forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-04-27, 09:29:17

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
1. Żywienie Optymalne należy rozpocząć od razu w pełnym zakresie, bez żadnego okresu przejściowego.
660471 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Wolne tematy
| | |-+  Książki, które wywarły największy wpływ na Twoje życie
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 ... 100 101 102 103 104 [105] 106 107 108 109 110 ... 116 Do dou Drukuj
Autor Wtek: Książki, które wywarły największy wpływ na Twoje życie  (Przeczytany 952212 razy)
vvv
Go


Email
Odp: Książki, które wywarły największy wpływ na Twoje życie
« Odpowiedz #2080 : 2020-01-24, 22:43:42 »

A co kształtuje życie........

Życie kształtuje kompromis pomiędzy tym co warto a czego nie.

 Rolling Eyes
Zapisane
Malgosia
Jr. Member
**
wiadomoci: 2875


Odp: Książki, które wywarły największy wpływ na Twoje życie
« Odpowiedz #2081 : 2020-01-24, 23:50:43 »

Zapisane
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41536


Odp: Książki, które wywarły największy wpływ na Twoje życie
« Odpowiedz #2082 : 2020-01-25, 06:32:52 »

Podziwiam ludzi, którzy potrzebują, by inni mówili im jak żyć. Laughing
Ostatnio to zjawisko eskaluje, widziałem nawet kołczów od prowadzenia dziecinnego wózka. Cool
Zapisane
vvv
Go


Email
Odp: Książki, które wywarły największy wpływ na Twoje życie
« Odpowiedz #2083 : 2020-01-25, 07:36:13 »

Populacja się dzieli na twórców, odtwórców i zwykłych zjadaczy chleba (w sensie konsument absolutny).

I można by się pomylić, bo "zwykły" rolnik czy hodowca "może" okazać więcej inwencji niż niejeden naukowiec wbity w schematy myślowe.

Mr. Green Wink
Zapisane
Jarek
Hero Member
*****
wiadomoci: 31044


Odp: Książki, które wywarły największy wpływ na Twoje życie
« Odpowiedz #2084 : 2020-01-25, 08:06:13 »

 Laughing

Zapisane
Jarek
Hero Member
*****
wiadomoci: 31044


Odp: Książki, które wywarły największy wpływ na Twoje życie
« Odpowiedz #2085 : 2020-01-25, 08:10:17 »

Podziwiam ludzi, którzy potrzebują, by inni mówili im jak żyć. Laughing
Ostatnio to zjawisko eskaluje, widziałem nawet kołczów od prowadzenia dziecinnego wózka. Cool

 Laughing Laughing
Albo ci co na forum sie leczą. Na szczęście otrzymują prawidłowe diagnozy.
Zapisane
madre
Go


Email
Odp: Książki, które wywarły największy wpływ na Twoje życie
« Odpowiedz #2086 : 2020-01-25, 08:12:52 »


Ale tutaj wszyscy zdrowi, i cieszący się życiem, tak?
Może jednak powinienem skorzystać z porady bo zestresowany nie wyrabiam się na zakrętach?

 
Cytuj
....Do problemów zdrowotnych prezesa PiS odniósł się także Lech Wałęsa. ? Życzę mu dużo zdrowia. Mam nadzieję, że jego stan szybko się poprawi. Problemy ze zdrowiem to nic dobrego. Sam co jakiś czas przechodzę badania, odwiedzam lekarzy, ale teraz czuję się znakomicie ? powiedział w rozmowie z Wirtualną Polską. Po chwili wyjaśnił skąd takie właśnie życzenia.

? On musi wyzdrowieć, trzymam za to kciuki. Musi być w pełni sił, żeby mógł stanąć przed sądem za to, że wrabia mnie w "Bolka". Nie odpuszczę tego, że mnie zwalcza, niszczy. Jak ktoś ma czyste sumienie, to jest zdrowy. Widać, że u Kaczyńskiego z sumieniem nie do końca dobrze ? dodał b. prezydent. ...
https://dorzeczy.pl/kraj/63578/Walesa-zyczy-Kaczynskiemu-zdrowia-Zeby-mogl-stanac-przed-sadem-za-to-ze-wrabia-mnie-w-Bolka.html
Zapisane
Jarek
Hero Member
*****
wiadomoci: 31044


Odp: Książki, które wywarły największy wpływ na Twoje życie
« Odpowiedz #2087 : 2020-01-25, 08:34:43 »

Ale po co cieszyc się zyciem, jak mozna sobie dalej komplikowac.
Zapisane
admin
Administrator
Hero Member
*
wiadomoci: 24045


WWW
Odp: Książki, które wywarły największy wpływ na Twoje życie
« Odpowiedz #2088 : 2020-01-25, 08:59:45 »

Ale dlaczego nieszczęśnicy chcą i z innych zależnych od nich osób uczynić nieszczęśników?  Shocked  Confused
Na przykład sfrustrowany życiem, pijany "tatuś" dzięki któremu rodzina ma niebieską kartę.  Confused
Albo taki Kaczyński, co wszystkie Polki chce unieszczęśliwić z osobistych powodów!  Sad
Zapisane

Jarek
Hero Member
*****
wiadomoci: 31044


Odp: Książki, które wywarły największy wpływ na Twoje życie
« Odpowiedz #2089 : 2020-01-25, 10:14:05 »

Widocznie Polki bardziej podatne co na słupki sie przekłada.
Ale za nie swoje pieniądze musi mu robić ogromna frajdę czuć się ponad wszystko.
Zapisane
madre
Go


Email
Odp: Książki, które wywarły największy wpływ na Twoje życie
« Odpowiedz #2090 : 2020-01-25, 11:02:48 »

Ale dlaczego nieszczęśnicy chcą i z innych zależnych od nich osób uczynić nieszczęśników?  Shocked  Confused
Na przykład sfrustrowany życiem, pijany "tatuś" dzięki któremu rodzina ma niebieską kartę.  Confused
Albo taki Kaczyński, co wszystkie Polki chce unieszczęśliwić z osobistych powodów!  Sad


Fruwający "latawiec".
Nieprawdaż?
https://www.youtube.com/watch?v=06PV9GFUp5k
Zapisane
Malgosia
Jr. Member
**
wiadomoci: 2875


Odp: Książki, które wywarły największy wpływ na Twoje życie
« Odpowiedz #2091 : 2020-01-25, 13:29:40 »


Pan Doktor J.K. także napisał o sile umysłu, cyt.: Wszelkie zamierzone działania ludzi rodzą się w ich umysłach. Jeśli np. rację miał Erich Fromm, gdy mówił, że: ?Patrząc z zewnątrz jesteśmy bandą szaleńców, którzy chcą zniszczyć świat i których właściwie należałoby izolować. Ale kto kogo ma izolować, skoro wszyscy są szaleni, i dlatego każdy uważa swoje szaleństwo za normę??
Zapisane
madre
Go


Email
Odp: Książki, które wywarły największy wpływ na Twoje życie
« Odpowiedz #2092 : 2020-01-25, 13:56:18 »


Pan Doktor J.K. także napisał o sile umysłu, cyt.: Wszelkie zamierzone działania ludzi rodzą się w ich umysłach. Jeśli np. rację miał Erich Fromm, gdy mówił, że: ?Patrząc z zewnątrz jesteśmy bandą szaleńców, którzy chcą zniszczyć świat i których właściwie należałoby izolować. Ale kto kogo ma izolować, skoro wszyscy są szaleni, i dlatego każdy uważa swoje szaleństwo za normę??

Cytując, troszeczkę "poprawiłaś" Doktora i Admina.  ("Tłuste życie" - str. 286) I raczej pisał(li) w trybie oznajmiającym cytując kursywą Fromma niż trybem pytającym.
Zapisane
Blackend
Hero Member
*****
wiadomoci: 55919


Odp: Książki, które wywarły największy wpływ na Twoje życie
« Odpowiedz #2093 : 2020-01-25, 14:31:13 »

Widocznie Polki bardziej podatne co na słupki sie przekłada.
Ale za nie swoje pieniądze musi mu robić ogromna frajdę czuć się ponad wszystko.


Dokładnie i to jest piękne jak można rozdawać cudze pieniądze, a ludziska cię za to kochają i będą tego przywileju (rozdawnictwa) bronić jak niepodległości.  Laughing
No ale co zrobić skoro większość ma mentalność chłopa pańszczyźnianego i boi się wolności, a co za tym idzie odpowiedzialności.  Cool
Zapisane
Malgosia
Jr. Member
**
wiadomoci: 2875


Odp: Książki, które wywarły największy wpływ na Twoje życie
« Odpowiedz #2094 : 2020-01-25, 15:56:10 »


Pan Doktor J.K. także napisał o sile umysłu, cyt.: Wszelkie zamierzone działania ludzi rodzą się w ich umysłach. Jeśli np. rację miał Erich Fromm, gdy mówił, że: ?Patrząc z zewnątrz jesteśmy bandą szaleńców, którzy chcą zniszczyć świat i których właściwie należałoby izolować. Ale kto kogo ma izolować, skoro wszyscy są szaleni, i dlatego każdy uważa swoje szaleństwo za normę??

Cytując, troszeczkę "poprawiłaś" Doktora i Admina.  ("Tłuste życie" - str. 286) I raczej pisał(li) w trybie oznajmiającym cytując kursywą Fromma niż trybem pytającym.

Mylisz się, ja nic nie "poprawiłam" ani kropki ani przecinka...... : http://dr-kwasniewski.pl/?id=2&news=601
Zapisane
Jarek
Hero Member
*****
wiadomoci: 31044


Odp: Książki, które wywarły największy wpływ na Twoje życie
« Odpowiedz #2095 : 2020-01-25, 19:12:51 »

Widocznie Polki bardziej podatne co na słupki sie przekłada.
Ale za nie swoje pieniądze musi mu robić ogromna frajdę czuć się ponad wszystko.


Dokładnie i to jest piękne jak można rozdawać cudze pieniądze, a ludziska cię za to kochają i będą tego przywileju (rozdawnictwa) bronić jak niepodległości.  Laughing
No ale co zrobić skoro większość ma mentalność chłopa pańszczyźnianego i boi się wolności, a co za tym idzie odpowiedzialności.  Cool
Laughing
Taki prawdziwy zdewociały nierób.
Zapisane
admin
Administrator
Hero Member
*
wiadomoci: 24045


WWW
Odp: Książki, które wywarły największy wpływ na Twoje życie
« Odpowiedz #2096 : 2020-01-25, 21:05:38 »

Ale dlaczego nieszczęśnicy chcą i z innych zależnych od nich osób uczynić nieszczęśników?  Shocked  Confused
Na przykład sfrustrowany życiem, pijany "tatuś" dzięki któremu rodzina ma niebieską kartę.  Confused
Albo taki Kaczyński, co wszystkie Polki chce unieszczęśliwić z osobistych powodów!  Sad


Fruwający "latawiec".
Nieprawdaż?
https://www.youtube.com/watch?v=06PV9GFUp5k

Ale ja bue o tym.  Cool
Zapisane

admin
Administrator
Hero Member
*
wiadomoci: 24045


WWW
Odp: Książki, które wywarły największy wpływ na Twoje życie
« Odpowiedz #2097 : 2020-01-25, 21:11:00 »

Ale ja bue o tym.  Cool

 Shocked
No właśnie czytałem o suplemencie AdBlue dla normy Euro 6.2!  Confused
I jakąś przebitkę na synapse miałem z ważkich powodów (po zaświeceniu kontrolki tylko 2tys. można przejechać!), bo zamiast "bue" ma być "nie"!  Laughing
Zapisane

madre
Go


Email
Odp: Książki, które wywarły największy wpływ na Twoje życie
« Odpowiedz #2098 : 2020-01-26, 11:32:17 »

Ale dlaczego nieszczęśnicy chcą i z innych zależnych od nich osób uczynić nieszczęśników?  Shocked  Confused
Na przykład sfrustrowany życiem, pijany "tatuś" dzięki któremu rodzina ma niebieską kartę.  Confused
Albo taki Kaczyński, co wszystkie Polki chce unieszczęśliwić z osobistych powodów!  Sad


Fruwający "latawiec".
Nieprawdaż?
https://www.youtube.com/watch?v=06PV9GFUp5k

Ale ja bue o tym.  Cool

Ale ja bue o tym.  Cool


 Shocked
No właśnie czytałem o suplemencie AdBlue dla normy Euro 6.2!  Confused
I jakąś przebitkę na synapse miałem z ważkich powodów (po zaświeceniu kontrolki tylko 2tys. można przejechać!), bo zamiast "bue" ma być "nie"!  Laughing

No i co z tym począć? Hmmmm, hmmmm? Po głowie chodzi tylko robactwo mi, i mmmmmm - "Miś". No przecież widać, że ta gęba "pijanego "tatusia"" czyli degenerata zdenaturowanego tudzież denaturata zdegenerowanego skąpi węgla sobie i rodzinie. Unieszczęśliwia tym swoim kalekim, uzależnionym piciem zależnych od siebie członków rodziny. Cała nadzieja jednak w matkach Polkach, które zadowolone w swoim nieszczęściu czuwają nad dostawą węgla na zimę i chowają w cieple swoje królewny i herodów. Tylko ten nieprzytomny wyrwany z pomroczności nie przejmuje się niczym, bo "czy się stoi czy się leży 4 razy po pięć set się mu należy". Co za ciołek jeden z tego siekierkowego. Umie wycinać chojaki i strugać patyki, laski, deski i ...wariata, aby mieć za co pić. To może oznaczać zapowiedź wojny polsko-polskiej bo "przed wojną zawsze węgiel był". Tylko ze zmieszaniem wysłuchałem ".. i korytko świniowe bierz.., no ale to właśnie tylko bajka filmowa. I co z tym typem będzie dalej? Możliwe, że unikać w przyszłości może erekcji, czym unieszczęśliwić może spragnione Polki.

https://www.youtube.com/watch?v=555FwDuncsc
Zapisane
admin
Administrator
Hero Member
*
wiadomoci: 24045


WWW
Odp: Książki, które wywarły największy wpływ na Twoje życie
« Odpowiedz #2099 : 2020-01-26, 13:47:50 »

 Laughing
Najwyraźniej jakaś niezrozumiała misja niezrozumiałego przekazu?  Shocked  Confused
Zapisane

Strony: 1 ... 100 101 102 103 104 [105] 106 107 108 109 110 ... 116 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.059 sekund z 19 zapytaniami.