forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-04-23, 08:13:22

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
4. Dieta optymalna - to dieta wysokotłuszczowa. Tłuszcz jest najważniejszym składnikiem naszego pożywienia. I jemy go najwięcej.
660172 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Żywienie Optymalne
| | |-+  ROZEJM
« poprzedni nastpny »
Strony: [1] 2 Do dou Drukuj
Autor Wtek: ROZEJM  (Przeczytany 20703 razy)
adampio
Go


Email
ROZEJM
« : 2008-09-23, 23:35:44 »

..............proponuje skonczyc te wszystkie spory i wrocic do meritum tego forum.
Kazdy ma inne zdanie na temat DO/ZO. I OK!!
Nie wszystcy stosuja DO/ZO w 100%......i dlatego istnieje to forum po to aby wymienic poglady, doswiadczenia, poradzic sobie.
Nikt tu nie jest Baca/Bogiem...poniewaz kazdy z nas ma inny oragnizm i inaczej toleruje/akceptuje diete.
Dlatego, biorac pod uwage nowych uczestnikow tych debat...jak i nasze problemy NAWOLUJE DO ROZEJMU!!!!!!!!!

Nie o to tu idzie aby sobie ublizac, krytykowac sie na wzajem.

Ponawiam wezwanie do ROZEJMU.

Czy wszystko trzeba utrzymywac na poziomie rozmow sejmowych. Popatrzcie tylko na nich. Jak poska szlachta, grubi, napchani, kupe szmalu i Polske chca sprzedac.
My jestesmy "optymalni"........wiec....co wy na to???????
Zapisane
adampio
Go


Email
Odp: ROZEJM
« Odpowiedz #1 : 2008-09-24, 07:14:42 »

ok, widze, ze wszysctcy jestescie nastawienie na kontynuacje tego.

Macie racje.....zaplujcie sie jak w polskim sejmie !!! to nasza przywara narodowa "POLAK POTRAFI"
Zapisane
afmfo
Go


Email
Odp: ROZEJM
« Odpowiedz #2 : 2008-09-24, 07:59:19 »

Jestem za.
Powoli zaczęłam czuć niechęć do czytania  bierzących postów . Zaczęłam przeglądać stare i też  fajnie.

Kiedy się jesteśmy w złym stanie psychicznym, wszystko dookoła doskwiera,  wszyscy wydają się źli, nasila się krytykanctwo.
Kiedy sie wyciszymy wszystko wydaje sie cudowne, świat zielony, ludzie rzyczliwi, mili. Czyżby to wszystko się zmieniło?
Nie , zostało takie jakie było. To my się zmieniliśmy i odbieramy pozytywnie.
Zacznijmy od siebie.
Zapisane
Teresa Stachurska
Go


Email
Odp: ROZEJM
« Odpowiedz #3 : 2008-09-24, 08:07:23 »

..............proponuje skonczyc te wszystkie spory i wrocic do meritum tego forum.
Kazdy ma inne zdanie na temat DO/ZO. I OK!!
Nie wszystcy stosuja DO/ZO w 100%......i dlatego istnieje to forum po to aby wymienic poglady, doswiadczenia, poradzic sobie.
Nikt tu nie jest Baca/Bogiem...poniewaz kazdy z nas ma inny oragnizm i inaczej toleruje/akceptuje diete.
Dlatego, biorac pod uwage nowych uczestnikow tych debat...jak i nasze problemy NAWOLUJE DO ROZEJMU!!!!!!!!!

Nie o to tu idzie aby sobie ublizac, krytykowac sie na wzajem.

Ponawiam wezwanie do ROZEJMU.


Czy wszystko trzeba utrzymywac na poziomie rozmow sejmowych. Popatrzcie tylko na nich. Jak poska szlachta, grubi, napchani, kupe szmalu i Polske chca sprzedac.
My jestesmy "optymalni"........wiec....co wy na to???????



Jeśli chciał Pan wpisów na tym wątku, to może trzeba było zaprosić do odpowiedzi osoby, które Pana zdaniem powinny się w kwestii rozejmu zdeklarować, ewentualnie doprecyzować to zaproszenie uzasadnieniem - konkretnie względem poszczególnych osób. Bezosobowy wniosek jest niemalże jakby go nie było...
Zapisane
adampio
Go


Email
Odp: ROZEJM
« Odpowiedz #4 : 2008-09-24, 08:19:56 »

Widze, ze obojetnie w jakim tonie czlowiek sie odezwie, zawsze napotka tu na forum slowa krytyki.

NIE TRAKTUJCIE TEGO POSTA JAKO ISTNIEJACY.!!!!!!!!!!!!!!
Zapisane
Teresa Stachurska
Go


Email
Odp: ROZEJM
« Odpowiedz #5 : 2008-09-24, 08:32:04 »

Nie było moim zamiarem wątku krytykowanie, rozważałam jedynie powody ciszy, które i u Pana budziły... Ba, co budziły? Żal, złość, zniecierpliwienie, niepokój, niechęć, inne ?
Zapisane
monikaf
Go


Email
Odp: ROZEJM
« Odpowiedz #6 : 2008-09-24, 08:35:34 »

..............proponuje skonczyc te wszystkie spory i wrocic do meritum tego forum.
Kazdy ma inne zdanie na temat DO/ZO. I OK!!
Nie wszystcy stosuja DO/ZO w 100%......i dlatego istnieje to forum po to aby wymienic poglady, doswiadczenia, poradzic sobie.
Nikt tu nie jest Baca/Bogiem...poniewaz kazdy z nas ma inny oragnizm i inaczej toleruje/akceptuje diete.
Dlatego, biorac pod uwage nowych uczestnikow tych debat...jak i nasze problemy NAWOLUJE DO ROZEJMU!!!!!!!!!

Nie o to tu idzie aby sobie ublizac, krytykowac sie na wzajem.

Ponawiam wezwanie do ROZEJMU.

Czy wszystko trzeba utrzymywac na poziomie rozmow sejmowych. Popatrzcie tylko na nich. Jak poska szlachta, grubi, napchani, kupe szmalu i Polske chca sprzedac.
My jestesmy "optymalni"........wiec....co wy na to???????
A ja na to, ze  to dobry pomysl. Milego dnia Smile
Zapisane
zdrowa
Go


Email
Odp: ROZEJM
« Odpowiedz #7 : 2008-09-24, 09:02:28 »

Oby się udało. Mnie się podoba.  Smile
Zapisane
adamgraza
Go


Email
Odp: ROZEJM
« Odpowiedz #8 : 2008-09-24, 09:19:57 »

Jestem ZA   bo // zgoda  buduje , niezgoda rujnuje//
Zapisane
waga
Go


Email
Odp: ROZEJM
« Odpowiedz #9 : 2008-09-24, 11:39:53 »

Adampio, masz 100% racje proszac o spokoj na forum.
Codziennie przegladam forum oczekujac , ze w nowych postach znajde wskazowki jak wystrzegac sie bledow. Jestem swiezynka w temacie, czytam ksiazki J.K., szukam tez wsparcia tutaj. Niestety od pewnego czasu, nieomal kazdy temat dotyczacy diety jest zasmiecany nie na temat. To bardzo niemile, mam poczucie zmarnowanego czasu, a jak kazdy, nie mam go zbyt duzo..... majac meza inwalide po wypadku, dzieci itp.
Na czacie jest taka fajna funkcja "ignor", niestety na forum takiej nie ma, moze osoby zaczepiane, same w swojej glowie ja wlacza i nie beda odpowiadac na zaczepki, moze zaloza watek " Pyskowki" Smile to maly zart....
Obawiam sie ze, wchodzac ostatnio jako ktos zupelnie nowy,chcac sie dowiedziec co to jest ta dieta, ten nowy sposob zywienia, nie znajac ksiazek, szybko bym uciekla.....jakos niemilo, niezdrowo tu sie porobilo.
Dzieki Bogu , ja nie zrezygnuje, za duzo dobrego juz mnie spotkalo dzieki nowemu sposobowi jedzenia, ale juz bez ciekawosci polaczanej z radoscia  wchodze na forum. Zrobilo sie jakos pospolicie.
Niemniej wszystkim piszacym na temat watkow DO i ZO serdecznie dziekuje i prosze o wiecej.   Waga.

Zapisane
monikaf
Go


Email
Odp: ROZEJM
« Odpowiedz #10 : 2008-09-24, 11:51:44 »

Wago, mnie ktora ostatnio tutaj odwazyla sie glosno i dobitnie sprzeciwic temu co sie tutaj dzieje,jest nieprzyjemnie to czytac, poniewaz mam swiadomosc ze  jednak rowniez przyczynilam sie do atmosfery tutaj Confused Trudno jest nie reagowac na tego typu zachowanie, przyznaje sie.
Prosze abys zarowno Ty jak i inni Uczestnicy tego forum, ktorych zniesmaczyly moje posty przyjela moje przeprosiny a ja ze swojej strony moge obiecac ze postaram sie unikac tego typu zenujacych sytuacji.
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: ROZEJM
« Odpowiedz #11 : 2008-09-24, 11:56:44 »


Prosze abys zarowno Ty jak i inni Uczestnicy tego forum, ktorych zniesmaczyly moje posty przyjela moje przeprosiny a ja ze swojej strony moge obiecac

Nie przebywałaś ostatnio w jakimś sklepie chemicznym?Drogerii,albo cos w tym stylu? Może kleiłas tapety? Może się coś dostało przez skórę do krwio....?
Zapisane
jurek46
Go


Email
Odp: ROZEJM
« Odpowiedz #12 : 2008-09-24, 11:59:30 »

Adampio jezeli oczekujesz, że wszyscy się wpiszemy w ten rozejm to ja powiem tak jak nasz były prezydent
"JESTEM ZA A NAWET PRZECIW"
Oczywiście że przeciw takim postą które nic nie wnoszą,a wyróżniają je tylko wykrzykniki ,Emotikony,pogróbiony druk
i stawianie się w kręgu mędrców,wogóle nie rozumiejących ,tych którzy oczekują pomocy.
Jest przecież temat do Wolnych dyskusji i tam mozna wyżyc sie jak ktoś ma na to ochote i znależc sobie partnera do dyskusji w zasadzie o niczym.
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: ROZEJM
« Odpowiedz #13 : 2008-09-24, 12:01:01 »


"JESTEM ZA A NAWET PRZECIW"


Popieram Cię!
Zapisane
slawek
Go


Email
Odp: ROZEJM
« Odpowiedz #14 : 2008-09-24, 16:29:25 »

Wago, mnie ktora ostatnio tutaj odwazyla sie glosno i dobitnie sprzeciwic temu co sie tutaj dzieje,jest nieprzyjemnie to czytac, poniewaz mam swiadomosc ze  jednak rowniez przyczynilam sie do atmosfery tutaj Confused Trudno jest nie reagowac na tego typu zachowanie, przyznaje sie.
Prosze abys zarowno Ty jak i inni Uczestnicy tego forum, ktorych zniesmaczyly moje posty przyjela moje przeprosiny a ja ze swojej strony moge obiecac ze postaram sie unikac tego typu zenujacych sytuacji.
A to już może ostatni cytatat Wink "rozmowa z idiotą niepotrzebnie go nobilituje" duuużżżo zdrówka Moniko Wink
Zapisane
grizzly
Go


Email
Odp: ROZEJM
« Odpowiedz #15 : 2008-09-24, 17:27:18 »

...Oczywiście że przeciw takim postą które nic nie wnoszą,a wyróżniają je tylko wykrzykniki ,Emotikony,pogróbiony druk
i stawianie się w kręgu mędrców,wogóle nie rozumiejących ,tych którzy oczekują pomocy...

Tobie pomagaja od kilku lat ludzie "dobrej woli" i co?
Ano to, ze Twoj stan zdrowia ulega degradacji "znacznie szybciej"
od "naleznego tempa" w twojej chorobie.  Cool

Oczywiscie wszystko to jest powodowane "fatalnym stosowaniem" DO!!!

Wszystko idzie w "zlym kierunku" nawet "rotacja" nie pomaga!!! Shocked Shocked Shocked

Zapisane
adampio
Go


Email
Odp: ROZEJM
« Odpowiedz #16 : 2008-09-24, 23:05:05 »

Wszystko idzie w "zlym kierunku" nawet "rotacja" nie pomaga!!!

Myslalem, ze jestes po drugiej stronie-!!!!
Zapisane
waga
Go


Email
Odp: ROZEJM
« Odpowiedz #17 : 2008-09-24, 23:08:16 »

Monikaf, wazne ze piszesz tez wiele postow istotnych, dajacych innym otuche. Fajnie tez,  ze  glosno i dobitnie powiedzialas co myslisz i starczy,mam nadzieje ze wlaczysz psychicznego "ignora", tak jak ja i znow bedzie  konstruktywnie na forum, serdecznie pozdrawiam, zycze zdrowia,  Smile Smile Smile  Waga.
Zapisane
adam319
Go


Email
Odp: ROZEJM
« Odpowiedz #18 : 2008-09-24, 23:12:18 »

Myslalem, ze jestes po drugiej stronie-!!!!

A jakie są strony, co je dzieli, co łączy, a co wyznacza granicę?
Zapisane
jurek46
Go


Email
Odp: ROZEJM
« Odpowiedz #19 : 2008-09-25, 01:39:55 »

...Oczywiście że przeciw takim postą które nic nie wnoszą,a wyróżniają je tylko wykrzykniki ,Emotikony,pogróbiony druk
i stawianie się w kręgu mędrców,wogóle nie rozumiejących ,tych którzy oczekują pomocy...

Tobie pomagaja od kilku lat ludzie "dobrej woli" i co?
Ano to, ze Twoj stan zdrowia ulega degradacji "znacznie szybciej"
od "naleznego tempa" w twojej chorobie.  Cool

Oczywiscie wszystko to jest powodowane "fatalnym stosowaniem" DO!!!

Wszystko idzie w "zlym kierunku" nawet "rotacja" nie pomaga!!! Shocked Shocked Shocked


Czy Ty chcesz mnie namówić na swoję  menu, i zaprosić mnie do ula na miód ?  Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Laughing
Zapisane
Strony: [1] 2 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.033 sekund z 17 zapytaniami.