forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-04-26, 01:39:43

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
3. Białka jako materiał do budowy i przebudowy ciała powinno mieć możliwie wysoką wartość biologiczną, powinno to być białko zwierzęce, a nie roślinne.
660339 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Wolne tematy
| | |-+  Najstarszy człowiek świata
« poprzedni nastpny »
Strony: [1] Do dou Drukuj
Autor Wtek: Najstarszy człowiek świata  (Przeczytany 4944 razy)
mateoosh12
Go


Email
Najstarszy człowiek świata
« : 2008-09-18, 11:42:45 »

1.Tomoji Tanabe, najstarszy żyjący człowiek na świecie kończy dzisiaj 113 urodziny* Jak mówi w wywiadach sekretem jego długowieczności jest dieta polegająca na unikaniu alkoholu i posiłkach składających się z małej ilości białka i dużej węglowodanów w postaci warzyw, oraz małej ilości owoców. Jedyny tłuszcz jaki spożywa to ten zawarty w mięsie ryb. Żywy dowód na prawdziwośc tezy o wybitnie prozdrowotnej roli warzyw.
2. Drugi dowód: dr Atkins nie żyje. Martwy dowód na śmierciogenność tłuszczy i brak węglowodanów
3. Ponad 12 miesięczne badania Amerykanów nad dietą niskowęglowodanową wprawiły ostatnio świat w zdumienie. Wyniki mówią jasno: nie powoduje wzrostu cholesterolu, trójglicerydów, zawałó, smierci w męczarniach. Nie w wynikach jednak esencja, ale w interpretacji. Na te bzdury zareagowali stanowczo polscy specjaliści dając bohaterski odpór imperialistycznym zapędom w biochemice. Interpretacja: "Te testy trwały zbyt krótko. W dłuższej perspektywie diety te są szkodliwe". Nie dyskutujmy z faktami. Dłuższych testów nikt nie robił, ale "wicie, rozumicie"

IŻiŻ ma jednak rację!

Wszysycy optymalni - pielgrzymka na gołych kolanach do Palestyny; za butę, zadufanie w sobie i ignorowanie autorytetów. Wymarsz jutro o 14:00 spod siedziby Ministerstwa Zdrowia.
Pochód prowadzę ja, Admin jako porządkowy. Wybór służb paramedycznych obsługujących słabnących piechurów - w toku. Proponowane kandydatury: Kangur, Edyta, Kodar.
Ew. zgłoszenia na mój mail maksymalnie do godziny 19:00 dnia dzisiejszego.
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Najstarszy człowiek świata
« Odpowiedz #1 : 2008-09-18, 11:46:54 »


Pochód prowadzę ja...

Dobra,dobra.Dlaczego Ty, a nie ja ?  Cool
Zapisane
mateoosh12
Go


Email
Odp: Najstarszy człowiek świata
« Odpowiedz #2 : 2008-09-18, 12:01:31 »

Edyto> jako odpowiedzialny człowiek nie dopuszczę do walk wewnętrznych o przywództwo. Powiem wprost: są głosy, że mogłabyś poprowadzić nas nie do Palestyny, ale do Ciechocinka.
Ponieważ bardzo Cię lubię i chcę dla Ciebie dobrze - będziesz szła na czele po mojej prawej stronie.

!uwaga: trwa nabór na wakat po Edycie, która od dzisiaj "chodzi"* ze mną.

!uwaga 2: przed chwilą uzyskaliśmy morlane poparcie posła K., współwłaściciela Bakomy, oraz Stowarzyszenia Polskich Producentów Dżemów.


----
* czyt. będzie iść, współprowadzić pochód.
Zapisane
Teresa Stachurska
Go


Email
Odp: Najstarszy człowiek świata
« Odpowiedz #3 : 2008-09-18, 13:15:05 »

1.Tomoji Tanabe, najstarszy żyjący człowiek na świecie kończy dzisiaj 113 urodziny* Jak mówi w wywiadach sekretem jego długowieczności jest dieta polegająca na unikaniu alkoholu i posiłkach składających się z małej ilości białka i dużej węglowodanów w postaci warzyw, oraz małej ilości owoców. Jedyny tłuszcz jaki spożywa to ten zawarty w mięsie ryb. Żywy dowód na prawdziwośc tezy o wybitnie prozdrowotnej roli warzyw.
2. Drugi dowód: dr Atkins nie żyje. Martwy dowód na śmierciogenność tłuszczy i brak węglowodanów
3. Ponad 12 miesięczne badania Amerykanów nad dietą niskowęglowodanową wprawiły ostatnio świat w zdumienie. Wyniki mówią jasno: nie powoduje wzrostu cholesterolu, trójglicerydów, zawałó, smierci w męczarniach. Nie w wynikach jednak esencja, ale w interpretacji. Na te bzdury zareagowali stanowczo polscy specjaliści dając bohaterski odpór imperialistycznym zapędom w biochemice. Interpretacja: "Te testy trwały zbyt krótko. W dłuższej perspektywie diety te są szkodliwe". Nie dyskutujmy z faktami. Dłuższych testów nikt nie robił, ale "wicie, rozumicie"

IŻiŻ ma jednak rację!

Wszysycy optymalni - pielgrzymka na gołych kolanach do Palestyny; za butę, zadufanie w sobie i ignorowanie autorytetów. Wymarsz jutro o 14:00 spod siedziby Ministerstwa Zdrowia.
Pochód prowadzę ja, Admin jako porządkowy. Wybór służb paramedycznych obsługujących słabnących piechurów - w toku. Proponowane kandydatury: Kangur, Edyta, Kodar.
Ew. zgłoszenia na mój mail maksymalnie do godziny 19:00 dnia dzisiejszego.




Punkt 3. Jest w tej sprawie jakiś link?

Ministersto Zdrowia ma pocztę internetową i można nią do Ministerstwa chodzić. Mnie się zdarza.
Zapisane
kangur
Go


Email
Odp: Najstarszy człowiek świata
« Odpowiedz #4 : 2008-09-18, 15:08:28 »

Wszysycy optymalni - pielgrzymka na gołych kolanach do Palestyny; za butę, zadufanie w sobie i ignorowanie autorytetów. Wymarsz jutro o 14:00 spod siedziby Ministerstwa Zdrowia.
Pochód prowadzę ja, Admin jako porządkowy. Wybór służb paramedycznych obsługujących słabnących piechurów - w toku. Proponowane kandydatury: Kangur, Edyta, Kodar.
Ew. zgłoszenia na mój mail maksymalnie do godziny 19:00 dnia dzisiejszego.

Jako ze to jest pielgrzymka do Ziemi Swietej, powinna ja poprowadzic osoba, co przestrzega dekalogu. Ty caly czas myslisz o zblizeniach, a wiec nie mozesz byc na czele pielgrzymki.
Ja akceptuje Twoja propozycje nad slabnacymi paniami. Bede je obskakiwac.
Zapisane
mateoosh12
Go


Email
Odp: Najstarszy człowiek świata
« Odpowiedz #5 : 2008-09-18, 16:48:24 »

Kangur> jak to nie przestrzegam dekalogu? To jakaś australijska niedorzeczność.
Jaki link? Nie wierzycie na słowo? Zresztą... mówili o tym w TVN Fakty - kto nie oglądał ten trąba. Koniec dyskusji. Szykować się do drogi.

PS: płyną do nas wyrazy poparcia ze strony propagatorów diety 1000 kcal, Ligi antychińskiej, oraz Stowarzyszenia Wegetarian.

Ach, ostatni szczegół; koszty organizacyjne pokrywają uczestnicy.
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Najstarszy człowiek świata
« Odpowiedz #6 : 2008-09-18, 16:56:35 »



Ach, ostatni szczegół; koszty organizacyjne pokrywają uczestnicy.

Nie dam ani złotówki  Evil or Very Mad To jest wyłudzanie pieniędzy.Gdzie człowiek sie nie znajdzie tam chcą kase.Za co?????????????? pytam sie....  Razz  Mr. Green

PS.Apropo tej długowieczności i diety ,to nie ma reguły -jak we wszystkim.Znam kobiete ,nie wiem,czy zyje jeszcze czy nie,bo sie nie dowiadywałam,ale wtedy jak sie dowiadywałam to miała 98 lat i "całe życie" -odkad ja pamietam,paliła fajki i codziennie strzelała se setke.No i co Wy na to? ha???  Cool


PS.Powiedzcie mi ,kto tutaj przestrzega dekalogu? Chyba wszyscy hehe
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Najstarszy człowiek świata
« Odpowiedz #7 : 2008-09-18, 17:08:07 »


PS.Apropo tej długowieczności i diety ,to nie ma reguły


Chyba źle to ujełam,ale nie chce mi sie tego prostować,kazdy niech sobie sam wyprostuje  Razz
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Najstarszy człowiek świata
« Odpowiedz #8 : 2008-09-18, 19:24:47 »

Jako porządkowego widze w tej roli "adama319" .On by sobie świetnie poradził z "segregacją" ludzi;kto ,gdzie ,z kim  i w jaki sposób ma iść.No i by sobie chłopak punkcików nabił,bo przecie o to chodzi  Cool
Zapisane
Strony: [1] Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.028 sekund z 17 zapytaniami.