forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-04-25, 21:02:20

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
6. Pić należy tyle, na ile mamy ochotę i wtedy, kiedy mamy ochotę.
660333 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Wolne tematy
| | |-+  Książki, które wywarły największy wpływ na Twoje życie
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 ... 81 82 83 84 85 [86] 87 88 89 90 91 ... 116 Do dou Drukuj
Autor Wtek: Książki, które wywarły największy wpływ na Twoje życie  (Przeczytany 951816 razy)
Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25516

pindżar ryskow wyszy


Re: Książki, które wywarły największy wpływ na Twoje życie
« Odpowiedz #1700 : 2017-08-21, 09:06:58 »

Dostalem na maila, ze jest nowa ulepszona i poprawiona ksiazka Adamowej i Mankowej guru. Mozna wiedziec, co tam poprawiono, oprocz oczywiscie fatajnej interpunkcji i gramatyki? Very Happy
Zapisane

Work Buy Consume Die
Malgosia
Jr. Member
**
wiadomoci: 2875


Odp: Książki, które wywarły największy wpływ na Twoje życie
« Odpowiedz #1701 : 2017-09-22, 01:18:37 »

Poniżej zamieszczam tekst z Faceboka na temat pięknej i mądrej książki Pani Zofii Kuzioła. Pan Doktor Jan Kwaśniewski napisał, że książek napisano bardzo dużo, ale mądrych niewiele.  Dzieło Pani Zofii należy do grupy nielicznych książek, jakie warto czytać; zchęcam do lektury.

..............................................................

Marek Drewniak dodał nowe zdjęcia (5).
4 września o 11:32 ?

Podczas spotkania "optymalnych" na Zamku w Lublinie zorganizowanym w dniu 10 czerwca z okazji 80 lecia urodzin Pana Optymalnych Zastępów - doktora Jana Kwaśniewskiego miałem okazję jako jeden z uczestników zakupić promowaną, nową książkę Szanownej Pani Zofii Kuzioły vel Pistis Sophia pod tytułem: "Optymalny Świat, Moja droga do zdrowia i rozumu". Po długiej lekturze niezwykle interesującej mnie treści książki/księgi ( całość liczy sobie 1100 stron wraz z fotografiami) chciałbym zarekomendować ją do przeczytania. Jest ona w mojej ocenie kierowana do coraz liczniejszej grupy "zaawansowanych stażem optymalnych ludzi". Zainteresowanych tematem rozwoju duchowości człowieka zachęcam do zakupu i wnikliwej, z głębokim namysłem lektury niniejszej pasjonującej książki. Treścią książki jest przedstawienie czytelnikom przez autorkę swoich głębokich przemyśleń dotyczących duchowości i przyszłości świata na podstawie swoich długoletnich studiów literatury starożytnej (Biblia, Wedy, Rękopisy z nad Morza Martwego i inne liczne źródła pisane, w tym przepowiednie i jasnowidzenia słynnych ludzi), a także prywatnych Odkryć i Objawień. O szczegółach nie piszę celowo, ale zapewniam, że wiele znajdziecie "smaczków", "pereł" i "skarbów" w treści książki, które rozjaśniają i poszerzają dotychczasowe Wasze i moje postrzeganie świata. Są latarnią jeszcze bardziej OŚWIECAJĄCĄ nasze przygotowane do przyjęcia twierdzeń autorki optymalne umysły. Całość tego dzieła jest dla "optymalnych" bardzo krzepiąca, przesłanie dotyczące bliskiej przyszłości jest bardzo optymistyczne wręcz rajskie. Po przeczytaniu książki pozostaję głęboko poruszony doniosłością, wielkością i ważnością przedstawianych twierdzeń Pani kapłanki Jerozolimy. Dla zachęty do zakupu i lektury zamieszczam poniżej zdjęcia okładki i spisu treści. Księgę można nabyć w Arkadii państwa Suchowieckich w Ciechocinku. Tel. Kontaktowy: +48 54 283 20 21
Lepiej wiedzieć, niż nie wiedzieć. Nagrody dla rozumnych będą wielkie.
Zdjęcie użytkownika Marek Drewniak.
Zdjęcie użytkownika Marek Drewniak.
Zdjęcie użytkownika Marek Drewniak.
Zdjęcie użytkownika Marek Drewniak.
Zdjęcie użytkownika Marek Drewniak.
Lubię to!


Udostępnij
6 Ty i 5 innych użytkowników
Komentarze
Regina Janicka
Regina Janicka Panie Marku, super trafna recenzja. Pokrywa się z oceną zawartą na stronie 10 ksązki. Cyt. "To jest Wielkie Dzieło dla rozumnych, których przybywa dzięki Panu Doktorowi. Podziwiam Pania; takie Dzieła moga tworzyć tylko ludzie, którzy duzo czytają i maja dopust Boży. Całość będzie godna Kapłanki, która zna przeszłość i w teraźniejszości pokazuje przyszłość rozumnej cywilizacji Rodu Ludzkiego. Ps. Dla przeciętnego czytelnika jest to dzieło barwne, ma Pani wyjatkowy talent do przekazywania osobistych doznań, przemyśleń i Wiedzy w sposób wyjatkowo ciekawy, zachęcający do czytania. Wszystko, co Pani opisuje, czytelnik przezywa jeszcze raz, niemalże na równi z Panią. Niecierpliwie czekam na ciąg dalszy i całość dzieła. Dariusz Janicki"
Lubię to!
? Odpowiedz ?
1
? 4 września o 20:0
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70497


Re: Książki, które wywarły największy wpływ na Twoje życie
« Odpowiedz #1702 : 2017-09-22, 07:48:19 »

Ja dopiero trochę ponad 200 stron przeczytałam. Książkę tę mam na stoliku nocnym i czytam po kilka kartek przed snem. Książka ta wprowadza mnie w dobry nastrój i daje pozytywną energię. Very Happy
Zapisane

Malgosia
Jr. Member
**
wiadomoci: 2875


Odp: Książki, które wywarły największy wpływ na Twoje życie
« Odpowiedz #1703 : 2017-09-22, 09:34:40 »

O to dobrze się składa. Reniu mam ogromną prośbę, abys umieściła w tym temacie zdjęcie okładki książki Pani Zofii. Chciałam to zrobić ale coś mi nie wychodzi; z góry dziękuję i pozdrawiam.
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70497


Re: Książki, które wywarły największy wpływ na Twoje życie
« Odpowiedz #1704 : 2017-09-22, 09:45:21 »

Spróbuję... Rolling Eyes
Zapisane

renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70497


Re: Książki, które wywarły największy wpływ na Twoje życie
« Odpowiedz #1705 : 2017-09-22, 09:59:02 »

Nie mogę jej tu przenieść, jest w innym programie zapisana. Zrobię zdjęcie książki i wkleję...
Ale po śniadaniu... Cool
Zapisane

Zofia
Jr. Member
**
wiadomoci: 2294


Odp: Re: Książki, które wywarły największy wpływ na Twoje życie
« Odpowiedz #1706 : 2017-09-22, 10:14:52 »

Ja dopiero trochę ponad 200 stron przeczytałam. Książkę tę mam na stoliku nocnym i czytam po kilka kartek przed snem. Książka ta wprowadza mnie w dobry nastrój i daje pozytywną energię. Very Happy
Reniu, kilka kartek? Ja jak dorwałam  pierwszą książkę Dr Kwaśniewskiego, to dopiero nad ranem od niej się oderwałam, bo już nie było następnej kartki.                      Rano już maszerowałam do sklepu z kartką na zakupy. Inną, zupełnie inną niż do tej pory.
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70497


Re: Książki, które wywarły największy wpływ na Twoje życie
« Odpowiedz #1707 : 2017-09-22, 10:25:56 »

Ja dokładnie tak samo zrobiłam...
Pierwszy raz przeczytałam książkę "Dieta Optymalna" dr Jana Kwaśniewskiego jednym tchem, też przez noc, a potem powoli, dokładnie analizując wszystko (na ile potrafiłam - wszystko brzmiało sensownie Very Happy).
I omlet na śniadanie...i reszta z gotowych jadłospisow... Laughing

Ale Zosiu 1100 stron to byś chyba nie przeczytała przez jedną noc... Rolling Eyes Laughing
Zapisane

renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70497


Re: Książki, które wywarły największy wpływ na Twoje życie
« Odpowiedz #1708 : 2017-09-22, 10:30:07 »

Lepiej nie potrafię... Cool (zdjęcie z monitora)



Zapisane

Zofia
Jr. Member
**
wiadomoci: 2294


Odp: Re: Książki, które wywarły największy wpływ na Twoje życie
« Odpowiedz #1709 : 2017-09-22, 10:55:55 »

Ja dokładnie tak samo zrobiłam...
Pierwszy raz przeczytałam książkę "Dieta Optymalna" dr Jana Kwaśniewskiego jednym tchem, też przez noc, a potem powoli, dokładnie analizując wszystko (na ile potrafiłam - wszystko brzmiało sensownie Very Happy).
I omlet na śniadanie...i reszta z gotowych jadłospisow... Laughing

Ale Zosiu 1100 stron to byś chyba nie przeczytała przez jedną noc... Rolling Eyes Laughing
  Tyle tam fotek, ze nocka wystarczyła.
Zapisane
Radomiak
Go


Email
Odp: Re: Książki, które wywarły największy wpływ na Twoje życie
« Odpowiedz #1710 : 2017-09-22, 11:17:22 »

 Laughing
Ja dokładnie tak samo zrobiłam...
Pierwszy raz przeczytałam książkę "Dieta Optymalna" dr Jana Kwaśniewskiego jednym tchem, też przez noc, a potem powoli, dokładnie analizując wszystko (na ile potrafiłam - wszystko brzmiało sensownie Very Happy).
I omlet na śniadanie...i reszta z gotowych jadłospisow... Laughing

Ale Zosiu 1100 stron to byś chyba nie przeczytała przez jedną noc... Rolling Eyes Laughing
  Tyle tam fotek, ze nocka wystarczyła.
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70497


Re: Odp: Re: Książki, które wywarły największy wpływ na Twoje życie
« Odpowiedz #1711 : 2017-09-22, 11:24:39 »

Ja dokładnie tak samo zrobiłam...
Pierwszy raz przeczytałam książkę "Dieta Optymalna" dr Jana Kwaśniewskiego jednym tchem, też przez noc, a potem powoli, dokładnie analizując wszystko (na ile potrafiłam - wszystko brzmiało sensownie Very Happy).
I omlet na śniadanie...i reszta z gotowych jadłospisow... Laughing

Ale Zosiu 1100 stron to byś chyba nie przeczytała przez jedną noc... Rolling Eyes Laughing
  Tyle tam fotek, ze nocka wystarczyła.

Na każdą fotkę trzeba jednej nocy, aby móc ją dokładnie kontemplować... Wink
Zapisane

Malgosia
Jr. Member
**
wiadomoci: 2875


Odp: Książki, które wywarły największy wpływ na Twoje życie
« Odpowiedz #1712 : 2017-09-22, 13:48:48 »

Reniu, bardzo dziękuję!
Zapisane
Malgosia
Jr. Member
**
wiadomoci: 2875


Odp: Re: Książki, które wywarły największy wpływ na Twoje życie
« Odpowiedz #1713 : 2017-09-22, 13:56:42 »



Ale Zosiu 1100 stron to byś chyba nie przeczytała przez jedną noc... Rolling Eyes Laughing
  Tyle tam fotek, ze nocka wystarczyła.
Cytuj

Nie trzeba się spieszć; ja ofiarując tę Książkę w dedykacji dla mojej córki napisałam: "...... będziesz do niej często wracać wraz z upływajacym czasem i zdobytym doświadczeniem"
Zapisane
Jarek
Hero Member
*****
wiadomoci: 30985


Odp: Re: Książki, które wywarły największy wpływ na Twoje życie
« Odpowiedz #1714 : 2017-09-22, 14:33:53 »

Lepiej nie potrafię... Cool (zdjęcie z monitora)




To chyba jakaś parodia. Zwalić materiały Doktora i się srać z nadwagą 20 kg pisząc o świecie optymalnym.
Normalnie kabaret PARANIENORMALNI Cool
Autorce szkodzi ŻO i to widać. Lepiej niech o sobie prawdę pisze, to przynajmniej nie będzie Doktora winy.
Zapisane
Zofia
Jr. Member
**
wiadomoci: 2294


Odp: Re: Książki, które wywarły największy wpływ na Twoje życie
« Odpowiedz #1715 : 2017-09-22, 14:43:25 »

Lepiej nie potrafię... Cool (zdjęcie z monitora)




To chyba jakaś parodia. Zwalić materiały Doktora i się srać z nadwagą 20 kg pisząc o świecie optymalnym.
Normalnie kabaret PARANIENORMALNI Cool
Autorce szkodzi ŻO i to widać. Lepiej niech o sobie prawdę pisze, to przynajmniej nie będzie Doktora winy.

  Jarek, Twoja szczerość jest rozbrajająca i taka prawdziwa.
Zapisane
Radomiak
Go


Email
Odp: Książki, które wywarły największy wpływ na Twoje życie
« Odpowiedz #1716 : 2017-09-22, 15:46:57 »

Spokojnie, oktoberfest w końcu puści. Laughing Wink
Zapisane
vvv
Go


Email
Odp: Książki, które wywarły największy wpływ na Twoje życie
« Odpowiedz #1717 : 2017-09-22, 15:59:10 »

Piwosze i ryby głosu nie mają.
Głosu?
Cool
Zapisane
Jarek
Hero Member
*****
wiadomoci: 30985


Odp: Książki, które wywarły największy wpływ na Twoje życie
« Odpowiedz #1718 : 2017-09-22, 17:47:19 »

Kto to taki piwosz? Rolling Eyes
Zapisane
Jarek
Hero Member
*****
wiadomoci: 30985


Odp: Książki, które wywarły największy wpływ na Twoje życie
« Odpowiedz #1719 : 2017-09-22, 18:04:56 »

Spokojnie, oktoberfest w końcu puści. Laughing Wink
Laughing
Szkoda że nie trzyma, bo więcej bym w siebie wlał. Laughing

Zapisane
Strony: 1 ... 81 82 83 84 85 [86] 87 88 89 90 91 ... 116 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.036 sekund z 19 zapytaniami.