forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-03-28, 18:59:14

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
1. Żywienie Optymalne należy rozpocząć od razu w pełnym zakresie, bez żadnego okresu przejściowego.
658458 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Żywienie Optymalne
| | |-+  ROZEJM
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 [2] Do dou Drukuj
Autor Wtek: ROZEJM  (Przeczytany 20470 razy)
kangur
Go


Email
Odp: ROZEJM
« Odpowiedz #20 : 2008-09-25, 01:53:06 »

A to już może ostatni cytatat Wink "rozmowa z idiotą niepotrzebnie go nobilituje" duuużżżo zdrówka Moniko Wink

Scenka z domu dla psychicznie chorych:
Pacjent z nozem w rece goni swojego kolege.
Goniony pada z wycieczenia.
Goniacy dopada lezacego, daje mo noz i mowi:
"Teraz twoja kolej"
Zapisane
monikaf
Go


Email
Odp: ROZEJM
« Odpowiedz #21 : 2008-09-25, 12:30:53 »

no ladnie Kangur Shocked Litosci ...
Zapisane
Waldek
Go


Email
Odp: ROZEJM
« Odpowiedz #22 : 2008-09-26, 09:48:45 »

Adampio masz w sumie świntom rację, ale... lepiej ludu nie agitować i nie nawoływać jak jakiś polityk czy ksiundz, który co innego prawi a co innego czyni. Confused

Zanim zacznie się naprawiać forum może warto by było się wpierw przez parę tygodni osobiście zastosować do tego co się reklamuje i poświecić cichym przykładem? To eksperyment, który potwierdziłby czy ta szlachetna i wymagająca wielu wyrzeczeń postawa da się w ogóle zastosowac w praktyce. Bez tego doświadczenia można być jedynie teoretykiem, który uczy pływać a sam nie wszedł nigdy do wody..

Imo jak człowiek zmieni ton wypowiedzi w dyskusjach to użytkownicy (poza skrajnie chorymi) się do tego w większości bezproblemowo dostosowują.  Cool
Zapisane
arkowski
Go


Email
Odp: ROZEJM
« Odpowiedz #23 : 2008-09-27, 22:48:08 »

 W koncu ktos odważył się głośno powiedzieć (adampio) ze na forum zamiast ładować się dobrą energią..traci sie ją bezpowrotnie na czcza sejmową przepychankę i zbaczanie od sedna sprawy dyskusji w kierunku głupawych wstawek i wzajemnego "pokazywania swojej rzekomej wyższosći i pseudointeligencji w dyskusji"....   proponuję przyjąc prostą metode...na tzw. forumowiczów "mieszaczy i pieniaczy" i poprostu  I G N O R O W A Ć  ich wypowiedzi ktore nic ciekawego nie wnoszą do dyskusji i wzajemnej nauki w zakresie doskonalenia się w DO. Mam wielki szacunek do ludzi ktorzy dzielą się swoją wiedzą,  i są ze wszech miar życzliwi dla innych i nie wysmiewają poglądów innych i ich zapytań. Czy myslicie, ze lekarka nie ma nic innego bardziej wartościowego do roboty niż odpowiadać i tracić czas na głupawe posty..? Gdyby nie takie osoby jak Ona na tym forum...poparte naprawdę fachową wiedzą...to było by ono bardzo ubogie...w swoich treściach i jeszcze bardziej błądzilibyśmy w naszych drogach optymalizowania swojej diety...  Doceńmy ten fakt i masę mądrych wypowiedzi ludzi chcących nawzajem się wspierać i poszerzać swoją wiedzę...., Proszę mi wierzyć, ze forum sledzę od dłuszego czasu jako obserwator a teraz jako uczestnik i mam nadzieję jeszcze sie dużo z niego dowiedzieć i podziękować WAM drodzy forumowicze za treści i wiedzę która dodatkowo buduje moje ciało i duszę....


Zapisane
Ruler
Go


Email
Odp: ROZEJM
« Odpowiedz #24 : 2008-09-27, 22:58:35 »

popieram autora tematu, ostatnio nie mam za wiele czasu i nawet jesli chce przeczytac cos ciekawego to zanim sie do tego dokopie przez stek postów o niczym to juz sie zniechęcam... Może by osoby piszace tak bez sensu po prostu pytac co to ma wspólnego z tematem? Po kilku takich zwróceniach uwagi moze nabiora ogłady.
Zapisane
slawek
Go


Email
Odp: ROZEJM
« Odpowiedz #25 : 2008-09-28, 11:12:18 »

Nie nabiorą Sad one po to takie wstawki daja Wink karmią sie zwracaniem na to uwagi Cool
Zapisane
Waldek
Go


Email
Odp: ROZEJM
« Odpowiedz #26 : 2008-09-28, 12:10:12 »

Powiem wam co jeszcze ciekawego zaobserwowałem w związku z tematem.

Otóż osoby, które najbardziej narzekają na (w ich miemaniu) "troli" najczęściej tych troli "karmią". Shocked

I nie mówię o jakimś tam świątecznym dokarmianiu biednych trolików ogryzkami, ale o wręcz hodowaniu i tuczeniu ich ponad miarę dzień w dzień ucztami z własnego czasu i interakcji.

Po jakimś czasie taki "rodzic" lub "opiekun" dziwi się nie wiem dlaczego, iż jego dziecko utyło, ma adhd i pozostaje ino błagać o rozejm, pax a potem może i o litość  Laughing

Taki paradoks? prawo przyciągania? a może ktos lepiej objaśni..
Zapisane
adam319
Go


Email
Odp: ROZEJM
« Odpowiedz #27 : 2008-09-28, 13:04:32 »

Taki paradoks? prawo przyciągania? a może ktos lepiej objaśni..

Etyka aikido polega na uświadomieniu przeciwnikowi, że walka jest bez sensu. "Kiedy zaatakuje mieczem - niech tnie powietrze, aż wyda mu się to bezsensowne. Niech kłuje nożem w pustkę, zadaje ciosy, które go tylko zmęczą, próbuje chwytów, które nic nie chwytają. Niech przenika przez obrońcę, jak przez mgłę lub odbija się od niego łagodnie, jak płatki śniegu od szybko wirującej kuli. Wówczas zrozumie, że atak i agresja nie mają sensu. Odejdzie pokonany, lecz w istocie bogatszy w człowieczeństwo".- Morihei Usehiba
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: ROZEJM
« Odpowiedz #28 : 2008-09-28, 21:41:30 »



[size=12ptPo jakimś czasie taki "rodzic" lub "opiekun" dziwi się nie wiem dlaczego, iż jego dziecko utyło, ma adhd i pozostaje ino błagać o rozejm, pax a potem może i o litość  [/size] Laughing


No Waldek usmiałam się  Laughing Strzeliłeś w dyche z tym postem . Dają mi "rodzice " "pokarm" ,to się "karmię"  ,a potem mi wmawiają przeróżniste "rzeczy" -no identycznie jak w poscie .Niedobrzy "rodzice" -źle się odżywiają  Cool Laughing Laughing Laughing
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: ROZEJM
« Odpowiedz #29 : 2008-09-29, 09:09:17 »



Otóż osoby, które najbardziej narzekają na (w ich miemaniu) "troli" najczęściej tych troli "karmią". Shocked

I nie mówię o jakimś tam świątecznym dokarmianiu biednych trolików ogryzkami, ale o wręcz hodowaniu i tuczeniu ich ponad miarę dzień w dzień ucztami z własnego czasu i interakcji.

Po jakimś czasie taki "rodzic" lub "opiekun" dziwi się nie wiem dlaczego, iż jego dziecko utyło, ma adhd i pozostaje ino błagać o rozejm, pax a potem może i o litość  Laughing

Taki paradoks? prawo przyciągania? a może ktos lepiej objaśni..


Te osoby,to "monikaf" i "adam319" -są to persony,które mają najbardziej "nasrane we łbie", ze wszystkich Uzytkowników Forum.
No i jeszcze "lekarke" bym podpieła z tą jej  skrajnoscią , tak ewidentną zmianą zdania.
Zapisane
Teresa Stachurska
Go


Email
Odp: ROZEJM
« Odpowiedz #30 : 2008-09-29, 21:31:59 »

Czy ten popis się nigdy nie skończy? Ile razy w sumie musi Pani się powtórzyć by poczuć się usatysfakcjonowaną? Nie jest tu Pani sama więc może pora się zreflektować. i przeprosić!
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: ROZEJM
« Odpowiedz #31 : 2008-09-29, 21:35:45 »

Pani Tereso pisała Pani,że nie będzie już czytywać moich wpisów,a ja wtedy napisałam,że będzie Pani to robiła ,no i miałam rację  Cool       
Niech Pani się nie martwi, kiedyś na pewno skończy się te popis- jak to Pani określa-wszak nic nie trwa wiecznie  Cool
Zapisane
Strony: 1 [2] Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.026 sekund z 17 zapytaniami.