forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-03-19, 04:09:40

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
1. Żywienie Optymalne należy rozpocząć od razu w pełnym zakresie, bez żadnego okresu przejściowego.
657704 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Artykuły opublikowane
| | |-+  TO JUŻ KONIEC WIELKIEJ EPOPEI.
« poprzedni nastpny »
Strony: [1] Do dou Drukuj
Autor Wtek: TO JUŻ KONIEC WIELKIEJ EPOPEI.  (Przeczytany 69858 razy)
MORGANO
Go


Email
TO JUŻ KONIEC WIELKIEJ EPOPEI.
« : 2008-03-19, 03:03:05 »

TO  JUŻ  KONIEC WIELKIEJ  EPOPEI.

Wszystko, co dobre niestety musi się z czasem zakończyć.
Przez ponad 1,5 roku starałem się Wam przekazać na temat żywienia optymalnego dr Jana Kwaśniewskiego gigantyczną ilość materiałów publikowanych przed 12 laty przez ponad 4 lata w Dzienniku Zachodnim na Śląsku.
Wiele osób w kraju i zagranicą nie miało możliwości zapoznania się z tymi materiałami.
Materiały, które teraz znajdują się w Waszych komputerach pozwolą Wam przeanalizować na bieżąco interesujący Was temat a w razie potrzeby cofnięcia się do w/w materiałów.
Ostatnio opublikowałem 75 listów, które były skierowane do lekarzy optymalnych w Centrum Żywienia w Jastrzębiej Górze są one najdroższymi listami, jakie kiedykolwiek na temat żywienia optymalnego się ukazały.
Listy te ukazywały się w sponsorowanej wkładce w miesięczniku Optymalni, za które Centrum płaciło miesięcznie do OSBO około 2800-3000,- zł, co przez okres 3-4 lat daje gigantyczną sumę 130-150 tysięcy złotych. Przekazana Wam wiedza w tych listach nie była, więc wiedzą tanią.
Celem ukoronowania osiągnięć wiedzy dr Jana Kwaśniewskiego dniu 07.09.2003r Centrum Żywienia Optymalnego z Jastrzębiej Góry zorganizował i w całości sponsorował Kongres w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie, w którym uczestniczyło około 3500 osób. Obecny był Minister i V-ce Minister zdrowia a z zaproszonych gości Prezydent Lech Wałęsa i inni.
W Centrum sponsorowano, co tydzień możliwość bezpłatnego pobytu osobom potrzebującym pomocy szczególnie dzieciom i matkom chorym na cukrzycę.
Jako ciekawostkę podaję fakt, że nieopłacenie przez Centrum jednej zawieruszonej faktury za wkładkę do miesięcznika OPTYMALNI około 2800 zł skutkowało skierowaniem, przez Prezesa OSBO sprawę na drogę sądową by prawomocnym wyrokiem odzyskać w/w pieniądze. W taki to sposób, OSBO wyraziło swoją wdzięczność dyrektorowi ośrodka Panu M. Krzywickiemu za pięcioletni finansowy wkład w propagowaniu żywienia optymalnego, dlatego, listy, które ukazywały się we wkładce miesięcznika Optymalni, mają przeogromną wartość materialną.
W tym miejscu pragnę również nadmienić, że szkolenie Doradców Żywienia Optymalnego w 2001 roku w Jastrzębiej Górze dla 100 osób przeprowadzone łącznie z wyżywieniem i zakwaterowaniem było dla uczestników z całej Polski zupełnie bezpłatnie na koszt ośrodka. OSBO natomiast nie przyczyniło się do szkolenia w żadnej mierze natomiast zajęło finalizowaniem szkolenia i sprzedażą numerowanych certyfikatów za 200 złotych kupowanych przez uczestników szkolenia, którymi tak chętnie się obecnie posługują. Było to ze strony OSBO zupełne bezprawie. Każdy uczestnik szkolenia otrzymał DYPLOM ukończenia szkolenia Doradcy Żywienia Optymalnego podpisany dr Jana Kwaśniewskiego oraz prowadzących szkolenie lekarzy i dietetyków.
Nadszedł czas zakończenia przekazu artykułów na temat żywienia optymalnego dr Jana Kwaśniewskiego.
Według otrzymanych przeze informacji wiele osób po raz pierwszy mogła się z tymi materiałami zapoznać dopiero tylko w internecie.
Wszystkie artykuły dr Jana Kwaśniewskiego opublikowane w prasie w Dzienniku Zachodnim jak również wszystkie wydane książki w języku polskim i zagranicznych tłumaczeniach gdybyśmy podsumowali ogólny koszt nabycia tych publikacji to koszt nie przekroczyłby sumy 1500 złotych.
Publikacje Dr Kwaśniewskiego za około 1500 zł są po postu kroplą w morzu w stosunku do odpowiedzi, jakie udzielili lekarze na listy do nich skierowanych, za które trzeba było wyłożyć by się ukazały niebagatelną sumę około 130 tysięcy zł (PLN)
Piszę, o tych sprawach, dlatego, bo większość osób nie wie, że Internet jest dobrodziejstwem a osoby mające dostęp na Forum mogli bezpłatnie wzbogacić swoją wiedzę o te archiwalne materiały.
Mam nadzieję, że przekazaną i otrzymaną wiedzę wykorzystacie skutecznie do swoich celów oraz przy udzielaniu bezpłatnej pomocy swoim bliskim oraz wszystkim, którzy na tę pomoc liczą lub oczekują.
                                                                                                                       Pozdrawiam serdecznie.
                                                                                                                               Morgano.
Zapisane
toan
Go


Email
Odp: TO JUŻ KONIEC WIELKIEJ EPOPEI.
« Odpowiedz #1 : 2008-03-19, 07:44:42 »

Ostatnio opublikowałem 75 listów, które były skierowane do lekarzy optymalnych w Centrum Żywienia w Jastrzębiej Górze

   Dla porządku dodam, że wszystkie 230 odpowiedzi tych lekarzy można samodzielnie wyszukać sobie w dziale "Aktualności" np: http://dr-kwasniewski.pl/?id=2&cat=1&nx=170 , a wszystkie listy publikowane w DZ (i nie tylko) w dziale "Artykuły opublikowane" np:  http://dr-kwasniewski.pl/?id=2&cat=7&nx=10.
   Dziękuję MORGANO za poświęcony czas na tym Forum.

Zapisane
dantar66
Go


Email
Odp: TO JUŻ KONIEC WIELKIEJ EPOPEI.
« Odpowiedz #2 : 2008-03-19, 14:48:15 »

Dziękujemy zatem za ogrom pracy włożonej w przepisywanie tych listów. Dla mnie osobiście jest to ogromna pomoc w stosowaniu żywienia optymalnego, w poprawianiu błędów jakie się czasami popełnia. Nie miałabym mozliwości przeczytać takiej ogromnej ilości informacji gzdie indziej. Internet jest faktycznie dobrodziejstwem, oczywiście umijętnie wykorzystywanym. Dziękuje jeszcze raz i podziwiam za ogromne zaangażowanie i chęć pomocy innym. Dla mnie jest ona nieoceniona. Pozdrawiam serdecznie
Zapisane
kodar
Go


Email
Odp: TO JUŻ KONIEC WIELKIEJ EPOPEI.
« Odpowiedz #3 : 2008-03-19, 16:53:10 »

Panie Karolu i Tomku i wszyscy,ktorych nazwiska  nie zostaly na tym Forum  wymienione ,a przyczynili sie do tego,ze mam mozliwosc korzystania  z  Forum,
dziekuje  z calego serca ,oraz jestem wdzieczna za  udostepnienie interesujacych wiadomosci i mozliwosc kontaktowania sie z innymi optymalnymi.
  Very Happy
Zapisane
adampio
Go


Email
Odp: TO JUŻ KONIEC WIELKIEJ EPOPEI.
« Odpowiedz #4 : 2008-03-19, 22:45:23 »

Zaczne jeszcze raz, ostatni post mi "uciekl". MOrgano i Toan........... nie jestem zbyt czestym aktywnym uczestnikiem tego forum. Niemniej jednak nie ma dnia, abym nie byl na tym forum pasywnie. Super, ze dzieki waszej wiedz mozna doszlifowac podstawy ZO i DO i mam nadzieje, ze tak pozostanie, bo bez waszych wskazowek, wiedzy JK, rozmow na forum, przekamarzen itd, niebyloby ZO i DO. Dlatego nalezy kontynuowac....Wszystkie inne "polityczne" sprawy mozna chyba zalatwic w inny sposob????!!! Mon ikke? Toan  !!!!
Zapisane
Danuta
Go


Email
Odp: TO JUŻ KONIEC WIELKIEJ EPOPEI.
« Odpowiedz #5 : 2008-03-26, 22:15:22 »

Drogi MORGANO!

To dzieki publikowanym na tym forum odpowiedziom lekarzy na listy osob stosujacy ZO, zostalam na tym forum dluzej.
Znalazlam w nich odpowiedz na nurtujace mnie pytania i moglam skorygowac popelniane bledy. Zaczynalam zawsze od czytania przekazanych przez Ciebie listow, dlatego dziekuje za WIELKA EPOPEJE i pozostaje z nadzieja, ze rozpocznie sie nowy, aktywny czas dla Twojej inwencji i zdolnosci.
Dzisiaj wyrazam serdeczne podziekowanie za Twoja wiedze, aktywnosc, bezintersownosc i cierpliwosc.

Z pozdrowieniem

Danuta


 
Zapisane
grizzly
Go


Email
Odp: TO JUŻ KONIEC WIELKIEJ EPOPEI.
« Odpowiedz #6 : 2008-03-26, 23:18:33 »

...To dzieki publikowanym na tym forum odpowiedziom lekarzy na listy osob stosujacy ZO, zostalam na tym forum dluzej...

Hej Danusiu co Ty jestes taka skromna Laughing
Moim zdaniem lepiej sprawic sobie "osobistego" lekarza. Cool

Listy to jak lizanie "lodow" przez "szybke" Laughing

Serdeczne pozdrowienia od misia, dla CIERPLIWEJ i SYMPATYCZNEJ dziewczyny!!!! Cool Laughing

Zapisane
Rudka
Go


Email
Odp: TO JUŻ KONIEC WIELKIEJ EPOPEI.
« Odpowiedz #7 : 2008-04-26, 23:00:58 »

Grizzli ,uparłeś sie z tymi lekarzami
Przeciez tutaj tak przejrzyscie jest wszystko opisane ,ze chyba trzeba byc wyjatkowo nierozgarnietym
   ,żeby nie ogarnac tematu..
    Ja kiedyś podobnie  myslałam jak Ty ale  to było na samym poczatku swojej przygody z żo .
     Po wizycie  i lekarza-  rozczarowałam  sie -przepisane prady - Confused  Confused :(chyba wołowata jestem.
     Forum ,pytania i odpowiedzi ,listy i możliwość dyskusji  jest najlepszym sposobem na siebie.
   Morgano - serdeczne dzięki   duzo pracy włozyłes -
       
   
Zapisane
grizzly
Go


Email
Odp: TO JUŻ KONIEC WIELKIEJ EPOPEI.
« Odpowiedz #8 : 2008-04-28, 14:50:43 »

.....Grizzli ,uparłeś sie z tymi lekarzami
......
     Po wizycie  i lekarza-  rozczarowałam  sie........   

Lekarze w 90% to "niezbyt rozgarniete istoty" szkolone co prawda,
ale majace wielkie problemy ze "stosowaniem wiedzy" Shocked Shocked

Cala sztuka to "umiec" trafic do tych 10% ktorzy
sa tego warci. Taka wiedza do kogo trafic jest na wage "zycia". Shocked Cool

Kazdy bedzie mial takiego lekarza "na jakiego go stac",
doslownie i w przenosni. Cool 

Sa i "tacy" co uwazaja "swoje experimenty" za podstawe profilaktyki.
I to jest pytanie: czy lepiej unikac "planktonu lekarskiego"? Cool

Zapisane
jurek46
Go


Email
Odp: TO JUŻ KONIEC WIELKIEJ EPOPEI.
« Odpowiedz #9 : 2008-04-28, 16:07:51 »

.....Grizzli ,uparłeś sie z tymi lekarzami
......
     Po wizycie  i lekarza-  rozczarowałam  sie........   

Lekarze w 90% to "niezbyt rozgarniete istoty" szkolone co prawda,
ale majace wielkie problemy ze "stosowaniem wiedzy" Shocked Shocked

Cala sztuka to "umiec" trafic do tych 10% ktorzy
sa tego warci. Taka wiedza do kogo trafic jest na wage "zycia". Shocked Cool

Kazdy bedzie mial takiego lekarza "na jakiego go stac",
doslownie i w przenosni. Cool 

Sa i "tacy" co uwazaja "swoje experimenty" za podstawe profilaktyki.
I to jest pytanie: czy lepiej unikac "planktonu lekarskiego"? Cool

Grizli chyba juz dojżałeś i zrozumiałeś że my piszemy i wymieniamy sie wiadomościami,tylko dlatego aby korzystac z własnego rozumu
nawet tego jak Ty nazywasz "Planktonicznego"Dlatego nie musimy na każdym kroku jak Ty to sugerujesz ,korzystac z porad lekarzy a raczej Twoich "Elit"
do których to niby się zaliczasz.
Zapisane
Radzio
Go


Email
Odp: TO JUŻ KONIEC WIELKIEJ EPOPEI.
« Odpowiedz #10 : 2014-07-10, 14:52:46 »

Zaczne jeszcze raz, ostatni post mi "uciekl". MOrgano i Toan........... nie jestem zbyt czestym aktywnym uczestnikiem tego forum. Niemniej jednak nie ma dnia, abym nie byl na tym forum pasywnie. Super, ze dzieki waszej wiedz mozna doszlifowac podstawy ZO i DO i mam nadzieje, ze tak pozostanie, bo bez waszych wskazowek, wiedzy JK, rozmow na forum, przekamarzen itd, niebyloby ZO i DO. Dlatego nalezy kontynuowac....Wszystkie inne "polityczne" sprawy mozna chyba zalatwic w inny sposob????!!! Mon ikke? Toan  !!!!

I co- można?!? I co- da się!?! Very Happy

Coby tu wyrwać z kontekstu..., może to:
Cytuj
...nalezy kontynuowac...
Laughing Laughing Razz
Zapisane
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41529


Odp: TO JUŻ KONIEC WIELKIEJ EPOPEI.
« Odpowiedz #11 : 2014-07-10, 15:00:08 »

Ja to wiem i Ty to wiesz, ale jak to im powiedzieć?! Shocked
Zapisane
administ
Go


Email
Odp: TO JUŻ KONIEC WIELKIEJ EPOPEI.
« Odpowiedz #12 : 2014-07-10, 15:05:14 »

Powiedzieć to mało. Trzeba jakoś zmusić, żeby do tego jeszcze służyli...  Wink
Zapisane
Radzio
Go


Email
Odp: TO JUŻ KONIEC WIELKIEJ EPOPEI.
« Odpowiedz #13 : 2014-07-11, 09:03:27 »

No to powiem. Wink Laughing
Zachęcić ofiary systemu nakazowo- jakiegośtam, aby ten czemuś* służył, znaczy długo jeszcze służył jest ... proste! Very Happy Wink

Dot. sposobu dawania jednej odpowiedzi na grupujące się posty w sprawie ... "przekamarzen". Very Happy
Zapisane
administ
Go


Email
Odp: TO JUŻ KONIEC WIELKIEJ EPOPEI.
« Odpowiedz #14 : 2014-07-11, 09:34:24 »

Służba nie drużba...  Cool
Zapisane
Radzio
Go


Email
Odp: TO JUŻ KONIEC WIELKIEJ EPOPEI.
« Odpowiedz #15 : 2014-07-11, 09:59:47 »

 Laughing
A drużba nie służba, znaczy ... nierówność jest prawdziwa. Very Happy Wink

A! Przypomniałem sobie. Smile
Prawusy są w lipcowym lesie. O! Very Happy
Zapisane
Strony: [1] Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.056 sekund z 21 zapytaniami.