forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-04-28, 15:14:35

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
4. Dieta optymalna - to dieta wysokotłuszczowa. Tłuszcz jest najważniejszym składnikiem naszego pożywienia. I jemy go najwięcej.
660584 wiadomoci w 4059 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Dieta Optymalna
| | |-+  Dzien Rotacji Produktow Mlecznych.
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 ... 4 5 6 7 8 [9] 10 11 12 13 14 ... 20 Do dou Drukuj
Autor Wtek: Dzien Rotacji Produktow Mlecznych.  (Przeczytany 169680 razy)
Edyta
Go


Email
Odp: Dzien Rotacji Produktow Mlecznych.
« Odpowiedz #160 : 2008-10-23, 12:39:11 »


Jak myślisz czy Ewa- lekarka ....
Nie zarobiła na mnie ani złotówki i pewnie nigdy nie zarobi. Pomogła mi, moim znajomym, rodzine, osobom, których nigdy na DO nawet nie namówię....
Znasz takich lekarzy bo ja nie a "przerobiłam" chyba kilkudziesięciu.


Nie wątpię  Smile
Rozumiem doskonale,że lekarka od nikogo nie bierze ani złotówki za porady medyczne,a na zycie zarabia sprzedając swoje ręczne robótki na miejskim targowisku niedaleko jej lepianki (bo wiadomo,że nie stać jej na dom).
A pisząc ,że jedzie na wczasy ,to po prostu chce nas nabrać,żebyśmy mysleli ,że ją na nie stać,a tymczasem jej odcinają neta,bo nie ma zapłaconego rachunku,bo akurat nie sprzedała swoich haftów-jak sprzeda i zarobi,to zapłaci zaległe rachunki i wraca wypoczeta z "wczasów"  Smile

Nie obchodzi mnie jak "lekarka" zarabia pieniądze ,skąd je ma i takie tam....to nie moja działka  Cool
Zapisane
MONIKAW
Go


Email
Odp: Dzien Rotacji Produktow Mlecznych.
« Odpowiedz #161 : 2008-10-23, 13:01:44 »

Nie napisałam, że od nikogo. Tylko, że na poradach tu na forum a co za tym idzie na nas nie zarabia.
Więcej chciałam wysłać do niej na wizytę alergika doszła do wniosk, ze szkoda czasu i pieniędzy. Pomogła na odległość, przypadek nie wymagał wizyty.
Każdy musi z czegoś żyć to jasne.
Też pracuję, zarabiam, jeżdżę na wczasy nie widzę w tym niczego złego.
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Dzien Rotacji Produktow Mlecznych.
« Odpowiedz #162 : 2008-10-23, 13:18:26 »


Też pracuję, zarabiam, jeżdżę na wczasy nie widzę w tym niczego złego.


Ja też nie  Very Happy
Zapisane
lekarka
Go


Email
Odp: Dzien Rotacji Produktow Mlecznych.
« Odpowiedz #163 : 2008-10-23, 21:05:56 »

Odżywianie w sposób optymalny polega na tym ,że sobie nie szkodzimy i tyle.

Po Tobie Edyta tego nie widać.
Widać za to non stop  krytykę destruktywną i nieustawiczną chęć oceniania.

Nic mnie nie boli a Ty  ciesz się z tego, że jesteś zdrowa.

Edyta NIE JEST zdrową osobą.
Maile na prywatny adres (ze skargą na  wypowiedzi Edytywskutek niezwracania uwagi Admina na Jej sposób wyrazania się) od kilkunastu osób o tym świadczy.
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Dzien Rotacji Produktow Mlecznych.
« Odpowiedz #164 : 2008-10-23, 21:24:10 »

 Very Happy czego można sie po tobie spodziewać ? Niczego nowego.Nie zmienisz swojego "repertuaru" ,bo twój mózg nie pozwala ci na nic ponad to co wypisujesz .
Masz obsesje na moim punkcie.Nie możesz znieść ,że tutaj piszę i potrafie pisać,to co myślę ,potrafię cie docenić ,jak i pokazać co mnie sie nie podoba w tym co piszesz  .
Ty jednak po tym,jak pierwszy raz sie tobie sprzeciwiłam,poczułaś do mnie niechęć i tak jak wtedy pisałaś,że ja "rozumiem",tak teraz z uporem maniaka powtarzasz,że "nie rozumiem"
Stosujesz wobec mnie krytykę destrukcyjną i widać to na kazdym twoim kroku ,ty tego oczywiście nie widzisz,ale czytający -owszem  Smile 

W sumie to żal mi ciebie,próbujesz coś kombinować,tworzyć,ulepszać,udoskonalać,a wszystko to pogoń za wiatrem ,marność nad marnościami....  Sad

Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Dzien Rotacji Produktow Mlecznych.
« Odpowiedz #165 : 2008-10-23, 21:32:26 »


Edyta NIE JEST zdrową osobą.
Maile na prywatny adres (ze skargą na  wypowiedzi Edytywskutek niezwracania uwagi Admina na Jej sposób wyrazania się) od kilkunastu osób o tym świadczy.

Wow! "Tosz" to MATRIX  Laughing
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Dzien Rotacji Produktow Mlecznych.
« Odpowiedz #166 : 2008-10-23, 22:00:32 »

"lekarce" ULEWA SIE ZÓŁCI że ja piszę tutaj na Forum,a na dodatek,że jestem lubiana przez najwazniejszą OSOBĘ   Very Happy 
Zapisane
adampio
Go


Email
Odp: Dzien Rotacji Produktow Mlecznych.
« Odpowiedz #167 : 2008-10-23, 22:22:20 »

Wracając do tematu,
osoby na DO często nie chcą zintegrować śmietany (sprawdzać czy jeszcze szkodzi) - nie jest to korzystne. Warto do niej czasem wracać.
Śmietana w doskonały sposób pozwala trzymać w ryzach warzywa (glównie tu wychodzi problem eliminacji całej grupy produktów mlecznych; nadużywamy zwykle psiankowatych; niektórzy lubią zjeść też  czekoladę gorzką, inni koniak; są to poszukiwania materiału energetycznego).
Nie ma problemu jak zjemy czasem gorzką czekoladę (około co 10dni? ).
Osoby  chore (jeszcze) na uprzednie (w wywiadzie) choroby pastwiskowe - mogą stosować częściej 3 rodzaje produktów bogatobiałkowych na dobę. To leczy.
Wynalazki weryfikujące B - są dla prawie zdrowych.


Lekarko, bardzo prosze o wyjasnienie paru kwestii.
1. osoby na DO często nie chcą zintegrować śmietany (sprawdzać czy jeszcze szkodzi) - nie jest to korzystne. Warto do niej czasem wracać.

adampio: jak to, my na DO pijemy jeky smietane, poniewaz dla nas jes ona glownym zrodlem tluszczu z mala iloscia bialka

2.Śmietana w doskonały sposób pozwala trzymać w ryzach warzywa (glównie tu wychodzi problem eliminacji całej grupy produktów mlecznych; nadużywamy zwykle psiankowatych; niektórzy lubią zjeść też  czekoladę gorzką, inni koniak; są to poszukiwania materiału energetycznego).

adampio: tego to juz w ogole nie pojmuje. Jak mam to zrozumiec, ze pijac smietane chamuje chec jedzenia warzyw, jednoczesnie nie mam ochote na mleczne?......i psiankowate, ktore sa warzywami...albo o co tu iidzie? Nie nie jakam sie...ale po 16 latach technicznej szkoly nagle nie pojmuje. Czy moge prosic, z glebokim uklonem w Twoja strone o bardziej "proste" wytlumaczenie tematu? Z gory dzikuje.
Zapisane
lekarka
Go


Email
Odp: Dzien Rotacji Produktow Mlecznych.
« Odpowiedz #168 : 2008-10-23, 22:41:46 »

Nie dla każdego na DO jest ona źródłem tłuszczu. Wielu osobom szkodzi. Wielu nie wie, że im szkodzi.
Warzywa nie są korzystne. W sensie - często ich nadużywamy. Efekty widzę. Tłuszcz służy do mninimalizacji podaży (jedzenia) warzyw. Chodzi o to by warzywa ZMIENIAĆ. Wiele osób na DO wobec szkodliwości masła zaczyna jeść wiecej W w postaci ziemniaków. NA ZAWSZE, na codzień. Jest to błąd. 20 lat pracuje w dietach i widzę nietolerancje warzyw. Nie pisałam jeszcze na forum o tym. Chyba trzeba napisać o każdej grupie warzyw z osobna by to wyjaśnić.
Chyba to powyżej jest zrozumiałe  Confused.
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Dzien Rotacji Produktow Mlecznych.
« Odpowiedz #169 : 2008-10-23, 22:43:55 »

Adampio ,"lekarka" nie jest na DO i jak widzisz wcale nie poleca DO
Plącze jej sie okrutnie.W kazdym poście pisze co innego i to nie od dziś,czy od wczoraj-robi to notorycznie.
Gdy proszono ją o wyjasnienia tego co miała  na mysli niestety nie potrafiła wyjasnić.
Albo porafisz to "poczuć" ,że ona kiedyś napisała,że na diecie optymalnej zapomina sie posiłków bogatotłuszczowych? -gdzie tu logika?Pewnie pomieszało jej sie coś.
Albo najlepsze co mogła napisać,to to,że jej też sie nalezy chwała jesli chodzi o DO -no "rozwaliła" mnie tym stwierdzeniem  Laughing Ona domaga sie chwały  Very Happy Za co??? Za udzielanie darmowych porad na forum??? To są jakieś jaja  Very Happy
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Dzien Rotacji Produktow Mlecznych.
« Odpowiedz #170 : 2008-10-23, 22:54:46 »

Nie dla każdego na DO jest ona źródłem tłuszczu. Wielu osobom szkodzi. Wielu nie wie, że im szkodzi.
Warzywa nie są korzystne. W sensie - często ich nadużywamy. Efekty widzę. Tłuszcz służy do mninimalizacji podaży (jedzenia) warzyw. Chodzi o to by warzywa ZMIENIAĆ. Wiele osób na DO wobec szkodliwości masła zaczyna jeść wiecej W w postaci ziemniaków. NA ZAWSZE, na codzień. Jest to błąd. 20 lat pracuje w dietach i widzę nietolerancje warzyw. Nie pisałam jeszcze na forum o tym. Chyba trzeba napisać o każdej grupie warzyw z osobna by to wyjaśnić.
Chyba to powyżej jest zrozumiałe  Confused.

Co ty wypisujesz? Najpierw piszesz,że mleczne są "be" potem ,ze "osoby na DO często nie chcą zintegrować śmietany (sprawdzać czy jeszcze szkodzi) nie jest to korzystne. Warto do niej czasem wracać"

Warzywa nie są korzystne. W sensie - często ich nadużywamy. tego nie ma na DO Jana Kwaśniewskiego!!!!!!!!!!!!!!!! Ci ,którzy zrozumieli,to co ON pisze nigdy tak nie robią.
Robią jedynie może ci,którym ty robisz "pranie mózgu" -sama pisałaś o jakimś twoim "skakaniu po węglowodanach"

20 lat pracuje w dietach i widzę nietolerancje warzyw -czas przejść na emeryture-to ci nie służy.

Zapisane
adampio
Go


Email
Odp: Dzien Rotacji Produktow Mlecznych.
« Odpowiedz #171 : 2008-10-23, 22:58:20 »

Nie dla każdego na DO jest ona źródłem tłuszczu. Wielu osobom szkodzi. Wielu nie wie, że im szkodzi.
Warzywa nie są korzystne. W sensie - często ich nadużywamy. Efekty widzę. Tłuszcz służy do mninimalizacji podaży (jedzenia) warzyw. Chodzi o to by warzywa ZMIENIAĆ. Wiele osób na DO wobec szkodliwości masła zaczyna jeść wiecej W w postaci ziemniaków. NA ZAWSZE, na codzień. Jest to błąd. 20 lat pracuje w dietach i widzę nietolerancje warzyw. Nie pisałam jeszcze na forum o tym. Chyba trzeba napisać o każdej grupie warzyw z osobna by to wyjaśnić.
Chyba to powyżej jest zrozumiałe  Confused.


Tak, mam nadzieje.
1. Jezeli nie dla kazdego ZO jes t zrodlem tluszczu, to tu chyba jest niezrozumienie DO, ktorego podstawa je st jedzenie T, zaporowo a B i W w pewnych stosunkach.!!!
2. Warzywa nie sa korzystne...........warzywa , jeszcze zalezy ktore, ale nigdy nie byly korzystne na DO, to cukier, to W, ale mimo wszystko tyrzba pewna ilosc jesc. Mysle, ze lepiej w postaci ziemniakow a nizeli w postaci czegos innego . Mie wiem, czy nie mozna zjesc jednego ziemniaka dzienie..ale ezeli tak jast to prosze o wytlumaczenie dlaczego!

3. Mowiac, ze warzywa nlezy zmieniac masz na mysli "rotowac" Very Happy , prawda?.....o tym pisalem wczesniej, nie bedac lekarzem,ale mnie to tak naturalnie jakos wpadlo do malej glowki, ze monotonne szybko sie nudzi....dlatego jem kazdego dznia ine warzywa.
4. Jest duzo spraw, o ktorych nie pisalas, mowilas, ze wyjda same w toku rozmow!!! Teraz sama jedna z nich wyrzasnelas z rekawa!!! SUPER.  
Bedziesz kontynuowala?
Zapisane
adampio
Go


Email
Odp: Dzien Rotacji Produktow Mlecznych.
« Odpowiedz #172 : 2008-10-23, 23:02:06 »

No coz Edytko, wyslalismi, prawie jednoczesnie nasze maile o prawie tej samej tresci. 

Tu nie musze nic tlumaczyc.?! Prawda?
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Dzien Rotacji Produktow Mlecznych.
« Odpowiedz #173 : 2008-10-23, 23:02:35 »



I nie będę w tym wątku wytykała błędów "lekarce"  Smile

Ależ proszę bardzo. Byle konstruktywnie i tak by wszyscy rozmówcy włącznie ze mną byli szczęśliwi z tego powodu.

Jaja sobie robisz? Ja ty sie do mnie odnosisz? Krytykujesz mnie destrukcyjnie ile wlezie. A na koniec napisałaś,że
Cytuj

Edyta NIE JEST zdrową osobą.
i gdyby faktycznie tak było,to ja czytając takie złe rzeczy pisane przez ciebie do mnie,mogłabym sie załamać .I ty jesteś "lekarzem" ??? taki lekarz,który krytykowałby w sposób destrukcyjny chore osoby nie zasługuje na takie miano!!!!! W moich oczach straciłaś resztkę szacunku,jaki miałam do ciebie.Jesteś dla mnie złym lekarzem,okrutnym... Sad
Zapisane
jurek46
Go


Email
Odp: Dzien Rotacji Produktow Mlecznych.
« Odpowiedz #174 : 2008-10-23, 23:05:19 »

Adampio ,"lekarka" nie jest na DO i jak widzisz wcale nie poleca DO
Plącze jej sie okrutnie.W kazdym poście pisze co innego i to nie od dziś,czy od wczoraj-robi to notorycznie.
Gdy proszono ją o wyjasnienia tego co miała  na mysli niestety nie potrafiła wyjasnić.
Albo porafisz to "poczuć" ,że ona kiedyś napisała,że na diecie optymalnej zapomina sie posiłków bogatotłuszczowych? -gdzie tu logika?Pewnie pomieszało jej sie coś.
Albo najlepsze co mogła napisać,to to,że jej też sie nalezy chwała jesli chodzi o DO -no "rozwaliła" mnie tym stwierdzeniem  Laughing Ona domaga sie chwały  Very Happy Za co??? Za udzielanie darmowych porad na forum??? To są jakieś jaja  Very Happy

Edyta czy napewno  TY kiedys nie skorzystasz z tych podpowiedzi.Ja z całą odpowiedzialnoscia moge stwierdzic ze nie  wierzylem,ale smietana to mnie przekonała,i dzisiaj juz wiem ze
jest mozliwośc zwolnienia oddechów.A czym dalej z mlecznymi. Jeszcze  bardziej mnie zaskakuja i nigdzie nie zauwazyłem,aby łamały one prawidła DO.
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Dzien Rotacji Produktow Mlecznych.
« Odpowiedz #175 : 2008-10-23, 23:09:01 »

Jurek .Ja słucham rad Jana Kwasniewskiego i całkiem dobrze mi idzie.jak będę miała problem do poradzę sie ,ale nie tego okrutnego lekarza!!!
Zapisane
lekarka
Go


Email
Odp: Dzien Rotacji Produktow Mlecznych.
« Odpowiedz #176 : 2008-10-23, 23:11:42 »

1. Jezeli nie dla kazdego ZO jes t zrodlem tluszczu, to tu chyba jest niezrozumienie DO, ktorego podstawa je st jedzenie T, zaporowo a B i W w pewnych stosunkach.!!!
2. Warzywa nie sa korzystne...........warzywa , jeszcze zalezy ktore, ale nigdy nie byly korzystne na DO, to cukier, to W, ale mimo wszystko tyrzba pewna ilosc jesc. Mysle, ze lepiej w postaci ziemniakow a nizeli w postaci czegos innego . Mie wiem, czy nie mozna zjesc jednego ziemniaka dzienie..ale ezeli tak jast to prosze o wytlumaczenie dlaczego!

3. Mowiac, ze warzywa nlezy zmieniac masz na mysli "rotowac" Very Happy , prawda?.....o tym pisalem wczesniej, nie bedac lekarzem,ale mnie to tak naturalnie jakos wpadlo do malej glowki, ze monotonne szybko sie nudzi....dlatego jem kazdego dznia ine warzywa.
4. Jest duzo spraw, o ktorych nie pisalas, mowilas, ze wyjda same w toku rozmow!!! Teraz sama jedna z nich wyrzasnelas z rekawa!!! SUPER. 
Bedziesz kontynuowala?

1. Przecież można stosować słoninę jako częstsze źródło T na DO. Stosunki BTW -ok. Ale DO nie leczy wszystkich problemów zdrowotnych.
2. Przecież pisze, że W jedzcie w postaci warzyw - w prawym górnym rogu Forum. Cukry proste - wiadomo. Pewną ilość W trzeba jeść - skąd zatem na DO choroby? Jakość posiłku węglowodanowego ma znaczenie. "lepiej ziemniaki..." A jak ktoś chce kapustę? Zalecenia by do codzienniej śmietany jeść ziemniak dziennie i zachowywać BTW - nie wyleczyły ci wzroku. Jestem zdania by dietą leczyć wzrok. Plusy, minusy i astygmatyzm.
3. Przyjaźniej nazwać to - ZMIENIAĆ, z aneksem, że codziennie ziemniaki są ok., tylko co 2 tyg trzeba zrobić 3 dni przerwy od ziemniaków.
4. Nie wiem czy super.
Zapisane
kodar
Go


Email
Odp: Dzien Rotacji Produktow Mlecznych.
« Odpowiedz #177 : 2008-10-23, 23:12:02 »

Adampio ,"lekarka" nie jest na DO i jak widzisz wcale nie poleca DO
Plącze jej sie okrutnie.W kazdym poście pisze co innego i to nie od dziś,czy od wczoraj-robi to notorycznie.
Gdy proszono ją o wyjasnienia tego co miała  na mysli niestety nie potrafiła wyjasnić.
Albo porafisz to "poczuć" ,że ona kiedyś napisała,że na diecie optymalnej zapomina sie posiłków bogatotłuszczowych? -gdzie tu logika?Pewnie pomieszało jej sie coś.
Albo najlepsze co mogła napisać,to to,że jej też sie nalezy chwała jesli chodzi o DO -no "rozwaliła" mnie tym stwierdzeniem  Laughing Ona domaga sie chwały  Very Happy Za co??? Za udzielanie darmowych porad na forum??? To są jakieś jaja  Very Happy
Edyta,tego juz nie idzie czytac,jakim prawem ublizasz  nam wszystkim korzystajacym z tego forum. Shocked
Pewnie zalezy ci na tym zeby nas wielu splawic.<Zaczyna  to sie ci udawac.
Ujadajac na LEKARKE jednoczesnie obrazasz wielu z nas,ktorzy z jej darmowych i celnych porad korzystamy.
Jezeli  LEKARKA odejdzie z tego Forum,to ja tez.
Zaciekle bronisz Diety J.K.opluwajac wprost zygajac na kazdego z nas,bo obrazliwe slowa w strone LEKARKI,uwlaszczaja nam wszystkim,ktorzy korzystamy z jej pomocy.
Dieta Optymalna obroni sie sama bez twojego udzialu.
Smieszne jest to ,ze wypowiadasz sie w temacie,ktorego zupelnie nie rozumiesz.Zadnej diety nie stosujesz i nie bedziesz stosowala.
Czasami mysle,ze to ty jestes oplacana na tym Forum,przyznaj sie jaka sumke otrzymujesz? Shocked
Zapisane
_flo
Go


Email
Odp: Dzien Rotacji Produktow Mlecznych.
« Odpowiedz #178 : 2008-10-23, 23:14:09 »

1. Jezeli nie dla kazdego ZO jes t zrodlem tluszczu, to tu chyba jest niezrozumienie DO, ktorego podstawa je st jedzenie T, zaporowo a B i W w pewnych stosunkach.!!!

Adampio!

Przeczytaj dokladnie

chodzilo o smietane. nie dla kazdego jest ona zrodlem tluszczu na do. dla mnie nie jest. myslisz, ze sie jeszcze kwalifikuje czy moze powinnam usunac konto?   Very Happy
Zapisane
jurek46
Go


Email
Odp: Dzien Rotacji Produktow Mlecznych.
« Odpowiedz #179 : 2008-10-23, 23:29:18 »

Jurek .Ja słucham rad Jana Kwasniewskiego i całkiem dobrze mi idzie.jak będę miała problem do poradzę sie ,ale nie tego okrutnego lekarza!!!

Edytko czy taki mały szczegół, jak np. zamiana na jeden lub dwa dni ,zmniejszenie lub zwiekszenie,zjadania jednego ze składników np T.tylko w jednej postaci
Tez jest dla ciebie nie do przyjecia.Albo przez Dwa dni zastosowanie Wegli z samych ziemniaków z ŻÓŁTKIEM,wykracza poza DO.dr Kwasniewskiego
Nigdzie o tym nie przeczytałem.Dalej To Ty nawet nie wiesz jaki ma cel taki zabieg,bo jak dotychczas masz wszystkie cztery kóleczka i Młodośc,a Ona zawse wzleciec, może i co wtedy.Tez bedziesz nastawiona ,ze robi To Ewa za DARMO.
Mozesz jak zechcesz skorzystac tez z jej wizyty na żywo to za nia zapłacisz.?
Zapisane
Strony: 1 ... 4 5 6 7 8 [9] 10 11 12 13 14 ... 20 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.037 sekund z 18 zapytaniami.