forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-03-28, 18:25:47

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
9. Nie należy robić większych odstępstw od diety ani łamać jej zasad okresowo.
658458 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Wolne tematy
| | |-+  Dieta Edyty umożliwiająca trollowanie.
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 2 [3] 4 5 6 7 8 Do dou Drukuj
Autor Wtek: Dieta Edyty umożliwiająca trollowanie.  (Przeczytany 79148 razy)
Edyta
Go


Email
Odp: Dieta Edyty umożliwiająca trollowanie.
« Odpowiedz #40 : 2008-09-28, 22:48:34 »

Adaś.Ty się przestań zastanawiać nade mną ,bo to prowadzi do nikąd .Moje pisanie wynika z Waszego pisania-nic ponad to  Cool
Zapisane
Rudka
Go


Email
Odp: Dieta Edyty umożliwiająca trollowanie.
« Odpowiedz #41 : 2008-09-28, 22:59:49 »

Edyta -awatar,aż miło popatrzeć --znowu śliczna dziewczyna.
   Też bym coś wkleiła ale cosik mi nie wychodzi ze mnie młotek i łosiołek.
   Tygrysiczka Very Happy  wszystkie koty to przepiękne i uwodzicielskie zwierzątka .
     
.
Zapisane
adam319
Go


Email
Odp: Dieta Edyty umożliwiająca trollowanie.
« Odpowiedz #42 : 2008-09-28, 23:05:06 »

Moje pisanie wynika z Waszego pisania-nic ponad to  Cool

Czuj się więc gościem na forum równym wśród równych.

Ja nie popieram zdań trudnych do zrozumienia z powodu nadmiaru słownictwa rozprawki czyli pseudonaukowego bełkotu, ale skoro szukają tu informacji ludzie z problemami to trzeba uszanować ich delikatność nie wprowadzając „latających scyzoryków” i retoryki z baru gdzie kufle są niedomyte.

Po prostu zwracaj się tak jakbyś to uczyniła w dyskusji z nieznajomą osobą spotkaną na przystanku autobusowym, a nie jak elita po paru głębszych, kiedy siano wychodzi.

Z Twoich postów dość często prześwieca treść, która jest znacznie lepsza od formy. Trzeba więc uznać, że forma to poza, a nie Twój naturalny sposób komunikacji.

Fajnie jakby obowiązywała tu zasada „burzy mózgów” – czyli każdy wrzuca pomysły na dany temat, nie krytykując pomysłów innych użytkowników.
Ale to marzenie ściętej głowy Sad.

Fajnie można poddać w wątpliwość opinię innych podając cytat z JK, admina, czy innej publikacji i zgryzając w sobie zgryźliwy komentarz – na inteligentnych to podziała. Smile


Pozdrawiam serdecznie,
Adam
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Dieta Edyty umożliwiająca trollowanie.
« Odpowiedz #43 : 2008-09-28, 23:08:08 »

Edyta -awatar,aż miło popatrzeć --znowu śliczna dziewczyna.
   Też bym coś wkleiła ale cosik mi nie wychodzi ze mnie młotek i łosiołek.
   Tygrysiczka Very Happy  wszystkie koty to przepiękne i uwodzicielskie zwierzątka .
     
 .

Rudka  Very Happy Wejdź w swój profil i tam gdzie pisze zmień profil kliknij na "dane publiczne",tam w tych całych "danych publicznych" ,kliknij "przegladaj" i se coś wklej z Twojego kompa   Very Happy
Co to kotów-100% racja.Piekne zwierzęta i bardzo,bardzo madre  Very Happy
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Dieta Edyty umożliwiająca trollowanie.
« Odpowiedz #44 : 2008-09-28, 23:28:16 »



Fajnie jakby obowiązywała tu zasada „burzy mózgów” – czyli każdy wrzuca pomysły na dany temat, nie krytykując pomysłów innych użytkowników.
Ale to marzenie ściętej głowy Sad.


Ok. Koledzy.Byliście kiedyś w ksiegarni ,czy bibliotece? Wielu z Was pewnie nie,ale załózmy,ze niektórzy bywali i trzymajmy się tego założenia.
Otóż wchodzi sie do takich "pomieszczeń",gdzie jest od cholery regałów z ksiązkami i jest tam z paredziesiat tysiecy tytułów.Dokonajmy selekcji i wybierzmy 52 naprawdę wartosciowe książki .Czytajmy co tydzień jedną z nich i co???Uważacie,że 52 razy w roku nasze życie się odmieni? No q***a trzeba miec na****e we łbie ,żeby tak uwazać.
A uwierzcie mi,ze tych książek jest wiecej niz 52.I co? Jak przeczytam Tołstoja ,czy Hamingwaya ma mi się przewracać we łbie?Mam za każdym razem stawać się innym człowiekiem?A gdzie tam Lermontow ,czy taki Sartre? Nie dziwota że niektórzy z Was pogłupieli.Książki są dla ludzi madrych i inteligentnych,a nie dla idiotów.
Naczytał się Lenin Marksa i wymordował pół swego narodu i osciennych z ćwierć.
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Dieta Edyty umożliwiająca trollowanie.
« Odpowiedz #45 : 2008-09-28, 23:31:05 »

I ja mam piać z zachwytu,że ktoś 52 razy w roku się odmienił? Sam pomyśl,czy to jest normalne....
Zapisane
adam319
Go


Email
Odp: Dieta Edyty umożliwiająca trollowanie.
« Odpowiedz #46 : 2008-09-28, 23:34:08 »

Nie dziwota że niektórzy z Was pogłupieli. Książki są dla ludzi madrych i inteligentnych,(...).

Ha, to już wiesz, jak można wysłać odpowiedź do niewłaściwego wątku, a jeszcze niedawno bardzo się temu dziwiłaś.
Smile
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Dieta Edyty umożliwiająca trollowanie.
« Odpowiedz #47 : 2008-09-28, 23:38:48 »

Nie dziwota że niektórzy z Was pogłupieli. Książki są dla ludzi madrych i inteligentnych,(...).

Ha, to już wiesz, jak można wysłać odpowiedź do niewłaściwego wątku, a jeszcze niedawno bardzo się temu dziwiłaś.
Smile

Odbiło Ci? Odpisywałam Ci na Twojego posta o "burzy mózgu" ,gdzie niby miałam go wkleic,jak o "burzy mózgu" pisałes tutaj?Miałam go wkleic do "oleju kokosowego"?
Zapisane
magia
Go


Email
Odp: Dieta Edyty umożliwiająca trollowanie.
« Odpowiedz #48 : 2008-09-28, 23:40:09 »

 Shocked
Zapisane
adam319
Go


Email
Odp: Dieta Edyty umożliwiająca trollowanie.
« Odpowiedz #49 : 2008-09-28, 23:54:10 »

Odpisywałam Ci na Twojego posta o "burzy mózgu" ,gdzie niby miałam go wkleic,jak o "burzy mózgu" pisałes tutaj?Miałam go wkleic do "oleju kokosowego"?

No popatrz, a niezorientowany obserwator mógłby odnieść wrażenie, że Twój post dotyczył wątku o książkach, które odmieniły twoje życie. Smile

Przyznaj się, piłaś coś?
To by tłumaczyło pomylenie wątków, widzenie tunelowe 52 książek w roku i poluzowanie hamulców (te wygwiazdkowane wulgaryzmy).

@Magia
Ty się nie dziw, Edyta tak ma i to już od paru lat. Smile
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Dieta Edyty umożliwiająca trollowanie.
« Odpowiedz #50 : 2008-09-29, 00:00:33 »

Nawiązałam do wątku o ksiązkach ,bo pisałeś o tym jakby Uzytkownicy rzucali pomysły na dany temat i nikt by tych pomysłów nie krytykował .
Nie da się pomysłów nie krytykować,jak się czyta,ze ksiązka zmienia człowieka .A propo 52 książek ,to tyle tygodni ma rok nie wiem czy w bystrosci swego umysłu to zauwarzyłeś-i to było tylko nawiazanie do watku o książkach,a Ty dałeś do pieca.
Normalnie ręce opadają Adaś.A potem masz pretensje,ze się tak,a nie inaczej pisze.
Zapisane
adam319
Go


Email
Odp: Dieta Edyty umożliwiająca trollowanie.
« Odpowiedz #51 : 2008-09-29, 00:03:03 »

Przyznaj się, piłaś coś?
Shocked Very Happy
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Dieta Edyty umożliwiająca trollowanie.
« Odpowiedz #52 : 2008-09-29, 00:06:39 »

Owszem piłam.Wode mineralba gazowaną "Kropla Beskidu" ,a potem herbate z cytryną .Czy to grzech? Nie wolno mi pić? Przeciez nie jestem wielbładem ,co sie czepiasz.Może jeszcze zakażesz mi robić kupe,co?
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Dieta Edyty umożliwiająca trollowanie.
« Odpowiedz #53 : 2008-09-29, 00:07:20 »

Mam sie może suszyc i wędzić,bo tak powiedziała "lekarka" Wasz guru?
Zapisane
adam319
Go


Email
Odp: Dieta Edyty umożliwiająca trollowanie.
« Odpowiedz #54 : 2008-09-29, 00:10:37 »

Owszem piłam.Wode mineralba gazowaną "Kropla Beskidu" ,a potem herbate z cytryną .

Znaczy suszy i paluszki się plączą, się więc zastanawiam po czym.
Smile
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Dieta Edyty umożliwiająca trollowanie.
« Odpowiedz #55 : 2008-09-29, 00:17:07 »

Ty nigdy literówki nie zrobiłeś? To znaczy,że jak robisz literówki to wtedy jesteś na kleju albo nachlany-dobrze wiedzieć.

PS.Nie pije alkoholu ,nie lubię,szkodzi mi. Potrafię żyć bez niego.Natomiast Ty tutaj piszesz,że chlejesz piwsko ,moczymordo.
Zapisane
adam319
Go


Email
Odp: Dieta Edyty umożliwiająca trollowanie.
« Odpowiedz #56 : 2008-09-29, 00:31:18 »

Ty tutaj piszesz,że chlejesz piwsko ,moczymordo.

Nie piszę. że chleję, tylko, że nie mam na nie uczulenia. Wyolbrzymiasz fakty, co też jest typowe dla stanu po spożyciu.

Nie robię literówek, bo edytor mi je zaraz poprawia, ale ja tak dużo nie piszę, więc mam czas zadbać o formę i przeczytać post przed wysłaniem.
Smile
Zapisane
adam319
Go


Email
Odp: Dieta Edyty umożliwiająca trollowanie.
« Odpowiedz #57 : 2008-09-29, 00:37:55 »

co by się działo jakbym wkleiła zdjęcia krocza(nie uściślam czyjego.
 

Ewidentnie stan po spożyciu, kiedy to hamulce popuszczają.

No chyba, że mózg działa na oparach (niekoniecznie alkoholu, może to po prostu głód.)
Smile
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Dieta Edyty umożliwiająca trollowanie.
« Odpowiedz #58 : 2008-09-29, 08:28:12 »



Nie robię literówek, bo edytor mi je zaraz poprawia....

No to wszystko jasne.Inaczej nie napisalbyś jednego wyrazu poprawnie.

Co do reszty Twoich wynurzeń,to chyba naczytałeś się ulotek o chorobie alkoholowej
Czy tutaj wszyscy muszą miec problem z alkoholem? czy tam bez ?
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Dieta Edyty umożliwiająca trollowanie.
« Odpowiedz #59 : 2008-09-29, 08:36:49 »

Ty tutaj piszesz,że chlejesz piwsko ,moczymordo.

Nie piszę. że chleję, tylko, że nie mam na nie uczulenia.

I dlatego chlejesz.Ja mam uczulenie dlatego go nie pijam.
W/g Twojego magicznego myslenia,wszyscy ,którzy robią literówki maja fazy po kleju ,albo po alkoholu.Doprawdy magiczne myślenie ludzi z buszu  Cool
Zapisane
Strony: 1 2 [3] 4 5 6 7 8 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.059 sekund z 18 zapytaniami.