchodzi, że sprzedaje truciznę byle zarobić.



problem przeczytac opakowanie ? 
Zapisane
afmfo
Go


Email
Odp: UWAGA PILNE. Mleko i jego prztwory
« Odpowiedz #46 : 2009-01-01, 18:52:26 »

Nie ma już dobrej śmietany. Ta z Piątnicy 36% też ma zagęstnik. Nie dość, że w śmietanie jest  chemia to jeszcze ma  zapach jogurtu.
Masło też nie wiadomo co zawiera. Ile w nim margaryny? Co innego piszą a co innego sprzedają. Bezpieczniej jest jeść tego nie za wiele.
Oj nikogo nie obchodzi, że sprzedaje truciznę byle zarobić.


Afmfo czy ty masz kota?
To na zdjęciu to królik baran. Very Happy
Zapisane
afmfo
Go


Email
Odp: UWAGA PILNE. Mleko i jego prztwory
« Odpowiedz #47 : 2009-01-01, 18:54:21 »

Nie ma już dobrej śmietany. Ta z Piątnicy 36% też ma zagęstnik. Nie dość, że w śmietanie jest  chemia to jeszcze ma  zapach jogurtu.
Masło też nie wiadomo co zawiera. Ile w nim margaryny? Co innego piszą a co innego sprzedają. Bezpieczniej jest jeść tego nie za wiele.
Oj nikogo nie obchodzi, że sprzedaje truciznę byle zarobić.



problem przeczytac opakowanie ? 
No właśnie czytam opakowania i stwierdzam, że nie ma już dobrej śmietany. Very Happy
Zapisane
evosonic
Go


Email
Re: Odp: UWAGA PILNE. Mleko i jego prztwory
« Odpowiedz #48 : 2009-01-01, 19:12:30 »

Nie ma już dobrej śmietany. Ta z Piątnicy 36% też ma zagęstnik. Nie dość, że w śmietanie jest  chemia to jeszcze ma  zapach jogurtu.
Masło też nie wiadomo co zawiera. Ile w nim margaryny? Co innego piszą a co innego sprzedają. Bezpieczniej jest jeść tego nie za wiele.
Oj nikogo nie obchodzi, że sprzedaje truciznę byle zarobić.



problem przeczytac opakowanie ? 
No właśnie czytam opakowania i stwierdzam, że nie ma już dobrej śmietany. Very Happy
bylo o masle Razz
opakowanie moze cos udawac ...
 opis produktu chyba nie
Zapisane
Blackend
Go


Email
Odp: UWAGA PILNE. Mleko i jego prztwory
« Odpowiedz #49 : 2009-01-01, 21:31:41 »

To na zdjęciu to królik baran. Very Happy

też mamy baranka  Smile
Zapisane
Rudka
Go


Email
Odp: Re: Odp: UWAGA PILNE. Mleko i jego prztwory
« Odpowiedz #50 : 2009-01-02, 01:55:07 »

Nie ma już dobrej śmietany. Ta z Piątnicy 36% też ma zagęstnik. Nie dość, że w śmietanie jest  chemia to jeszcze ma  zapach jogurtu.
Masło też nie wiadomo co zawiera. Ile w nim margaryny? Co innego piszą a co innego sprzedają. Bezpieczniej jest jeść tego nie za wiele.
Oj nikogo nie obchodzi, że sprzedaje truciznę byle zarobić.



problem przeczytac opakowanie ? 
  Na opakowaniu nie pisze czym jest uzdatniane -Ja miałam teraz z Lidla promocyjne [Pilos]
     Nie da sie go zjeśc ze względu na zapach nafty ,czy rozpuszczalnika .
 Może feralna seria -ale już wiem ,ze tego prawdziwego masła już nie kupie.
Zapisane
afmfo
Go


Email
Odp: UWAGA PILNE. Mleko i jego prztwory
« Odpowiedz #51 : 2009-01-02, 10:42:23 »

Jeśli chodzi o masło to ja kieruję sie ceną. Na opakowaniu często nie piszą, że jest dodatek olejów. Stwierdziłam, że tanie masło to  spewnością  nie masło. Kiedys te podruby były tylko w marketach a teraz są wszędzie. Nie ma  pewności czy te droższe też nie mieszane. No cóż takie czasy, mleczarnie muszą wyjść na swoje.
Zapisane
lekarka
Go


Email
Odp: UWAGA PILNE. Mleko i jego prztwory
« Odpowiedz #52 : 2009-01-03, 21:10:48 »

Zapisane
sylwiazłodzi
Go


Email
Odp: UWAGA PILNE. Mleko i jego prztwory
« Odpowiedz #53 : 2009-01-04, 20:19:30 »

Jako tako w tłumaczeniu w PL przez google też zrozumiałam. Super. Fajnie ,że coś ktoś zauważył.  Very Happy
Zapisane
sylwiazłodzi
Go


Email
Odp: UWAGA PILNE. Mleko i jego prztwory
« Odpowiedz #54 : 2009-01-04, 20:21:59 »

O ile dobrze zrozumiałam bo na końcu stoi coś o małej ilości tłuszczu ale może to jest negacja tych produktów jako złych, trochę fiskuje tłumaczenie ,więc mogę się domyslać.
Zapisane
Flawia
Go


Email
Odp: UWAGA PILNE. Mleko i jego prztwory
« Odpowiedz #55 : 2009-12-07, 12:10:47 »

a ja ostatnio kupowałam bitą śmietanę w sprayu, szukałam info, która najtłustsza i wiecie co? Połowa sprayów w hipermarkecie miała napis "Uwaga, to nie jest produkt mleczny" i faktycznie, były to mieszanki oleju roślinnego z cukrem.... A wszystkie kremy orzechowe też okazały się mieszaniną cukru i oleju roślinnego. I pomyśleć że wegetarianie są z siebie dumni jak to zjedzą....
Zapisane
aga
Go


Email
Odp: UWAGA PILNE. Mleko i jego prztwory
« Odpowiedz #56 : 2009-12-07, 12:38:05 »

Najlepsze są mleczarnie regionalne,mniejsze tam jest  jeszcze mniej konserwantów.
Zapisane
adamel
Go


Email
Odp: UWAGA PILNE. Mleko i jego prztwory
« Odpowiedz #57 : 2009-12-07, 15:26:38 »

Nie dajmy się zwariować! Ostatnio wszedłem do sklepu z tzw "zdrową żywnością"( kiełki, miody i inne takie), rozglądam się i widzę drugą część z wielką chłodziarką, a tam jajka z gospodarstwa ekologicznego, masło tradycyjnie wyrabiane (kupiłem, chociaż 200 gr- 8,50) - spróbowałem - smakowało jak swojskie, Które kupuję na targu "u baby"( ale tu płacę 4,50 za 250 gr. Na koniec jednak "pogrążę" Adampio - śmietana 40% tłuszczu ( w tym ekologicznym sklepie), bez zagęstników, z krótkim okresem ważności, no i super w smaku. Proponuję więc szukać w tego typu sklepach, jeżeli komuś zależy na czystych produktach Smile
Zapisane
adampio
Go


Email
Odp: UWAGA PILNE. Mleko i jego prztwory
« Odpowiedz #58 : 2009-12-07, 16:55:35 »

Adamel, mnie to juz w Polsce nic nie zaskoczy. Natomiast powiem Ci, tak w zaufaniu, ze owcze, ale na prawde owcze odserwatkowane mleko ma ponad 50%. Tu wystarczy znalesc kogos kto ma owce, albo lepiej kozy, kupic albo dostac od nich za darmo mleko, podgrzac na wolnym ogniu, z czego doestaniesz ser najlepszej jakosci i "wupti" masz twarog-palce lizac z zawartoscia T okolo 50 %.

Ale proba byla dobra.

Ja "zjadlek zeby" na tym.
Zapisane
dejzi9
Go


Email
Odp: UWAGA PILNE. Mleko i jego prztwory
« Odpowiedz #59 : 2009-12-21, 14:07:32 »

co do mnie nie mam zamiaru rezygnować z mleka o nie!!!!!!!!!!!!!!!!!
owszem nie kupuję tego syfu ze sklepu'

biorę czyste kremowe mleko od mleczarza (i pijęje na surowo oczywiście ;] ) BEZ PORÓWNANIA Z TYMI ZE SKLEPU !!
a poza tym mleko to bardzo dobre źródło wapnia bardzo potrzebnego naszym kościom
Zapisane
Strony: 1 2 [3] 4 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.043 sekund z 18 zapytaniami.