forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-05-01, 18:03:35

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
1. Żywienie Optymalne należy rozpocząć od razu w pełnym zakresie, bez żadnego okresu przejściowego.
660800 wiadomoci w 4059 wtkach; wysane przez 28 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: t0mat0
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Dieta Optymalna
| | |-+  Dzien Rotacji Produktow Mlecznych.
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 ... 7 8 9 10 11 [12] 13 14 15 16 17 ... 20 Do dou Drukuj
Autor Wtek: Dzien Rotacji Produktow Mlecznych.  (Przeczytany 170136 razy)
Edyta
Go


Email
Odp: Dzien Rotacji Produktow Mlecznych.
« Odpowiedz #220 : 2008-10-27, 12:21:14 »


Ależ skąd! Róbta co chceta.  Smile

O! Widze ,że Jurek Owsiak jest autorytetem Twym  Smile To dobrze! Tak trzymaj!  Cool Razz
Zapisane
baska
Go


Email
Odp: Dzien Rotacji Produktow Mlecznych.
« Odpowiedz #221 : 2008-10-27, 12:27:20 »

Cytuj
Przecież to Forum dr.Jana Kwasniewskiego,a nie rotacji i nie skakania po węglowodanach,nie DO forma śmietanowa,nie diety pięciu przemian itd.
Czy może widziałaś wpisy  dr.Jana Kwasniwskiego na jakimś forum wegetariańskim przykładowo,gdzie radziłby za darmo i reklamował swoje książki i strone? Jestem ciekawa...  

Nie interesuja mnie przykladowe, wegetarianskie fora...
Dr Kwasniewski nie bierze czynnego udzialu na zadnym, znanym mi forum, nawet na tym.
Udziela DARMOWYCH porad...  Ale trzeba z czegos zyc, dlatego na www.dr-kwasniewski.pl jest zakladka sklep, dlatego jest to forum.

I to jest OK.

Lekarka tez udziela darmowych porad, dlatego ma http://www.dietaoptymalna.com/, gdzie jest zakladaka "Zamów książkę", uwazam, ze tam tez powinno byc forum.

I to jest OK.

Oboje pomogli i nadal pomagają wielu ludziom.


Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Dzien Rotacji Produktow Mlecznych.
« Odpowiedz #222 : 2008-10-27, 12:48:25 »

Oczywiście.Ale dla "likarki" DO nie leczy i ona ma w zanadrzu pewnom teorie,ktora uderza w DO i ona to bendzie leczyła ludzi ,a co najwazniejsze wyleczy ich nawet ze smiertelnosci ,bo ona podobnie jak Kodar wywodzi sie z Atlantydów i obie som bardzo tajemniczymi "zielonymi ludzikami" i nie sposób rozszyfrowac ich nieziemskich natur  Cool
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Dzien Rotacji Produktow Mlecznych.
« Odpowiedz #223 : 2008-10-27, 13:08:57 »



Lekarka tez udziela darmowych porad, dlatego ma http://www.dietaoptymalna.com/, gdzie jest zakladaka "Zamów książkę", uwazam, ze tam tez powinno byc forum.





Masz apsolutnom racje.Pani Teresa Stachurska i inni bardzo smutni Userzy ,mogliby w końcu swobodnie sobie pozrzędzić,popłakać bez obaw ,że ich opowieści o ich ""zasranym" zyciu z wyboru" bendom wysmiane  Idea  Smile 
Zapisane
kodar
Go


Email
Odp: Dzien Rotacji Produktow Mlecznych.
« Odpowiedz #224 : 2008-10-27, 13:15:07 »

Oczywiście.Ale dla "likarki" DO nie leczy i ona ma w zanadrzu pewnom teorie,ktora uderza w DO i ona to bendzie leczyła ludzi ,a co najwazniejsze wyleczy ich nawet ze smiertelnosci ,bo ona podobnie jak Kodar wywodzi sie z Atlantydów i obie som bardzo tajemniczymi "zielonymi ludzikami" i nie sposób rozszyfrowac ich nieziemskich natur  Cool
niech sie stanie wola moja Laughing Laughing Laughing
Zapisane
jurek46
Go


Email
Odp: Dzien Rotacji Produktow Mlecznych.
« Odpowiedz #225 : 2008-10-27, 13:15:45 »

Oczywiście.Ale dla "likarki" DO nie leczy i ona ma w zanadrzu pewnom teorie,ktora uderza w DO i ona to bendzie leczyła ludzi ,a co najwazniejsze wyleczy ich nawet ze smiertelnosci ,bo ona podobnie jak Kodar wywodzi sie z Atlantydów i obie som bardzo tajemniczymi "zielonymi ludzikami" i nie sposób rozszyfrowac ich nieziemskich natur  Cool

Edyta dla mnie nie przeszkadza zasada pomóc jak ktos prosi.Ilu juz skorzystało z pomocy lekarki na tym Forum a jej założenia ogólne mieszcza się w kanonach DO.dr Kwaśniewskiego.
Nigdy nie usłyszałem aby Ona krytykowała założenia DO.A to że potrafi ustawic Twoje menu dokładniej do Twojej choroby ,chyba nie przesądza o jej winie i wprowadzanych zmian.
Wiem bo juz sam znalazłem sposób o którym nie wiedziałem ze mozna zmniejszyć wydolność tętna ,poprzez mała zmianę .nigdzie WCZESNIEJ O TYM NIE CZYTAŁEM.
a teraz potrafię nawet bez pomocy tlenu utrzymywać w miarę swoje oddychanie.Wiem że bardziej wskazany jest dla mnie moment podania tlenu,niz ten zabieg ale jest to jednak możliwe.
Jestem pewien że wszyscy mozemy korzystac z wiedzy wszystkich lekarzy udzielających się tu na Forum.Tym nasza wiedza będzie bogatsza im takich ludzi będzie więcej i zamiast ich zniechęcac pytajmy .A jezeli ich porady nie są Tobie potrzebne to po co ich krytykowac.Bądz Sobie sama lekarzem i tez będzie dobrze,albo dawj swoje rady jeżeli czujesz się na siłach.
Zapisane
Tymon
Go


Email
Odp: Dzien Rotacji Produktow Mlecznych.
« Odpowiedz #226 : 2008-10-27, 13:23:18 »

Jurek, słuszne uwagi, tak trzymaj. 
Zapisane
MONIKAW
Go


Email
Odp: Dzien Rotacji Produktow Mlecznych.
« Odpowiedz #227 : 2008-10-27, 13:31:51 »

1.nie rotujcie tego szkodliwego dla was mlecznego badziewia, a zrezygnujcie z niego zupełnie!
Dla was karą rotacja. Zaprawdę, My jesteśmy prawdomówni...
I co by nikt później nie mówił, że nie było przestrogi...  Confused

1. Rezygnacja całkowita  z grupy mlecznej jest wg mojej obserwacji szkodliwa.
To mnie interesuje...
Na czym polega szkodliwość całkowitego niejedzenia mlecznych?
Monikaf wyłączyła je zupełnie z diety rok temu. W leczeniu rzs-u dało to olbrzymią poprawę. Redukcja kortizonu ze 100mg do 2mg, morfina,nlpz zostały zupełnie wyłączone, arava  z 20 mg do 10mg.
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Dzien Rotacji Produktow Mlecznych.
« Odpowiedz #228 : 2008-10-27, 13:50:35 »

Bądz Sobie sama lekarzem ...

Czego i Tobie zycze  Very Happy
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Dzien Rotacji Produktow Mlecznych.
« Odpowiedz #229 : 2008-10-27, 13:55:40 »

Ale chyba sam nie wiesz ,o czym piszesz w swoim poście  Sad
Zapisane
Tymon
Go


Email
Odp: Dzien Rotacji Produktow Mlecznych.
« Odpowiedz #230 : 2008-10-27, 14:24:51 »

Ale chyba sam nie wiesz ,o czym piszesz w swoim poście  Sad

A co w tym jest takiego niezrozumiełego? Jurek pisze akurat bardzo przystępnie i jasno, nie ma sensu się wszystkiego za wszelką cenę czepiać, daj spokój, Edyta.

P.S.
(do tematu głównego)
Również jakiś czas temu całkowicie zrezygnowałem z mleka i jego przetworów, co dało się odczuć w sposób nad wyraz pozytywny. Teraz tylko od czasu do czasu zjem śmietanę 36%. Produkty mleczne przestały mi jakoś smakować.
Zapisane
MONIKAW
Go


Email
Odp: Dzien Rotacji Produktow Mlecznych.
« Odpowiedz #231 : 2008-10-27, 14:33:05 »

Też ich nie jadam.
Miałabym ochotę ewentualnie na śmietanę, twaróg i masło ale wiejskie.
Ser żółty, pleśniowe kiedyś uwielbiałam teraz nie przełknę. Z resztą niczego z gotowych wyrobów, przez co mam sporo pracy. Very Happy
Zapisane
Tymon
Go


Email
Odp: Dzien Rotacji Produktow Mlecznych.
« Odpowiedz #232 : 2008-10-27, 15:02:05 »

Ja jakoś nie mam ochoty. Podchodzę teraz do mlecznych jak do przysłowiowego jeża. Ludzie są chyba jedynym gatunkiem, który w warunkach naturalnych odżywia się w dalszym ciągu mlekiem i jego pochodnymi po okresie wczesnodziecięcym...
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Dzien Rotacji Produktow Mlecznych.
« Odpowiedz #233 : 2008-10-27, 15:10:49 »

.... nie ma sensu się wszystkiego za wszelką cenę czepiać, daj spokój, Edyta.

 

To,że Ty jesteś zwolennikiem czytania "po łebkach" nie znaczy ,że ja mam robić to samo czytając "poczatek" ,"koniec" i sie zachwycać "niewiadomoczym" .
Własnie przez taki sposób czytania ludzie nie rozumieją ksiażek dr.Jana Kwasniwskiego,więc nie pisz mi ,że nie ma sensu sie wszystkiego za wszelką cene czepiać,bo tu chodzi nie o "kluczyk" do barku ,tylko o "klucz" do zdrowia  Cool Razz
Jurek pisze ,ale sam nie wie do końca co pisze,ponieważ zaslepiła Go złość na Grizzlego,który odważyl sie Jemu powiedzieć prawde w oczy na publicznym Forum (a to nie lada odwaga) i to Jurka boli najbardziej  Cool Razz Razz
Zapisane
toan
Go


Email
Odp: Dzien Rotacji Produktow Mlecznych.
« Odpowiedz #234 : 2008-10-27, 15:22:12 »

trzeba z czegos zyc, dlatego na www.dr-kwasniewski.pl jest zakladka sklep, dlatego jest to forum.

Spróbuj Basieńko zamówić coś w tym sklepie. Życzę powodzenia w realizacji zamówienia! Very Happy
Sklep jest wyłącznie po to, by nie dublować materiałów do pobrania na serwerze. Czy wiesz, gdzie można sobie posłuchać np: "O ciąży, połogu i karmieniu niemowląt" - zachęcam do samodzielnych poszukiwań. Very Happy
A Forum jest po to, że czasem się ktoś rozsądnie wypowie na temat Diety Optymalnej. Czasem pojawia się przydatny link. Podkreślam CZASEM  Cool. Korzystam wtedy z tego skwapliwie Very Happy
Zapisane
Tymon
Go


Email
Odp: Dzien Rotacji Produktow Mlecznych.
« Odpowiedz #235 : 2008-10-27, 15:34:32 »

Wybacz, Edyto, ale Ty też czytasz po łebkach z tego prostego względu, że nikt tu na forum nie pisze książek na swój temat. Przedstawia tylko kilka głównych wątków swojego problemu, z różnych powodów (braku fachowej wiedzy, czasu, albo zdolności do właściwego opisu swojej choroby, czy też dolegliwości) właściwie tylko je sygnalizując. Z tych wątków tworzysz sobie okrągłe generalizacje i wyciągasz dosyć proste (zbyt proste, bo przecież każdy jest inny) wnioski na podstawie przeczytanych książek o wiadomej tematyce (tym razem nie po łebkach, tutaj brawo dla Ciebie za wnikliwość). Starasz się być najmądrzejsza mieszając innych z błotem (celowo nie używam eufemizmu), jednak średnio Ci to wychodzi; mądrość powinna iść w parze ze skromnością...
W dalszym ciągu nie odpowiedziałaś na moje pytanie, dlaczego jesteś taka krytyczna, momentami wręcz agresywna wobec innych (to się rzuca w oczy). Pewnie nie doczekam się odpowiedzi? No cóż.
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Dzien Rotacji Produktow Mlecznych.
« Odpowiedz #236 : 2008-10-27, 15:45:51 »


W dalszym ciągu nie odpowiedziałaś na moje pytanie, dlaczego jesteś taka krytyczna, momentami wręcz agresywna wobec innych (to się rzuca w oczy). Pewnie nie doczekam się odpowiedzi? No cóż.

Nie czytam po łebkach.Gdybym to robiła,to teraz pewnie bym rotowała słonine,podgardle,kapuste i blekota pospolitego ,ale to mi do niczego nie potrzebne,bo przeczytałam ksiązki dr.Jana Kwasniwskiego i zrozumiałam,że On nad nikim nie stoi z batem i nie wlewa na siłe śmietany do żołądka,ani sera żołtego,czy białego,czy plesniowego czy jakiego se ta wymyślisz...

A co do pytania,to już odpowiadam.To czy ktoś mnie widzi jako krytyczną ,czy momentami agresywną zalezy od tego ,czy ktoś sam sibie  oszukuje ,czy nie.
Jesli się ktoś sam oszukuje i boi sie prawdy,to bedzie wtedy sie miotał i powie,że jestem krytyczna,czy agresywna usprawiedliwiając swoją "głupote",czy lenistwo.
Jeśli ktoś ceni sobie prawde i nie oszukuje samego  siebie,to nie powie,że jestem krytyczna,czy agresywna  Cool
Zapisane
jurek46
Go


Email
Odp: Dzien Rotacji Produktow Mlecznych.
« Odpowiedz #237 : 2008-10-27, 16:06:58 »

.... nie ma sensu się wszystkiego za wszelką cenę czepiać, daj spokój, Edyta.

 

To,że Ty jesteś zwolennikiem czytania "po łebkach" nie znaczy ,że ja mam robić to samo czytając "poczatek" ,"koniec" i sie zachwycać "niewiadomoczym" .
Własnie przez taki sposób czytania ludzie nie rozumieją ksiażek dr.Jana Kwasniwskiego,więc nie pisz mi ,że nie ma sensu sie wszystkiego za wszelką cene czepiać,bo tu chodzi nie o "kluczyk" do barku ,tylko o "klucz" do zdrowia  Cool Razz
Jurek pisze ,ale sam nie wie do końca co pisze,ponieważ zaslepiła Go złość na Grizzlego,który odważyl sie Jemu powiedzieć prawde w oczy na publicznym Forum (a to nie lada odwaga) i to Jurka boli najbardziej  Cool Razz Razz

Edyta to jest Twoje stwierdzenie i Ty zapewne jesteś przekonana do wiedzy Grizlego i jego predyspozycji do udzielania rad innym .Pokaz mi choc jeden post gdzie zauwazyłaś taką
sytuacje ze on potrafi robic co innego jak tylko skupianie uwagi aby mi dowalic jak to Ty nazywasz.Dla Ciebie bardziej zrozumiała jest taka sytuacja i Ty własnie w tym się pastwisz i razem z grizlim zajechac chcecie i rozdeptac ,smiejac sie przy tym,Nie patrząc na rzadne autorytety.Jeżeli uważasz ze jesteś przez to brdziej atrakcyjna ,to pozwól ze ja będę miał inne zdanie.
Niż Twój ideał Grizli,łącznie z Toba.A jezeli ludzie nie rozumieja książek dr.kAŚNIEWSKIEGO JAK PISZESZ to Własnie Ty jesteś tego przykladem.Ale czy Ty chcesz byc autorytetem dla nas czy dla grizlego to już sama musisz wybrac?
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Dzien Rotacji Produktow Mlecznych.
« Odpowiedz #238 : 2008-10-27, 16:17:44 »



Edyta to jest Twoje stwierdzenie i Ty zapewne jesteś przekonana do wiedzy Grizlego i jego predyspozycji do udzielania rad innym .Pokaz mi choc jeden post gdzie zauwazyłaś taką
sytuacje ze on potrafi robic co innego jak tylko skupianie uwagi aby mi dowalic jak to Ty nazywasz.Dla Ciebie bardziej zrozumiała jest taka sytuacja i Ty własnie w tym się pastwisz i razem z grizlim zajechac chcecie i rozdeptac ,smiejac sie przy tym,Nie patrząc na rzadne autorytety.Jeżeli uważasz ze jesteś przez to brdziej atrakcyjna ,to pozwól ze ja będę miał inne zdanie.
Niż Twój ideał Grizli,łącznie z Toba.A jezeli ludzie nie rozumieja książek dr.kAŚNIEWSKIEGO JAK PISZESZ to Własnie Ty jesteś tego przykladem.Ale czy Ty chcesz byc autorytetem dla nas czy dla grizlego to już sama musisz wybrac?

Jurek ! Przestań siebie w końcu oszukiwać! I wreszcie musisz przyznać sam przed sobą i przed nami tutaj wszystkiemi,że Grizzly ma racje co do Ciebie!
Wiem,że ta prawda boli,ale musisz w końcu to sobie uświadomić.
Co do Twojego zrozumienia książek dr.Jana Kwasniwskiego to również sie oszukujesz.
Piszesz,że jestes już "sto tysiecy lat" na DO, a dopiero teraz ;

Cytuj
Wiem bo juz sam znalazłem sposób o którym nie wiedziałem ze mozna zmniejszyć wydolność tętna

??????
Zapisane
jurek46
Go


Email
Odp: Dzien Rotacji Produktow Mlecznych.
« Odpowiedz #239 : 2008-10-27, 17:42:07 »



Edyta to jest Twoje stwierdzenie i Ty zapewne jesteś przekonana do wiedzy Grizlego i jego pre dyspozycji do udzielania rad innym .Pokaz mi choc jeden post gdzie zauważyłaś taką
sytuacje ze on potrafi robic co innego jak tylko skupianie uwagi aby mi dowalić jak to Ty nazywasz.Dla Ciebie bardziej zrozumiała jest taka sytuacja i Ty właśnie w tym się pastwisz i razem z grillem zajechać chcecie i rozdeptać ,smiejac sie przy tym,Nie patrząc na rzadne autorytety.Jeżeli uważasz ze jesteś przez to brdziej atrakcyjna ,to pozwól ze ja będę miał inne zdanie.
Niż Twój ideał Grizli,łącznie z Toba.A jezeli ludzie nie rozumieja książek dr.kAŚNIEWSKIEGO JAK PISZESZ to Własnie Ty jesteś tego przykladem.Ale czy Ty chcesz byc autorytetem dla nas czy dla grizlego to już sama musisz wybrac?

Jurek ! Przestań siebie w końcu oszukiwać! I wreszcie musisz przyznać sam przed sobą i przed nami tutaj wszystkiemi,że Grizzly ma racje co do Ciebie!
Wiem,że ta prawda boli,ale musisz w końcu to sobie uświadomić.
Co do Twojego zrozumienia książek dr.Jana Kwasniwskiego to również sie oszukujesz.
Piszesz,że jestes już "sto tysiecy lat" na DO, a dopiero teraz ;

Cytuj
Wiem bo juz sam znalazłem sposób o którym nie wiedziałem ze mozna zmniejszyć wydolność tętna

??????


Lubię młócenie słomy,ale ja cały czas uważam że ja rozmawiam  z Toba jak bym rozmawiał z dzieckiem.Ty CHCESZ POWIEDZIEC KOMUŚ TO CZEGO DZISIAJ MEDYCYNA NIE POTRAFI
ODPOWIEDZIEC.Że P.O.CH.P JEST PROBLEMEM wszystkich państw wschodu jak i zachodu.Wszyscy szukają jak pomóc ludzią polacym Tytoń.P.ochp. zaczyna wyprzedzać w rankingach
Narkotyki,alkoholizm.A tu malutka Edytka z optymalnych nie patrząc na to że na ten temat DR.Kwaśniewski ZWRÓCIŁ JUZ DAWNO uwagę dla naszej przedstawicieli,i władz.
Edytko Taon zajął  sie juz tym tematem zna go lepiej niz ja ja jestem tylko naprowadzany przez niego na badania jakie juz trwają ,i na które juz sa leki.Co prawda mozna jako Optymalny leku tego nie brac ,a są to skondensowane Tabletki potocznie nazwane, brokuł zjadać je należało by , bezpośrednio z ogródka ale czy jest to możliwe  wiem ,że nie.Bo należało by zjeść ponad kg na surowo.A MAŁA TABLETKA DA TYLE CO CAŁY KG.
NAJWAŻNIEJSZE JEST TO ,ŻE DZISIAJ OTRZYMALEM PRZESYŁKĘ I DZIECI PRZYWIOZŁY MI JE DO SZPITALA.Nazwa tego leku to
"INDINOL" Po KONSULTACJI Z LEKARZEM I na naszym Forum. ORAZ TU GDZIE PULMUNOLODZY TEGO WOGÓLE NIE ZNAJA ROZPOCZNĘ JEGO UZYWANIE .Mam cały zestaw na 1n kuracje.cZEKAM co o tym sadzicie ,moze powiem że ja nie mogę zrobic nic innego jak rozpocząc je zażywac.Bo dl;a mnie czas nie stoi w miejsccu
Edytko Ty możesz pierwsza brac sie w karby i znacząc juz krytykować będziesz lepsza choc raz od Grilego
Zapisane
Strony: 1 ... 7 8 9 10 11 [12] 13 14 15 16 17 ... 20 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.037 sekund z 18 zapytaniami.