forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, GoŠ. Zaloguj siŕ, lub zarejestruj proszŕ.
2018-08-18, 05:21:18

Zaloguj siŕ podaj▒c nazwŕ u┐ytkownika, has│o i d│ugoŠ sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
4. Dieta optymalna - to dieta wysokotłuszczowa. Tłuszcz jest najważniejszym składnikiem naszego pożywienia. I jemy go najwięcej.
531343 wiadomoÂci w 3968 w▒tkach; wys│ane przez 63 u┐ytkownikˇw
Najnowszy u┐ytkownik: Janek S
* Strona g│ˇwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj siŕ Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Dzia┼éy Forum
| |-+  Dieta Optymalna
| | |-+  Dzien Rotacji Produktow Mlecznych.
« poprzedni nastŕpny »
Strony: 1 ... 14 15 16 17 18 [19] 20 Do do│u Drukuj
Autor W▒tek: Dzien Rotacji Produktow Mlecznych.  (Przeczytany 87231 razy)
renia
Hero Member
P│eŠ: Kobieta
wiadomoÂci: 49599

Odp: Dzien Rotacji Produktow Mlecznych.
« Odpowiedz #360 : 2013-04-23, 10:54:54 »

...tak kolka potrzebna? Rolling Eyes Wink

renia
Hero Member
P│eŠ: Kobieta
wiadomoÂci: 49599

« Odpowiedz #361 : 2013-04-23, 10:55:14 »

...ta...miało być...

krobert
GoŠ

Email
« Odpowiedz #362 : 2013-04-23, 11:51:07 »

Ja mysle, ze to pewnie zatoki, bo podobno jak sie juz mialo przeziebione czy jakos tak to juz zawsze beda szwankowac, tak przynajmniej mowia. Punkcji nigdy nie chcialem. Nie jest to w moim przypadku jakos szczegolnie uciazliwe, oprocz potrzeby wydmuchiwania nosa w najwieksze upaly nawet ale przy bieganiu czy intensywnym dzwonkowaniu to przeszkadza zdecydowanie. Nie wiem czy przestawienie sie na tydzien na zdecydowana monodiete typu zoltka/jajka, ziemniaki, smalec ew maslo by czegos nie dalo

Heh,
mam całkiem podobnie.
Pewnie prawie ka┼╝dy przechodzi┼é przez t─Ö, czy inn─ů min─Ö.
Ja te┼╝ unika┼éem w─Ögli, bo z┼ée. Te┼╝ nie ci─ůgn─Ö┼éo do ich zwi─Ökszenia. Wizja 400 g ziemniak├│w na dob─Ö wydawa┼éa si─Ö absurdalna (zw┼éaszcza, ┼╝e jad┼éo si─Ö te 30-40g dobrego B, troch─Ö W, zalewa┼éo T i w og├│le nie chcia┼éo si─Ö je┼Ť─ç). 
Musisz wypróbować na sobie, ja czytałem, wiedziałem nawet zalecałem innym, jednak sam nie stosowałem.
Pewnie te┼╝ znasz, wiesz i mo┼╝esz, ale jak policzysz, gdzie jeste┼Ť, to wyjdzie, ┼╝e mo┼╝na lepiej.

Spróbuj liczyć i utrzymać proporcję z dwa tygodnie. Chodzi mi o zwykłe jedzenie tak, jak dotychczas, tylko z liczeniem i ew. dojadaniem co trzeba do zachowania proporcji.

Monodiet─Ö lub rotacj─Ö b─Ödziesz m├│g┼é wytoczy─ç na mury po sprawdzeniu tego co wy┼╝ej (s─ů zreszt─ů du┼╝o bardziej upierdliwe w utrzymaniu).

Aha, w m┼éodo┼Ťci przez kilka lat te┼╝ leczy┼éem wszystkie mo┼╝liwe zatoki.
Zyon
Hero Member
wiadomoÂci: 21845

pind┼╝ar ryskow wyszy

« Odpowiedz #363 : 2013-04-23, 12:10:08 »

Ogolnie to wychodzi, ze musze tych wegli dodac nieco, bo reszta jest w miare stala jak pisalem. Zamawiam 100 jajek na tydzien i glownie na tym bazuje, smietana, maslo, smalec plus warzywa i ziemniaki. No jakos musze sobie to wbic, zeby zjesc ich wiecej, bo zazwyczaj jem 2 sredne albo 1 duzy.

Work Buy Consume Die
grenis
GoŠ

Email
« Odpowiedz #364 : 2013-04-23, 13:28:34 »

Ogolnie to wychodzi, ze musze tych wegli dodac nieco, bo reszta jest w miare stala jak pisalem. Zamawiam 100 jajek na tydzien i glownie na tym bazuje, smietana, maslo, smalec plus warzywa i ziemniaki. No jakos musze sobie to wbic, zeby zjesc ich wiecej, bo zazwyczaj jem 2 sredne albo 1 duzy.
A mi tu brakuje miesa.
Ale ja to tylko ja  Laughing
Gavroche
Hero Member
wiadomoÂci: 35001

« Odpowiedz #365 : 2013-04-23, 14:04:48 »

A mi tu brakuje miesa.

+1
Zyon
Hero Member

pind┼╝ar ryskow wyszy

« Odpowiedz #366 : 2013-04-23, 15:26:02 »

Miesa nie jem regularnie, bo nie mam dostepu do regularnego zrodla a sklepowego sie brzydze. Dlatego nie wpisalem. Ale jezeli jest okazja to jem, tak samo czasami jakas rybke.

Work Buy Consume Die
MariuszM
GoŠ

Email
« Odpowiedz #367 : 2013-04-23, 15:56:48 »

A mi tu brakuje miesa.

+1
jak najdzie "chcica" nie ma zmiłuj +1  Very Happy
lepiej jest, jak ten salceson lub pasztet podwedzany jest w lodówce w razie WuWu ;P  Very Happy
Zyon
Hero Member

pind┼╝ar ryskow wyszy

« Odpowiedz #368 : 2013-04-23, 18:40:00 »

Jesc mieso aby jesc mieso to troche sie kloci z moja filozofia, taka sztuka dla sztuki. Jak jesc to ze smakiem, apetytem, swiadomoscia pochodzenia i spokojem. Wyszla formula 3S+A  Shocked

Work Buy Consume Die
grenis
GoŠ

Email
« Odpowiedz #369 : 2013-04-23, 19:45:13 »

A ja dzisiaj na obiadek wsunalem 150g mielonego z lopatki i czuje ze zyje  Very Happy
Na samych jajcach i serze ciezko mi funkcjonowac.
Ne przeskadza mi bardzo, ze biore ze sklepu.
Nie mam mozliwosci brac od swojaka, a w wawie nie mieszkam i na hale mirowska mam za daleko Laughing
chill
GoŠ

Email
« Odpowiedz #370 : 2013-05-16, 11:48:03 »

Piszę tu bo nie chcę zakładać nowego tematu o pyłkach ...

W tym roku chc─Ö sprawdzi─ç rady dr Ewy B.W. odno┼Ťnie uczulenia na py┼éki , w moim przypadku traw...

Wg jej ksi─ů┼╝ki , reakcje krzy┼╝owe wzmagaj─ů odczucie alergii ( , obrz─Ök , katar sienny , astma itd )
W przypadku traw tj czerwiec , lipiec w sumie a┼╝ do ko┼äca wrze┼Ťnia , ale ja mialem zawsze czerwiec lipiec nie powinno si─Ö zajada─ç , lub mo┼╝na rotowa─ç :

seler , melon , kiwi , arbuz , pomidory , orzeszki ziemne , soja , pszenica , baldaszkowate .

Zaczynam jecha─ç bez pomidora , i zastanawiam si─Ö nad ziemniakiem , przynajmniej b─Öd─Ö go rotowa┼é , dzi┼Ť ju┼╝ wci─ů┼éem po treningu odrobin─Ö kaszy gryczanej zamiast ziemniaka .
Kiwi , arbuza nie jadam , przesta┼é─Öm mie─ç chcice na takie owoce ┼Ťrednio i wysoko w─Öglowodanowe. Mleczne jak zwykle tak┼╝e do rotacji , ale ja nie jadam prawie wcale . Czasem mas┼éo .

Chc─Ö to poci─ůgn─ů─ç do ko┼äca sierpnia i przekonac si─Ö czy rzeczywi┼Ťcie to da pozytywny efekt...

Najgorzej z baldaszkowatymi , tam jest pietruszka kt├│r─ů lubi─Ö i bra┼éem z niej troch─Ö witaminy C . Ale dam rad─Ö czasem z kapust─ů kiszon─ů , jakimi┼Ť malinkami w ko┼äcu nied┼éugo sezon si─Ö zacznie i porzeczki  Laughing moje ulubione ...
Zyon
Hero Member

pind┼╝ar ryskow wyszy

« Odpowiedz #371 : 2016-01-19, 11:48:24 »

To dzisiaj?  Shocked Shocked Shocked

Work Buy Consume Die
Diogenes z Synopy
Full Member
P│eŠ: Mŕ┐czyzna
wiadomoÂci: 11007

« Odpowiedz #372 : 2016-01-19, 12:48:18 »

oczywi┼Ťcie, ┼╝e dzisiaj. By┼éem na shoppingu zach─Öcony spadaj─ůcymi cenami mlecznych (przed durnot─Ö, spowodowan─ů zaleceniami znawc├│w dietetycznych, i przez ruskie embargo)

w┬á Srrefourze, zakupi┼éem┬á 36 szt ┼Ťmietanek UHT ┼üaciate┬á 250 ml┬á po 2 z┼é !┬á (chyba jaka┼Ť promocja)┬á - termin przyd. 4 miesi─ůce .

W┬á Srauflandzie 30 szt ┼Ťmietanek 200 ml, po 1.39 z┼é.┬á Shocked┬á ┬áIchna marka.

Będę rotował na przemian.  W kartoniku jeden dzień, na drugi dzień w kubeczku .   Wink  Gdy mi zaszkodzi ta w kartoniku, to w kubeczku dwa dni po kolei  Wink, a na trzeci dzień w kartoniku.  Wink .

RAJ  dla optymalnych. Pięknie. Oby tak dalej .  Very Happy

Gavroche
Hero Member
wiadomoÂci: 35001

« Odpowiedz #373 : 2016-01-19, 12:54:04 »

Ja ostatnio kupuj─Ö doskona┼é─ů ┼Ťmietan─Ö od jaki┼Ť zakonnik├│w chyba, ale w markecie. Very Happy
W szkle, 0,33 pojemno┼Ťci, smakuje jak u babci, ale nie wiem po ile i co to si─Ö nazywa...
Diogenes z Synopy
Full Member

« Odpowiedz #374 : 2016-01-19, 12:57:34 »

tez bym kupi┼é, ale nie mam gdzie. Mam niedaleko do pani co ma z 5 kr├│w, ale tylko mleko sprzedaj─Ö. Nie chce zbiera─ç ┼Ťmietanki, bo ma odbi├│r na wszystkie mleko, i nie bawi w przer├│b mleka.┬á Ludzie kankami wynosz─ů od niej. A mi si─Ö te┼╝ nie chce bawi─ç.┬á Cool
Zyon
Hero Member

pind┼╝ar ryskow wyszy

« Odpowiedz #375 : 2016-01-19, 13:02:27 »

tylko raz na tydzie┼ä (u doros┼éych), np. na niedziel─Ö - czyli w inne dni tygodnia nie jada si─Ö mas┼éa, ┼Ťmietany, czekolady, ser├│w, mleka itd.
A, przepraszam falszywy alarm, odwoluje Miedzynarodowy Dzien Rotacji

Work Buy Consume Die
Diogenes z Synopy
Full Member

« Odpowiedz #376 : 2016-01-19, 13:09:18 »

no to dzi┼Ť zjad┼éem i mas┼éo i ser podpuszczkowy i twar├│g i ┼Ťmietank─Ö. Czyli limit wyczerpa┼éem na d┼éugo Wink┬á Do Wielkanocy co najmniej┬á Wink
Zyon
Hero Member

pind┼╝ar ryskow wyszy

« Odpowiedz #377 : 2016-01-19, 13:15:00 »

Teraz ustal co ci dolega:
Jednemu bia┼éko grupy wywo┼éuje hipoglikemi─Ö, drugiemu astygmatyzm trzeci ma tylko objawy w zakresie problem├│w z my┼Ťleniem, a czwarty ma t─Ötno pryzej 100/min,
kolejny ma nadwag─Ö itd. a jeszcze nast─Öpny niedo/nadczynno┼Ťc tarczycy.
Jak to bedzie zwykla sraczka to zalecam w srode sam tluszcz a w piatek tluszcz z cebula i grochem.

Work Buy Consume Die
Diogenes z Synopy
Full Member

« Odpowiedz #378 : 2016-01-19, 13:26:02 »

Dzi┼Ť by┼éem u lekarza rodzinnego, mojego oszusta. Mi┼éy. Dzie┼ä dobry co panu dolega? Tak w┼éa┼Ťciwie to nic, dobrze si─Ö czuj─Ö i to jest podejrzane, odpowiedzia┼éem - ironizuj─ůc - ale ze wzgl─Ödu na wiek powinienem ju┼╝ mie─ç co┼Ť zdiagnozowanego, bo nie ma chyba ludzi zdrowych , tylko s─ů ....... ┼║le zdiagnozowani - paln─ů┼éem. Czy powinienem jakie┼Ť badania w tym celu przeprowadzi─ç ( krew itp )?┬á - zapyta┼éem. Niech pan przyjdzie za 2 miesi─ůce to co┼Ť pomy┼Ťlimy- odpar┼é bezmy┼Ťlnie┬á Wink┬á .┬á Po czym wypisa┼é mi za┼Ťwiadczenie, dla kt├│rego naprawd─Ö tam poszed┼éem.┬á ┬áLaughing
Jarek
Full Member
wiadomoÂci: 11359

« Odpowiedz #379 : 2016-01-19, 17:41:10 »

Dzi┼Ť by┼éem u lekarza rodzinnego, mojego oszusta. Mi┼éy. Dzie┼ä dobry co panu dolega? Tak w┼éa┼Ťciwie to nic, dobrze si─Ö czuj─Ö i to jest podejrzane, odpowiedzia┼éem - ironizuj─ůc - ale ze wzgl─Ödu na wiek powinienem ju┼╝ mie─ç co┼Ť zdiagnozowanego, bo nie ma chyba ludzi zdrowych , tylko s─ů ....... ┼║le zdiagnozowani - paln─ů┼éem. Czy powinienem jakie┼Ť badania w tym celu przeprowadzi─ç ( krew itp )?┬á - zapyta┼éem. Niech pan przyjdzie za 2 miesi─ůce to co┼Ť pomy┼Ťlimy- odpar┼é bezmy┼Ťlnie┬á Wink┬á .┬á Po czym wypisa┼é mi za┼Ťwiadczenie, dla kt├│rego naprawd─Ö tam poszed┼éem.┬á ┬áLaughing
On nie jest oszustem dla Ciebie ,tylko dla samego siebie ,miej troszk─Ö szacunku dla cierpi─ůcych  Cool
Strony: 1 ... 14 15 16 17 18 [19] 20 Do gˇry Drukuj 
« poprzedni nastŕpny »
Skocz do:  

Dzia│a na MySQL Dzia│a na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dzia│aj▒ce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrze┐one.
Prawid│owy XHTML 1.0! Prawid│owy CSS!
Strona wygenerowana w 0.037 sekund z 19 zapytaniami.