forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-03-28, 11:05:02

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
10. Nie wolno głodzić się ani pościć.
658438 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Wolne tematy
| | |-+  Książki, które wywarły największy wpływ na Twoje życie
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 ... 83 84 85 86 87 [88] 89 90 91 92 93 ... 116 Do dou Drukuj
Autor Wtek: Książki, które wywarły największy wpływ na Twoje życie  (Przeczytany 938670 razy)
Malgosia
Jr. Member
**
wiadomoci: 2874


Odp: Re: Książki, które wywarły największy wpływ na Twoje życie
« Odpowiedz #1740 : 2017-09-23, 08:07:32 »

Po wiele ta ksiazka?

Książkę można nabyć w Arkadii państwa Suchowieckich w Ciechocinku. Tel. Kontaktowy: +48 54 283 20 21
Najlepiej zadzwonić....

Darmo dają Laughing


Perły kosztują, za darmo mogą otrzymac tylko godni.....
DALATEGO  CHCĘ ŻEBY DLA CIEBIE NIE ZABRAKŁO Laughing Laughing Laughing

Z czego radość? Trochę logiki! Darmo dawane to nawet "wieprze" wezmą i wtedy zabraknie.....
Zapisane
Zofia
Jr. Member
**
wiadomoci: 2291


Odp: Re: Książki, które wywarły największy wpływ na Twoje życie
« Odpowiedz #1741 : 2017-09-23, 09:06:00 »

Cytuj
To chyba jakaś parodia. Zwalić materiały Doktora i się srać z nadwagą 20 kg pisząc o świecie optymalnym.
Normalnie kabaret PARANIENORMALNI Cool
Autorce szkodzi ŻO i to widać. Lepiej niech o sobie prawdę pisze, to przynajmniej nie będzie Doktora winy.

Cytuj

Rzucanie pereł między wieprze!!!
AA ty Jarek zanim otworzysz gębę, to przeczytaj ksiązkę; tylko głupek ocenia coś czego nie zna. Twoja wypowiedź dowodzi, że najwyraźniej pomyliłeś Fora; Ty nie jestes Optymalny tylko ordynarny . Z resztą jako słuchacz układowych kabaretów reprezentujesz co najwyżej ich poziom.... Zakończę ctatem " Szczytem do którego moze wznieśc się mierny umysł, to zdolność wynajdywania słabostek Wielkich Ludzi"
Z tego co znam Jarka poza Forum, to jest Optymalny z dużą wiedzą Dr Kwaśniewskiego, kulturalny, grzeczny i uczynny. Jarek nie ma gęby, tylko usta, (dosyć ładne).
Zapisane
Jarek
Hero Member
*****
wiadomoci: 30300


Odp: Re: Książki, które wywarły największy wpływ na Twoje życie
« Odpowiedz #1742 : 2017-09-23, 09:57:59 »

Po wiele ta ksiazka?

Książkę można nabyć w Arkadii państwa Suchowieckich w Ciechocinku. Tel. Kontaktowy: +48 54 283 20 21
Najlepiej zadzwonić....

Darmo dają Laughing


Perły kosztują, za darmo mogą otrzymac tylko godni.....
DALATEGO  CHCĘ ŻEBY DLA CIEBIE NIE ZABRAKŁO Laughing Laughing Laughing

Z czego radość? Trochę logiki! Darmo dawane to nawet "wieprze" wezmą i wtedy zabraknie.....
Wiadomo, chamstwo wybić, żeby dla wybrańców( PERŁY OPTYMALNE) nie brakło. Laughing Laughing Laughing
Zapisane
Malgosia
Jr. Member
**
wiadomoci: 2874


Odp: Re: Książki, które wywarły największy wpływ na Twoje życie
« Odpowiedz #1743 : 2017-09-23, 10:03:40 »

Po wiele ta ksiazka?

Książkę można nabyć w Arkadii państwa Suchowieckich w Ciechocinku. Tel. Kontaktowy: +48 54 283 20 21
Najlepiej zadzwonić....

Darmo dają Laughing


Perły kosztują, za darmo mogą otrzymac tylko godni.....
DALATEGO  CHCĘ ŻEBY DLA CIEBIE NIE ZABRAKŁO Laughing Laughing Laughing

Z czego radość? Trochę logiki! Darmo dawane to nawet "wieprze" wezmą i wtedy zabraknie.....
Wiadomo, chamstwo wybić, żeby dla wybrańców( PERŁY OPTYMALNE) nie brakło. Laughing Laughing Laughing

"Skończ pan, wstydu oszczędź"......
Zapisane
Malgosia
Jr. Member
**
wiadomoci: 2874


Odp: Re: Książki, które wywarły największy wpływ na Twoje życie
« Odpowiedz #1744 : 2017-09-23, 10:11:26 »

Cytuj
To chyba jakaś parodia. Zwalić materiały Doktora i się srać z nadwagą 20 kg pisząc o świecie optymalnym.
Normalnie kabaret PARANIENORMALNI Cool
Autorce szkodzi ŻO i to widać. Lepiej niech o sobie prawdę pisze, to przynajmniej nie będzie Doktora winy.

Cytuj

Rzucanie pereł między wieprze!!!
AA ty Jarek zanim otworzysz gębę, to przeczytaj ksiązkę; tylko głupek ocenia coś czego nie zna. Twoja wypowiedź dowodzi, że najwyraźniej pomyliłeś Fora; Ty nie jestes Optymalny tylko ordynarny . Z resztą jako słuchacz układowych kabaretów reprezentujesz co najwyżej ich poziom.... Zakończę ctatem " Szczytem do którego moze wznieśc się mierny umysł, to zdolność wynajdywania słabostek Wielkich Ludzi"
Z tego co znam Jarka poza Forum, to jest Optymalny z dużą wiedzą Dr Kwaśniewskiego, kulturalny, grzeczny i uczynny. Jarek nie ma gęby, tylko usta, (dosyć ładne).
Jeżeli to ten Jarek, którego znam, to jestem bardzo zawiedziona........ Może w realu z niektórymi ludźmi jest cacy, ale tu na Forum nie popisał się optymalnie. Może ma dużą wiedze Dr Kwasniewskiego, ale z zastosowaniem tyły!
Zapisane
Jarek
Hero Member
*****
wiadomoci: 30300


Odp: Książki, które wywarły największy wpływ na Twoje życie
« Odpowiedz #1745 : 2017-09-23, 10:15:49 »

Nie mam takiego zamiaru Laughing
Zapisane
Jarek
Hero Member
*****
wiadomoci: 30300


Odp: Re: Książki, które wywarły największy wpływ na Twoje życie
« Odpowiedz #1746 : 2017-09-23, 10:25:09 »

Cytuj
To chyba jakaś parodia. Zwalić materiały Doktora i się srać z nadwagą 20 kg pisząc o świecie optymalnym.
Normalnie kabaret PARANIENORMALNI Cool
Autorce szkodzi ŻO i to widać. Lepiej niech o sobie prawdę pisze, to przynajmniej nie będzie Doktora winy.

Cytuj

Rzucanie pereł między wieprze!!!
AA ty Jarek zanim otworzysz gębę, to przeczytaj ksiązkę; tylko głupek ocenia coś czego nie zna. Twoja wypowiedź dowodzi, że najwyraźniej pomyliłeś Fora; Ty nie jestes Optymalny tylko ordynarny . Z resztą jako słuchacz układowych kabaretów reprezentujesz co najwyżej ich poziom.... Zakończę ctatem " Szczytem do którego moze wznieśc się mierny umysł, to zdolność wynajdywania słabostek Wielkich Ludzi"
Z tego co znam Jarka poza Forum, to jest Optymalny z dużą wiedzą Dr Kwaśniewskiego, kulturalny, grzeczny i uczynny. Jarek nie ma gęby, tylko usta, (dosyć ładne).
Jeżeli to ten Jarek, którego znam, to jestem bardzo zawiedziona........ Może w realu z niektórymi ludźmi jest cacy, ale tu na Forum nie popisał się optymalnie. Może ma dużą wiedze Dr Kwasniewskiego, ale z zastosowaniem tyły!
[/quote
Ja nic nie stosuje, to nie muszę być z przodu.. Ale perełki lubię..
Zapisane
Jarek
Hero Member
*****
wiadomoci: 30300


Odp: Książki, które wywarły największy wpływ na Twoje życie
« Odpowiedz #1747 : 2017-09-23, 10:32:04 »

Pomyłka odwrotnie perełko. Ja właśnie na forum jestem cacy Laughing
Zapisane
Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25494

pindżar ryskow wyszy


Re: Książki, które wywarły największy wpływ na Twoje życie
« Odpowiedz #1748 : 2017-09-23, 10:45:40 »

No wlasnie Renia, cena powinna byc na odwrocie. Nie bede przeciez dzwonil zeby pytac o cene. Przesylka pewnie z 15 zl trzeba doliczyc.

Niestety, nie ma. Dzwoń, jak jesteś zainteresowany... Rolling Eyes
Za duzo zachodu zeby kupic ksiazke Very Happy
Zapisane

Work Buy Consume Die
vvv
Go


Email
Odp: Książki, które wywarły największy wpływ na Twoje życie
« Odpowiedz #1749 : 2017-09-23, 15:04:47 »

Zapisane
madre
Go


Email
Odp: Książki, które wywarły największy wpływ na Twoje życie
« Odpowiedz #1750 : 2017-09-23, 15:40:50 »

Książka w dniu promocji kosztowała 100zł. Środki uzyskane ze sprzedaży autorka zadeklarowała że przekaże na pomoc wartościowym Osobom.
Mogę się spodziewać, że będzie burza albo cisza po publikacji ?Optymalny Świat?. Gdyby tylko ci wszyscy krytykancy zechcieli przeczytać uprzednio tę dość obszerną księgę. Wysiłek umysłowy będzie wynagrodzony. Z 1100stron licząc od końca 100stron zajmują zdjęcia, kolejne 300stron obejmują scenogramy z konferencji Doktora Kwaśniewskiego, pozostałe 700 stron w miarę czytania przynoszą dla jednych oczekiwane dla innych szokujące odkrycia autorki. Po przeczytaniu księgi miałbym może jakieś małe uwagi życzliwie krytyczne ale wobec doniosłości wymowy Kapłanki zamilknę z oceną.
Prześmiewcom, krytykantom i szydercom z autorki księgi ?Optymalny Świat? Pani Zofii Kuzioła życzliwie przekazuję jej ostrzeżenie ze str. 683, że narażają sie na: ?śmiech bogów?- kto chce doczyta sobie więcej. Namawiam i proszę aby nie zabierać głosu na temat tej księgi i autorki bez uprzedniego uważnego przeczytania CAŁOŚCI. Tematy poruszane w księdze są dla wielu najważniejszymi z bardzo ważnych. Trzeba delikatności, wrażliwośći, taktu i znajomości tematów poruszanych w księdze aby zabierać głos publicznie. Twierdzenia autorki mogą poruszyć niejeden umysł do głębi, mnie poruszyły bardzo. Autorka zapewnia że konsultowała treść księgi przed opublikowaniem z całą rodziną Kwaśniewskich. Wielu osobom mniemam będzie kłopotliwie się wypowiadać. Trzeba to brać pod uwagę i ewentualnie w mojej ocenie uszanować taktownie ich prawo do milczenia lub mówienia. NIE PYTAM o słuszność i prawdziwość wypowiadanych tez. Dla mnie milczenie głównych bohaterów książki będzie KONFIRMACJĄ wygłoszonych twierdzeń autorki. Pora mi zabierać się do drugiego czytania.
Zapisane
Zofia
Jr. Member
**
wiadomoci: 2291


Odp: Książki, które wywarły największy wpływ na Twoje życie
« Odpowiedz #1751 : 2017-09-23, 15:54:14 »

Książka w dniu promocji kosztowała 100zł. Środki uzyskane ze sprzedaży autorka zadeklarowała że przekaże na pomoc wartościowym Osobom.
Mogę się spodziewać, że będzie burza albo cisza po publikacji ?Optymalny Świat?. Gdyby tylko ci wszyscy krytykancy zechcieli przeczytać uprzednio tę dość obszerną księgę. Wysiłek umysłowy będzie wynagrodzony. Z 1100stron licząc od końca 100stron zajmują zdjęcia, kolejne 300stron obejmują scenogramy z konferencji Doktora Kwaśniewskiego, pozostałe 700 stron w miarę czytania przynoszą dla jednych oczekiwane dla innych szokujące odkrycia autorki. Po przeczytaniu księgi miałbym może jakieś małe uwagi życzliwie krytyczne ale wobec doniosłości wymowy Kapłanki zamilknę z oceną.
Prześmiewcom, krytykantom i szydercom z autorki księgi ?Optymalny Świat? Pani Zofii Kuzioła życzliwie przekazuję jej ostrzeżenie ze str. 683, że narażają sie na: ?śmiech bogów?- kto chce doczyta sobie więcej. Namawiam i proszę aby nie zabierać głosu na temat tej księgi i autorki bez uprzedniego uważnego przeczytania CAŁOŚCI. Tematy poruszane w księdze są dla wielu najważniejszymi z bardzo ważnych. Trzeba delikatności, wrażliwośći, taktu i znajomości tematów poruszanych w księdze aby zabierać głos publicznie. Twierdzenia autorki mogą poruszyć niejeden umysł do głębi, mnie poruszyły bardzo. Autorka zapewnia że konsultowała treść księgi przed opublikowaniem z całą rodziną Kwaśniewskich. Wielu osobom mniemam będzie kłopotliwie się wypowiadać. Trzeba to brać pod uwagę i ewentualnie w mojej ocenie uszanować taktownie ich prawo do milczenia lub mówienia. NIE PYTAM o słuszność i prawdziwość wypowiadanych tez. Dla mnie milczenie głównych bohaterów książki będzie KONFIRMACJĄ wygłoszonych twierdzeń autorki. Pora mi zabierać się do drugiego czytania.
Od zawsze liczę się z Twoim zdaniem. Tym razem też się posłucham.
Zapisane
vvv
Go


Email
Odp: Książki, które wywarły największy wpływ na Twoje życie
« Odpowiedz #1752 : 2017-09-23, 16:55:54 »


Było, widziałem, zwidów nie mam,
trzeba zaglądać, może kolejna sztuka się pojawi.

https://s26.postimg.org/5yimj7s61/image.png


Ależ Fibo13stka okazuje się pragmatyczna.


 Shocked Wink
Zapisane
madre
Go


Email
Odp: Re: Książki, które wywarły największy wpływ na Twoje życie
« Odpowiedz #1753 : 2017-09-23, 17:01:04 »

Cytuj
To chyba jakaś parodia. Zwalić materiały Doktora i się srać z nadwagą 20 kg pisząc o świecie optymalnym.
Normalnie kabaret PARANIENORMALNI Cool
Autorce szkodzi ŻO i to widać. Lepiej niech o sobie prawdę pisze, to przynajmniej nie będzie Doktora winy.

Cytuj

Rzucanie pereł między wieprze!!!
AA ty Jarek zanim otworzysz gębę, to przeczytaj ksiązkę; tylko głupek ocenia coś czego nie zna. Twoja wypowiedź dowodzi, że najwyraźniej pomyliłeś Fora; Ty nie jestes Optymalny tylko ordynarny . Z resztą jako słuchacz układowych kabaretów reprezentujesz co najwyżej ich poziom.... Zakończę ctatem " Szczytem do którego moze wznieśc się mierny umysł, to zdolność wynajdywania słabostek Wielkich Ludzi"
Z tego co znam Jarka poza Forum, to jest Optymalny z dużą wiedzą Dr Kwaśniewskiego, kulturalny, grzeczny i uczynny. Jarek nie ma gęby, tylko usta, (dosyć ładne).
Czyżby panie rozpoznawały w tłumie optymalnego faceta po... wyparzonej gębie?  Laughing Pięknousty Jarek ujawnij się lub chociaż pokaż paniom swoje usteczka. Laughing
A nam facetom zdradź jak wyparzyć optymalnie pyszczydło.  Laughing Czy łykasz wrzącą kawę z łojem, a może pociągasz bezpośrednio z rondelka stopiony gorący  smalec/łój?  Laughing
Zapisane
Malgosia
Jr. Member
**
wiadomoci: 2874


Odp: Re: Książki, które wywarły największy wpływ na Twoje życie
« Odpowiedz #1754 : 2017-09-24, 08:39:50 »

Cytuj
To chyba jakaś parodia. Zwalić materiały Doktora i się srać z nadwagą 20 kg pisząc o świecie optymalnym.
Normalnie kabaret PARANIENORMALNI Cool
Autorce szkodzi ŻO i to widać. Lepiej niech o sobie prawdę pisze, to przynajmniej nie będzie Doktora winy.

Cytuj

Rzucanie pereł między wieprze!!!
AA ty Jarek zanim otworzysz gębę, to przeczytaj ksiązkę; tylko głupek ocenia coś czego nie zna. Twoja wypowiedź dowodzi, że najwyraźniej pomyliłeś Fora; Ty nie jestes Optymalny tylko ordynarny . Z resztą jako słuchacz układowych kabaretów reprezentujesz co najwyżej ich poziom.... Zakończę ctatem " Szczytem do którego moze wznieśc się mierny umysł, to zdolność wynajdywania słabostek Wielkich Ludzi"
Z tego co znam Jarka poza Forum, to jest Optymalny z dużą wiedzą Dr Kwaśniewskiego, kulturalny, grzeczny i uczynny. Jarek nie ma gęby, tylko usta, (dosyć ładne).
Czyżby panie rozpoznawały w tłumie optymalnego faceta po... wyparzonej gębie?  Laughing Pięknousty Jarek ujawnij się lub chociaż pokaż paniom swoje usteczka. Laughing
A nam facetom zdradź jak wyparzyć optymalnie pyszczydło.  Laughing Czy łykasz wrzącą kawę z łojem, a może pociągasz bezpośrednio z rondelka stopiony gorący  smalec/łój?  Laughing
Jarek dostał to co mu się należało z "dwururki". Może wróci do równowagi i.....
Zapisane
Jarek
Hero Member
*****
wiadomoci: 30300


Odp: Książki, które wywarły największy wpływ na Twoje życie
« Odpowiedz #1755 : 2017-09-24, 09:46:07 »

A to świetnie. Przynajmniej niektóre optymalne perły poprawią sobie humorki. I niech mi kto napisze, że ja przez drut leczyć nie potrafię.
Cieszę się że mogłem pomóc.  Laughing
Zapisane
Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25494

pindżar ryskow wyszy


Re: Odp: Książki, które wywarły największy wpływ na Twoje życie
« Odpowiedz #1756 : 2017-09-24, 14:48:45 »


Było, widziałem, zwidów nie mam,
trzeba zaglądać, może kolejna sztuka się pojawi.

https://s26.postimg.org/5yimj7s61/image.png


Ależ Fibo13stka okazuje się pragmatyczna.


 Shocked Wink

Kurna Adas czegos wczesniej nie pokazal, za 15 to bym zwinal w ciemno Very Happy
Zapisane

Work Buy Consume Die
vvv
Go


Email
Odp: Książki, które wywarły największy wpływ na Twoje życie
« Odpowiedz #1757 : 2017-09-27, 16:19:30 »

Zapisane
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41529


Odp: Książki, które wywarły największy wpływ na Twoje życie
« Odpowiedz #1758 : 2017-09-27, 16:48:55 »

Tłukę teraz to:
http://bookmaster.com.pl/ksiazka-zycie,koncepcja,emergentystyczna-zieba,stanislaw-882091.xhtml
Unikatowa chyba pozycja, po polsku, w temacie. Very Happy
Zapisane
Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25494

pindżar ryskow wyszy


Re: Odp: Książki, które wywarły największy wpływ na Twoje życie
« Odpowiedz #1759 : 2017-10-06, 14:07:08 »


Było, widziałem, zwidów nie mam,
trzeba zaglądać, może kolejna sztuka się pojawi.

https://s26.postimg.org/5yimj7s61/image.png


Ależ Fibo13stka okazuje się pragmatyczna.


 Shocked Wink

No niestety, to chyba byl jednorazowy strzal.
Zapisane

Work Buy Consume Die
Strony: 1 ... 83 84 85 86 87 [88] 89 90 91 92 93 ... 116 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.04 sekund z 20 zapytaniami.