forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-04-25, 11:36:14

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
2. Należy jeść wtedy, gdy się chce jeść i zjadać tyle, by nie czuć potrzeby dalszego jedzenia.
660311 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Dieta Optymalna
| | |-+  Nowe odkrycia o wartościach warzyw kapustnych- Brokuł
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 2 3 4 [5] 6 Do dou Drukuj
Autor Wtek: Nowe odkrycia o wartościach warzyw kapustnych- Brokuł  (Przeczytany 66328 razy)
bea561
Go


Email
Odp: Nowe odkrycia o wartościach warzyw kapustnych- Brokuł
« Odpowiedz #80 : 2008-09-18, 06:46:36 »

Drogi Jurku!
Nie popieram stosowania tabletek z wyciągiem z brokułów, ale szanuję Twój wybór i życzę , aby ten specyfik Ci pomógł. Bedę, tak jak dotychczas czytać Twoje posty i w miarę możliwości uczestniczyć w dyskusjach.Serdecznie pozdrawiam i trzymam kciuki, aby było lepiej.
A Grizzly? No cóż... Czy warto przejmować się jego uwagami? Wystarczy nie czytać jego postów i sprawa z głowy.

Zapisane
toan
Go


Email
Odp: Nowe odkrycia o wartościach warzyw kapustnych- Brokuł
« Odpowiedz #81 : 2008-09-18, 07:16:56 »

Adam juz to widze jak Jurek "sprawdza" te brokuly skoro
 On nie rozumie zasad DO w swojej chorobie!!!
Sam Siebie pograza!!! Zamiast polepszac stan swojego zdrowia,
osobiscie "zamyka wieko swojej trumny"
Jak to zwykle bywa u "slabo wyksztalconych i prostych ludzi"
wiara w PLATNE "odpustowo bazarowe tabletki" jest silniejsza
od  BEZPLATNYCH "porad lekarskich" 

"grizzly"
Zadziwia mnie, że tak łatwo pisze ci się szyderczo o "internetowym przypadku" P.O.Ch.P.
Ale to akurat nie anonimowy przypadek z drugiej strony USB, a "jurek46" - bardzo chory człowiek z krwi i kości.
Dlaczego nie potrafisz okazać Mu odrobiny szacunku?.
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Nowe odkrycia o wartościach warzyw kapustnych- Brokuł
« Odpowiedz #82 : 2008-09-18, 07:20:09 »


Jak to zwykle bywa u "slabo wyksztalconych i prostych ludzi"

Wyjeżdżanie z wykształceniem to wybitne chamstwo zwłaszcza, że Jurek odnosi to do swojej ortografii. Najbardziej to dają popalić świeżo upieczeni magistrzy nauk nietechnicznych, którzy jak skończą studia to wydaje im się, że swoje już wycierpieli i teraz pora się rozpanoszyć i dać popalić wszelkim niemagistrom. Ale pierwsi będą ostatnimi, więc po co się tak rozpychają?

Jak nigdy się  z Tobą zgodzę.Wyszkształcony nie zawsze mądry.
Znam ludzi wykształconych,którzy nie potrafią sklicić prostego zdania.
Znam ludzi niewykształconych,pięknie mówiących i bardzo mądrych.
Znam też ludzi wykształconych i bardzo mądrych-ale to wyjątki  Smile

Ja osobiście bardzo Jurka lubię i szanuję Go jako Człowieka.Jest tutaj na Forum,razem piszemy,razem jesteśmy i ja się z tego cieszę!!!!!!  Very Happy
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Nowe odkrycia o wartościach warzyw kapustnych- Brokuł
« Odpowiedz #83 : 2008-09-18, 07:21:45 »


 a "jurek46" - bardzo chory człowiek z krwi i kości.
Dlaczego nie potrafisz okazać Mu odrobiny szacunku?.

No patrz! Razem myslelismy o tym samym  Smile Tak się z tego cieszę jak "kangur" z tego,że "lekarka" pisała w tym samym czasie co On  Very Happy
Zapisane
toan
Go


Email
Odp: Nowe odkrycia o wartościach warzyw kapustnych- Brokuł
« Odpowiedz #84 : 2008-09-18, 07:22:44 »

mam tez takie przeczucie że i zastosowanie tych niby brokółów w tabletkach pozwoli mi wprowadzic coś co potrafi wspomóc moje niewydolne płuca...

Jurku!
też mam takie przeczucie. "Brokuł w tabletkach" z pewnością nie zaszkodzi, a może pomoże, czego życzę!.
Zapisane
toan
Go


Email
Odp: Nowe odkrycia o wartościach warzyw kapustnych- Brokuł
« Odpowiedz #85 : 2008-09-18, 07:40:09 »

Razem myslelismy o tym samym

Edyta,
no jak byś się czuła, czytając za każdym razem te same wytłuszczene głupoty "grizzly'ego" (oby ci "misiek" wieko nigdy nie opadło, obyś nic nie wydawał na lekarzy i obyś żył wiecznie! AMON ) będąc chorą osobą?.
Raczej paskudnie. Prawda?. Dlatego w normalnym ludzkim odruchu "razem myslelismy..." Very Happy
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Nowe odkrycia o wartościach warzyw kapustnych- Brokuł
« Odpowiedz #86 : 2008-09-18, 08:13:32 »

Nikt ,powtarzam nikt nie zrozumie ,jak to jest być  ciężko chorą osobą,dopóki sam tego nie doświadczy.
Byłam,wiem.Człowiek w takich okolicznościach,gdy jest sam jest "stracony" ,musi miec kogoś przy sobie,bo inaczej zwariuje.Oczywiscie prosto jest się wyśmiewać z człowieka chorego,który szuka tabletek,ja też szukałam,no i co? Jakoś "korona z głowy z tego powodu mi nie spadła" .
Człowiek taki najnormalniej w świecie miota się i wcale nie jest to nienormalne zachowanie,bo istnieje coś takiego jak instynkt przetrwania.Człowiek po prostu chce żyć i to nie jest też nienormalne,ale inaczej będzie zachowywał się człowiek zdrowy,a inaczej chory i ja myslałam,że jak ktoś jest wykształcony to będzie o tym wiedział,ale niestety przeliczyłam się.
Całe szczęście Jurku,ze masz przy sobie wspaniałą rodzinę,która Ciebie wspomaga.Ja też myslę sobie czasem,że gdzieś dalego jest chory człowiek,który pisze ze mną na Forum.Obysmy pisali jak najdłużej,czego Tobie ,sobie i innym z całego serca życzę!
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Nowe odkrycia o wartościach warzyw kapustnych- Brokuł
« Odpowiedz #87 : 2008-09-18, 08:35:14 »


Raczej paskudnie. Prawda?

I to jeszcze jak!!!!!
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Nowe odkrycia o wartościach warzyw kapustnych- Brokuł
« Odpowiedz #88 : 2008-09-18, 09:23:27 »

Dodam,że wizja utraty zdrowia,a co dopiero życia,gdy sie jest młodym i ma się dla kogo żyć,nie jest z pewnością miła  Sad         
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Nowe odkrycia o wartościach warzyw kapustnych- Brokuł
« Odpowiedz #89 : 2008-09-18, 10:12:47 »

Laughing
:placze ze smiechu:
uoaaaaa, adam, riposta przewspaniala (-abstrachujac juz od brokulowych tabletek, brokulowych wywarow i brokulow na kilogramy)
ogolnie widac, ze 9 lat ZO nie poszlo na marne, xx

 

Jest na płacz i czas na smiech -tak jest skonstrułowany świat.
Zapisane
jurek46
Go


Email
Odp: Nowe odkrycia o wartościach warzyw kapustnych- Brokuł
« Odpowiedz #90 : 2008-09-18, 12:04:17 »

mam tez takie przeczucie że i zastosowanie tych niby brokółów w tabletkach pozwoli mi wprowadzic coś co potrafi wspomóc moje niewydolne płuca...

Jurku!
też mam takie przeczucie. "Brokuł w tabletkach" z pewnością nie zaszkodzi, a może pomoże, czego życzę!.

Dziękuje Toan ,ja rzeczywiście tak myslę moze po ich zastosowaniu odetchne glębiej,niech to będzie nawet działanie" Placebo",aby bylo tylko lzej oddychac.Dziękuje równiez za skierowanie mojej uwagi na ten temat.Zapoznałem sie z nim i juz czekam na ten gotowy produkt o nazwie "indinol"w którym sulforpane są głównym składnikiem.

Muszę też przyjac że wszyscy którzy dzisiaj po przeczytaniu moich nocnych wypocin spowodowanych
przeczytaniem postu Grizlego,szczeze odnieśli się w dzisiejszych wypowiedziach.Grizlemu też zle nie życzę
ale jezeli czytasz co pisze to spróbuj w moich postach pisac z małych  i nie pogrubianych liter,bo są one jednak niezwykle bolące,to nie jest płacz to rozpacz ze pisze nie do Ciebie a Ty szukasz sensacji .
Powiem tylko tyle chciałbym aby los sprawił abyśmy kiedys stanęli obok siebie Ty wielki inteligent i ja zwykly chory człowiek,i czy wtedy tez widziałbys jakąs różnicę,i umiał przemówic tymi wykrzyknikami i emotikonami tak aby przekonac mnie do swoich racji.
Zapisane
toan
Go


Email
Odp: Nowe odkrycia o wartościach warzyw kapustnych- Brokuł
« Odpowiedz #91 : 2008-09-18, 12:14:23 »

moze po ich zastosowaniu odetchne glębiej...

Tylko nie za szybko i nie za głęboko, abyś z radości odmy nie dostał!  Wink. Sam będziesz wiedział Jurku jak ... jest. Very Happy
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Nowe odkrycia o wartościach warzyw kapustnych- Brokuł
« Odpowiedz #92 : 2008-09-18, 12:24:35 »

Jurek!Jesteśmy z Tobą!!!!   Smile 
Zapisane
Teresa Stachurska
Go


Email
Odp: Nowe odkrycia o wartościach warzyw kapustnych- Brokuł
« Odpowiedz #93 : 2008-09-18, 12:25:35 »

Jurek46, Grizzli to być może nie inteligent, a osoba, której się jeszcze nie dorosło, np synek lekarza a nawet pary lekarzy. Bawi się głównie klawiaturą, ludźmi przy okazji, o czym świadczyć mogą owe graficznie rozbudowane wpisy. Jeśli Grizzli jest osobą dorosłą to jest w niemniejszym kłopocie zdrowotnym niż Pan, tyle że to nie POChP mu dokucza. Ekscesy na forum mogą być "zamiast" szczerości, takiej jak Pańska, na którą Grizzlego nie stać. Pozdrawiam, Teresa
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Nowe odkrycia o wartościach warzyw kapustnych- Brokuł
« Odpowiedz #94 : 2008-09-18, 12:31:58 »

Myślę,że grizzly nie jest taki zły.Poprostu tak daleko zabrnął w tych swoich postach ,że trudno mu jest z nich wyjść  Smile
Może mu trzeba pomóc,jakimś dobrym słowem?  Cool Pochwalić chociaż jeden post(chociaż ta część graficzną).Przecież widać,że wkłada w nie nie mało pracy  Smile
Np. mnie by się nie chciało wklejać non stop tych "sizów",tych "[b]" itd.Trza to uszanować!  Very Happy
Pozdrawiam wszystkich  Cool a "mateoosh"  na specjalne "oczko" u mnie  Wink
Zapisane
Teresa Stachurska
Go


Email
Odp: Nowe odkrycia o wartościach warzyw kapustnych- Brokuł
« Odpowiedz #95 : 2008-09-18, 13:09:11 »

Nie pisałam, że zły. Może chory? Może ma fatalnie "ustawione" poczucie humoru, problem również dla specjalisty?
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Nowe odkrycia o wartościach warzyw kapustnych- Brokuł
« Odpowiedz #96 : 2008-09-18, 13:13:07 »

Tereso.Tamtym postem nie komentowałam Twojego. Tak mi wpadło na myśl wczesniej i tak napisałam  Smile
Zapisane
zofijeczka
Go


Email
Odp: Nowe odkrycia o wartościach warzyw kapustnych- Brokuł
« Odpowiedz #97 : 2012-09-25, 18:46:41 »

no i 4 lata minęły a opowieści jak to po tabletkach brokułowych było  brak śladu .....
mam nadzieję że nie z powodu ich działania...

Zapisane
Rudka
Go


Email
Odp: Nowe odkrycia o wartościach warzyw kapustnych- Brokuł
« Odpowiedz #98 : 2012-10-01, 07:58:21 »

Brokułowe tabletki -niepomogły -bo pan Jurek był poważnie chory
Zapisane
zofijeczka
Go


Email
Odp: Nowe odkrycia o wartościach warzyw kapustnych- Brokuł
« Odpowiedz #99 : 2012-10-01, 14:52:38 »

 Sad
Zapisane
Strony: 1 2 3 4 [5] 6 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.049 sekund z 17 zapytaniami.