forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-04-29, 00:06:09

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
9. Nie należy robić większych odstępstw od diety ani łamać jej zasad okresowo.
660604 wiadomoci w 4059 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Dieta Optymalna
| | |-+  Dzien Rotacji Produktow Mlecznych.
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 ... 20 Do dou Drukuj
Autor Wtek: Dzien Rotacji Produktow Mlecznych.  (Przeczytany 169692 razy)
Edyta
Go


Email
Odp: Dzien Rotacji Produktow Mlecznych.
« Odpowiedz #60 : 2008-09-23, 21:00:55 »


Jestem za!!!

...a nawet przeciw!!!
Zapisane
monikaf
Go


Email
Odp: Dzien Rotacji Produktow Mlecznych.
« Odpowiedz #61 : 2008-09-23, 21:13:23 »

A ja mam piekne, rude wlosy, naturalne oczywiscie,nieskromnie musze przyznac, ze  jestem z nich dumna Smile
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Dzien Rotacji Produktow Mlecznych.
« Odpowiedz #62 : 2008-09-23, 21:16:29 »

To wszystko mówi ,to sie nie wzięło z sufitu ,ja tego niestety nie wymysliłam  Smile
Zapisane
monikaf
Go


Email
Odp: Dzien Rotacji Produktow Mlecznych.
« Odpowiedz #63 : 2008-09-23, 21:18:24 »

wiem, zeby moc cos wymyslec trzeba miec  do tego predyspozycje:)
A wlosy piekne, faceci sie ogladaja a dziewczyny zazdroszcza Smile
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Dzien Rotacji Produktow Mlecznych.
« Odpowiedz #64 : 2008-09-23, 21:24:26 »

Zeby Ci dorównać musiałabym studiować na wydziale kłamstwa i obłudy   Very Happy
Idziesz z kazdym facetem,ktory na ciebie kiwnie,czy masz specjalne wymogi?  Smile  Pytam z ciekawości ....
Zapisane
monikaf
Go


Email
Odp: Dzien Rotacji Produktow Mlecznych.
« Odpowiedz #65 : 2008-09-23, 21:28:02 »

zaczepiam ich w internecie, narzucam sie im, idiotki z  siebie robic nie musze bo wszyscy i tak widza, ale jakos jak sie przekonuja zem garkotluk to uciekaja gdzie pieprz rosnie, taka jestem Cool
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Dzien Rotacji Produktow Mlecznych.
« Odpowiedz #66 : 2008-09-23, 21:30:38 »

idiotki z  siebie robic nie musze bo

juz

jestem ostatnia idiotka


Zapisane
monikaf
Go


Email
Odp: Dzien Rotacji Produktow Mlecznych.
« Odpowiedz #67 : 2008-09-23, 21:31:07 »

o to chodzilo, dziekuje Cool
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Dzien Rotacji Produktow Mlecznych.
« Odpowiedz #68 : 2008-09-23, 21:33:14 »

Cieszę się,że zrobiłam Ci przyjemność  Cool Uwielbiam jak mnie wpuszczasz w maliny  Cool  Very Happy
Zapisane
monikaf
Go


Email
Odp: Dzien Rotacji Produktow Mlecznych.
« Odpowiedz #69 : 2008-09-23, 21:40:01 »

przykro mi ale musze leciec. Poniewaz  mam meza, z nim wlasnie spedzam wieczory.

A to powiedzenie o wlosach wymslono ze zwyczajnej zawisci, tak mi sie teraz przypomnialo. No pa Smile
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Dzien Rotacji Produktow Mlecznych.
« Odpowiedz #70 : 2008-09-23, 21:53:59 »

Co tak wszystkich zapewniasz,że masz męża,że studiujesz ,że piszesz wiersze -czyzbyś potrzebowała jakichś oklasków?  Smile
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Dzien Rotacji Produktow Mlecznych.
« Odpowiedz #71 : 2008-09-23, 22:00:28 »

Co tak wszystkich zapewniasz,że masz męża,że studiujesz ,że piszesz wiersze -czyzbyś potrzebowała jakichś oklasków?  Smile


A może to są kolejne klamstwa?  Smile Ja już nie uwierzę ,że masz męża i że studiujesz.Pewnie poleciałaś do pracy w night clubie -pisalaś cos o tańczeniu,to może podjęlaś tam pracę jako tancerka w rajstopach ,a studia to pewnie nauka dla słabo rozwiniętych umysłowo ,a Ty nam tu będziesz wciskala kity o jakimś urojonym męzu i o studiach  Laughing
Kłamczuszku slodki,Ty nigdy nie przestaniesz łgać  Wink
Zapisane
wojteks
Go


Email
Odp: Dzien Rotacji Produktow Mlecznych.
« Odpowiedz #72 : 2008-09-24, 07:36:27 »

Kur zapiał!,
a gdzie ralecja "kangura" z kolejnego dnia z rotacji mlecznych, bo chciałem wymienić doświadczenia. Ja się tak tym przejąłem, że od dziś zaczynam rotację mlacznych, a mianowicie: w nocy koło 2 jak mnie głodzio dorwał, poleciałem do lodówki i wypiłem śmietanki 30% do syta, zagryzając dwoma kosteczkami czekolady z orzechami, na śniadanie: kawa ze śmietanką 30%, na jajcówkę nie mam czasu, bo lecę do przychodni na 8, więc na plaster twarogu walnołem solidny plaster masła i polałem to powidłami z łowicza... Na objadokolację planuję plaster sera żłótego z solidnym plastrem masła z kawałeczkiem podsuszanej kiełbasy na ciepło, lody optymalne i kiliszek wina wytrawnego. Jak mnie rusza głodzio w pracy, to mam śmietankę 30% w lodówce. No i teraz zasdnicze pytanie: czy dobrze rotuję te mleczne?. W końcówki tygodnia jadam w sobotę cynadry, a w niedzielę wątrobę wieprzową. Acha i dziś wyjątkowo był ten ser na śniadanie. Normalnie zjadam jajecznicę z książki kucharskiej. A dodam jeszcze, że po wypiciu około szklanki mleka miałem zawsze rozwolnienie, więc mleka nie pijam. Czuję się świetnie wychodzę do pracy spacerem... Bardzo proszę o uwagi, bo nie wiem ile zjadam białka, nie wiem ile zjadam węglowodanów i nie wiem ile jem tłuszczu. Staram się tylko trzymać "złotą proporcję" Kwaśniewskiego.
Zapisane
adampio
Go


Email
Odp: Dzien Rotacji Produktow Mlecznych.
« Odpowiedz #73 : 2008-09-24, 07:57:26 »

Cytuj
czy dobrze rotuję te mleczne?.

REWELACYJNIE!!!

Ja tez rotuje: raz pije smietane 36% slodka a innym razem dodaje do jedzenia 36 % -wa kwasna.
Zapisane
Teresa Stachurska
Go


Email
Odp: Dzien Rotacji Produktow Mlecznych.
« Odpowiedz #74 : 2008-09-24, 08:00:04 »

Tak jak ja poprzednio. Do pracy (śniadań w domu nie jadłam, nie byłam głodna) zabierałam np żółty ser/kawałek mięsa i kubek śmietany, w podróż zabierałam śmietanę. do szpitala również. Przed ŻO śmietana w lodówce i użyciu też zawsze była, mleko rzadko, ale i po nim nie miałam żadnych "sensacji" żołądkowych. Już za ŻO
używałam mleka do przyrządzania zup mlecznych z kluseczkami lanymi z jajek - przepis dr Kwaśniewskiego. Żołądkowych sensacji ani śladu, ale larygologiczne - nieustająco. Może czeka Pana doświadczenie neofity?, a mnie powrót do śmietany i masła kiedyś, gdy okaże się że już mogę? Kwestia doświadczenia i otwartości.

Miłego dnia
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Dzien Rotacji Produktow Mlecznych.
« Odpowiedz #75 : 2008-09-24, 09:57:05 »

Dziś mój cforty  dziń rotacji łubinu i łopianu.Muse przyznać,że cuję łot samego rańca  poprawę-rano wydoiłam jednym ciągiem 16krów i napoiłam 6 kuni.
Chłop przysed z hołdy i nanius wungla ,jo to sama przerzuciła do piwnicy,a un ni mioł jus sił bo nie jest na tych rotacyjach.
Wcora po południu miałam tyle sił ,ze zaprzognełam kunia i posłam łorac sama pole-chłop ni móg wyjsc z podziwu ze mom tyle w sobie energii.
Prosze jo wos ....z wiecora  to samo ,wyobraśta se ,ze kun u sasiadki ucik ze stajni i zacoł galopówać ,una wpadła w panike ,ze i ucieknie,a jo żech sie puściła za tym kuniem i go doguniłam-takiego miałam biega . Złapałam go i mówia do niego;ty skurcybyku ze mną nie wygros ,jo jeste na rotacyjach .A un to chyba zrozumioł-docie wiare? Uspokoił sie i przyprowadziłam go do dom.Krzyku ze scescia była co niemiara.Sąsiadka łot razu zrobiła weselisko i my tańcuwali do samiuśkiego rana.Dziesiej jesce wszyscy spio,bo zmorduwani,a jo mom w sobie cały cas połera.Ta rotacyja dzioło i jestem tego zywym dowodem.Dziękuja "likarce" za łotwarcie łoców!!!
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Dzien Rotacji Produktow Mlecznych.
« Odpowiedz #76 : 2008-09-24, 10:00:43 »

Acha.Kochom wos wszyskich i dobrze ,ze jesteśta ,pozdrowiom nasego kochanego Admina tys,zeby nie było ze tylko lubie "likarke" .
Zapisane
baska
Go


Email
Odp: Dzien Rotacji Produktow Mlecznych.
« Odpowiedz #77 : 2008-09-24, 10:04:20 »

Edyta, daj juz spokoj. Robi sie niesmacznie  Confused
Zapisane
zdrowa
Go


Email
Odp: Dzien Rotacji Produktow Mlecznych.
« Odpowiedz #78 : 2008-09-24, 10:07:16 »

Edyta, daj juz spokoj. Robi sie niesmacznie  Confused

Robi się? Dawno sie zrobilo! Zrzygać się można.
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Dzien Rotacji Produktow Mlecznych.
« Odpowiedz #79 : 2008-09-24, 10:19:05 »

Zrzygać się można.

Za duzo psiankowatych w diecie."Zapchał" Ci sie żoładek  Cool.
Zapisane
Strony: 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 ... 20 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.028 sekund z 17 zapytaniami.