forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-03-28, 21:41:32

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
9. Nie należy robić większych odstępstw od diety ani łamać jej zasad okresowo.
658475 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Wolne tematy
| | |-+  Dieta Edyty umożliwiająca trollowanie.
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 2 3 [4] 5 6 7 8 Do dou Drukuj
Autor Wtek: Dieta Edyty umożliwiająca trollowanie.  (Przeczytany 79152 razy)
Edyta
Go


Email
Odp: Dieta Edyty umożliwiająca trollowanie.
« Odpowiedz #60 : 2008-09-29, 08:53:30 »

A propo jeszcze tych literówek,to zobacz jakie "sylwiazłodzi" robi i czy w/g Ciebie Ona nie trzeźwieje?Powinieneś sie wstydzić takiego osadzania ludzi.Ty jestes po prostu podły, rudy,"chytry  lis" .
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Dieta Edyty umożliwiająca trollowanie.
« Odpowiedz #61 : 2008-09-29, 10:35:57 »

Ksionżka,która wstrząsnęła prawie całym Forum!Poruszyła Ziemie,a zatrzymała "luckie umysły"! -o jakiej ksionżce mowa?

Odpowiedzi prosze nadsyłać,to grudnia b.r.Nagroda to darmowy jadłospis na 2 lata ustalony z góry.W tym rotacje farb,kleju do tapet,zaprawy tynkarskiej,zaprawy do fugowania w ramach darmowego gratisu.
Pierwsze 10 osób,które nadeślą prawidłową odpowiedź dodadkowo czeka niespodzianka w postaci zaprawy klejowej FK MUREX do zagęszczania zup i sosów,preparat gruntujący ANTOL ANTISAL podnoszący wartosci odzywcze posiłków -żródło naturalnych protein ,gładź CEKOL GS-200 -maseczka odmładzająca(młodość w pięc minut) oraz specjalny unikatowy prezent  plastyfikator KLUTA-T ,który powoduje spalanie własnej tkanki tłuszczowej ,a tym samym zdrowe odchudzanie.
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Dieta Edyty umożliwiająca trollowanie.
« Odpowiedz #62 : 2008-09-29, 10:37:32 »

Aha.Żeby nie było,że się pomyliłam Adasiu,to dla Ciebie info,że będe pisała w wątku o sobie  Cool chyba mogę ,nie?  Cool
Zapisane
adam319
Go


Email
*** Hall of Fame - w/g EDYTY *** (trollotoksyczność)
« Odpowiedz #63 : 2008-09-29, 14:21:28 »

"monikaf" i "adam319" -są to persony, które mają najbardziej "nasrane we łbie", ze wszystkich Użytkowników Forum.
No i jeszcze "lekarkę" bym podpięła z tą jej  skrajnością , tak ewidentną zmianą zdania.

Mam srebrny medal. Smile
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: *** Hall of Fame - w/g EDYTY *** (trollotoksyczność)
« Odpowiedz #64 : 2008-09-29, 14:38:10 »



Mam srebrny medal. Smile

To co teraz napiszę sprawi,ze poczucjesz się bardziej szczęśliwy  Cool
Zająłeś pierwsze miejsce egzekwo z "minikaf" -są dwa złote medale  Cool
Tobie do złotego medalu dorzucę zgrzewke piwa (markę sam sobie wybrac możesz),albo kilka butelek wina w plastikowych butelkach.
Monice dorzucić trzeba ksionżkę pt. "Wielki dzień osiołka Barnaby" -może ta ksionzeczka znów Ją odmieni  Cool
Zapisane
adam319
Go


Email
Edyta obiecała nagrodę.
« Odpowiedz #65 : 2008-09-29, 14:48:48 »


Tobie do złotego medalu dorzucę zgrzewke piwa (markę sam sobie wybrac możesz)

Fajnie, niech będzie, że to 20zł, (ograniczę się do malutkiej zgrzewki).
Coś sobie wybiorę w Biedronce Smile

Kod ze zdrapki do Tak-Tak’a o wartości 20zł prześlij mi więc proszę na priv.

No chyba, że te Twoje nagrody są warte tyle ile Twoje gadanie. Czyli wirtualnie dużo hałasu, a rzeczywiście nic. Sad
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Edyta obiecała nagrodę.
« Odpowiedz #66 : 2008-09-29, 14:58:25 »



Kod ze zdrapki do Tak-Tak’a o wartości 20zł prześlij mi więc proszę na priv.

Nie ma teraz kodu o wartości 20 zł na zdrapkach.Są kody o wartosci 25 zł.Pomyliłes się i nagroda przepadła  Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad A to pech ....,ale uszy do góry .Jest jeszcze jeden konkurs dotyczący "ksionżki",która wstrząsneła Forum -myslę,że powinieneś wziąść udział-masz ogromne szanse wygrac główną nagrodę  Cool
Zapisane
adam319
Go


Email
Odp: Dieta Edyty umożliwiająca trollowanie.
« Odpowiedz #67 : 2008-09-29, 15:55:04 »

Racja, jest tańsze za 19,35zł. Ale niesłowna sknera zawsze znajdzie wymówkę. Sad

http://allegro.pl/item445915323_megahit_doladowanie_tak_tak_25_za_19_35.html
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Dieta Edyty umożliwiająca trollowanie.
« Odpowiedz #68 : 2008-09-29, 16:08:25 »

Piję sobie powolutku kawę,moją ulubioną  Cool i tak sobie czytam Twoje wynurzenia  Smile
Musze przyznać,że to pasjonujaca lektura! Wiem teraz,że jesteś bardzo mondrym człowiekiem, piszesz tak mondrze,że "Dialogi" Platota ,to gaworzenie maleńkiego dziecka przy Twoich "Djalogah" .Ty jesteś po prostu "kopalnjia" "wjedzy"  Cool Tyle się można od Ciebie "naóczyć" ! W szczególnosci "pożontku"  Cool
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Dieta Edyty umożliwiająca trollowanie.
« Odpowiedz #69 : 2008-09-29, 16:14:35 »

Adaś! Własnie zobaczyłam co Ty masz tam upisane pod awatarem swoim.Myslałam ,ze to jakaś myśl filozofa jakiegoś, a tam  Twoje" Djalogii"  Very Happy  Laughing
Zapisane
magia
Go


Email
Odp: Dieta Edyty umożliwiająca trollowanie.
« Odpowiedz #70 : 2008-09-29, 16:15:53 »

 Rolling Eyes Mr. Green
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Dieta Edyty umożliwiająca trollowanie.
« Odpowiedz #71 : 2008-09-29, 21:42:19 »

Ale niesłowna sknera zawsze znajdzie wymówkę. Sad


Nie jestem niesłowna.Jutro nagroda do odebrania.Przeciez nie zawsze od razu dostaje się nagrode,prawda?  Cool
Zapisane
Rudka
Go


Email
Odp: Dieta Edyty umożliwiająca trollowanie.
« Odpowiedz #72 : 2008-09-29, 22:30:42 »

 Very Happy Very Happy Very Happy
  Edyta -dziękuje -zaraz będe kombinowac -może uda mi sie coś wlepić.
    Po za tym dawno tak sie nie ubawiłam -  Very Happy Very Happy Nie ma to jak dyskusja na poziomie Very Happy Very Happy
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Dieta Edyty umożliwiająca trollowanie.
« Odpowiedz #73 : 2008-09-30, 08:15:14 »

Very Happy Very Happy Very Happy
    Po za tym dawno tak sie nie ubawiłam -  Very Happy Very Happy

Właśnie dla takich jak Ty, warto tutaj pisać  Cool Wiem,że są tutaj osoby,które pragną mojego bana,ale są też osoby,które potrafia się śmiać i ja o tym wiem  Cool
PS.Świetny awatar-kobieta jak malowanie  Cool
Zapisane
adam319
Go


Email
Odp: Dieta Edyty umożliwiająca trollowanie.
« Odpowiedz #74 : 2008-09-30, 11:56:30 »

Ale niesłowna sknera zawsze znajdzie wymówkę. Sad


Nie jestem niesłowna.Jutro nagroda do odebrania.Przeciez nie zawsze od razu dostaje się nagrode,prawda?  Cool

Edyta
zgodnie z danym słowem
 przesłała mi nagrodę - odprawę, dziękuję. Smile
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Dieta Edyty umożliwiająca trollowanie.
« Odpowiedz #75 : 2008-09-30, 12:07:20 »

Adaś.Widzę,że wątek jest popularny wśród odwiedzających Gości.
Także ja chyba muszę napisać,co jadam ,bo to info,które napisałeś na samym poczatku jest nieprawdziwe  Cool Razz

Otóż moje śniadanie to 3 zółtka jedno całe jajko -tak od ponad roku -bo mam na takie sniadanka ochotę  Cool Razz  .Do tego ogórki kiszone ,albo jakiś pomidorek w sezonie ,ale okazjonalnie  Cool
Obiad to "sztuka" mięska -tyle na ile mam ochotę (ani więcej ani mniej) do tego kalafior polany masełkiem,czasem buraczki,albo pomidorek (w sezonie) lub fasolka szparagowa.
Jak nie mam ochoty na takie mięsko sensu stricte ,to jadam kawalek kiełbasy (jak nie mam takiej "pewnej",to kupuję głogowską) i smaże ją z cebulką  Cool
Czasem rosół-wywar z kości bywa ,że z makaronem ze sklepu-wybieram myslę,że najlepszy z tych wszystkich badziewii  Cool
Kolacja -niekiedy jej nie ma ,bo nie chce mi się jeść ,a jak jest to; ser np. zółty,niekiedy plesniowy ,smietana albo żółtkownica tak jak rano z tym,że nie z tylu zółtek  Cool    
Do tego ruch-jak jest pogodnie do jeżdżę na rolkach,teraz zaczęłam 3-4 razy w tygodniu jeździć na basen  Cool
Ogólnie jest cool  Cool Nie tyje,nie chudne itd  Cool
Z płynów jakie pijam,to woda mineralna gazowana-latem -lubię  Cool Zimą jakieś ciepłe płyny .np herbatka z cytryną .Od wielkich dzwonów kawa wystepuje w moim menu  Cool
To by było na tyle  Cool
Teraz zasadnicze pytanie ;" co robie źle?"   "Znafce" tematu prosze o odpowiedź  Cool
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Dieta Edyty umożliwiająca trollowanie.
« Odpowiedz #76 : 2008-09-30, 12:15:00 »

Ale niesłowna sknera zawsze znajdzie wymówkę. Sad


Nie jestem niesłowna.Jutro nagroda do odebrania.Przeciez nie zawsze od razu dostaje się nagrode,prawda?  Cool

Edyta
zgodnie z danym słowem
 przesłała mi nagrodę - odprawę, dziękuję. Smile

Cieszę się ,że nagroda-odprawa spawila Ci radość  Cool  Cool Razz Very Happy Surprised Shocked Confused Mad Mr. Green Neutral Arrow Idea Exclamation Wink Rolling Eyes Evil or Very Mad Crying or Very sad Embarassed   Cool Very Happy
Zapisane
adam319
Go


Email
Odp: Dieta Edyty umożliwiająca trollowanie.
« Odpowiedz #77 : 2008-09-30, 13:26:08 »

Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz
Razz Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Razz Mr. Green Razz Razz Razz Razz Razz Mr. Green Razz Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Razz Razz Razz Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Razz Mr. Green Mr. Green Razz Razz Razz Razz Mr. Green Razz Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Razz Razz Razz
Razz Razz Razz Razz Mr. Green Razz Razz Razz Razz Mr. Green Razz Razz Razz Razz Razz Mr. Green Razz Mr. Green Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Mr. Green Razz Razz Razz Razz Razz Razz Mr. Green Mr. Green Razz Razz Razz Razz Mr. Green Razz Mr. Green Razz Razz Razz Razz Mr. Green Razz Razz
Razz Razz Razz Razz Mr. Green Razz Razz Razz Razz Mr. Green Razz Razz Razz Razz Razz Mr. Green Razz Mr. Green Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Mr. Green Razz Razz Razz Razz Razz Razz Mr. Green Razz Mr. Green Razz Razz Razz Mr. Green Razz Mr. Green Razz Razz Razz Razz Razz Mr. Green Razz
Razz Razz Razz Razz Mr. Green Razz Razz Razz Razz Mr. Green Razz Razz Razz Razz Razz Mr. Green Razz Mr. Green Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Mr. Green Razz Razz Razz Razz Razz Razz Mr. Green Razz Mr. Green Razz Razz Razz Mr. Green Razz Mr. Green Razz Razz Razz Razz Razz Mr. Green Razz
Razz Razz Razz Razz Mr. Green Razz Razz Razz Razz Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Razz Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Razz Razz Razz Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Razz Mr. Green Razz Razz Mr. Green Razz Razz Mr. Green Razz Mr. Green Razz Razz Razz Razz Razz Mr. Green Razz
Razz Razz Razz Razz Mr. Green Razz Razz Razz Razz Mr. Green Razz Razz Razz Razz Razz Mr. Green Razz Mr. Green Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Mr. Green Razz Razz Razz Razz Razz Razz Mr. Green Razz Razz Razz Mr. Green Razz Mr. Green Razz Mr. Green Razz Razz Razz Razz Razz Mr. Green Razz
Razz Razz Razz Razz Mr. Green Razz Razz Razz Razz Mr. Green Razz Razz Razz Razz Razz Mr. Green Razz Mr. Green Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Mr. Green Razz Razz Razz Razz Razz Razz Mr. Green Razz Razz Razz Mr. Green Razz Mr. Green Razz Mr. Green Razz Razz Razz Razz Razz Mr. Green Razz
Razz Razz Razz Razz Mr. Green Razz Razz Razz Razz Mr. Green Razz Razz Razz Razz Razz Mr. Green Razz Mr. Green Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Mr. Green Razz Razz Razz Razz Razz Razz Mr. Green Razz Razz Razz Razz Mr. Green Mr. Green Razz Mr. Green Razz Razz Razz Razz Mr. Green Razz Razz
Razz Razz Razz Razz Mr. Green Razz Razz Razz Razz Mr. Green Razz Razz Razz Razz Razz Mr. Green Razz Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Razz Razz Razz Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Razz Mr. Green Razz Razz Razz Razz Mr. Green Mr. Green Razz Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Razz Razz Razz
Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz


Może od Misia też coś dostanę, On lubi te klimaty, no chyba, że jest daltonistą.
Cool
Zapisane
adam319
Go


Email
Odp: Dieta Edyty umożliwiająca trollowanie.
« Odpowiedz #78 : 2008-09-30, 13:28:14 »

Spartoliło się, a na podglądzie wyglądało dobrze - zapomniałem o marginesie na avatat Sad
Zapisane
adam319
Go


Email
Odp: Dieta Edyty umożliwiająca trollowanie.
« Odpowiedz #79 : 2008-09-30, 13:29:48 »

Ale po wciśnięciu "odpowiedz" marginesy znikają i jest nieźle.
Cool
Zapisane
Strony: 1 2 3 [4] 5 6 7 8 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.042 sekund z 18 zapytaniami.