forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-04-18, 07:48:52

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
9. Nie należy robić większych odstępstw od diety ani łamać jej zasad okresowo.
659695 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Wolne tematy
| | |-+  Pływanie.
« poprzedni nastpny »
Strony: [1] Do dou Drukuj
Autor Wtek: Pływanie.  (Przeczytany 4203 razy)
Edyta
Go


Email
Pływanie.
« : 2008-09-20, 10:57:36 »

Cytuj
PS.Bola mnie ramiona od dzisiejszego pływania-nie jestem wyćwiczona 

UPS, Myslalem, ze tylko dzieci plywaja!

Pamietaj, zawsze po plywaniu trzeba sie rozcagnac.
Wiem, ze to robilas, dlatego jedynym wytlumaczeniem obecnego stanu jest fakt zadkiego "rozruchu" calego ciala...(bez podtekstow)
Im wiecej tym lepiej......plywania tez!!!

Zauwazyłam wczoraj,grupka dzieci ,w tym moje nanim znalazły się w basenie,to trener zalecił ćwiczenia rozciągające.Ja niestety tego nie zrobiłam.
Przepłynęłam jedną długość basenu,potem następną i przerwa-nie jestem rozćwiczona w tym sporcie.Po przerwie znów powtórka i tak kilka razy.
Dziś się czuję jakbym wczoraj zrzuciła fure węgla-bolą mnie łopatki i ramiona.To niesamowite ,ze pływanie to taki w sumie duży wysiłek,a mogłoby się wydawać,że żaden.To dlatego pływacy są tak ładnie umięśnieni.Dzieci mnie dziś znów ciągną i mnie się też chce.Może pojedziemy.
Zapisane
jurek46
Go


Email
Odp: Pływanie.
« Odpowiedz #1 : 2008-09-20, 11:18:08 »

Cytuj
PS.Bola mnie ramiona od dzisiejszego pływania-nie jestem wyćwiczona 

UPS, Myslalem, ze tylko dzieci plywaja!

Pamietaj, zawsze po plywaniu trzeba sie rozcagnac.
Wiem, ze to robilas, dlatego jedynym wytlumaczeniem obecnego stanu jest fakt zadkiego "rozruchu" calego ciala...(bez podtekstow)
Im wiecej tym lepiej......plywania tez!!!

Zauwazyłam wczoraj,grupka dzieci ,w tym moje nanim znalazły się w basenie,to trener zalecił ćwiczenia rozciągające.Ja niestety tego nie zrobiłam.
Przepłynęłam jedną długość basenu,potem następną i przerwa-nie jestem rozćwiczona w tym sporcie.Po przerwie znów powtórka i tak kilka razy.
Dziś się czuję jakbym wczoraj zrzuciła fure węgla-bolą mnie łopatki i ramiona.To niesamowite ,ze pływanie to taki w sumie duży wysiłek,a mogłoby się wydawać,że żaden.To dlatego pływacy są tak ładnie umięśnieni.Dzieci mnie dziś znów ciągną i mnie się też chce.Może pojedziemy.

Nie pozostaje Tobie nic innego jak wlaśnie zastosowanie się do prośby dzieci,a jednocześnie próby czy przysłowia potrafią się sprawdzać,a mianowicie"Czym się zatrułeś tym się lecz"Jeżeli wszystkie mięśni bolą Ciebie od pływania to po zaliczeniu dzisiaj basenu i kilku rundek,wieczorem będziesz jak rybka i wytrwasz na forum do jutra rana.Ja niestety mogę ewentualnie skorzystać z wanny i to nie bardzo .
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Pływanie.
« Odpowiedz #2 : 2008-09-20, 12:02:57 »



Nie pozostaje Tobie nic innego jak wlaśnie zastosowanie się do prośby dzieci...

No i własnie mam tak zrobić.Pada deszcz nie można pojeździć na rolkach, więc pojedziemy  na basen  Cool

Jurek  Smile .Ciesz się wanną-niektórzy i tego nie mają .
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Pływanie.
« Odpowiedz #3 : 2008-09-20, 22:07:00 »

No i bylismy wszyscy na basenie.W sumie tak nam się to podoba,że przymierzamy się ,aby codziennie jeździć  Cool
Dziś już nie czuję bólu ramion i łatwiej było mi dziś pływać.
A dzieciaki szybko łapia pływanie i mam nadzieję,że niedługo pójdą razem z nami  na duży basen bez tzw."makaronów"  Cool     
Zapisane
jurek46
Go


Email
Odp: Pływanie.
« Odpowiedz #4 : 2008-09-20, 22:30:53 »

No i bylismy wszyscy na basenie.W sumie tak nam się to podoba,że przymierzamy się ,aby codziennie jeździć  Cool
Dziś już nie czuję bólu ramion i łatwiej było mi dziś pływać.
A dzieciaki szybko łapia pływanie i mam nadzieję,że niedługo pójdą razem z nami  na duży basen bez tzw."makaronów"  Cool     

Widzę że miałem racje,pływanie pomogło, zakwasy poszły w niepamięć.Teraz z nowym zapasem siył
masz szansę wytrzymac na forum do rana.
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Pływanie.
« Odpowiedz #5 : 2008-09-20, 22:32:37 »

Chyba raczej nie,bo rano trzeba wstać-czeka wyjazd  Cool
Zapisane
jurek46
Go


Email
Odp: Pływanie.
« Odpowiedz #6 : 2008-09-20, 23:24:53 »

Chyba raczej nie,bo rano trzeba wstać-czeka wyjazd  Cool

Wyjazd ponownie na basen,czy na Bermudy
Zapisane
evosonic
Go


Email
Re: Pływanie.
« Odpowiedz #7 : 2008-09-21, 21:51:01 »

czas do tylu nir bylam na forium aaa teraz aktuaknmnie to jest takie wsztstko dziwne , nawer kolor
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Re: Pływanie.
« Odpowiedz #8 : 2008-09-21, 22:15:04 »

czas do tylu nir bylam na forium aaa teraz aktuaknmnie to jest takie wsztstko dziwne , nawer kolor

Zmień dilera.Sprzedał Ci jakies g***o.Miesza Ci towar z Persilem  Cool
Zapisane
Strony: [1] Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.028 sekund z 17 zapytaniami.