forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-04-26, 13:24:18

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
6. Pić należy tyle, na ile mamy ochotę i wtedy, kiedy mamy ochotę.
660400 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Żywienie Optymalne
| | |-+  kilka pytań początkującego
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 [2] 3 4 5 Do dou Drukuj
Autor Wtek: kilka pytań początkującego  (Przeczytany 41880 razy)
monikaf
Go


Email
Odp: kilka pytań początkującego
« Odpowiedz #20 : 2008-09-21, 15:44:14 »

Szczerze przepraszam wszystkich zniesmaczonych. Przyznaje , nie bylo to ladne .Kto mieczem wojuje od miecza ginie no ale...przyzwalajmy dalej na jawne chamstwo i ponizanie innych. W sumie ja sobie zalatwilam spokoj, tylko co z tymi slabszymi?
Zapisane
barja
Go


Email
Odp: kilka pytań początkującego
« Odpowiedz #21 : 2008-09-21, 16:22:00 »

Monikaf, jedynym skutecznym sposobem jest nie widzieć, nie słyszeć, nie reagować. Chociaż Admin powinien jednak zareagować, gdyż ma ku temu narzędzia.
Zapisane
lekarka
Go


Email
Odp: kilka pytań początkującego
« Odpowiedz #22 : 2008-09-21, 16:31:50 »

Adminowi chyba na rękę jest Edyta.
A może ma duży stopień tolerancji?
Zapisane
monikaf
Go


Email
Odp: kilka pytań początkującego
« Odpowiedz #23 : 2008-09-21, 16:32:31 »

Monikaf, jedynym skutecznym sposobem jest nie widzieć, nie słyszeć, nie reagować. Chociaż Admin powinien jednak zareagować, gdyż ma ku temu narzędzia.
Wtedy troll czuje bezkarnosc, i rozkreca sie jeszcze bardziej, przeciez tu na tym forum jest tego ewidentny przyklad.. dziwi mnie, ze pozwala sie na takie traktowanie ludzi. Wiele osob slabszych psychicznie boi sie atakow,zranienia, kpin na ich temat dlatego nawet nie zadadza pytania czy nie powiedza czegos byc moze  naprawde  wartosciowego , aby tylko uniknac konfrontacji z trollem. Tak nie powinno byc. Widze jawne chamstow, jawne pastwienie sie nad ludzmi.Skoro probujac grzecznie zadac pytanie zostalam wyzwana od idiotek, to moze w taki sposob dotrze, ze tak z ludzmi sie nie postepuje. Uwazam ze udawanie ze nic sie nie dzieje jest chowaniem glowy w piasek.Zachowanie takie jak Edyty  absolutnie nie powinno miec miejsca. Zyjemmny w spoleczenstwie gdzie obowiazuja podstawowe zasady wspolzycia z ludzmi, tu lamie sie je wiele razy dziennie.
Zapisane
barja
Go


Email
Odp: kilka pytań początkującego
« Odpowiedz #24 : 2008-09-21, 17:24:06 »

Adminowi chyba na rękę jest Edyta.
A może ma duży stopień tolerancji?
Chyba rzeczywiście tak jest, chociaż zupełnie nie rozumiem, po co dr JK taki sprzymierzeniec. Toż to gorsze niż największy wróg. Ale cóż, każdy z nas postrzega świat i ludzi po swojemu. Nie na darmo starożytni mawiali: "człowieku, poznaj samego siebie".Może dopiero wtedy można trochę zrozumieć innych.
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: kilka pytań początkującego
« Odpowiedz #25 : 2008-09-21, 18:20:35 »


.Zachowanie takie jak Edyty  absolutnie nie powinno miec miejsca.

Nie denerwuj się tak  Very Happy Wiem ,ze jak ktoś jest piękny,to złość jemu szkodzi ,ale jak jest w Twoim przypadku tego niestety nie wiem  Smile           

PS.Widzę ,że "posiłki"  wezwane  Very Happy Takie słabiutkie, malutkie, nadrważliwe dziewczynki,które za wszystkie swoje niepowodzenia winią innych -może to efekt roślinnego źródła tłuszczu-oliwa?ciasteczek,herbatniczków ,knopersów,soi  w rotacji?   Idea
  A zapowiadało się tak "hardkorowo"  Smile
Zapisane
monikaf
Go


Email
Odp: kilka pytań początkującego
« Odpowiedz #26 : 2008-09-21, 18:37:37 »

Rozumiem ze ostatni post w tym temacie jest wrecz kwintesencja dobrego smaku i kulturalnego  wychowania. Czy tak? pytam sie bo juz nie wiem Confused
Zapisane
MONIKAW
Go


Email
Odp: kilka pytań początkującego
« Odpowiedz #27 : 2008-09-21, 18:45:13 »

Adminowi chyba na rękę jest Edyta.
A może ma duży stopień tolerancji?
Chyba raczej to drugie.
I tak żle i tak.... dla tego forum rzecz jasna.
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: kilka pytań początkującego
« Odpowiedz #28 : 2008-09-21, 18:47:27 »

Skoro probujac grzecznie zadac pytanie zostalam wyzwana od idiotek

Dziwne pytanie -bez znaku zapytania  Shocked  Razz

Jestes ZLYM czlowiekiem Edyto, naprawde ZLYM

No jak można odpisac osobie,która tak wyzywa ludzi od złych??? Wszak nie ma ani do końca złych,ani do końca dobrych ludzi,ale niestety Ty o tym nie wiesz.Dzielisz ludzi na dobrych i złych i Ty jesteś tą dobrą,a ja złą  Smile
PS.NIegrzeczny kłamczuszek  Smile
Zapisane
adampio
Go


Email
Odp: kilka pytań początkującego
« Odpowiedz #29 : 2008-09-21, 19:42:22 »

Odezwe sie w tym temacie po raz ostatni.
W/g mnie cala ta awantura to czysta ambiwalencja......z jednej stronu lubimy jak ktos komus ( byle nie nam) "dopieprzy" ( w sensie pieprzu ) a z drugiej nie daj Boze jak to bedzie w kosekwencji odpowiedzi na moj post.

A proszenie admina o wkroczenie do "akcji"........no coz, jestesmy doroslymi ludzmi i powinnismy sie kierowac rozsadkiem. Admin, jak wiem, nie siedzi i nie czyta naszych "wypocin" kazdego dnia ( w ogole sie nie dziwie) i jak tu juz powiedziano wczesniej....nie musisz czytac tego/tych postow, ktore Cie nie interesuje, tudzierz nie komentowac ( dolewac oliwy do ognia) Bo jak by na to nie spojrzec, tak tu to wyglada.

I jak to wczesniej, kiedys powiedzialem, prawa fizyki ponownie sie potwierdzaja w zyciu forumowym.

Wnioski?....................nalezy wiagnac samemu!!!

Zapisane
slawek
Go


Email
Odp: kilka pytań początkującego
« Odpowiedz #30 : 2008-09-21, 21:20:22 »

Wtedy troll czuje bezkarnosc, i rozkreca sie jeszcze bardziej, przeciez tu na tym forum jest tego ewidentny przyklad..
Jest zupełnie odwrotnie Wink "nie karm trolla to zdechnie" wystarczy go ignorowac i za chwile będzie spokój Wink a u nas co chwila ktoś daje sie wciagnąć w jałowe przepychanki  Sad i tak to dalej leci  Cool
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: kilka pytań początkującego
« Odpowiedz #31 : 2008-09-22, 17:46:14 »

Jedno co warto zrobić najpierw,to sobie kupić książki lek. med.Jana Kwasniewskiego i przeczytać je.Czytać ile wlezie nawet kilka razy tą samą kartke,aż się zrozumie.To bardzo wazne,aby potem nie było żadnych watpliowsci co jest szkodliwe,a co dobre dla naszego organizmu-w ten sposób ominiemy (ja to tak nazywam) "diete opti"  ,która polega na wsłuchiwaniu sie w organizm (niekoniecznie zdrowy) i zjadanie rzeczy szkodliwych ,tylko po to ,aby przez moment czuć "uniesienie",a potem "płacz i zgrzytanie zębów" -taka prawda.
Zapisane
hunbejwin
Go


Email
Odp: kilka pytań początkującego
« Odpowiedz #32 : 2008-09-22, 17:50:42 »

yyy, już sie pogubiłem..tyle odpowiedzi, ale dziekuje za informacje.. Chyba zostaje mi sprobwac, zawsze można wrócic.. Smile
Zapisane
adampio
Go


Email
Odp: kilka pytań początkującego
« Odpowiedz #33 : 2008-09-22, 17:54:53 »

Cytuj
Jedno co warto zrobić najpierw,to sobie kupić książki lek. med.Jana Kwasniewskiego i przeczytać je.Czytać ile wlezie nawet kilka razy tą samą kartke,aż się zrozumie.

SWIETE SLOWA !!!
Cytuj
To bardzo wazne,aby potem nie było żadnych watpliowsci co jest szkodliwe,a co dobre dla naszego organizmu

POPIERAM
Cytuj
wsłuchiwaniu sie w organizm

UWAZAM, ZE TRZEBA...NAWET BEDAC NA ZO/DO
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: kilka pytań początkującego
« Odpowiedz #34 : 2008-09-22, 18:01:37 »

Adampio .O wsłuchiwaniu się we własny organizm ,kiedy jest się chorym   bylo już tutaj wielokrotnie pisane.
Wiele razy słyszałam jak matki podając swoim dzieciom słodycze mówiły,ze widocznie ich organizmy tego potrzebują-nic bardziej mylnego!
Organizm narkomana bedzie się domagał narkotyków by "prawidłowo" funkcjonować.Podobnie rzecz sie ma w przypadku innych chorób.
Zapisane
MONIKAW
Go


Email
Odp: kilka pytań początkującego
« Odpowiedz #35 : 2008-09-22, 18:59:02 »


UWAZAM, ZE TRZEBA...NAWET BEDAC NA ZO/DO

Cytuj

Co do tego nikt nie powinien mieć wątpliwości. Dla jednego na DO pomidor będzie wskazany a komuś innemu będzie szkodził przykładów tego typu jest wiele. Trzeba szukać i obserwować.
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: kilka pytań początkującego
« Odpowiedz #36 : 2008-09-22, 19:06:00 »

Jak coś szkodzi to poprostu się tego nie jada -nawet wtedy, gdy nasz organizm  tego potrzebuje  lub wtedy ,gdy nam ktoś poleca  to zrobić -czy to tak trudno pojąć? pytanie retoryczne oczywiście.
Zapisane
MONIKAW
Go


Email
Odp: kilka pytań początkującego
« Odpowiedz #37 : 2008-09-22, 19:20:16 »

Zapomiałam, że niektórzy tutaj są  tak mądrzy że wiedzą ot tak nie sprawdzając co im akurat szkodzi.
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: kilka pytań początkującego
« Odpowiedz #38 : 2008-09-22, 19:29:19 »

Faktycznie.Jest tutaj takich parę osób,które sa na tyle madre ,aby nie eksperymentować na własnym organizmie,bo i po co?Na tym polega Dieta Optymalna/
Zapisane
MONIKAW
Go


Email
Odp: kilka pytań początkującego
« Odpowiedz #39 : 2008-09-22, 19:39:04 »

Przede wszystkim trzeba najpierw stosować dietę i jednocześnie czytać książki. A nie tylko czytać książki.
I wtedy dyskusja z taką osobą ma sens z braku sensu tej, kończe ją w tym momencie.
Zapisane
Strony: 1 [2] 3 4 5 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.03 sekund z 17 zapytaniami.