forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-04-18, 16:39:40

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
5. Węglowodany staramy się zjadać w postaci skrobi, tj. w ziemniakach i warzywach.
659743 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Dieta Optymalna
| | |-+  Dzien Rotacji Produktow Mlecznych.
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 ... 9 10 11 12 13 [14] 15 16 17 18 19 20 Do dou Drukuj
Autor Wtek: Dzien Rotacji Produktow Mlecznych.  (Przeczytany 168747 razy)
zdrowa
Go


Email
Odp: Dzien Rotacji Produktow Mlecznych.
« Odpowiedz #260 : 2008-10-28, 08:41:46 »


Ależ skąd! Róbta co chceta.  Smile

O! Widze ,że Jurek Owsiak jest autorytetem Twym  Smile To dobrze! Tak trzymaj!  Cool Razz

Autorytetem mym nie jest. Ale mógłby nim zostać gdyby się odważył rozreklamować DO na całym świecie. Zdolności i możliwości ma, mógłby spróbować.
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Dzien Rotacji Produktow Mlecznych.
« Odpowiedz #261 : 2008-10-28, 08:57:24 »

... rozreklamować DO na całym świecie.

Bez obaw.Wszystko ma swoje miejsce i swój czas  Cool Pewnych rzeczy nie da sie przeskoczyć , to co ma sie rozprzestrzenić nich rozprzestrzenia swoją "naturalną drogą"  Cool
Zapisane
_flo
Go


Email
Odp: Dzien Rotacji Produktow Mlecznych.
« Odpowiedz #262 : 2008-10-28, 15:36:18 »

Trzeba najpierw odpracować zainwestowane środki...

Aha, czyli na niewolnikow...? Czyli jak kto woli, wrzucic w tusze lub w mlotkowych... ?
Zapisane
Majka
Go


Email
Odp: Dzien Rotacji Produktow Mlecznych.
« Odpowiedz #263 : 2008-11-13, 17:57:04 »

Na forum od jakiegoś czasu nie "widać" Lekarki. Brakuje jej bardzo. Czy ktoś wie co się stało?
Zapisane
orchidea77
Go


Email
Odp: Dzien Rotacji Produktow Mlecznych.
« Odpowiedz #264 : 2008-11-13, 18:02:04 »

Lekarka pisala ze bedzie dopiero 25 grudnia
Zapisane
adampio
Go


Email
Odp: Dzien Rotacji Produktow Mlecznych.
« Odpowiedz #265 : 2008-11-13, 20:32:14 »

Na forum od jakiegoś czasu nie "widać" Lekarki. Brakuje jej bardzo. Czy ktoś wie co się stało?

No tak, brakuje nam "GURU"......
a gdyby nagle okazalo sie, ze tu nie wroci, to co zrobisz?

Sam/a badz swoim "GURU" potrzebujesz pomocy?...................to tu jej wlasnie nie dostaniesz!!!hahahaah
Tu na naszym forum mozesz sie dowiedziec o wszystkim. O ZO Tez, tylko musisz czytac. Wszystkie posty.
A tak na marginesie, podziekowaliscie ADMINOWI, ze znowu nam pozwolil sie wyklocac? obrzuciac blotem, sprzedawac obrazy itd, itp?

A wracajac do tematu, to chyba zaczne ROTOWAC. Tylko czekam na "lekarke", poniewaz u mnie sa symptomy bardzo zaawansowane. Ale majac prawie 50 lat przeplynalem 3.800 metrow bez przerwy.....optymalny sport? Tak, optymalny, tylko jusz dzis nie wiem czy zdrowy?

cdn...
Zapisane
MONIKAW
Go


Email
Odp: Dzien Rotacji Produktow Mlecznych.
« Odpowiedz #266 : 2008-11-13, 21:05:54 »

Adampio masz prawie 50 lat a na zdjęciu to chyba syn  Shocked Shocked Smile
Zapisane
adampio
Go


Email
Odp: Dzien Rotacji Produktow Mlecznych.
« Odpowiedz #267 : 2008-11-13, 21:43:51 »

Adampio masz prawie 50 lat a na zdjęciu to chyba syn  Shocked Shocked Smile

No coz, dziekuje Ci....mam "tylko" corke, ktora kocham bezlitosnie. Goooralsko baba.
Zapisane
adam319
Go


Email
Odp: Dzien Rotacji Produktow Mlecznych.
« Odpowiedz #268 : 2008-11-13, 22:00:45 »

Lekarka pisala ze bedzie dopiero 25 grudnia

Kto ma niedosyt porad Lekarki, może sobie poczytać Jej posty (całkiem sporo),
w ostatnim pisze kiedy wróci i nie jest to 25 Grudnia. Smile
http://forum.dr-kwasniewski.pl/index.php?action=profile;u=884;sa=showPosts
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Dzien Rotacji Produktow Mlecznych.
« Odpowiedz #269 : 2008-11-14, 09:15:27 »


A tak na marginesie, podziekowaliscie ADMINOWI, ze znowu nam pozwolil sie wyklocac? obrzuciac blotem, sprzedawac obrazy itd, itp?


Adampio! Koniec obrzucania błotem ,nastała nowa ERA ("Era Przyjaciela")  Very Happy   - bardzo przyjemna  Very Happy
A co do tych obrazów,to pewnie masz na mysli mnie-nie sprzedaje tutaj obrazów -nie sprzedaje ich w Internecie-nie musze.
"Wstawka o obrazach" była odpowiedzią na pytanie jak bardzo u mnie jest posunięty stopień "niedo?rozwoju?"  Very Happy 
Zapisane
adampio
Go


Email
Odp: Dzien Rotacji Produktow Mlecznych.
« Odpowiedz #270 : 2008-11-14, 13:35:12 »


A tak na marginesie, podziekowaliscie ADMINOWI, ze znowu nam pozwolil sie wyklocac? obrzuciac blotem, sprzedawac obrazy itd, itp?


Adampio! Koniec obrzucania błotem ,nastała nowa ERA ("Era Przyjaciela")  Very Happy   - bardzo przyjemna  Very Happy
A co do tych obrazów,to pewnie masz na mysli mnie-nie sprzedaje tutaj obrazów -nie sprzedaje ich w Internecie-nie musze.
"Wstawka o obrazach" była odpowiedzią na pytanie jak bardzo u mnie jest posunięty stopień "niedo?rozwoju?"  Very Happy 

To chyba znowu jakis post uszedl mi uwadze, bo myslalem, ze malujesz i sprzedajesz. Ale chyba cos mi sie porotowala Very Happy
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Dzien Rotacji Produktow Mlecznych.
« Odpowiedz #271 : 2008-11-14, 13:47:06 »


A tak na marginesie, podziekowaliscie ADMINOWI, ze znowu nam pozwolil sie wyklocac? obrzuciac blotem, sprzedawac obrazy itd, itp?
Adampio! Koniec obrzucania błotem ,nastała nowa ERA ("Era Przyjaciela")  Very Happy   - bardzo przyjemna  Very Happy
A co do tych obrazów,to pewnie masz na mysli mnie-nie sprzedaje tutaj obrazów -nie sprzedaje ich w Internecie-nie musze.
"Wstawka o obrazach" była odpowiedzią na pytanie jak bardzo u mnie jest posunięty stopień "niedo?rozwoju?"  Very Happy 

No maluje i sprzedaje "łot" czasu do czasu ,ale nie przez "neta"  Very Happy

To chyba znowu jakis post uszedl mi uwadze, bo myslalem, ze malujesz i sprzedajesz. Ale chyba cos mi sie porotowala Very Happy
Zapisane
carver
Go


Email
Odp: Dzien Rotacji Produktow Mlecznych.
« Odpowiedz #272 : 2008-12-30, 09:06:51 »

Very Happy czego można sie po tobie spodziewać ? Niczego nowego.Nie zmienisz swojego "repertuaru" ,bo twój mózg nie pozwala ci na nic ponad to co wypisujesz .
Masz obsesje na moim punkcie.Nie możesz znieść ,że tutaj piszę i potrafie pisać,to co myślę ,potrafię cie docenić ,jak i pokazać co mnie sie nie podoba w tym co piszesz  .



Edyta, odnosze wrazenie ze twoje hamulce sa albo bardzo zepsute (to pol biedy), albo nigdy ich nie mialas (to juz dramat)... Sad
Zapisane
slawek
Go


Email
Odp: Dzien Rotacji Produktow Mlecznych.
« Odpowiedz #273 : 2008-12-30, 11:04:42 »


Edyta, odnosze wrazenie ze twoje hamulce sa albo bardzo zepsute (to pol biedy), albo nigdy ich nie mialas (to juz dramat)... Sad

No wiesz jest jeszcze możliwosc że przez złą diete ma zaburzenia w syntezie GABA Wink

P.S.
może zupki wodzianki chinszczaki nasycone glutami coś pomogą ?? Wink
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Dzien Rotacji Produktow Mlecznych.
« Odpowiedz #274 : 2008-12-30, 20:50:13 »

Very Happy czego można sie po tobie spodziewać ? Niczego nowego.Nie zmienisz swojego "repertuaru" ,bo twój mózg nie pozwala ci na nic ponad to co wypisujesz .
Masz obsesje na moim punkcie.Nie możesz znieść ,że tutaj piszę i potrafie pisać,to co myślę ,potrafię cie docenić ,jak i pokazać co mnie sie nie podoba w tym co piszesz  .



Edyta, odnosze wrazenie ze twoje hamulce sa albo bardzo zepsute (to pol biedy), albo nigdy ich nie mialas (to juz dramat)... Sad


Carver.Skoro "lekarka" jest twoim guru,to faktycznie dramat  Sad


może zupki wodzianki chinszczaki nasycone glutami coś pomogą ?? Wink

Co tobie pomogło mnie nie musi wcale pomóc.Jak wiadomo kazdy jest inny  - powinieneś o tym wiedzieć  Wink
Zapisane
adampio
Go


Email
Odp: Dzien Rotacji Produktow Mlecznych.
« Odpowiedz #275 : 2008-12-30, 21:00:43 »

Edytko; szczesliwego Nowego Roku!!!!!! Aby byl bardziej optymalny!!!!!
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Dzien Rotacji Produktow Mlecznych.
« Odpowiedz #276 : 2008-12-30, 21:19:39 »

Edytko; szczesliwego Nowego Roku!!!!!! Aby byl bardziej optymalny!!!!!

Wzajemnie szczęśliwego Nowego Roku -ja posune sie o krok dalej i życze Ci rówież nie tylko szczesliwego Nowego Roku,ale także i całego roku,który pod koniec staje sie starym rokiem   Very Happy
Zapisane
adampio
Go


Email
Odp: Dzien Rotacji Produktow Mlecznych.
« Odpowiedz #277 : 2008-12-30, 21:23:07 »

Edytko; szczesliwego Nowego Roku!!!!!! Aby byl bardziej optymalny!!!!!

Wzajemnie szczęśliwego Nowego Roku -ja posune sie o krok dalej i życze Ci rówież nie tylko szczesliwego Nowego Roku,ale także i całego roku,który pod koniec staje sie starym rokiem   Very Happy


A ja pojde o dwa kroki dalej......
dokladnie, dokladnie masz racje, jeszcze sie nie zacznie a juz jest stary!!!

Ale takie jest zycie, nie majac jeszcze nic nowego wiemy, ze bedzie stare!!!!
Zapisane
kriss
Go


Email
Odp: Dzien Rotacji Produktow Mlecznych.
« Odpowiedz #278 : 2008-12-30, 21:27:56 »

 Hihihi
Dobre Very Happy
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Dzien Rotacji Produktow Mlecznych.
« Odpowiedz #279 : 2008-12-30, 21:31:08 »

Adampio! Twojej Małżonce oczywiście również szcześliwego Nowego Roku jak i całego 2009  Very Happy

I wszystkim tym,którzy przyjmą takie życzenia ode mnie  Very Happy 
Zapisane
Strony: 1 ... 9 10 11 12 13 [14] 15 16 17 18 19 20 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.029 sekund z 17 zapytaniami.