forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-04-23, 11:52:44

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
7. Nie trzeba liczyć spożytych kalorii, natomiast należy liczyć kalorie przy kupowaniu żywności.
660187 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Wolne tematy
| | |-+  Książki, które wywarły największy wpływ na Twoje życie
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 ... 6 7 8 9 10 [11] 12 13 14 15 16 ... 116 Do dou Drukuj
Autor Wtek: Książki, które wywarły największy wpływ na Twoje życie  (Przeczytany 951138 razy)
grizzly
Go


Email
Odp: Książki, które wywarły największy wpływ na Twoje życie
« Odpowiedz #200 : 2009-07-18, 21:20:02 »

"Pachnidło"

A co to takiego?  Shocked

Zapisane
admin
Go


Email
Odp: Książki, które wywarły największy wpływ na Twoje życie
« Odpowiedz #201 : 2009-07-18, 21:23:26 »

"Pachnidło"

A co to takiego?  Shocked

To o takim, co wszystko brał na węch.  Wink

PS
misiek tak na wszelki wypadek - jak będzie "Słyszadło" - to będzie o takim... Laughing
Zapisane
grizzly
Go


Email
Odp: Książki, które wywarły największy wpływ na Twoje życie
« Odpowiedz #202 : 2009-07-18, 21:26:16 »

To o takim, co wszystko brał na węch.  Wink

Ha, ha, ha.  Laughing

Pozdrawiam Cool

BTW
Cos mi posty nie wchodza.  Razz

Zapisane
admin
Go


Email
Odp: Książki, które wywarły największy wpływ na Twoje życie
« Odpowiedz #203 : 2009-07-18, 21:27:30 »

No wiesz, za dużo grafiki, a za mało treści.  Wink
Zapisane
viola44
Go


Email
Odp: Książki, które wywarły największy wpływ na Twoje życie
« Odpowiedz #204 : 2009-07-18, 22:04:40 »

"Pachnidło"

A co to takiego?  Shocked

świetna książka, świetny film był również.....historia mordercy, bestii o absolutnie doskonałym powonieniu....postanowił stworzyć zapach pochodzący z dziewiczych ciał ... Razz najpierw czytałam książkę dlatego film oglądałam z zaciekawieniem....myślę że nie wszystkim może się podobać....ponura siedemnastowieczna Francja i baaardzo szpetna bestia, ale dla przeciwwagi piękne młode kobiety... Razz
Zapisane
michal
Go


Email
Odp: Książki, które wywarły największy wpływ na Twoje życie
« Odpowiedz #205 : 2009-07-18, 22:08:57 »

"Pachnidło"

A co to takiego?  Shocked

świetna książka, świetny film był również.....historia mordercy, bestii o absolutnie doskonałym powonieniu....postanowił stworzyć zapach pochodzący z dziewiczych ciał ... Razz najpierw czytałam książkę dlatego film oglądałam z zaciekawieniem....myślę że nie wszystkim może się podobać....ponura siedemnastowieczna Francja i baaardzo szpetna bestia, ale dla przeciwwagi piękne młode kobiety... Razz

To już wolę Bourne'a. Wink
Zapisane
viola44
Go


Email
Odp: Książki, które wywarły największy wpływ na Twoje życie
« Odpowiedz #206 : 2009-07-18, 22:13:25 »



PS
misiek tak na wszelki wypadek - jak będzie "Słyszadło" - to będzie o takim... Laughing

 Very Happy Very Happy admin a "Zębadło"?  to będzie o takim... Laughing
Zapisane
viola44
Go


Email
Odp: Książki, które wywarły największy wpływ na Twoje życie
« Odpowiedz #207 : 2009-08-11, 16:39:23 »

Przed chwilką skończyłam oglądać film pt "Senność" reżyseria M Piekorz, pewnie większość z Was oglądała , kto nie widział , gorąco polecam. Smile





Zapisane
viola44
Go


Email
Odp: Książki, które wywarły największy wpływ na Twoje życie
« Odpowiedz #208 : 2009-08-28, 15:41:58 »

Zaczęłam czytać "Udręka i ekstaza" Irvinga Stonea....podobno bardzo ciekawie ukazuje geniusz Michała Anioła...czytał ktoś tę pozycję? Smile
Zapisane
barja
Go


Email
Odp: Książki, które wywarły największy wpływ na Twoje życie
« Odpowiedz #209 : 2009-08-28, 19:42:27 »

Czytałam jako nastolatka, pamiętam tylko, że mi się podobała, jak wiele innych.
Zapisane
Radzio
Go


Email
Odp: Książki, które wywarły największy wpływ na Twoje życie
« Odpowiedz #210 : 2009-09-14, 20:51:41 »

O  książkach, które wywarły wpływ na moje życie napiszę tak:

                                                                      Drogi Janie!

            Piszę do Ciebie, bo właśnie z Tobą chcę się podzielić swoją radością, która ogarnęła mnie po zetknięciu się z wydaniem "Dieta Optymalna" z roku 1999, gdzie na okładce przedstawiony jesteś najbardziej naturalnie. (Przypominasz mi mojego Dziadka)
         Dwie książki- a raczej ich autorzy- spowodowały, że czytając je, śmiałem się na głos jak dziecko.
Pierwsza to " Znaczy Kapitan" K.O. Borcharta - niespotykanie barwna i humorystycznie przedstawiona opowieść marynistyczna, sławiąca polskich marynarzy i polską flotę handlową. "Znaczy Kapitana" oraz inne powieści K.O.Borharta przeczytałem kilkunastokrotnie.
Druga to Twoja "Dieta optymalna"- w zasadzie podręcznik, ale z elementami biograficznymi. Czytając  śmiałem się na głos, myśląc przy tym- hura, nie jestem "czarownicem"( jestem rodzaju męskiego). Jest Człowiek, który myśli tak samo, a w dodatku ma wiedzę. Tę książkę przeczytałem zaledwie cztery razy, ale tylko dlatego, że rozpocząłem uzupełnianie swojej biblioteki o kolejne 5 Twoich pozycji i każdą z nich chciałem przeczytać.
Na zakończenie mego krótkiego listu dodam, że o ile powieść marynistyczna wywoływała i wywołuje dziecięcy śmiech- który jednak można stłumić(czynnik ludzki), o tyle Twój "podręcznik"  "dokonał" tego, że teraz codziennie uśmieję się jak dziecko- mimo szeptów o jakiejś nadpobudliwości, która podobno nie przystoi "optymalnym".
Bo jak lepiej wyrazić radość, jeżeli nie za pomocą "dziecięcego śmiechu". Radość, która mnie nie opuszcza mimo przeciwności.
                                                                                                              Twój Radzio




Zapisane
sylwiazłodzi
Go


Email
Odp: Książki, które wywarły największy wpływ na Twoje życie
« Odpowiedz #211 : 2009-09-23, 11:35:19 »

O  książkach, które wywarły wpływ na moje życie napiszę tak:

                                                                      Drogi Janie!

            Piszę do Ciebie, bo właśnie z Tobą chcę się podzielić swoją radością, która ogarnęła mnie po zetknięciu się z wydaniem "Dieta Optymalna" z roku 1999, gdzie na okładce przedstawiony jesteś najbardziej naturalnie. (Przypominasz mi mojego Dziadka)
         Dwie książki- a raczej ich autorzy- spowodowały, że czytając je, śmiałem się na głos jak dziecko.
Pierwsza to " Znaczy Kapitan" K.O. Borcharta - niespotykanie barwna i humorystycznie przedstawiona opowieść marynistyczna, sławiąca polskich marynarzy i polską flotę handlową. "Znaczy Kapitana" oraz inne powieści K.O.Borharta przeczytałem kilkunastokrotnie.
Druga to Twoja "Dieta optymalna"- w zasadzie podręcznik, ale z elementami biograficznymi. Czytając  śmiałem się na głos, myśląc przy tym- hura, nie jestem "czarownicem"( jestem rodzaju męskiego). Jest Człowiek, który myśli tak samo, a w dodatku ma wiedzę. Tę książkę przeczytałem zaledwie cztery razy, ale tylko dlatego, że rozpocząłem uzupełnianie swojej biblioteki o kolejne 5 Twoich pozycji i każdą z nich chciałem przeczytać.
 Na zakończenie mego krótkiego listu dodam, że o ile powieść marynistyczna wywoływała i wywołuje dziecięcy śmiech- który jednak można stłumić(czynnik ludzki), o tyle Twój "podręcznik"  "dokonał" tego, że teraz codziennie uśmieję się jak dziecko- mimo szeptów o jakiejś nadpobudliwości, która podobno nie przystoi "optymalnym".
Bo jak lepiej wyrazić radość, jeżeli nie za pomocą "dziecięcego śmiechu". Radość, która mnie nie opuszcza mimo przeciwności.
                                                                                                              Twój Radzio



Radzio pięknie przyjemnie mi się czytało Twój tekst. Dziękuję.

A co śmiechu. Niech ten ludzki działa w Nas jak najdłużej.

Pozdrawiam.
Zapisane
borusinski1978
Go


Email
Odp: Książki, które wywarły największy wpływ na Twoje życie
« Odpowiedz #212 : 2009-09-23, 20:08:49 »

Ksiazek w zyciu przeczytalem duzo a wplyw mialo to tylko na sposub mojego myslenia (fantazje , marzenia , sny) najciekawsza ksiazka dotychczas (nie przeczytana do konca ) jest biblia na tyle prosta co skomplikowana jest to dosc prosta logika zdalo by sie ale tak jak jest prosta jest tez skomplikowana i ma duzy wplyw na mysli ktore mamy (pamiec jest tym co pomaga) starczy tylko sobie znajdowac rozwiazania wedlug wzoru (dla mnie jest nim ideologia zawarta w bibli) a niestety lepszej nikt nigdy nie wymyslil i tylko medrcy mogli sie domyslac czesci s tego co tam jest zawarte (nie musieli nawet czytac) i tak kazdy czlowiek jest jednostka i walczy przedewszystkim sam z soba w swym umysle a kazda jego decyzja wplywa potem na jego zycie (emocjonalne , duchowe, mysli pojmowanie okolicznego swiata) brac z zycia co najlepsze i nie martwic sie o jutro (tylko sposob w jaki to zrobimy swiadczy o nas samych)
Zapisane
Teresa Stachurska
Go


Email
Odp: Książki, które wywarły największy wpływ na Twoje życie
« Odpowiedz #213 : 2010-07-20, 21:04:03 »

Czytam "Idee i ludzie. Próba autobiografii" prof. Andrzeja Walickiego. Spodziewam się, że to wartościowa książka.
Zapisane
Gwidon
Go


Email
Odp: Książki, które wywarły największy wpływ na Twoje życie
« Odpowiedz #214 : 2010-07-20, 21:39:09 »

...a czytaliscie ksiazke Josepha Murphya ,,Potega podswiadomosci ?,,...
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70475


Odp: Książki, które wywarły największy wpływ na Twoje życie
« Odpowiedz #215 : 2010-07-20, 22:12:03 »


A Ty?  Laughing
Zapisane

Gwidon
Go


Email
Odp: Książki, które wywarły największy wpływ na Twoje życie
« Odpowiedz #216 : 2010-07-20, 22:41:23 »

...oczywiscie , dodaje wiary w siebie , wzmacnia ducha... Cool
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70475


Odp: Książki, które wywarły największy wpływ na Twoje życie
« Odpowiedz #217 : 2010-07-20, 22:49:21 »


Ja nie czytałam tej książki. Ale bardzo mi pomogła książka Luisy L.Hay "Możesz uzdrowić swoje życie". Też właśnie wzmacnia psychikę i pozwala uwerzyć w siebie.. Very Happy
Zapisane

Halina Ch.
Go


Email
Odp: Książki, które wywarły największy wpływ na Twoje życie
« Odpowiedz #218 : 2010-07-22, 18:09:39 »

Elementarz M.Falskiego - mam go jeszcze.
Zapisane
kodar
Go


Email
Odp: Książki, które wywarły największy wpływ na Twoje życie
« Odpowiedz #219 : 2010-11-25, 22:59:03 »

...a czytaliscie ksiazke Josepha Murphya ,,Potega podswiadomosci ?,,...
czytalam,i wiele innych o podobnej tematyce.gdzies lekarka podala link do bezplatnego sciagniecia wielu madrych ksiazek,ale zagubilam.Moze ty wiesz,gdzie mozna byloby je sciagnac??? Razz
Zapisane
Strony: 1 ... 6 7 8 9 10 [11] 12 13 14 15 16 ... 116 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.03 sekund z 19 zapytaniami.