forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-05-01, 15:45:30

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
7. Nie trzeba liczyć spożytych kalorii, natomiast należy liczyć kalorie przy kupowaniu żywności.
660788 wiadomoci w 4059 wtkach; wysane przez 28 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: t0mat0
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Dieta Optymalna
| | |-+  Dzien Rotacji Produktow Mlecznych.
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 ... 8 9 10 11 12 [13] 14 15 16 17 18 ... 20 Do dou Drukuj
Autor Wtek: Dzien Rotacji Produktow Mlecznych.  (Przeczytany 170129 razy)
baska
Go


Email
Odp: Dzien Rotacji Produktow Mlecznych.
« Odpowiedz #240 : 2008-10-27, 17:44:40 »

trzeba z czegos zyc, dlatego na www.dr-kwasniewski.pl jest zakladka sklep, dlatego jest to forum.

Spróbuj Basieńko zamówić coś w tym sklepie. Życzę powodzenia w realizacji zamówienia! Very Happy
Sklep jest wyłącznie po to, by nie dublować materiałów do pobrania na serwerze.

No, ale zakladka jest Smile
Za wprowadzenie w blad przepraszam. Z zakladki nie korzystalam, ksiazki kupilam w Arkadii Very Happy
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Dzien Rotacji Produktow Mlecznych.
« Odpowiedz #241 : 2008-10-27, 17:47:52 »


Edytko Ty możesz pierwsza brac sie w karby i znacząc juz krytykować będziesz lepsza choc raz od Grilego

Jurek.Ty lubisz być chyba krytykowany,ale niestety ja nie skrytykuje tych Twoich brokułów,bo nic mi do nich,jak tylko pomogą,no to bedzie super!!!  Cool
Zapisane
grizzly
Go


Email
Odp: Dzien Rotacji Produktow Mlecznych.
« Odpowiedz #242 : 2008-10-27, 18:10:35 »


Edytko Ty możesz pierwsza brac sie w karby i znacząc juz krytykować będziesz lepsza choc raz od Grilego

Jurek.Ty lubisz być chyba krytykowany,ale niestety ja nie skrytykuje tych Twoich brokułów,bo nic mi do nich,jak tylko pomogą,no to bedzie super!!!  Cool

Z tymi brokulami, to tak jak u czynnych palaczy ze stosowaniem "suplementow"
zapobiegajacych rakowi pluc!!! Shocked Shocked Shocked

"mlotkowy" zamiast zerwac z "paleniem" jak "ostatni idiota" lyka "suplementy"
w nadziei, ze rak ktorego codziennie wywoluje, jednak oszczedzi
jego "planktoniczne pluca"  Cool Razz

Jurek zachowuje sie analogicznie, zamiast wykorzystac w 100% niesamowity potencjal DO,
powoduje tylko postepujaca degradacje swojego zdrowia i wpedza sie sam do grobu
przez bezmyslne, "badziewno-bezwiedzowe majsterkowanie metaboliczne" +++ Shocked Crying or Very sad Crying or Very sad


Zapisane
kangur
Go


Email
Odp: Dzien Rotacji Produktow Mlecznych.
« Odpowiedz #243 : 2008-10-27, 18:23:26 »


Z tymi brokulami, to tak jak u czynnych palaczy ze stosowaniem "suplementow"
zapobiegajacych rakowi pluc!!! Shocked Shocked Shocked

"mlotkowy" zamiast zerwac z "paleniem" jak "ostatni idiota" lyka "suplementy"
w nadziei, ze rak ktorego codziennie wywoluje, jednak oszczedzi
jego "planktoniczne pluca"  Cool Razz

Jurek zachowuje sie analogicznie, zamiast wykorzystac w 100% niesamowity potencjal DO,
powoduje tylko postepujaca degradacje swojego zdrowia i wpedza sie sam do grobu
przez bezmyslne, "badziewno-bezwiedzowe majsterkowanie metaboliczne" +++ Shocked Crying or Very sad Crying or Very sad

Misiu!
Czy skonczysz swoja gre polslowek czyli ............? wiesz o co chodzi. Przwda
Zapisane
monikaf
Go


Email
Odp: Dzien Rotacji Produktow Mlecznych.
« Odpowiedz #244 : 2008-10-27, 18:26:59 »

Ja jakoś nie mam ochoty. Podchodzę teraz do mlecznych jak do przysłowiowego jeża. Ludzie są chyba jedynym gatunkiem, który w warunkach naturalnych odżywia się w dalszym ciągu mlekiem i jego pochodnymi po okresie wczesnodziecięcym...
Wlasnie o to chodzi ze w naturalnych warunkach spozywanie mleka konczylo sie wraz z koncem okresu niemowlectwa Confused To poronione pomysly  zarowno spozywanie  zbozowych  , jak i karmienie doroslych mlekiem.

MONIKAW, od wczoraj kortizonu nie biore juz wcale Cool Zmniejszalam dawke miesiacami, bo wiadomo ,ze jak bralam tyle lat to niebezpiecznie jest szalec.
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Dzien Rotacji Produktow Mlecznych.
« Odpowiedz #245 : 2008-10-27, 18:41:16 »


Ludzie są chyba jedynym gatunkiem, który w warunkach naturalnych odżywia się w dalszym ciągu mlekiem i jego pochodnymi po okresie wczesnodziecięcym...


Ja sie nie dziwie ,że Ty tak myslisz w ten sposób,ale musisz przyjąc do wiadomosci fakt,że na tym mleku i jego przetworach ludzie przezyli długie lata w zdrowiu i faktu tego nie zmienisz  Cool Osobiście znam takie osoby  Cool 
Ważne w tym wszystkim jest takie "cosik" ............ Cool Razz
Zapisane
monikaf
Go


Email
Odp: Dzien Rotacji Produktow Mlecznych.
« Odpowiedz #246 : 2008-10-27, 18:46:47 »

tak to prawda, jak rowniez to ze w mojej rodzinie sa osoby ktore obzeraja sie macznymi, pisalam o tym gdzies juz tutaj, i zyja dlugo i szczesliwie. O DO nie chca nawet slyszec bo sa zdrowe jak konie. Nie zmienie rowniez faktu ze mnie DO pomogla znacznie , gdy  byly w niej  mleczne, ale jest faktem niezaprzeczalnym ze najbardzoej pomogla  mi gdy definitywnie odstawilam  mleczne. Absolutnie nie mam zadnych symptomow choroby. Kiedys zwarcalam sie tu z prosba do lekarki, gdy ciagle przeziebial sie moj syn, mimo iz nie jadl macznych, z chwila gdy odstawilam mu calkowicie produkty mleczne nie przeziebil sie ani razu, moje zdrowie i to co widze u swojego dziecka powoduje to, ze wiem ze lekarka ma po prostu racje, czy to sie komus podoba czy nie.
Zapisane
lutonn
Go


Email
Odp: Dzien Rotacji Produktow Mlecznych.
« Odpowiedz #247 : 2008-10-27, 18:49:33 »

czlowiek moze sobie pozwolic na picie mleka i spozywanie jego przetworow poniewaz to nie zagraza jego populacjii , natomiast zwierzeta nie moga tego robic gdyz musza sie rozmnazać      i tylko dlatego nie pija mleka i nie jedza serow ani masla  Very Happy Very Happy
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Dzien Rotacji Produktow Mlecznych.
« Odpowiedz #248 : 2008-10-27, 18:55:44 »

Kiedys zwarcalam sie tu z prosba do lekarki, gdy ciagle przeziebial sie moj syn, mimo iz nie jadl macznych, z chwila gdy odstawilam mu calkowicie produkty mleczne nie przeziebil sie ani razu, moje zdrowie i to co widze u swojego dziecka powoduje to, ze wiem ze lekarka ma po prostu racje, czy to sie komus podoba czy nie.

No widzisz.Ludzie są różni,czy to dzieci ,czy dorośli.Moja jedna córka jada sery,pije smietane,jada omlety,druga nie lubi serów,ale śmietane lubi.Mleka generalnie nie piją i tez sie nie przeziebiają-dla mnie to rewelacja,bo wczesniej ,jak tylko zaczeły sie deszcze,chłody,wiatry,to były katary,kaszle i takie tam....mówie serio ,że jestem pod wrażeniem !
Zapisane
WojciechS
Go


Email
Odp: Dzien Rotacji Produktow Mlecznych.
« Odpowiedz #249 : 2008-10-27, 18:58:15 »

moje zdrowie i to co widze u swojego dziecka powoduje to, ze wiem ze lekarka ma po prostu racje, czy to sie komus podoba czy nie.

A nie przyszło ci do główki Monisiu, że nie masz pasterskiej mutacji genowej?. Brak tej mutacji, elimunuje możliwość... no jakby tu napisać, co by nie obrazić. A lepiej nie pisać ...  Laughing
Zapisane
_flo
Go


Email
Odp: Dzien Rotacji Produktow Mlecznych.
« Odpowiedz #250 : 2008-10-27, 19:10:17 »

wojteks, co sie stalo? tak sie melodramatycznie pozegnales... i piosenke wkleiles....
Zapisane
grizzly
Go


Email
Odp: Dzien Rotacji Produktow Mlecznych.
« Odpowiedz #251 : 2008-10-27, 19:19:16 »

...Brak tej mutacji, elimunuje możliwość... no jakby tu napisać, co by nie obrazić...

To bylo dobre!!! Razz Razz Razz Bingo!!!  Cool Cool Cool

Zapisane
kangur
Go


Email
Odp: Dzien Rotacji Produktow Mlecznych.
« Odpowiedz #252 : 2008-10-27, 19:27:26 »

...Brak tej mutacji, elimunuje możliwość... no jakby tu napisać, co by nie obrazić...

To bylo dobre!!! Razz Razz Razz Bingo!!!  Cool Cool Cool



Swego czasu slyszalem w radiu, ze niemieccy naukowcy po przebadaniu jakiegos przodka z przed ilus tam tysiecy lat, nie wykryli enzymow do trawienia mleka.
Zapisane
_flo
Go


Email
Odp: Dzien Rotacji Produktow Mlecznych.
« Odpowiedz #253 : 2008-10-27, 19:30:09 »

A nie przyszło ci do główki Monisiu, że nie masz pasterskiej mutacji genowej?. Brak tej mutacji, elimunuje możliwość... no jakby tu napisać, co by nie obrazić. A lepiej nie pisać ...  Laughing

ps
czyli co, wszystkich chorych do odstrzalu? czy na niewolnikow?
Zapisane
MONIKAW
Go


Email
Odp: Dzien Rotacji Produktow Mlecznych.
« Odpowiedz #254 : 2008-10-27, 19:34:44 »

Tylko nigdy nie wiadomo kto będzie następny... Życie bywa nieprzewidywalne.
Zapisane
jurek46
Go


Email
Odp: Dzien Rotacji Produktow Mlecznych.
« Odpowiedz #255 : 2008-10-27, 19:54:55 »


Edytko Ty możesz pierwsza brac sie w karby i znacząc juz krytykować będziesz lepsza choc raz od Grilego

Jurek.Ty lubisz być chyba krytykowany,ale niestety ja nie skrytykuje tych Twoich brokułów,bo nic mi do nich,jak tylko pomogą,no to bedzie super!!!  Cool

Z tymi brokulami, to tak jak u czynnych palaczy ze stosowaniem "suplementow"
zapobiegajacych rakowi pluc!!! Shocked Shocked Shocked

"mlotkowy" zamiast zerwac z "paleniem" jak "ostatni idiota" lyka "suplementy"
w nadziei, ze rak ktorego codziennie wywoluje, jednak oszczedzi
jego "planktoniczne pluca"  Cool Razz

Jurek zachowuje sie analogicznie, zamiast wykorzystac w 100% niesamowity potencjal DO,
powoduje tylko postepujaca degradacje swojego zdrowia i wpedza sie sam do grobu
przez bezmyslne, "badziewno-bezwiedzowe majsterkowanie metaboliczne" +++ Shocked Crying or Very sad Crying or Very sad

Grizli jesteś wielki na swoim AWATORZE ale to nie zmieni T
Zapisane
grizzly
Go


Email
Odp: Dzien Rotacji Produktow Mlecznych.
« Odpowiedz #256 : 2008-10-27, 19:58:56 »

...Swego czasu slyszalem w radiu, ze niemieccy naukowcy po przebadaniu jakiegos przodka z przed ilus tam tysiecy lat, nie wykryli enzymow do trawienia mleka...

No, tak, ale oni szukali pr-aryjczyka.  Razz Razz Razz
Zapisane
jurek46
Go


Email
Odp: Dzien Rotacji Produktow Mlecznych.
« Odpowiedz #257 : 2008-10-27, 20:03:21 »

Ale w rzeczywistości jesteś istotka małą w,ze skrzywionym kręgosłupem,potrafiącym tylko wyc jak zranione zwierzę,mnie jednak nie załamiesz
ja zawsze będę sobą .
Zapisane
WojciechS
Go


Email
Odp: Dzien Rotacji Produktow Mlecznych.
« Odpowiedz #258 : 2008-10-28, 06:18:42 »

wojteks, co sie stalo...

Wojtuśs w krótkich spodenkach powiedział co wiedział, teraz WojciechS będzie gadał. Rolling Eyes
Zapisane
WojciechS
Go


Email
Odp: Dzien Rotacji Produktow Mlecznych.
« Odpowiedz #259 : 2008-10-28, 06:54:17 »

A nie przyszło ci do główki Monisiu, że nie masz pasterskiej mutacji genowej?. Brak tej mutacji, elimunuje możliwość... no jakby tu napisać, co by nie obrazić. A lepiej nie pisać ...  Laughing

ps
czyli co, wszystkich chorych do odstrzalu?

_flo
Wyczuwam nutkę skrywanej agresji w tym co piszesz, a może nawet teoryjkę "ubermench'a". Te podziały są szkodliwe!.
Prawdą jest, że choroba zaburza prawidłową strukturę i czynność mózgu, szczególnie otyłość, wegetarianizm i alkoholizm prowadzą do szybkiej degeneracji fizycznej i mentalnej, ale zaraz "do odstrzału"?  Shocked Trzeba najpierw odpracować zainwestowane środki...
Zapisane
Strony: 1 ... 8 9 10 11 12 [13] 14 15 16 17 18 ... 20 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.029 sekund z 17 zapytaniami.