forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-04-20, 08:01:50

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
10. Nie wolno głodzić się ani pościć.
659884 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Dieta Optymalna
| | |-+  Nowe odkrycia o wartościach warzyw kapustnych- Brokuł
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 [2] 3 4 5 6 Do dou Drukuj
Autor Wtek: Nowe odkrycia o wartościach warzyw kapustnych- Brokuł  (Przeczytany 66299 razy)
grizzly
Go


Email
Odp: Nowe odkrycia o wartościach warzyw kapustnych- Brokuł
« Odpowiedz #20 : 2008-09-16, 13:34:57 »

...Panie Jurku, czy jada Pan płucka skoro tam są "części  zamienne" ?...

Polecana byla rowniez kora mozgowa?   Cool Laughing

Zapisane
adam319
Go


Email
Odp: Nowe odkrycia o wartościach warzyw kapustnych- Brokuł
« Odpowiedz #21 : 2008-09-16, 13:40:45 »

...Panie Jurku, czy jada Pan płucka skoro tam są "części  zamienne" ?...

Polecana byla rowniez kora mozgowa?   Cool Laughing

Nie ma co żartować. Niektórzy by zregenerować swój organizm sięgają po marchewkę, a chyba łatwiej odbudować uszkodzone kolano jedząc nóżki wieprzowe niż sernik.
Cool
Zapisane
kangur
Go


Email
Odp: Nowe odkrycia o wartościach warzyw kapustnych- Brokuł
« Odpowiedz #22 : 2008-09-16, 14:24:41 »

Polecana byla rowniez kora mozgowa?   Cool Laughing

Zamiast kory zjadam dziennie 40g mozdzku baraniego. Mam nadzieje, ze zbaranieje, bo narazie mam tu przydomek osla.
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Nowe odkrycia o wartościach warzyw kapustnych- Brokuł
« Odpowiedz #23 : 2008-09-16, 14:42:20 »

... bo narazie mam tu przydomek osla.

Nie wiem,czy baran jest mądrzejszy od osła  Smile                 
Zapisane
toan
Go


Email
Odp: Nowe odkrycia o wartościach warzyw kapustnych- Brokuł
« Odpowiedz #24 : 2008-09-16, 14:50:03 »

Wszystko jest godne polecenia, co sprzyja odzyskaniu i utrzymaniu zdrowia. Trzeba tylko stosownie postępować!
A zdrowie... ...każdy wie, kto chorował!  Cool
Zapisane
adam319
Go


Email
Odp: Nowe odkrycia o wartościach warzyw kapustnych- Brokuł
« Odpowiedz #25 : 2008-09-16, 14:50:55 »

Ach te odzwierzęce przydomki.
Zawsze to dylemat czy lepiej być kozą, sroką czy sową.
Cool
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Nowe odkrycia o wartościach warzyw kapustnych- Brokuł
« Odpowiedz #26 : 2008-09-16, 14:52:49 »

.. każdy wie, kto chorował!  Cool

Jak jest człowiek chory,to jest tak "maleńki" ,"nic nie wart" , "marny puch" ....
Zapisane
toan
Go


Email
Odp: Nowe odkrycia o wartościach warzyw kapustnych- Brokuł
« Odpowiedz #27 : 2008-09-16, 15:05:30 »

Jak jest człowiek chory,to jest tak "maleńki" ,"nic nie wart" , "marny puch" ....

i właśnie dlatego trzeba takiej osobie dogadzać we wszystkim, w miarę możliwości.  Cool
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Nowe odkrycia o wartościach warzyw kapustnych- Brokuł
« Odpowiedz #28 : 2008-09-16, 15:12:52 »

Oczywiście jesli chodzi o REALNE problemy,a nie o "skórki wokół paznokci" .
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Nowe odkrycia o wartościach warzyw kapustnych- Brokuł
« Odpowiedz #29 : 2008-09-16, 16:58:34 »

Ach te odzwierzęce przydomki.
Zawsze to dylemat czy lepiej być kozą, sroką czy sową.
Cool

Może Ty masz takie dylematy ,ja takich nie miewam  Razz Wink
Zapisane
jurek46
Go


Email
Odp: Nowe odkrycia o wartościach warzyw kapustnych- Brokuł
« Odpowiedz #30 : 2008-09-16, 18:09:26 »

Jak jest człowiek chory,to jest tak "maleńki" ,"nic nie wart" , "marny puch" ....

i właśnie dlatego trzeba takiej osobie dogadzać we wszystkim, w miarę możliwości.  Cool

Idąc tym tropem dotarłem do wiadomości o tabletkach w których ten składnik z wyciągu z brokuła jest zastosowany niestety lek ten nie jest jeszcze dostępny u nas w kraju,chociaż producentem jest jakaś Rosyjska spółka.
Dla zainteresowanych opis:

INDOL-3-KARBINOL chroni komórki przed wnikaniem do nich trucizn i substancji degenerujących , ponieważ korzysta z tego samego co one receptora w komórce docelowej.
W zależności od tego jaki związek połączy się z receptorem, taki los spotka komórkę, tkankę badź organ, a na końcu cały organizm, w którym znajduje się dana komórka, co w konsekwencji odbije się na naszym zdrowiu.
Ten przyklad ilustruje jak zmiana funkcji jednej komórki może doprowadzić do upośledzenia funkcjonowania organizmu. Rywalizacja pomiędzy INDOL-3-KARBINOLEM, a truciznami i substancjami degenerującymi komórki o przyłączenie się do tego samego receptora, niweczy próby tych ostatnich na pozostanie w organizmie. Szkodliwe substancje chemiczne przenikają do naszego organizmu nie tylko z otoczenia, ale również powstają w samym organizmie. Estradiol - żenski hormon płciowy, może przemienić się w agresywny związek i doprowadzić do patologicznych zmian w komórkach.
INDOL-3-KARBINOL nie tylko blokuje wnikanie szkodliwych związków do komórek, ale również blokuje ich syntezę. Innymi słowy INDOL-3-KARBINOL chroni spokój naszego organizmu na poziomie komórkowym, zapewnia stabilną i pewną chronę przed związkami szkodliwymi dla naszych komórek. Działa łatwo i niepostrzeżenie.

Skład: Jedna kapsułka zawiera 100mg Indol-3-karbinolu oraz skrobię -substancję uzupełniajacą. Podstawowym aktywnym składnikiem INDINOLU® jest INDOL-3-KARBINOL, związek wywodzący sią z  glukozynolatów, występujących głównie w roślinach z rodziny Cruciferaeae, do której należą między innymi: brokuły, brukselka, kapusta, kalafior.
Dostarczanie organizmowi wraz z pożywieniem tej biologicznie aktywnej substancji zmniejsza ryzyko występowania degeneracji komórek
Zapisane
bea561
Go


Email
Odp: Nowe odkrycia o wartościach warzyw kapustnych- Brokuł
« Odpowiedz #31 : 2008-09-16, 19:31:48 »



Idąc tym tropem dotarłem do wiadomości o tabletkach w których ten składnik z wyciągu z brokuła jest zastosowany ...

Tylko nie pisz, że zamierzasz to kupić!?
Zapisane
jurek46
Go


Email
Odp: Nowe odkrycia o wartościach warzyw kapustnych- Brokuł
« Odpowiedz #32 : 2008-09-16, 21:39:25 »



Idąc tym tropem dotarłem do wiadomości o tabletkach w których ten składnik z wyciągu z brokuła jest zastosowany ...

Tylko nie pisz, że zamierzasz to kupić!?

Proszę spróbowac  mnie odwieśc od tego dlaczego miałbym tego nie zastosowac,wiem że moge to samo uzyskac zjadając ok 250gr brokuła,brukselki,albo kapusty.ale narazie jestem w trakcie,zapoznawania sie z materiałami .Ale jestem bardzo ciekawy Pani
zdania.Proszę jednak rozważyc wszystko za i przeciw,bo ja staram sie to w tej chwili zgłębiać.
Zapisane
bea561
Go


Email
Odp: Nowe odkrycia o wartościach warzyw kapustnych- Brokuł
« Odpowiedz #33 : 2008-09-16, 21:49:53 »



Idąc tym tropem dotarłem do wiadomości o tabletkach w których ten składnik z wyciągu z brokuła jest zastosowany ...

Tylko nie pisz, że zamierzasz to kupić!?

Proszę spróbowac  mnie odwieśc od tego dlaczego miałbym tego nie zastosowac,wiem że moge to samo uzyskac zjadając ok 250gr brokuła,brukselki,albo kapusty.ale narazie jestem w trakcie,zapoznawania sie z materiałami .Ale jestem bardzo ciekawy Pani
zdania.Proszę jednak rozważyc wszystko za i przeciw,bo ja staram sie to w tej chwili zgłębiać.
Osobiście wolę zjeść brokuła lub brukselkę - mam żródło W, zaspokojony głód i przyjemność z jedzenia za niewielką cenę.
A tabletka? Ani się nią nie najesz, ani nie posmakujesz i jeszcze sporo zapłacisz. Wybór należy oczywiście do Ciebie.
Ps. Bardzo proszę mi nie "paniować"
Zapisane
kangur
Go


Email
Odp: Nowe odkrycia o wartościach warzyw kapustnych- Brokuł
« Odpowiedz #34 : 2008-09-16, 22:36:29 »


INDOL-3-KARBINOL nie tylko blokuje wnikanie szkodliwych związków do komórek, ale również blokuje ich syntezę. Innymi słowy INDOL-3-KARBINOL chroni spokój naszego organizmu na poziomie komórkowym, zapewnia stabilną i pewną chronę przed związkami szkodliwymi dla naszych komórek. Działa łatwo i niepostrzeżenie.

Taka reklama przypomina mi reklame srodka przeczyszcajacego: Dziala latwo i niepostrzezenie nie przerywajac snu.
Zapisane
jurek46
Go


Email
Odp: Nowe odkrycia o wartościach warzyw kapustnych- Brokuł
« Odpowiedz #35 : 2008-09-17, 00:52:22 »


INDOL-3-KARBINOL nie tylko blokuje wnikanie szkodliwych związków do komórek, ale również blokuje ich syntezę. Innymi słowy INDOL-3-KARBINOL chroni spokój naszego organizmu na poziomie komórkowym, zapewnia stabilną i pewną chronę przed związkami szkodliwymi dla naszych komórek. Działa łatwo i niepostrzeżenie.

Taka reklama przypomina mi reklame srodka przeczyszcajacego: Dziala latwo i niepostrzezenie nie przerywajac snu.

Kangur prosze nie próbuj i nie dorabiaj tych zgrabnych literek,bo Grizlim napewno przez to nie będziesz.
Jezeli masz coś do powiedzenia w tym temacie pisz,jezeli wchodzisz aby sobie pożartowac,rób to w innym temacie.
Moge zrozumieć radę ,ja podaje dane z opakowania leku ,a Tobie do głowy przychodzi że ja zajmuję się reklamą leku ,na dodatek
leku, którego w Polsce jeszcze nie ma.Pomógł byś bardziej tym gdybyś sprawdził czy u ciebie w Australi, czasami ten lek nie jest dostępny.
w aptekach.
Zapisane
jurek46
Go


Email
Odp: Nowe odkrycia o wartościach warzyw kapustnych- Brokuł
« Odpowiedz #36 : 2008-09-17, 01:04:39 »

Cytuj
[ author=bea561 link=topic=3089.msg48788#msg48788 date=1221594593


Idąc tym tropem dotarłem do wiadomości o tabletkach w których ten składnik z wyciągu z brokuła jest zastosowany ...

Cytuj
Tylko nie pisz, że zamierzasz to kupić!?
Cytuj

Proszę spróbowac  mnie odwieśc od tego dlaczego miałbym tego nie zastosowac,wiem że moge to samo uzyskac zjadając ok 250gr brokuła,brukselki,albo kapusty.ale narazie jestem w trakcie,zapoznawania sie z materiałami .Ale jestem bardzo ciekawy Pani
zdania.Proszę jednak rozważyc wszystko za i przeciw,bo ja staram sie to w tej chwili zgłębiać.
Cytuj
Osobiście wolę zjeść brokuła lub brukselkę - mam żródło W, zaspokojony głód i przyjemność z jedzenia za niewielką cenę.
A tabletka? Ani się nią nie najesz, ani nie posmakujesz i jeszcze sporo zapłacisz. Wybór należy oczywiście do Ciebie.
Ps. Bardzo proszę mi nie "paniować"




Bea ja rozważam zakup tego specyfiku, tylko z tego względu, ze jest on w tabletce ,i należy go stosowac ciągle ,a wiadomo jak jest w własnym menu co miałbym zrobic jakbym nie miał przygotowanego brokula,wiem że w niczym nie przeszkodzi,to aby i w diecie starac się uwzględnic brokuła ,brukselke czy jakieś inne kapustne węglowodany.Napewno wprowadze te warzywa jako priorytet węglowodanowy w moim menu.
Cytuj
Zapisane
adam319
Go


Email
Odp: Nowe odkrycia o wartościach warzyw kapustnych- Brokuł
« Odpowiedz #37 : 2008-09-17, 01:40:07 »

(...)producentem jest jakaś Rosyjska spółka.
Dla zainteresowanych opis (...)

Coś mało napisali o skutkach ubocznych. Jak czytam o blokowaniu to zawsze ciekawi mnie czy nie zostanie zablokowane coś ważnego i pożytecznego.

Ufam, że blokowanie toksyn to jednak powinno się bardziej odbywać na poziomie świadomego wyboru czego nie jeść, a nie magiczną tabletką.

http://www.indonal.pl/o-indonalu
Jak tak czytam to nie wiem dlaczego właśnie Ty powinieneś je łykać.
Cool
Zapisane
jurek46
Go


Email
Odp: Nowe odkrycia o wartościach warzyw kapustnych- Brokuł
« Odpowiedz #38 : 2008-09-17, 02:52:44 »

(...)producentem jest jakaś Rosyjska spółka.
Dla zainteresowanych opis (...)

Coś mało napisali o skutkach ubocznych. Jak czytam o blokowaniu to zawsze ciekawi mnie czy nie zostanie zablokowane coś ważnego i pożytecznego.

Ufam, że blokowanie toksyn to jednak powinno się bardziej odbywać na poziomie świadomego wyboru czego nie jeść, a nie magiczną tabletką.

http://www.indonal.pl/o-indonalu
Jak tak czytam to nie wiem dlaczego właśnie Ty powinieneś je łykać.
Cool

Adam zwróć uwage na mała róznicę w nazwie ja podawałem nazwe "INDINOL" A Ty wskazujesz tutaj "INDONAL"
Zapisane
bea561
Go


Email
Odp: Nowe odkrycia o wartościach warzyw kapustnych- Brokuł
« Odpowiedz #39 : 2008-09-17, 06:52:18 »

Jeśli chcemy tego, co nam potrzebne do życia w tabletkach , a nie w pożywieniu bardzo ciekawą ofertę ma ACTVE-LIFE
([font=Verdana][/font]uwaga! To nie jest reklama!
Zamiast brokułów - Activ-Life Broccoli
Zamiast pomodorów -  Active-Life Lycopene + Vitaminum E
Nie ma potrzeby picia herbaty - jest   Active-Life Green Tea Extract.

Tylko po co płacić grubą kasę na tabletki, skoro to wszystko możemy mieć w codziennym pożywieniu?

Zapisane
Strony: 1 [2] 3 4 5 6 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.037 sekund z 17 zapytaniami.