forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-04-29, 04:17:28

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
9. Nie należy robić większych odstępstw od diety ani łamać jej zasad okresowo.
660604 wiadomoci w 4059 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Dieta Optymalna
| | |-+  Dzien Rotacji Produktow Mlecznych.
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 2 [3] 4 5 6 7 8 ... 20 Do dou Drukuj
Autor Wtek: Dzien Rotacji Produktow Mlecznych.  (Przeczytany 169709 razy)
Mike
Go


Email
Odp: Dzien Rotacji Produktow Mlecznych.
« Odpowiedz #40 : 2008-09-23, 19:32:30 »

Teraz wiem,co mi szkodziło!!!!!
Eee, chyba nie wiesz. Ja obstawiam alkohol izopropylowy o którym wspominałaś i dietę z przewagą białka.
Cool

Czy zacząłeś może rotować butapren? Może przebywałes w jakimś świeżo malowanym pomieszczeniu i się nawdychałeś farby?

Adminie czy dla dobra tego forum nie byloby lepiej zeby Edyta vel Spamerka dostala przynajmniej 2 tygodnie urlopu? mysle ze jak malo kto sobie zasluzyla Smile
Prosze o pozytywme rozpatrzenie mojej prosby ;]
Wydzial Kadr Forum Dr Kwasniewskiego
z powazaniem
mgr Mike
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Dzien Rotacji Produktow Mlecznych.
« Odpowiedz #41 : 2008-09-23, 19:39:16 »

Mike nie rób z tego melodramatu .Proponuję rotowanie wzruszających telenowel,a zrobi się od razu przyjemniej .Po natychmiastowym odstawieniu "Przeminęło z wiatrem" zawsze obserwuję całkowite wyleczenie na wczoraj.
Zapisane
MONIKAW
Go


Email
Odp: Dzien Rotacji Produktow Mlecznych.
« Odpowiedz #42 : 2008-09-23, 19:50:08 »

Teraz wiem,co mi szkodziło!!!!!
Eee, chyba nie wiesz. Ja obstawiam alkohol izopropylowy o którym wspominałaś i dietę z przewagą białka.
Cool

Czy zacząłeś może rotować butapren? Może przebywałes w jakimś świeżo malowanym pomieszczeniu i się nawdychałeś farby?

Adminie czy dla dobra tego forum nie byloby lepiej zeby Edyta vel Spamerka dostala przynajmniej 2 tygodnie urlopu? mysle ze jak malo kto sobie zasluzyla Smile
Prosze o pozytywme rozpatrzenie mojej prosby ;]
Wydzial Kadr Forum Dr Kwasniewskiego
z powazaniem
mgr Mike
Jestem za!!!
Zapisane
Mike
Go


Email
Odp: Dzien Rotacji Produktow Mlecznych.
« Odpowiedz #43 : 2008-09-23, 19:52:41 »

Mike nie rób z tego melodramatu .Proponuję rotowanie wzruszających telenowel,a zrobi się od razu przyjemniej .Po natychmiastowym odstawieniu "Przeminęło z wiatrem" zawsze obserwuję całkowite wyleczenie na wczoraj.

nie mam telewizora wiec nie wiem o czym do mnie rozmawiasz ;]

widze ze masz cos do lekarki - twoja sprawa, nie placi mi za obrone i nie bede jej bronic, sama sie obroni jesli bedzie to uwazac za stosowne. finito.

ale: widze ze to nie pierwszy temat jak spamujesz, nie chodzi mi o jakies zlosliwosci wobec innych, po prostu czesto ci sie zdarza ci sie pisac tylko po to zeby pisac.
a to tylko forum! TYLKO.
ja nie mam czasu na pierdoly, wpisuje sie tu dzis tylko dlatego ze znalazlem grzyb na scianie i googlowalem co z nim zrobic Shocked (btw: jak ma ktos jakis pomysl to zapraszam na priv ;]).
jakies klotnie na forum, wysmiewanie kogos - po co marnowac czas? dr JK pisal zeby nie marnowac czasu i energii na glupoty.
czy lekarka ma racje czy jej nie ma - nie bede dyskutowal, jedni lubia ogorki drudzy ogrodnika corki...
ale z punktu widzenia reklamy robisz lekarce swietna promocje! ciagle wycieczki w jej strone budza zainteresowanie innych. nie wazne jak o tobie mowia, wazne ze mowia!!!
Edziu (mysle ze moge sie tak do ciebie zwracac Smile ) nie marnuj czasu. poczytaj ksiazke, poseksuj sie z mezem/narzeczonym/chlopakiem (a moze z kazdym po kolei!!!), poszukaj mi jak mam sobie poradzic z grzybem na scianie, ale nie siedz tyle przy kompie, zepsujesz sobie oczka, wiem co mowie mam +4 Smile szkoda zycia, zycie jest zbyt krotkie by marnoac czas. czas to pieniadz i vice versa.
pozdrawiam
Mike
Zapisane
Mike
Go


Email
Odp: Dzien Rotacji Produktow Mlecznych.
« Odpowiedz #44 : 2008-09-23, 19:53:51 »

Teraz wiem,co mi szkodziło!!!!!
Eee, chyba nie wiesz. Ja obstawiam alkohol izopropylowy o którym wspominałaś i dietę z przewagą białka.
Cool

Czy zacząłeś może rotować butapren? Może przebywałes w jakimś świeżo malowanym pomieszczeniu i się nawdychałeś farby?

Adminie czy dla dobra tego forum nie byloby lepiej zeby Edyta vel Spamerka dostala przynajmniej 2 tygodnie urlopu? mysle ze jak malo kto sobie zasluzyla Smile
Prosze o pozytywme rozpatrzenie mojej prosby ;]
Wydzial Kadr Forum Dr Kwasniewskiego
z powazaniem
mgr Mike
Jestem za!!!

wlasciwie to jestem inż., mgr dobiero robie (juz dwa lata, tak kocham moja uczelnie Cool)
sorki za spam ;]
Zapisane
adam319
Go


Email
Odp: Dzien Rotacji Produktow Mlecznych.
« Odpowiedz #45 : 2008-09-23, 19:55:13 »

Zawsze chętnie służę pomocą w poszukiwaniu odpowiedzi na forum.dr-kwasniewski.pl
Cool

Teraz wiem,co mi szkodziło!!!!!
Eee, chyba nie wiesz. Ja obstawiam alkohol izopropylowy o którym wspominałaś i dietę z przewagą białka.
Cool

Czy zacząłeś może rotować butapren? Może przebywałes w jakimś świeżo malowanym pomieszczeniu i się nawdychałeś farby?


Ja kilka razy chodziłam o tej porze spać,ale i wcześnie wstawałam -zawsze o 6:20 -
czułam się wtedy jakbym wypiła przed snem pół litra alkoholu ....izopropylowego.


Napisz coś więcej, bo to alkohol łatwo dostępny i niezbyt toksyczny, warto spróbować? Smile


Napisz coś więcej, bo to alkohol łatwo dostępny i niezbyt toksyczny, warto spróbować? Smile

No powiem Ci Adam (ale niech to zostanie tylko między nami),że ja mam go za darmo.Mam po prostu wtyki.
Alkohol ten ,oprócz duzych walorów smakowych,ma również zapachowe.Jest znakomity !
Np. można go używać jako dodatek do ciast ,do zup, sosów, ja np. jeszcze zamiast herbaty z rumem piję własnie z tymże wyśmienitym alkoholem.
Podaję go gościom ,gdy przyjdą w odwiedziny i bardzo sobie chwalą,ale nie wiem dlaczego potem już do mnie nie przychodzą.I to jest dla mnie zagadka  Question

Mój mąż w pracy uzywa go jako dodatek do roztworu nawilżającego w druku offsetowym.
Kiedyś przyniósł do domu,bo dodał go do płynu do spryskiwaczy i stąd go znam.

Sylwia  Very Happy ,ja akurat DO nie stosuje osobiście  Rolling Eyes Ja jestem na diecie z przewagą białka nad tłuszczami i węglowodanami.
Ale fakt jest faktem,że u podstaw żywienia moich dzieci i męża nie leżą węglowodany ,tylko raczej tłuszcz i białko(mięso wieprzowe-smażone oczywiście,jaja.Starsza córka lubi jeszcze żółty ser,młodsza nie znosi) .Staram się teraz,aby spożywały więcej tłuszczu.Nigdy nie lubiły jajecznicy,więc spróbowałam z omletem.Jadly aż miło było patrzeć .
Pozdrawiam.
Edyta.
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Dzien Rotacji Produktow Mlecznych.
« Odpowiedz #46 : 2008-09-23, 20:02:19 »

Mike nie rób z tego melodramatu .Proponuję rotowanie wzruszających telenowel,a zrobi się od razu przyjemniej .Po natychmiastowym odstawieniu "Przeminęło z wiatrem" zawsze obserwuję całkowite wyleczenie na wczoraj.

nie mam telewizora wiec nie wiem o czym do mnie rozmawiasz ;]

widze ze masz cos do lekarki - twoja sprawa, nie placi mi za obrone i nie bede jej bronic, sama sie obroni jesli bedzie to uwazac za stosowne. finito.

ale: widze ze to nie pierwszy temat jak spamujesz, nie chodzi mi o jakies zlosliwosci wobec innych, po prostu czesto ci sie zdarza ci sie pisac tylko po to zeby pisac.
a to tylko forum! TYLKO.
ja nie mam czasu na pierdoly, wpisuje sie tu dzis tylko dlatego ze znalazlem grzyb na scianie i googlowalem co z nim zrobic Shocked (btw: jak ma ktos jakis pomysl to zapraszam na priv ;]).
jakies klotnie na forum, wysmiewanie kogos - po co marnowac czas? dr JK pisal zeby nie marnowac czasu i energii na glupoty.
czy lekarka ma racje czy jej nie ma - nie bede dyskutowal, jedni lubia ogorki drudzy ogrodnika corki...
ale z punktu widzenia reklamy robisz lekarce swietna promocje! ciagle wycieczki w jej strone budza zainteresowanie innych. nie wazne jak o tobie mowia, wazne ze mowia!!!
Edziu (mysle ze moge sie tak do ciebie zwracac Smile ) nie marnuj czasu. poczytaj ksiazke, poseksuj sie z mezem/narzeczonym/chlopakiem (a moze z kazdym po kolei!!!), poszukaj mi jak mam sobie poradzic z grzybem na scianie, ale nie siedz tyle przy kompie, zepsujesz sobie oczka, wiem co mowie mam +4 Smile szkoda zycia, zycie jest zbyt krotkie by marnoac czas. czas to pieniadz i vice versa.
pozdrawiam
Mike

Może zmień dilera .Obserwuję ,ze kupujecie jakieś g***o  i bredzicie.Mówię Wam (piszę Wam,bo widac jest tutaj więcej takich osób) ,że dosypuja do towaru jaki kupujecie albo Persil,Omo ,czy Pollene-szkoda kasy na pierdoły.
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Dzien Rotacji Produktow Mlecznych.
« Odpowiedz #47 : 2008-09-23, 20:04:33 »


 (juz dwa lata, tak kocham moja uczelnie Cool)
sorki za spam;]

To może lec i pocałuj schody tej uczelni.I nie spamuj mi tutaj!
Zapisane
Mike
Go


Email
Odp: Dzien Rotacji Produktow Mlecznych.
« Odpowiedz #48 : 2008-09-23, 20:07:54 »


 (juz dwa lata, tak kocham moja uczelnie Cool)
sorki za spam;]

To może lec i pocałuj schody tej uczelni.I nie spamuj mi tutaj!

przypomnialas mi ze od lutego tam nie bylem Cool
Edziu, przecierz przeprosilem za spamowanie Smile usmiechnij sie Smile
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Dzien Rotacji Produktow Mlecznych.
« Odpowiedz #49 : 2008-09-23, 20:11:08 »


Edziu, przecierz przeprosilem za spamowanie Smile usmiechnij sie Smile

Studiujesz na wydziale pisania z błedami ortograficznymi? Musisz być najlepszy na roku! Gratuluje studenciku  Smile
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Dzien Rotacji Produktow Mlecznych.
« Odpowiedz #50 : 2008-09-23, 20:12:07 »


Edziu, przecierz przeprosilem za spamowanie Smile usmiechnij sie Smile

Studiujesz na wydziale pisania z błedami ortograficznymi? Musisz być najlepszy na roku! Gratuluje studenciku  Smile

Ale to już i tak lepsze niż studiowanie na wydziale kłamstwa i obłudy  Smile
Zapisane
Mike
Go


Email
Odp: Dzien Rotacji Produktow Mlecznych.
« Odpowiedz #51 : 2008-09-23, 20:16:47 »


Edziu, przecierz przeprosilem za spamowanie Smile usmiechnij sie Smile

Studiujesz na wydziale pisania z błedami ortograficznymi? Musisz być najlepszy na roku! Gratuluje studenciku  Smile

Ale to już i tak lepsze niż studiowanie na wydziale kłamstwa i obłudy  Smile

no no musze przyznac ze ostro z soba pojechalas Very Happy
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Dzien Rotacji Produktow Mlecznych.
« Odpowiedz #52 : 2008-09-23, 20:17:38 »

Ja nie studiuję .To ktoś inny tutaj jest na takim wydziale  Very Happy
Zapisane
Mike
Go


Email
Odp: Dzien Rotacji Produktow Mlecznych.
« Odpowiedz #53 : 2008-09-23, 20:21:03 »

Ja nie studiuję .To ktoś inny tutaj jest na takim wydziale  Very Happy

ale to nie ja cytuje siebie ;]
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Dzien Rotacji Produktow Mlecznych.
« Odpowiedz #54 : 2008-09-23, 20:23:34 »

Najadłes się buraków pastewnych polanych olejem silnikowym-przyznaj się  Cool
Zapisane
Mike
Go


Email
Odp: Dzien Rotacji Produktow Mlecznych.
« Odpowiedz #55 : 2008-09-23, 20:24:55 »

Najadłes się buraków pastewnych polanych olejem silnikowym-przyznaj się  Cool

nie neguje ale dalej bede drazyl: sama siebie zacytowalas a teraz zwalasz na mnie Razz
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Dzien Rotacji Produktow Mlecznych.
« Odpowiedz #56 : 2008-09-23, 20:30:29 »

NIe neguję,ale ja nie studiuję,więc siła rzeczy nie mogę studiować na wydziale klamstwa i obłudy  Cool
Zapisane
Mike
Go


Email
Odp: Dzien Rotacji Produktow Mlecznych.
« Odpowiedz #57 : 2008-09-23, 20:34:29 »

NIe neguję,ale ja nie studiuję,więc siła rzeczy nie mogę studiować na wydziale klamstwa i obłudy  Cool


sila siłą (tym razem musze uzyc polskich liter) ale fakt faktem: sama siebie zacytowalas a tera robisz maslo maslane ;]

ps. skonczylem co mialem skonczyc a jak pisalem czasu marnowac nie lubie - ide poczytac ksiazke a potem spac, tobie Edziu tez radze sie odstresowac Smile Dobrej nocy!
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Dzien Rotacji Produktow Mlecznych.
« Odpowiedz #58 : 2008-09-23, 20:36:27 »

Zrotuj sie przed snem-to odpreża  Cool  .Wzajemnie dobrej nocki!
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Dzien Rotacji Produktow Mlecznych.
« Odpowiedz #59 : 2008-09-23, 20:54:54 »

Wsydzem siem, bo siwość nie radość  Sad

No coś Ty??? Przynajmniej nie jesteś "ryży" .Jak to sie mówi,ryzy-wredny  Cool
Zapisane
Strony: 1 2 [3] 4 5 6 7 8 ... 20 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.036 sekund z 17 zapytaniami.