forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-04-26, 09:39:08

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
Na koniec - nie wolno zapominać, że każdy człowiek jest inny i inny jest jego organizm.
660358 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Dieta Optymalna
| | |-+  Dzien Rotacji Produktow Mlecznych.
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 ... 13 14 15 16 17 [18] 19 20 Do dou Drukuj
Autor Wtek: Dzien Rotacji Produktow Mlecznych.  (Przeczytany 169553 razy)
Dario Ronin
Go


Email
Odp: Dzien Rotacji Produktow Mlecznych.
« Odpowiedz #340 : 2013-04-18, 18:00:54 »

... Shocked aż tyle literek , aby wspomnieć o mojej skromnej osobie ? Very Happy

No, no- nie przypuszczałem, że w świecie pokory pochlebstwo jest czymś niezwykłym. Very Happy
Ra

w świecie pokory i skromności  Very Happy są wręcz niemile widziane  Cool
Da
Zapisane
Radzio
Go


Email
Odp: Dzien Rotacji Produktow Mlecznych.
« Odpowiedz #341 : 2013-04-18, 18:23:31 »

W takim razie kpina jest widziana jak najbardziej. Very Happy
Ra


Zapisane
Radzio
Go


Email
Odp: Dzien Rotacji Produktow Mlecznych.
« Odpowiedz #342 : 2013-04-19, 20:38:01 »


Cytuj
Biegajcie!!! To najlepsze co się mogło w dwunożnych wykształcić!  Laughing
A nie kciuk???
Do trzymania dzwonka Laughing

O właśnie. Kciuk! Very Happy
Kciuk jest przydatny, gdy się na biegowej ścieżce oszołomionych świeżym powietrzem mijam. Dobry wtedy taki kciuk- poprawia znacząco ich zapał. Wink Mójmój
Zapisane
Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25516

pindżar ryskow wyszy


Odp: Dzien Rotacji Produktow Mlecznych.
« Odpowiedz #343 : 2013-04-22, 11:43:41 »

Katar miałam odkąd pamiętam.
Kurcze mam podobnie, tzn nie taki wieczny katar ze sie leje z nosa, tylko ciagle cos w nosie zalega, przy bieganiu mi wyszlo, bo nie moglem caly czas oddychac nosem, z powodu zalegania czegos. Nie wiem jak sie pozbyc cholerstwa. Czasami mam czysciutki nos a czasami co jakis czas musze odsmarkac, Zazwyczaj mam tak, ze jedna dziurka ok a druga zapchana. Nie wiem czy to nie ma zwiazku z tym, ze w podstawowce mialem chore zatoki.
Zapisane

Work Buy Consume Die
chill
Go


Email
Odp: Dzien Rotacji Produktow Mlecznych.
« Odpowiedz #344 : 2013-04-22, 11:51:35 »

Ja bym spróbował rotacji mlecznych i wtedy biegać , ciekawy czy by sie to utrzymywało . Nie chodzi tylko o takie sienne katary . Zalegające coś w nosie u mnie też ma miejsce jak przeholuję z mlecznymi ...
A na zatoki to się Ciebie na DD radziłem , pamiętasz te płukanie nosa ?
Zapisane
Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25516

pindżar ryskow wyszy


Odp: Dzien Rotacji Produktow Mlecznych.
« Odpowiedz #345 : 2013-04-22, 11:56:11 »

Pamietam, czasami rano plucze, bo po nocy pelno w nosie. Ale w czasie biegania plukac sie nie da.. Very Happy

Wydaje mi sie, ze to nie sa jakies zanieszczysczenia z powietrza, bo za szybko mi sie zapycha ten nos. Nie jest to tez takie, ze nie moge oddychac przez nos, bo moge, tylko nie ma takiego "pelnego przelotu", cos sie co jakis czas zbiera. Wkurzajace to jest czasami, ze lato a tutaj trzeba odsmarkiwac...
Zapisane

Work Buy Consume Die
administ
Go


Email
Odp: Dzien Rotacji Produktow Mlecznych.
« Odpowiedz #346 : 2013-04-22, 11:58:11 »

Lepiej mieć katar niż raka, nie?  Wink  Very Happy
Zapisane
Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25516

pindżar ryskow wyszy


Odp: Dzien Rotacji Produktow Mlecznych.
« Odpowiedz #347 : 2013-04-22, 12:01:50 »

No takie postawienie sprawy, zdecydowanie zmienia optyke sprawy Very Happy Ale zapewniam, ze strasznie wnerwiajace jest to podczas biegania Confused Musialem oddychac (wdychac) ustami a powietrze zimne wieczorami jeszcze.
I chyba nie kazdy ma takie zatory a jak nie kazdy, to dlaczego ja mam?
Zapisane

Work Buy Consume Die
administ
Go


Email
Odp: Dzien Rotacji Produktow Mlecznych.
« Odpowiedz #348 : 2013-04-22, 12:03:10 »

Śluzówka jak sama nazwa wskazuje musi mieć śluz...  Very Happy
Byle nie TAN śluz. Shocked Cool
Zapisane
Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25516

pindżar ryskow wyszy


Odp: Dzien Rotacji Produktow Mlecznych.
« Odpowiedz #349 : 2013-04-22, 12:06:52 »

No racja Very Happy  czyli jezeli przy wzmozonym wysilku jest zwiekszony przeplyw powietrzai to szybciej wysusza sluzowke i to jest zwykly sluz?
Zapisane

Work Buy Consume Die
Radzio
Go


Email
Odp: Dzien Rotacji Produktow Mlecznych.
« Odpowiedz #350 : 2013-04-22, 17:18:07 »

No racja Very Happy  czyli jezeli przy wzmozonym wysilku jest zwiekszony przeplyw powietrzai to szybciej wysusza sluzowke i to jest zwykly sluz?

I teraz wystarczy zakumkać, a nie zaraz rotować. Wink Very Happy  Dla wprawy w rozpoznawaniu proponuję -12oC i niżej. Laughing

... Ale zapewniam, ze strasznie wnerwiajace jest to podczas biegania Confused Musialem oddychac (wdychac) ustami a powietrze zimne wieczorami jeszcze.
 I chyba nie kazdy ma takie zatory a jak nie kazdy, to dlaczego ja mam?

Kciukiem bardzo łatwo korygować nadmiar. Podpowiem. Shocked Zdolności samo regulacyjne organizmu są tak dobre, że zaledwie po 20-30km  wystarczy tylko jeden kciuk, a raczej jego czułe muśnięcie- bez nerwacji. Wink Very Happy  I to z zamkniętą paszczą!!! Cool
Zapisane
krobert
Go


Email
Odp: Dzien Rotacji Produktow Mlecznych.
« Odpowiedz #351 : 2013-04-22, 21:19:00 »

I chyba nie kazdy ma takie zatory a jak nie kazdy, to dlaczego ja mam?

Pomijając chwilę z katarem, powinieneś być w stanie bez problemu biec truchtem oddychając wyłącznie przez nos. Klucha w gardle, odkasływanie, permanentnie zatkane dziury mówią, że coś nie działa, jak ma.

Policz co jesz, sprawdzając szczególnie, czy z czekolady, śmietanki i ziemniaka*, nie wychodzi Ci np. tylko 30g. W. Dorabianie brakującej reszty ogranicza dostępne B.
Przez co trudniej wychodzić z dołków.
Na 30gB, 30gW, 200gT można jechać miesiącami, zanim coś naprawdę zwróci na siebie uwagę.


Spróbuj jedzenia w proporcji przez dłuższy czas.
* Zaglądanie do talerza jest passe, wiem.
Zapisane
Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25516

pindżar ryskow wyszy


Odp: Dzien Rotacji Produktow Mlecznych.
« Odpowiedz #352 : 2013-04-22, 22:21:37 »

Pomijając chwilę z katarem, powinieneś być w stanie bez problemu biec truchtem oddychając wyłącznie przez nos. Klucha w gardle, odkasływanie, permanentnie zatkane dziury mówią, że coś nie działa, jak ma.
No cos takiego, taka lepka, trudna do wyplucia klucha w gardle czasami i utrudnione oddychanie przez nos. I takie zwykle wydmuchanie kciukiem podczas biegu nie dzuiala, musze stanac i porzadnie "zatrabic" w chusteczke.

Co do bialka to nie sadze, choc czasami malo, jak zjem za duzo jak np dzisiaj (10 jaj w tym 4 cale) to od razu czuje przepaly amoniakalno siarkowodorowe Very Happy
A czekolade to tak rzadko jem, ze watpie czy to roznica. Ziemniaki 2z tydzien tak na oko. Jedyne co u mnie pewne co dzien to zoltka
Zapisane

Work Buy Consume Die
krobert
Go


Email
Odp: Dzien Rotacji Produktow Mlecznych.
« Odpowiedz #353 : 2013-04-22, 23:46:24 »

A czekolade to tak rzadko jem, ze watpie czy to roznica. Ziemniaki 2z tydzien tak na oko. Jedyne co u mnie pewne co dzien to zoltka


Nie chciałem zalecać rotowania czekolady lub ziemniaków.
Ostatnio podałeś, że z W zjadłeś kostkę czekolady, 250 ml śmietanki i ziemniaka, czyli ok 30gW na dzień. Jak jesz tak dłużej (po sobie wiem, że da się i rzeczywiście nie jest to szczególnie nieprzyjemne), to jazda na tak niskich węglach może utrudnić likwidację problemu.
Dlatego spróbuj wyrabiając proporcję w ciągu dnia, wytrzymać z 2 tygodnie i zobaczysz, czy nie będzie lepiej.
Zapisane
Radzio
Go


Email
Odp: Dzien Rotacji Produktow Mlecznych.
« Odpowiedz #354 : 2013-04-23, 06:14:10 »

... I takie zwykle wydmuchanie kciukiem podczas biegu nie dzuiala, musze stanac i porzadnie "zatrabic" w chusteczke.
...

Dobrze, że to "coś" schodzi do chusteczki. To element "detoxu" jest. Very Happy Rzeczywiście, w tej sytuacji do pełnej regulacji wilgotności wdychanego powietrza potrzeba przy misi pogrzebać. Wink Very Happy A przynajmniej naśladować, bo dzwonki wielu rzeczy nie są w stanie ujawnić- na przykład. Wink
Zapisane
Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25516

pindżar ryskow wyszy


Odp: Dzien Rotacji Produktow Mlecznych.
« Odpowiedz #355 : 2013-04-23, 09:39:54 »

A czekolade to tak rzadko jem, ze watpie czy to roznica. Ziemniaki 2z tydzien tak na oko. Jedyne co u mnie pewne co dzien to zoltka


Nie chciałem zalecać rotowania czekolady lub ziemniaków.
Ostatnio podałeś, że z W zjadłeś kostkę czekolady, 250 ml śmietanki i ziemniaka, czyli ok 30gW na dzień. Jak jesz tak dłużej (po sobie wiem, że da się i rzeczywiście nie jest to szczególnie nieprzyjemne), to jazda na tak niskich węglach może utrudnić likwidację problemu.
Dlatego spróbuj wyrabiając proporcję w ciągu dnia, wytrzymać z 2 tygodnie i zobaczysz, czy nie będzie lepiej.

Hmm moze i rzeczywiscie malo tych weglowodanow ale mnie w ogole do nich nie ciagnie. Teraz zaczna sie warzywa z ogrodka, to bedzie moze wiecej wegli. Chyba, ze najmniej problemowo dodanie weglowodanow w postaci jakegos slodycza typu czekolada gorzka lub chalwa. Albo ziemniakow wiecej. dziwne, bo bylem przekonany, ze jest ich i tak duzo, ale moze rzeczywiscie przy bialku dobrej jakosci to ich powinno byc 2x niz bialka.?

Klucha w gardle to , ze z gornych drog odechowych mi splywa mam wrazenie i czesto wydaje mi sie, ze to z powodu zbyt suchego powietrza
Zapisane

Work Buy Consume Die
MariuszM
Go


Email
Odp: Dzien Rotacji Produktow Mlecznych.
« Odpowiedz #356 : 2013-04-23, 09:44:22 »

Mój serdeczny przyjaciel, który ma od 2-3 lat całkowicie zatkany nos (zatoki czołowe,komórki sitowe przednie,szczękowe) oraz towarzyszący mu przez ten czas brak węchu zadzwonił do mnie wczoraj, aby się pochwalić,że odzyskał węch. Niestety odzyskał węch tylko na 2h. Very Happy Zawsze to coś -stwierdził. Sam doszedł do wniosku,że jest to zasługa jego menu  diety japońskiej de facto LC B:Ww:T 1:1-2:0,3 schudł ~10kg od lutego) oraz kropelek (leku), które sobie aplikuje. Smile Żyje nadzieją,że operacja zaplanowana na wrzesień czy październik niekoniecznie będzie musiała dojść do skutku. Smile
Cytując klasyka
Można...? Trzeba tylko chcieć? A nóż-widelec się uda;)
Zapisane
Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25516

pindżar ryskow wyszy


Odp: Dzien Rotacji Produktow Mlecznych.
« Odpowiedz #357 : 2013-04-23, 09:48:38 »

Ja mysle, ze to pewnie zatoki, bo podobno jak sie juz mialo przeziebione czy jakos tak to juz zawsze beda szwankowac, tak przynajmniej mowia. Punkcji nigdy nie chcialem. Nie jest to w moim przypadku jakos szczegolnie uciazliwe, oprocz potrzeby wydmuchiwania nosa w najwieksze upaly nawet ale przy bieganiu czy intensywnym dzwonkowaniu to przeszkadza zdecydowanie. Nie wiem czy przestawienie sie na tydzien na zdecydowana monodiete typu zoltka/jajka, ziemniaki, smalec ew maslo by czegos nie dalo
Zapisane

Work Buy Consume Die
MariuszM
Go


Email
Odp: Dzien Rotacji Produktow Mlecznych.
« Odpowiedz #358 : 2013-04-23, 09:58:12 »

A może czas sfolgować z treningiem troszkę i wypalać śmieci bieganiem? Wink Laughing Very Happy 
Zapisane
Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25516

pindżar ryskow wyszy


Odp: Dzien Rotacji Produktow Mlecznych.
« Odpowiedz #359 : 2013-04-23, 10:08:08 »

jedno nie musi kolidowac z drugim  Cool Laughing rano dzwonki, wieczorem bieganie, tak mnie ostatio ciagnie. a w miedzy czasie pompeczki i kolka gimnastyczne hehe
Zapisane

Work Buy Consume Die
Strony: 1 ... 13 14 15 16 17 [18] 19 20 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.086 sekund z 20 zapytaniami.