forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-06-29, 09:23:34

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
9. Nie należy robić większych odstępstw od diety ani łamać jej zasad okresowo.
664274 wiadomoci w 4061 wtkach; wysane przez 31 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: saymon9
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Wolne tematy
| | |-+  Książki, które wywarły największy wpływ na Twoje życie
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 ... 53 54 55 56 57 [58] 59 60 61 62 63 ... 116 Do dou Drukuj
Autor Wtek: Książki, które wywarły największy wpływ na Twoje życie  (Przeczytany 995646 razy)
MariuszM
Go


Email
Odp: Książki, które wywarły największy wpływ na Twoje życie
« Odpowiedz #1140 : 2014-05-31, 13:29:40 »

1.Za(pamietaj) fachofiec nigdy się nie myli.
2.Jak się myli tarz pkt 1 Very Happy
Zapisane
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41548


Odp: Książki, które wywarły największy wpływ na Twoje życie
« Odpowiedz #1141 : 2014-05-31, 13:38:21 »

Czytam te ksiazke tego dietetyka i fizjologa zywienia i jednoczesnie mistrza i na stronie 105 czytam tak:

Gotowanie w wodzie i przyrzadzanie na parze faktycznie nalezy do najzdrowszych metod przyrzadzania posilkow, jednak sposob ten szybko sie nudzi i zniecheca do dalszego praktykowania diety odchudzajacej. Innymi mozliwosciami obrobki termicznej, ktora z powodzeniem mozna wykorzystywac w okresie redukcji tkanki tlusczowej, sa:
-pieczenie/pieczenie w rekawie
-grillowanie
-duszenie bez uzycia tluszczu
-smazenie bez uzycia tluszczu (teflon) lub na oleju bezkalorycznym w spreju (dostepny w wiekszosci sklepow z odzywkami lub sklepach interentowych, cena 15-35zl)

 Shocked Shocked Shocked Shocked
Zastanawiam się po cholerę Ty czytasz takie rzeczy   Rolling Eyes
Rozumiem, że dla gimnastyki mięśni oddechowych i lepszego poznania maistreamu.
I dlaczego jeszcze?
Ja muszę czasem pisma i książki branżowe czytać, żeby być "na czasie" , ale to przyjemne nie jest bardzo Wink
Aha, co parę miesięcy kupuję też gazetki kulturystyczne i mam ubaw Mr. Green

Może te niziny społeczne, po zastanowienia, wcale się tak nie różnią od nas, elit  Wink
Zapisane
MariuszM
Go


Email
Odp: Książki, które wywarły największy wpływ na Twoje życie
« Odpowiedz #1142 : 2014-05-31, 13:41:48 »

Może te niziny społeczne, po zastanowienia, wcale się tak nie różnią od nas, elit  Wink
Ja nie znam żadnych elyt Smile  Laughing Very Happy
Zapisane
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41548


Odp: Książki, które wywarły największy wpływ na Twoje życie
« Odpowiedz #1143 : 2014-05-31, 13:42:47 »

Może te niziny społeczne, po zastanowienia, wcale się tak nie różnią od nas, elit  Wink
Ja nie znam żadnych elyt Smile  Laughing Very Happy
Jedną znasz  Rolling Eyes
Zapisane
Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25558

pindżar ryskow wyszy


Odp: Książki, które wywarły największy wpływ na Twoje życie
« Odpowiedz #1144 : 2014-05-31, 13:43:02 »

Czytam te ksiazke tego dietetyka i fizjologa zywienia i jednoczesnie mistrza i na stronie 105 czytam tak:

Gotowanie w wodzie i przyrzadzanie na parze faktycznie nalezy do najzdrowszych metod przyrzadzania posilkow, jednak sposob ten szybko sie nudzi i zniecheca do dalszego praktykowania diety odchudzajacej. Innymi mozliwosciami obrobki termicznej, ktora z powodzeniem mozna wykorzystywac w okresie redukcji tkanki tlusczowej, sa:
-pieczenie/pieczenie w rekawie
-grillowanie
-duszenie bez uzycia tluszczu
-smazenie bez uzycia tluszczu (teflon) lub na oleju bezkalorycznym w spreju (dostepny w wiekszosci sklepow z odzywkami lub sklepach interentowych, cena 15-35zl)

 Shocked Shocked Shocked Shocked
Zastanawiam się po cholerę Ty czytasz takie rzeczy   Rolling Eyes
Rozumiem, że dla gimnastyki mięśni oddechowych i lepszego poznania maistreamu.
I dlaczego jeszcze?
Bo lubie Very Happy W sensie literature tzw dietetyczna Very Happy A jak jest do wziecia z kosza w jakim Auchanie czy biedrze to za 9zyli mozna zeby posmiac Very Happy
Lubie sie orientowac w roznych takich trendach etc, ciekawi mnie czesto tok rozumowania takich osob.
Autor to jedna z szyszek forum Animalpaka, nick "TOBY"  Laughing

Ja muszę czasem pisma i książki branżowe czytać, żeby być "na czasie" , ale to przyjemne nie jest bardzo Wink
Aha, co parę miesięcy kupuję też gazetki kulturystyczne i mam ubaw Mr. Green

Może te niziny społeczne, po zastanowienia, wcale się tak nie różnią od nas, elit  Wink
No niziny tak maja, ze lubia czytac, nie to co wyzyny spoleczne, co to polubiaja fimy na YT i transferuja te wiedze bezsposrednio do neocortex  Laughing

Tez czytam inne rzeczy, branzowe, hobbystyczne i takie tam. Czytam bo lubie czytac, to znacznie lepsze niz tepe ogladanie filmow na YT Very Happy
Zapisane

Work Buy Consume Die
Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25558

pindżar ryskow wyszy


Odp: Książki, które wywarły największy wpływ na Twoje życie
« Odpowiedz #1145 : 2014-05-31, 13:43:42 »

Może te niziny społeczne, po zastanowienia, wcale się tak nie różnią od nas, elit  Wink
Ja nie znam żadnych elyt Smile  Laughing Very Happy
Jedną znasz  Rolling Eyes
I to w dodatku elite elit, najlepszego kumpla admina i jego ojca.
Takie same geny podobno (ja niestety tak nie mam Sad )
Zapisane

Work Buy Consume Die
MariuszM
Go


Email
Odp: Książki, które wywarły największy wpływ na Twoje życie
« Odpowiedz #1146 : 2014-05-31, 13:44:10 »

Może te niziny społeczne, po zastanowienia, wcale się tak nie różnią od nas, elit  Wink
Ja nie znam żadnych elyt Smile  Laughing Very Happy
Jedną znasz  Rolling Eyes
Mówisz Wink Very Happy
Zapisane
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41548


Odp: Książki, które wywarły największy wpływ na Twoje życie
« Odpowiedz #1147 : 2014-05-31, 13:47:23 »

Sprawdziłem co te "Simsy" są Very Happy
Ja cie! Shocked
Zapisane
MariuszM
Go


Email
Odp: Książki, które wywarły największy wpływ na Twoje życie
« Odpowiedz #1148 : 2014-05-31, 13:48:54 »

Moze wersja dla dorosłych będzie lepsza/pasowała ;D  Laughing
Zapisane
Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25558

pindżar ryskow wyszy


Odp: Książki, które wywarły największy wpływ na Twoje życie
« Odpowiedz #1149 : 2014-05-31, 13:51:01 »

Simsy to takie tamagotchi dla wiekszych dzieci. Udajesz zycie, udajesz prace, udajesz relacje rodzinne, wszystko sprowadzone do roznych wskaznikow etc. Bardzo ciekawe jest urodzenie dziecka, seks i takie tam Very Happy Gra dla ludzi bez zycia, zniewiescialych facetow, dziewczynek etc ale bardzo wypaczajaca swiatopoglady i wykoslawiajaca podejscie do zycia.
Ogolnie gra dla nerdow i stulejarzy.
Zapisane

Work Buy Consume Die
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41548


Odp: Książki, które wywarły największy wpływ na Twoje życie
« Odpowiedz #1150 : 2014-05-31, 13:55:37 »

Simsy to takie tamagotchi dla wiekszych dzieci. Udajesz zycie, udajesz prace, udajesz relacje rodzinne, wszystko sprowadzone do roznych wskaznikow etc. Bardzo ciekawe jest urodzenie dziecka, seks i takie tam Very Happy Gra dla ludzi bez zycia, zniewiescialych facetow, dziewczynek etc ale bardzo wypaczajaca swiatopoglady i wykoslawiajaca podejscie do zycia.
Ogolnie gra dla nerdow i stulejarzy.
Wg mnie wszystkie gry takie są  Mr. Green
Zapisane
Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25558

pindżar ryskow wyszy


Odp: Książki, które wywarły największy wpływ na Twoje życie
« Odpowiedz #1151 : 2014-05-31, 14:12:31 »

No,  inni tak samo maja z dzwiganiem ciezarow  Very Happy
Zapisane

Work Buy Consume Die
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41548


Odp: Książki, które wywarły największy wpływ na Twoje życie
« Odpowiedz #1152 : 2014-05-31, 14:16:03 »

No,  inni tak samo maja z dzwiganiem ciezarow  Very Happy
Owszem, bo się nie interesują tematem, tak jak ja grami... Very Happy
Zaznaczyłem, że moim zdaniem, więc jestem kryty Cool
Zapisane
Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25558

pindżar ryskow wyszy


Odp: Książki, które wywarły największy wpływ na Twoje życie
« Odpowiedz #1153 : 2014-05-31, 14:33:43 »

Kiedys gralem nalogowo, wrecz wychowalem sie na budach z automatami. Potem poznawanie tego wszystkiego rownolegle z rowojem technologii bylo fascynujace. Pamietam ile wywalilem za pierwsza pentiawke 120, dysk 1giga, karta 1mb Very Happy To bylo niesamowite, gry mialy wtedy dusze i byly piekielnie trudne. Dzisiaj to przerost formy nad trescia i target glownie maloletni. Gry sa proste, banalne i glupie. Wystarczy porownac takiego System Shocka i Bioshocka. Graficznie Bioshock wiadomo, ale klimatem i poziopmem trudnosci przypomina jazde wagonikiem na wesolym miasteczku, ciagle ktos podpowiada etc.
Dzisiaj juz mi sie tak nie chce grac, wole czytac ksiazki, choc pare staroci mam na dysku od lat  jak UT, Heroes 3,5 czy Quake Very Happy
Zapisane

Work Buy Consume Die
MariuszM
Go


Email
Odp: Książki, które wywarły największy wpływ na Twoje życie
« Odpowiedz #1154 : 2014-05-31, 14:52:21 »

Ja do 30 byłem zakochany w tej grze
https://www.youtube.com/watch?v=fEWei15vqQk
https://www.youtube.com/watch?v=WAvj0iY1Zig

po 30 roku życia moja miłość przeniosła się na jajka, ptfu na żółtka Wink  Cool Laughing Laughing

Nieliczni dostali się do realnych serii wyścigowych na świecie np F2 ,czy Renault Very Happy
Zapisane
Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25558

pindżar ryskow wyszy


Odp: Książki, które wywarły największy wpływ na Twoje życie
« Odpowiedz #1155 : 2014-05-31, 14:54:36 »

Pamietam jak lupilo sie w pierwsze Need For Speed i wykrecalo rekordy, albo jak wyszlo Rally Championship i mozna bylo wysylac rekordy do gazety.
Zapisane

Work Buy Consume Die
MariuszM
Go


Email
Odp: Książki, które wywarły największy wpływ na Twoje życie
« Odpowiedz #1156 : 2014-05-31, 14:58:27 »

Oline oczywiście  człowiek "kontra" człowiek Very Happy
Zapisane
Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25558

pindżar ryskow wyszy


Odp: Książki, które wywarły największy wpływ na Twoje życie
« Odpowiedz #1157 : 2014-06-02, 08:43:42 »

Czytam te ksiazke tego dietetyka i fizjologa zywienia i jednoczesnie mistrza i na stronie 105 czytam tak:

Gotowanie w wodzie i przyrzadzanie na parze faktycznie nalezy do najzdrowszych metod przyrzadzania posilkow, jednak sposob ten szybko sie nudzi i zniecheca do dalszego praktykowania diety odchudzajacej. Innymi mozliwosciami obrobki termicznej, ktora z powodzeniem mozna wykorzystywac w okresie redukcji tkanki tlusczowej, sa:
-pieczenie/pieczenie w rekawie
-grillowanie
-duszenie bez uzycia tluszczu
-smazenie bez uzycia tluszczu (teflon) lub na oleju bezkalorycznym w spreju (dostepny w wiekszosci sklepow z odzywkami lub sklepach interentowych, cena 15-35zl)

 Shocked Shocked Shocked Shocked

Ksiazka jest tak bzdurna, ze co chwile chichram. Jakis zlepek stereotypow z for pakerskich. Dziwne, ze to wszystko pisze fizjolog zywienia. Zawzialem sie i skoncze ale mam wrazenie, ze mi synapsy zamarzaja  Confused
Zapisane

Work Buy Consume Die
Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25558

pindżar ryskow wyszy


Odp: Książki, które wywarły największy wpływ na Twoje życie
« Odpowiedz #1158 : 2014-06-02, 19:42:33 »

Hehe skonczylem, zanim podsumuje zacytuje fragment ze strony 137 obrazujacy poziom ksiazki: "Jak wczesniej pisalem, weglowodany sa najlepszym zrodlem energii na miesni, bo dzieki nim czlowiek moze wykazac sie najwiejsza sila, wytrzymaloscia i szybkoscia"  Very Happy
Ogolnie mowiac to autor mowi, ze zeby schudnac to zadna dieta cud nie pomoze, tylko trzeba zronbic deficyt kaloryczny. Poza tym cwiczyc aerobowo i silowo. Dodaje, ze czlowiek podczas takiej diety odchudzajacej na deficycie czuje sie zly, rozdrazniony, wkurzony, boli go glowa i ma zawroty Very Happy Poza tym Pani Dietetyk podaje przepisy na rozne dania, oczywiscie tluszcz twoj wrog. Takie motywy jak 250g kurczaka i 400 g ziemniakow i ziola albo 300g ryby i 300 g ziemniorow. Proporcjum BTW jest jak 30%/20%/50%. I nie ma bajeru, ze bez deficytu da sie schudnac, bo sie nie dal. No i przewodnik nawet po efkach i clenach jest Very Happy
Ogolnie bzdurna pozycja bedaca zlepkiem historii znanych z for pakerskich i jak by nie to ze kosztowala rownowartosc 3 pilsnerow w promocji to bylbym zly i zazenowany. A tak zazenowany ale wesoly  Laughing Laughing

Wiec teraz czas na ksiazke, ktora wyhaczylem od jakiejs dziewuchy z DD, wydaje sie ciekawa, o genetyce miedzy innymi  Very Happy
Zapisane

Work Buy Consume Die
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41548


Odp: Książki, które wywarły największy wpływ na Twoje życie
« Odpowiedz #1159 : 2014-06-02, 20:04:42 »

Tak sobie myślę, jak 250g kurczaka i 400 g ziemniakow i ziola albo 300g ryby i 300 g ziemniorow robi BTW 30%/20%/50%? Confused
Zapisane
Strony: 1 ... 53 54 55 56 57 [58] 59 60 61 62 63 ... 116 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.06 sekund z 19 zapytaniami.