forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-06-26, 15:50:45

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
9. Nie należy robić większych odstępstw od diety ani łamać jej zasad okresowo.
664091 wiadomoci w 4061 wtkach; wysane przez 31 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: saymon9
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Wolne tematy
| | |-+  Książki, które wywarły największy wpływ na Twoje życie
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 ... 28 29 30 31 32 [33] 34 35 36 37 38 ... 116 Do dou Drukuj
Autor Wtek: Książki, które wywarły największy wpływ na Twoje życie  (Przeczytany 988323 razy)
RafałS
Sr. Member
****
Pe: Mczyzna
wiadomoci: 17456


Odp: Książki, które wywarły największy wpływ na Twoje życie
« Odpowiedz #640 : 2013-01-09, 22:07:06 »

Bez jaj... Evil or Very Mad Laughing
W takim razie nie wiem.  Laughing
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 71172


Odp: Książki, które wywarły największy wpływ na Twoje życie
« Odpowiedz #641 : 2013-01-09, 22:12:42 »

Jakoś sobie poradzę, Zyon napisze ciąg dalszy to może będzie z czego wybrać... Rolling Eyes Może tą komunię z mlekiem, ale dla byka chyba nie bardzo... Rolling Eyes Confused
Zapisane

Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25556

pindżar ryskow wyszy


Odp: Książki, które wywarły największy wpływ na Twoje życie
« Odpowiedz #642 : 2013-01-10, 21:34:13 »

Czytam dalej. Autor pisze, ze Dr Kwasniewski nie jest w rzeczywistosci tworca diety ale jedynie jej propagatorem w dodatku zadufanym w sobie i nie stosuje sie do zasady primun non nocere. Autor pisze, ze dieta zwana optymalna nie zawsze od razu jest dobra, bo nie zawsze obniza cisnienie ale jego zmodyfikowana juz jst ok. Autor pisze,z e poscic trzeba bo kaze tak objawiajaca sie w Medjugorie swieta panienka zwana Niebieska Mama i ktora regularnie sie objawia i kaze poscic w srody i paitki jedynie o chlebie z oliwa i wodzie co sprawia, ze jest to dieta optymalna.

Autor tez pisze, ze w tej chwili (koniec 1999) optymalni sa liczeni w setki tysiecy ale po przeczytaniu jego ksiazki "liczba ta wazrosnie wielekroc". Ma ktos stosowne statystyki na ten temat ? Very Happy
Autor tez mowi, ze nie wszyscy moga ot tak przechodzic na diete optymalna, ze na razie niech sobie przejda tylko ci z grupa zero i B, a A i AB niech sie wstrzymaja do jego nastepnej ksiazki gdzie uwzgledni ich metabolizm z punktu widzenia astrologii i chronopraktyki czy jakos tak Very Happy

Na dzisiaj styka, mozg mi zywym blonnikirem paruje Rolling Eyes
Zapisane

Work Buy Consume Die
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 71172


Odp: Książki, które wywarły największy wpływ na Twoje życie
« Odpowiedz #643 : 2013-01-10, 21:39:26 »

Czytam dalej. 


 Shocked Podziwiam wytrwałość... Very Happy

Nadal nie wiadomo co powinni jeść ci spod znaku byka... Rolling Eyes Confused
Zapisane

renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 71172


Odp: Książki, które wywarły największy wpływ na Twoje życie
« Odpowiedz #644 : 2013-01-10, 21:47:54 »

Jeszcze w dodatku mam grupę krwi A... Sad ile mam czekać? Aż drugą książkę napisze?  Shocked Głodna jestem... Confused Laughing
Zapisane

Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25556

pindżar ryskow wyszy


Odp: Książki, które wywarły największy wpływ na Twoje życie
« Odpowiedz #645 : 2013-01-12, 18:26:34 »

Chyba napisze ale w nastepnej ksiazce, ktora zapowiada na lamach tej ale ja niestety nie mam zamiaru jej czytac, nawet jak mi sprezentujesz Very Happy Very Happy

No skonczylem Very Happy Pan autor dokonuje takich odkrywczych mysli, ze tak naprawde te proporcje to sa w Harperze a dr Kwasniewski je tylko z Harpera wyjal, bo one tam sa. Tylko wegli trzeba jesc 300g ale to szczegol Very Happy Potem pan autor mowi, ze dieta Kwasniewskiego i dieta Atkinsa niczym prawie sie nie roznia i od jego diety tez prawie wcale Very Happy Roznia sie tak jak sie rozni wiara grekokatolicka od judejskiej i rzymskokatoliciej a ta jego jest oczywiscie rzymskokatolicka Very Happy Potem pan pisze ok 50 zasad jego diety, ktore maja odrozniac ja od diety Kwasniewskiego. Jak znajde chwile to je wypisze. Sa tam takie rodzynki jak to, ze miod jrest jednak bardzo zdrowy i, ze nalezy poscic 3 dni w tygodniu. Wierzacy powinni poscic o wodzie i chlebie (ilosc nieograniczona) w srody i piatki a niewierzacy powinni poscic...tez w srody i piatki, bo szybko stana sie wierzacy. Pan wyglada na jakas fundamentalistyczna wersje mohera albo innego oazowicz, w kolko gada, ze ludzie zyja by kochac boga i siebie co przypomina nawiedzony belkot cpuna czyli cos w stylu wynurzen pljsztatsza. Pozniej pan stwierdza, ze za 20 lat (pisze to w 1999) jego dieta bedzie powszechna na calym swiecie (naklad ksiazki 1500egz) i wszyscy beda zdrowi i szczesliwi. Aha, no i nie nalezy jesc jak sie "puszcza baki", trzeba odczekac.

Ogolnie mowiac nie polecam, zmeczylo mnie to bardziej niz dzwonkowy trening Very Happy
Zapisane

Work Buy Consume Die
administ
Go


Email
Odp: Książki, które wywarły największy wpływ na Twoje życie
« Odpowiedz #646 : 2013-01-12, 18:31:23 »

Nie pierwszy i nie ostatni, co na "Kwaśniewskim" chciał wypłynąć.
I przeważnie się udaje!  Wink  Laughing
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 71172


Odp: Książki, które wywarły największy wpływ na Twoje życie
« Odpowiedz #647 : 2013-01-12, 19:00:18 »

 No fajnie, środy i piątki o chlebie i wodzie wierzący i niewierzący... Confused To by ludzi w nieszczęściu zjednało... Rolling Eyes A ci z rządu też by mieli pościć o wodzie i chlebie? To już by nie przeszło... Confused
Zapisane

Radzio
Go


Email
Odp: Książki, które wywarły największy wpływ na Twoje życie
« Odpowiedz #648 : 2013-01-12, 20:40:29 »

...
Ogolnie mowiac nie polecam, zmeczylo mnie to bardziej niz dzwonkowy trening Very Happy

Rozchodź to jakoś, Wink Very Happy     Shocked Ups... pardonsik.  Rozchodźcie to jakoś. Wink Laughing Laughing
Zapisane
Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25556

pindżar ryskow wyszy


Odp: Książki, które wywarły największy wpływ na Twoje życie
« Odpowiedz #649 : 2013-01-13, 11:32:26 »

Nie pierwszy i nie ostatni, co na "Kwaśniewskim" chciał wypłynąć.
I przeważnie się udaje!  Wink  Laughing
Jemu sie nie udalo Very Happy NO i zapomnialem o najwazniejszym: jako uzasadnienie do wprowadzeniu miodu, ktory dr Kwasniewski jest traktowany jak cykier, Pan autor pisze, zdanie, ktore go calkowicie pograza: kazdy wyjatek ma regule......  Laughing Laughing
Zapisane

Work Buy Consume Die
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41546


Odp: Książki, które wywarły największy wpływ na Twoje życie
« Odpowiedz #650 : 2013-01-13, 11:35:54 »

Nie pierwszy i nie ostatni, co na "Kwaśniewskim" chciał wypłynąć.
I przeważnie się udaje!  Wink  Laughing
Jemu sie nie udalo Very Happy NO i zapomnialem o najwazniejszym: jako uzasadnienie do wprowadzeniu miodu, ktory dr Kwasniewski jest traktowany jak cykier, Pan autor pisze, zdanie, ktore go calkowicie pograza: kazdy wyjatek ma regule......  Laughing Laughing
Jaki autor takie reguły...
Swoja drogą szacun za upór w czytaniu.
Zapisane
Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25556

pindżar ryskow wyszy


Odp: Książki, które wywarły największy wpływ na Twoje życie
« Odpowiedz #651 : 2013-01-13, 11:42:13 »

Obiecalem Reni Wink Very Happy
Naprawde, pierwszy raz widzialem ksiazke bez akapitow, ustepow, gdzie zdania sie konczyly w polowie a nowe zaczynaly z sufitu. Rozdzialy jakies takie umowne i bez zadnego uzasadnienia. tak jakby ktos zapisal monolog rapera.
Autor sie naczytal Tombaka, d'Adamo(tego od grup krwi), chyba Malachowa, Kwasniewskiego, Atkinsa i chce z tego ulepic cos swojego z dodatkiem astrologii, parapsychologii, chiropraktyki, chronologii, horoskopow i bog wie czego jeszcze.


Zapisane

Work Buy Consume Die
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 71172


Odp: Książki, które wywarły największy wpływ na Twoje życie
« Odpowiedz #652 : 2013-01-13, 11:45:08 »

Nie pierwszy i nie ostatni, co na "Kwaśniewskim" chciał wypłynąć.
I przeważnie się udaje!  Wink  Laughing
Jemu sie nie udalo Very Happy NO i zapomnialem o najwazniejszym: jako uzasadnienie do wprowadzeniu miodu, ktory dr Kwasniewski jest traktowany jak cykier, Pan autor pisze, zdanie, ktore go calkowicie pograza: kazdy wyjatek ma regule......  Laughing Laughing

Pewnie to są jego obserwacje... Rolling Eyes Ale te wyjątki z regułą to już się robi dla mnie zbyt skomplikowane... Confused
Może to tylko potrafią zrozumieć wierni po postach z wody i chleba... Rolling Eyes
Zapisane

Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25556

pindżar ryskow wyszy


Odp: Książki, które wywarły największy wpływ na Twoje życie
« Odpowiedz #653 : 2013-01-13, 11:47:46 »

Ogolnie to po przeczytaniu stwierdzam, ze to co kiedys napisalas, ze to taka zbieranina przemyslen plejtsza, piotrax i kogos tam jeszcze (chyba cebulaka)  to bylo dosc celne i to przed przeczytaniem Very Happy wiec mozesz spokojnie grac w tego totka Very Happy
Zapisane

Work Buy Consume Die
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 71172


Odp: Książki, które wywarły największy wpływ na Twoje życie
« Odpowiedz #654 : 2013-01-13, 11:50:27 »

Obiecalem Reni Wink Very Happy


Nie myślałam, że dotrwasz,  Shocked naprawdę, nie chcę żebyś się niepotrzebnie męczył, (można wpaść w depresję i już końskie dawki litu nawet nie pomogą Wink, wtedy to już tylko posty o chlebie i wodzie i wiara w ich działanie) bo na wzbogacenie wiedzy po tej książce nie ma co zbytnio liczyć. Tylko porobi się galimatias i już nie będzie się wiedziało co jest wyjątkiem, co regułą, a co wiarą. Daj sobie spokój... Laughing
Zapisane

renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 71172


Odp: Książki, które wywarły największy wpływ na Twoje życie
« Odpowiedz #655 : 2013-01-13, 11:51:09 »

Ogolnie to po przeczytaniu stwierdzam, ze to co kiedys napisalas, ze to taka zbieranina przemyslen plejtsza, piotrax i kogos tam jeszcze (chyba cebulaka)  to bylo dosc celne i to przed przeczytaniem Very Happy wiec mozesz spokojnie grac w tego totka Very Happy

Czekam na kumulację... Very Happy
Zapisane

renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 71172


Odp: Książki, które wywarły największy wpływ na Twoje życie
« Odpowiedz #656 : 2013-01-13, 11:54:13 »

Ogolnie to po przeczytaniu stwierdzam...


Czyli dotarłeś do końca? Shocked i skończyło się chociaż happy endem? Czy główny bohater zginął? Rolling Eyes
Zapisane

Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25556

pindżar ryskow wyszy


Odp: Książki, które wywarły największy wpływ na Twoje życie
« Odpowiedz #657 : 2013-01-13, 11:54:28 »

Obiecalem Reni Wink Very Happy


Nie myślałam, że dotrwasz,  Shocked naprawdę, nie chcę żebyś się niepotrzebnie męczył, (można wpaść w depresję i już końskie dawki litu nawet nie pomogą Wink, wtedy to już tylko posty o chlebie i wodzie i wiara w ich działanie) bo na wzbogacenie wiedzy po tej książce nie ma co zbytnio liczyć. Tylko porobi się galimatias i już nie będzie się wiedziało co jest wyjątkiem, co regułą, a co wiarą. Daj sobie spokój... Laughing

No ale ja juz skonczylem Very Happy Co prawda autor zaprasza do nastepnej ksiazki ale jakos na razie sobie odpoczne od takich naukowych porpozycji Very Happy

Spisze wam jeszcze w wolnej chwili te 50 zasad jego diety i tyle Very Happy
Zapisane

Work Buy Consume Die
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 71172


Odp: Książki, które wywarły największy wpływ na Twoje życie
« Odpowiedz #658 : 2013-01-13, 12:02:53 »

Nie wiem czy to ma sens, ale może tak dla rozrywki... Rolling Eyes Wink
Zapisane

Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25556

pindżar ryskow wyszy


Odp: Książki, które wywarły największy wpływ na Twoje życie
« Odpowiedz #659 : 2013-01-24, 11:04:41 »

O w koncu wyszla u nas ksiazka Williama Davisa - Dieta bez pszenicy. Ta o ktorej kiedys wspominali na Nowej Debacie.
http://bukowylas.pl/ksiazki/dieta-bez-pszenicy

Zapisane

Work Buy Consume Die
Strony: 1 ... 28 29 30 31 32 [33] 34 35 36 37 38 ... 116 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.031 sekund z 19 zapytaniami.