forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-05-01, 22:17:05

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
4. Dieta optymalna - to dieta wysokotłuszczowa. Tłuszcz jest najważniejszym składnikiem naszego pożywienia. I jemy go najwięcej.
660827 wiadomoci w 4059 wtkach; wysane przez 28 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: t0mat0
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Dieta Optymalna
| | |-+  Dzien Rotacji Produktow Mlecznych.
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 ... 6 7 8 9 10 [11] 12 13 14 15 16 ... 20 Do dou Drukuj
Autor Wtek: Dzien Rotacji Produktow Mlecznych.  (Przeczytany 170144 razy)
lekarka
Go


Email
Odp: Dzien Rotacji Produktow Mlecznych.
« Odpowiedz #200 : 2008-10-25, 21:58:28 »

1.nie rotujcie tego szkodliwego dla was mlecznego badziewia, a zrezygnujcie z niego zupełnie!
Dla was karą rotacja. Zaprawdę, My jesteśmy prawdomówni...
I co by nikt później nie mówił, że nie było przestrogi...  Confused

1. Rezygnacja całkowita  z grupy mlecznej jest wg mojej obserwacji szkodliwa.
Zapisane
lekarka
Go


Email
Odp: Dzien Rotacji Produktow Mlecznych.
« Odpowiedz #201 : 2008-10-25, 22:04:19 »

Przyjdzie moment, że nie będzie szkodliwa.
Na razie nie podam warunków, gdy rezygnacja nie będzie szkodliwa.
Zapisane
adampio
Go


Email
Odp: Dzien Rotacji Produktow Mlecznych.
« Odpowiedz #202 : 2008-10-25, 23:57:08 »

Przyjdzie moment, że nie będzie szkodliwa.
Na razie nie podam warunków, gdy rezygnacja nie będzie szkodliwa.


Kiedy bedziemy wiedzieli, ze rezygnacja jest nieszkodliwa?
Juz mamy pewne wyniki "rotacji". Jedni tak to znisza inni w inni sposob.
Kiedy beda jakis wnioski?
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Dzien Rotacji Produktow Mlecznych.
« Odpowiedz #203 : 2008-10-26, 08:35:54 »


Kiedy beda jakis wnioski?

Daj spokój Adam.To nie ma większego sensu.Widzisz ,że sie ktoś tutaj "moto",a chce" siengnońć gwiazd" .
To bardziej przypomina mi jakieś wsiowe gusła ,niż medycyne "jakąkolwiek"  Cool  Smile
Zapisane
lekarka
Go


Email
Odp: Dzien Rotacji Produktow Mlecznych.
« Odpowiedz #204 : 2008-10-26, 08:52:28 »

Na razie niezrozumiałe jest to co piszę.
Wojteks np. pisze, że rotacja to kara.
Jak może być karą powrót do zdrowia?
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Dzien Rotacji Produktow Mlecznych.
« Odpowiedz #205 : 2008-10-26, 16:00:46 »

Na razie niezrozumiałe jest to co piszę.
Wojteks np. pisze, że rotacja to kara.
Jak może być karą powrót do zdrowia?

Jakbyś myslała,to byś wiedziała  ,ale ty jesteś na takim pułapie swoich możliwości intelektualnych,że ty nie widzisz,że to co robisz,to ....."pogoń za wiaterkiem" "małego człowieczka"  Cool
Zapisane
sylwiazłodzi
Go


Email
Odp: Dzien Rotacji Produktow Mlecznych.
« Odpowiedz #206 : 2008-10-27, 08:40:59 »

Na razie niezrozumiałe jest to co piszę.
Wojteks np. pisze, że rotacja to kara.
Jak może być karą powrót do zdrowia?
Wojteks nie rozumie  jak ja kiedyś.Uważałam,że to jak szczucie psa. Mówia Ci nie jedz przez 5 dni a na 6 mozesz , jak za duzo przesadziłam było źle, ile ma być w sam raz. Człowiek gorzej jak pies chciałby tyle aby mu uszami wyszło bo ma ochotę a pies zje tyle ile mu się chce więcej nie. No nie mówie o słodyczach bo nas zwierzęta tez to działaj jak na ludzi. Doiero teraz to doceniam,że sie tak męczyłam. Chcę zjeść 2 kawałki chleba to jem, nie boli głowa ok, boli głowa trudno wiem,że sama tak zdecydowałam. A ,że do tego czuję sie po tym chclebie jakby ktoś mi rozgrzał plecy na odciknu pod piersiami to już inna inszosć. Miałam o tym nie pisać ale co mi tam. Czy to efekt przerabiania chleba czy odczucia punktu na kręgoslupie odpowiedzialnego za -no własnie nie wiem ? który bylby to numer, nie znam tej mapy punktów. Czyto dla mnie wazne, tak chociaż poczułam to już drugi raz i pomyślałam,że zwariowałam a jak napiszę to na forum to już mnie odpowiednie osoby podsumują ,że mam kręćka ale czym Ja się przejmuję. To w końcu moje ciało. No więc jak to jest mozna odczuwać energię jak zadziałał chleb w swoim organizmie? Jak nie na forum to poproszę na priv odpowiedź. Aha, zjedzenie na obiad chleba a na kolację warzyw z makaronem sojowym czyli białka plus W raczej pokazało ten efekt chcleba bo bóle głowy i ten efekt na plecach wyczuwalny był dopiero wieczorem. Energia węglowdanów super mi okreslenie własnie przyszło do głowy.  Very Happy Laughing
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Dzien Rotacji Produktow Mlecznych.
« Odpowiedz #207 : 2008-10-27, 08:45:40 »


Wojteks nie rozumie  jak ja kiedyś.

Sylwia zlituj sie!!!!  Very Happy
Wojteks był na Forum jedną z niewielu osób myślących .

Co do "lekarki" ,to ona też myśli, a jakże! ,ale ona myśli,że nikt nie skuma o co jej chodzi z tą darmową poradą na Forum  Laughing
Zapisane
sylwiazłodzi
Go


Email
Odp: Dzien Rotacji Produktow Mlecznych.
« Odpowiedz #208 : 2008-10-27, 09:31:20 »


Sylwia zlituj sie!!!!  Very Happy
Wojteks był na Forum jedną z niewielu osób myślących .

Co do "lekarki" ,to ona też myśli, a jakże! ,ale ona myśli,że nikt nie skuma o co jej chodzi z tą darmową poradą na Forum  Laughing
Edyto zlituj się- ja rozumiem co Ty chcesz powiedziec bo mówisz to stale i wytykasz to lekarce z darmowymi poradami na forum już nie jeden raz. Czy ja nierozumiem,że jak wyszła książka lekarki to ona pojawiła się na forum w necie. Rozumiem, widzialam jakie tematu zakladała na forum dobradieta, tutaj. Skojarzyłam fakty. Czy to złe? A czy złe jest pisanie recenzji książek, dawanie im do przeczytania książek albo sławnym ludziom samochodów itd aby przez ich zdanie poszło to dalej w świat. ? Ja to wszystko rozumiem , tak jest na śiwiecie, tak jak obecny kryzys finansowy też mty sami się do tego przyczyniliśmy. Tylko gdyby tylko po to lekarka pisała to juz dawno by przestała. Bo nagle to zamieniło się dla niej samej w coś czego się nie spodziewała. Kontkat zludzmi chorymi dzięki którym może nadal sprawdzać, weryfikowac swoja weidzę. Nie skontaktowałaby sie z Nia taka stuknięta jak Ja  Laughing mama dziecka autystycznego i nie nparawiła swojego dziecka dietą( tak szybko piszę więc nie będę cyzelowac swoich myśli). Wyleczyć autyzm, cechy autystyczne czy jak zwał niech jedni wierzą, inni nie. To jest doświadczenie na kilka następnych kisążek. Na forum o AZS jeden z moderatorów nie wierzy w diety, wierzy w medycynę konwencjonalną. A jednocześnie w dalszym tekście pisze o tym,że wg niego zmiana srodowiska ma wpływ na to ,że choroba mu odpuszcza. Klimat, zatrucie powietrza. Sorry, wg Mnie to złapałam go na negacji tego co mówi sam bo na ile zatrucie środowiska ma mniej wspólnego z medycyna konwencjonalna niż dieta to Ja nie wiem? Ale wg mnie tyle samo jak by się człowiek uparł ma współnego co nie ma. Jak ktos chce coś zanegować to zawsze to zrobi. Więc niech zyje reklama Lekarki  uprawiana przez Nią na forum bo ona sama nie wie co Ją jeszcze moze spotkać i jak ją ten sposób zadziwi. Pozdrawiam.Edyta.
Zapisane
kodar
Go


Email
Odp: Dzien Rotacji Produktow Mlecznych.
« Odpowiedz #209 : 2008-10-27, 10:04:37 »

   Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked nieodplatna porade fachowca,bardzo dbajacego o drugiego czlowieka,nazywacie reklama? Shocked
Czlowieka,ktory ma czas i energie na wchlanianie  wiedzy,a uzyskana wiedzy w sposob bardzo przystepny przekazuje innym, obraza sie Shocked
Czlowieka,ktory uzyskane wiadomosci poprzez kontakt osobisty z drugim  chorym,udostepnia ogolowi,wszystkim tym,ktorym zalezy na wlasnym zdrowiu,poniza sie Shocked

                Very Happy  LEKARKO JESTEM I BEDE  ZAWSZE  Z TOBA I KOLEJNY RAZ DZIEKUJE CI ZA TWOJA MADROSC I BEZINTERESOWNE ODDANIE DLA WSZYSTKICH LUDZI  Very Happy



Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Dzien Rotacji Produktow Mlecznych.
« Odpowiedz #210 : 2008-10-27, 10:14:41 »

   Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked [b] nieodplatna porade fachowca,bardzo dbajacego o drugiego czlowieka,nazywacie reklama?



Nie dramatyzuj Kodar  Laughing Nie wiesz na czym polegają "chwyty marketingowe"?  Very Happy
Trzeba być bardzo naiwnym sądząc ,że "lekarka" robi to wszystko za darmo  Laughing

A co z lekarzami,którzy są na Forum i nie udzielają porad? Czy oni są "be" ,bo za darmo tego nie robią?  Laughing

Zapisane
sylwiazłodzi
Go


Email
Odp: Dzien Rotacji Produktow Mlecznych.
« Odpowiedz #211 : 2008-10-27, 10:18:51 »

kodar niech to sie nazywa dl;a każdego jak chce, mnie po prostu zaczyna wkurzać jak czytam to samo któryś raz,ze Lekarka to czy tamto wg Edyty. Wkurzam sie w 1 promilu mojego Ja. I tyle. Reszta promili idzie sobie dalej, mogĘ być w karawanie nawet tą ostatnia ,a co mi tam  Very Happy.
No w końcu to powiedziałam. Tez sie wkurzam jak niektóre posty czytam. A teraz się zacznie pewnie jak to napisałam. Każdy wyraża swoje zdanie. W końcu wyraziłam swoje. Widzę Lekarke, innych jaK WIDZĘ  zaraz pewnie odważe sie pisać jeszcze inne rzeczy o sobie, innych. Kręgosłup fizyczny mam w normie to przychodzi pora na ten drugi. Kodar wiesz co marzy mi się,ze kiedys książka Lekarki Ewy stanie sie bestselerem światowym. Chciałabym doczekać takiej chwili i nawet byłoby mi bardzo przyjemnie gdyby sie kiedys okazało,że to Ja bedę tą, która ja ZAREKLAMUJE NA CAŁYM ŚWIECIE. fAJNE MAM MYSLI , Z WYOBRAŻNIĄ TEŻ U MNIE NIE SŁABO.  Very Happy Laughing
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Dzien Rotacji Produktow Mlecznych.
« Odpowiedz #212 : 2008-10-27, 11:07:33 »

Kodar wiesz co marzy mi się,ze kiedys książka Lekarki Ewy stanie sie bestselerem światowym. Chciałabym doczekać takiej chwili i nawet byłoby mi bardzo przyjemnie gdyby sie kiedys okazało,że to Ja bedę tą, która ja ZAREKLAMUJE NA CAŁYM ŚWIECIE. fAJNE MAM MYSLI , Z WYOBRAŻNIĄ TEŻ U MNIE NIE SŁABO.  Very Happy Laughing

I to jest miedzy innymi ten" wiaterek" ,za którym podąża "malutki człowieczek" ,który tutaj radzi za darmo  Smile
Oj, jakaż to marność....marność nad marnościami  Sad       
Zapisane
baska
Go


Email
Odp: Dzien Rotacji Produktow Mlecznych.
« Odpowiedz #213 : 2008-10-27, 11:37:20 »

Cytuj
Nie wiesz na czym polegają "chwyty marketingowe"

Co sie tak przyczepilas?

A ta strona, forum, to po co???????

Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Dzien Rotacji Produktow Mlecznych.
« Odpowiedz #214 : 2008-10-27, 11:49:10 »

Cytuj
Nie wiesz na czym polegają "chwyty marketingowe"

Co sie tak przyczepilas?

A ta strona, forum, to po co???????



Przecież to Forum dr.Jana Kwasniewskiego,a nie rotacji i nie skakania po węglowodanach,nie DO forma śmietanowa,nie diety pięciu przemian itd.
Czy może widziałaś wpisy  dr.Jana Kwasniwskiego na jakimś forum wegetariańskim przykładowo,gdzie radziłby za darmo i reklamował swoje książki i strone? Jestem ciekawa...  Smile
Zapisane
zdrowa
Go


Email
Odp: Dzien Rotacji Produktow Mlecznych.
« Odpowiedz #215 : 2008-10-27, 11:58:58 »

Przecież to Forum dr.Jana Kwasniewskiego,a nie rotacji i nie skakania po węglowodanach,nie DO forma śmietanowa,nie diety pięciu przemian itd.

Cytuj

A Swoje obrazy też reklamujesz na tym forum! To dopiero nie pasuje do DO.
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Dzien Rotacji Produktow Mlecznych.
« Odpowiedz #216 : 2008-10-27, 12:01:45 »



A Swoje obrazy też reklamujesz na tym forum! To dopiero nie pasuje do DO.

Malarstwo nie pasuje do DO? No nie żartuj  Laughing Czy  DO wyklucza malowanie obrazów?  Laughing Może jeszcze wyklucza kształcenie sie,zdobywanie wiedzy,śpiewanie piosenek,układanie wierszy itp.  Smile
Zapisane
zdrowa
Go


Email
Odp: Dzien Rotacji Produktow Mlecznych.
« Odpowiedz #217 : 2008-10-27, 12:13:09 »



A Swoje obrazy też reklamujesz na tym forum! To dopiero nie pasuje do DO.

Malarstwo nie pasuje do DO? No nie żartuj  Laughing Czy  DO wyklucza malowanie obrazów?  Laughing Może jeszcze wyklucza kształcenie sie,zdobywanie wiedzy,śpiewanie piosenek,układanie wierszy itp.  Smile

DO nic nie wyklucza. Nawet głupoty. Ale forum jest o odżywianiu.
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Dzien Rotacji Produktow Mlecznych.
« Odpowiedz #218 : 2008-10-27, 12:16:27 »


DO nic nie wyklucza. Nawet głupoty. Ale forum jest o odżywianiu.


Oczywiście! Zawsze piszesz krótko i zwięźle,no ale moja droga som wolne tematy i jest w nich tysz mowa o muzyce,którom lubimy ,o przysłowiach i spiskowych teoriach dziejów i innych- no to cusz chcesz ode mnie ?  Smile przecie nie "samym chlebem czlowiek żyje" -musi miec jakieś zainteresowania ,a ze ja maluje ,no to mosz do mnie o to pretensje?  Razz
Zapisane
zdrowa
Go


Email
Odp: Dzien Rotacji Produktow Mlecznych.
« Odpowiedz #219 : 2008-10-27, 12:19:38 »


DO nic nie wyklucza. Nawet głupoty. Ale forum jest o odżywianiu.


Oczywiście! Zawsze piszesz krótko i zwięźle,no ale moja droga som wolne tematy i jest w nich tysz mowa o muzyce,którom lubimy ,o przysłowiach i spiskowych teoriach dziejów i innych- no to cusz chcesz ode mnie ?  Smile przecie nie "samym chlebem czlowiek żyje" -musi miec jakieś zainteresowania ,a ze ja maluje ,no to mosz do mnie o to pretensje?  Razz

Ależ skąd! Róbta co chceta.  Smile
Zapisane
Strony: 1 ... 6 7 8 9 10 [11] 12 13 14 15 16 ... 20 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.061 sekund z 17 zapytaniami.