forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-04-26, 01:07:31

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
7. Nie trzeba liczyć spożytych kalorii, natomiast należy liczyć kalorie przy kupowaniu żywności.
660339 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Wolne tematy
| | |-+  turysci
« poprzedni nastpny »
Strony: [1] Do dou Drukuj
Autor Wtek: turysci  (Przeczytany 7490 razy)
kodar
Go


Email
turysci
« : 2008-09-25, 13:35:20 »

Zakladam nowy watek z mysla o tych wszystkich z nas,ktorzy odwiedzili ciekawe zakatki i  zechca podzielic sie z nami miejscami,ktore warto byloby zobaczyc.
Wlasnie  jutro jade do Porec i  moze ktos,kto juz tam  w pazdzierniku byl, zechce  napisac  wlasne  spostrzezenia,prosze Smile
Przegladanie internetu zabiera mnostwo czasu,a ja musze sie pakowac. Smile Razz
Zapisane
monikaf
Go


Email
Odp: turysci
« Odpowiedz #1 : 2008-09-25, 18:27:45 »

Kodarku, niestety  tam nie bylam, ale co moge polecic, wycieczke relatywnie tania i ciekawa, kilka miesiecy temu bylam w Istambule. Blekitny Meczet, Palac Topkapi, Hagia Sofia( Kosciol Madrosci Bozej ) rzucajacy na kolana swoja uroda,Zatopiony Palac i  masa innych zabytkow godnych zwiedzenia. Bylam tam 12 dni a i tak nie zdazylam zobaczyc wszystkiego co mialam w planach. Istambul miasto na granicy kontynentow, jest tak piekny iz trudno ubrac w slowa jego urode. Jesli ma sie dostatecznie duzo czasu, trzeba je po prostu zobaczyc. Mam kilkaset zdjec z Istambulu , tak sobie czasami ogladam i mysle, ze pojade tam jeszcze raz.
Zapisane
MONIKAW
Go


Email
Odp: turysci
« Odpowiedz #2 : 2008-09-25, 21:37:01 »

Moniś a w Kapadocji byłaś?
Zapisane
monikaf
Go


Email
Odp: turysci
« Odpowiedz #3 : 2008-09-25, 21:43:36 »

a bylam, ale to juz dawno temu, ksiezycowy basniowy krajobraz, zwiedzalam Göreme, w drodze  muzeum Mevlany, wieczorami zachwycalam sie derwiszami.
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: turysci
« Odpowiedz #4 : 2008-09-26, 10:08:54 »

Ja byłam jako turist ostatnio w biedrunce  Shocked Zachwycałam się niskimi cenami i szerokim asortymentem towaru spożywczego  Shocked .
Basniowe półki z ciasteczkami powaliły mnie na kolana,nie mogłam się pozbierać,nie mogłam odwrócić oczu.
Zwiedziłam regały z artykułami chemicznymi i po prostu....oniemiałam ...az trudno opisać to słowami,trzeba samemu zobaczyć....po prostu bajecznie!
Następnie przeszłam do działu z artykułami gospodarstwa domowego.To co tutaj zobaczyłam ,to było wręcz nieziemskie!Te patelnie lekkie jak piórko...sama radość...
Tarka do ucierania marchewek i innych warzyw -po prostu zachwycające.
A najbardziej co mnie urzekło w tym cudnym miejscu,to regały z mlecznymi.Nawet sobie nie wyobrażacie,jaki szeroki wachlarz towaru...i jugurty i maslanki i smietany,mleko,masło,kefiry,sery zółte,białe,plesniowe-no sama rozkosz...
Mam kilka milionów zdjęć z tego cudownego zakątku i tak sobie myslę,że jeszcze tam kiedyś pojadę  Smile
Naprawdę,jak macie trochę pieniędzy,to nie żałujcie sobie takiej przyjemności,nie warto być dusigroszem-bo jak wiadomo chytry dwa razy traci.Stracicie na coś innego ,a tego zakątku basniowego nie zobaczycie,a jest co podziwiać!!!
Zapisane
MONIKAW
Go


Email
Odp: turysci
« Odpowiedz #5 : 2008-09-26, 10:25:43 »

No cóż jeden woli biedronkę, drugi Egipt. Very Happy
Jeżeli chodzi o mnie to zdecydowanie wybieram to drugie.
Ale podobno pewne rzeczy nie podlegają dyskusji. Więc.....
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: turysci
« Odpowiedz #6 : 2008-09-26, 10:36:47 »

Ha! Co tam jakiś Egipt i jakieś stare piramidy!Jo byłam na wsi i widziałam krowy,kunia,matke indyczke z malutkimi dziecmi indyczusiami i jedna mało  indyczuńka się zgubiła i głośno wołała "pi,pi,pi,pi" -serce mi "siem" kroiło  Sad ,ale ni mogłam małej pilusi złapac,bo uciekała  Sad .
Pies by mnie użar,ale w pore jakaś gospodyni go zawołała -byłby drugi przypadek,szczescie ,że mom szczescie.
Acha! No i osa mnie uządliła-bolało jak surcybyk,ale przesło na sciescie .   
Zapisane
MONIKAW
Go


Email
Odp: turysci
« Odpowiedz #7 : 2008-09-26, 10:48:57 »

A sprawdzę, sprawdzę te klimaty niedługo będę miała dom na wsi.
Krowy i konia co prawda nie planuję ale może chociaż te osy... Sad
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: turysci
« Odpowiedz #8 : 2008-09-26, 10:54:45 »

Dom na wsi jest cool  Cool  -można mieć perę kotów  Cool
Zapisane
monikaf
Go


Email
Odp: turysci
« Odpowiedz #9 : 2008-09-26, 10:55:30 »

No cóż jeden woli biedronkę, drugi Egipt. Very Happy
Jeżeli chodzi o mnie to zdecydowanie wybieram to drugie.
Ale podobno pewne rzeczy nie podlegają dyskusji. Więc.....
W Egipcie bylam jak jeszcze zle stosowalam DO, i nie czulam sie jakos rewelacyjnie, co nie przeszkodzilo mi zwiedzic przynajmniej najbardziej znanych zabytkow. Tydzien zwiedzalismy, drugi tydzien nurkowalam w Morzu Czerwonym, do dzis zaluje ze nie mialam aparatu do robienia zdjec pod woda Confused Ale nic straconego, wybieramy sie ponownie, kieds tam,mam w planach certyfikat PADI( Open Water Driver )dla poczatkujacych, jak zdaze to za tym samym pobytem PADI Deep Diver ( do 40 m pod woda)
Zapisane
ali
Go


Email
Odp: turysci
« Odpowiedz #10 : 2008-09-26, 20:02:21 »

Ja byłam jako turist ostatnio w biedrunce  Shocked Z

marnujesz talent

użycz talentu  doktorce
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: turysci
« Odpowiedz #11 : 2008-09-27, 22:30:50 »

No cóż jeden woli biedronkę, drugi Egipt. Very Happy
Jeżeli chodzi o mnie to zdecydowanie wybieram to drugie.
Ale podobno pewne rzeczy nie podlegają dyskusji. Więc.....

Ile dałaś za rundke wielbłądem? Bo pono można z Kairu do Teb przejechać sie za paczke tik-taków,a ile Ty dałaś paczek?
PS. "Bajdełej" - wiesz co to jest kartusz ,czy przewodnik chciał dopłaty za te info ?
Zapisane
Enka19
Go


Email
Odp: turysci
« Odpowiedz #12 : 2008-09-28, 19:57:41 »

A ja chce leciec do Turcji lub Egiptu w wakacje własnie juz o tym mysle i wyrabiam nowy paszport bo stary mi sie konczy w pazdzierniku 2009 a tam trzeba miec wazne pol roku zeby jechac no nie?
Zapisane
Enka19
Go


Email
Odp: turysci
« Odpowiedz #13 : 2008-09-28, 19:59:54 »

Albo wymysle cos jeszcze lepszego.... ;-D pozyjemy zobaczymy mhmhm ale jzu nei moge sie doczekac wakacji 2009 Very Happy
Zapisane
kodar
Go


Email
Odp: turysci
« Odpowiedz #14 : 2008-10-13, 17:22:12 »

to juz po urlopie,czyli  niech zyje Chorwacja,sympatyczni jej mieszkancy i  przewspaniale widoki.Czysta woda w Adriatyku,mnostwo zieleni,puste plaze i  sloneczna pogoda.Groty  z wyksztalconymi przez nature miliardy lat temu stalaktytami i stalagmitami.Skaly i skalki,kamienie i kamyczki,a posrod tego pieknie zadbane domy i  przydomowe ogrodki przewaznie z basenami i egzotycznymi roslinami. Razz
Zapisane
Enka19
Go


Email
Odp: turysci
« Odpowiedz #15 : 2008-10-13, 17:32:25 »

mmmmmmmmmmmmmm.................   miodzio

Ja Chorwacje widziałam 2 razy ale tylko  z lotu ptaka ..... ah te zatoczki, wysepki.... pieknie wygladaja z samolotu Wink
Zapisane
Strony: [1] Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.023 sekund z 17 zapytaniami.