forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-04-27, 20:00:29

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
4. Dieta optymalna - to dieta wysokotłuszczowa. Tłuszcz jest najważniejszym składnikiem naszego pożywienia. I jemy go najwięcej.
660520 wiadomoci w 4059 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Kuchnia Optymalna.
| | |-+  np. takie śniadanko:
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 2 3 4 [5] Do dou Drukuj
Autor Wtek: np. takie śniadanko:  (Przeczytany 38412 razy)
kangur
Go


Email
Odp: np. takie śniadanko:
« Odpowiedz #80 : 2008-09-30, 21:18:51 »


157 wzrostu , 57kg wagi, urodziwa , miła... (żartowałam)

rzeczywiscie jestes filigranowa.
Jak czesto jadasz ?

Karmiac tylu lokatorow nie moze byc puszysta.
Zapisane
adampio
Go


Email
Odp: np. takie śniadanko:
« Odpowiedz #81 : 2008-09-30, 22:01:38 »

Cytuj
Karmiac tylu lokatorow nie moze byc puszysta.

Przepraszam Panie doktorze, ale na jakiej podstawie Pan tak twierdzi?

Zapisane
afmfo
Go


Email
Odp: np. takie śniadanko:
« Odpowiedz #82 : 2008-10-01, 20:13:09 »



Przepraszam Panie doktorze, ale na jakiej podstawie Pan tak twierdzi?


cha, cha, cha
Pewnie ma na myśli moją "lambadę"
A jaka mam być? Toć przecież jestem na DO. Co do wzrostu to tu i DO nie pomoże. Very Happy
Pozdrawiam.
Zapisane
adampio
Go


Email
Odp: np. takie śniadanko:
« Odpowiedz #83 : 2008-10-08, 15:14:21 »



Przepraszam Panie doktorze, ale na jakiej podstawie Pan tak twierdzi?


cha, cha, cha
Pewnie ma na myśli moją "lambadę"
A jaka mam być? Toć przecież jestem na DO. Co do wzrostu to tu i DO nie pomoże. Very Happy
Pozdrawiam.

afmfo, czytalem, ze na tego typu problemy i inne "glizdy" trzeba jesc swieze pestki dyni na czczo z olejkiem rycynowym. Jezeli jestes zainteresowna to moge znalesc tekst.
Zapisane
adam319
Go


Email
Odp: np. takie śniadanko:
« Odpowiedz #84 : 2008-10-08, 15:42:47 »

Co do pasożytów to „klasyczne ŻO” odsyła - jeśli problemy nie ustępują - do lekarza medycyny oficjalnej po trutkę chemiczną.
Warto jednak wcześniej przed tą chemioterapią spróbować metody Lekarki.
Cool

- Likwidacja przeze mnie pasożytów, bakterii (wszelkiej maści  Very Happy) grzybów dietą, działa na zasadzie zmniejszania się zapalenia podłoża na którym żyją. Zmniejsza sie zapalenie - mieszkaniec się wyprowadza. Jak zmniejsza się zapalenie osoba PRZESTAJE tracić żelazo, SAMA SIĘ likwiduje anemia. Stan zapalny jest często przyczyną utraty żelaza. A że zaczynają na stanie zapalnym mnożyć się mieszkańcy...
 
Zapisane
afmfo
Go


Email
Odp: np. takie śniadanko:
« Odpowiedz #85 : 2008-10-08, 17:05:38 »

Adampio,
interesuje mnie wszystko co dotyczy likwidacji lambli i candidy.
Robię co mogę. Rotuję mleczne i zożowe. Zmiejszyłam węgle ale chyba mam zakwaszenie więc od wczoraj ponownie zwiększyłam. Myślę, że przy zakwaszeniu też one się mnożą.
Jem tłusto , chyba za tłusto (często przekraczm 200 g).
Najpierw cieszyłam się , że znam wroga a teraz myślę, że wiem kto to ale go nie znam.
Kangur ma racje, nie łatwo się tego świństwa pozbyć.
Lekarka jest zdania, że dieta załatwi sprawę i ja jej wierzę . Pytanie tylko jak długo to potrwa?
Szkoda , że lekarka mieszka tak daleko. Z takiej odległości można tylko pozdrowić.
Zapisane
adam319
Go


Email
Odp: np. takie śniadanko:
« Odpowiedz #86 : 2008-10-08, 17:47:10 »

Szkoda , że lekarka mieszka tak daleko. Z takiej odległości można tylko pozdrowić.

Albo wysłać maila z prośbą o spersonalizowaną poradę.
Smile
Zapisane
kristan
Go


Email
Odp: np. takie śniadanko:
« Odpowiedz #87 : 2008-10-08, 18:45:15 »

Na forum jest wątek- RECEPTA NA PASOŻYTY- sorry ale nie mam czasu szukac.Kto zastosuje jest uwolniny z nieproszonych gosci.
Zapisane
lekarka
Go


Email
Odp: np. takie śniadanko:
« Odpowiedz #88 : 2008-10-08, 18:56:05 »

afmfo, czytalem, ze na tego typu problemy i inne "glizdy" trzeba jesc swieze pestki dyni na czczo z olejkiem rycynowym. Jezeli jestes zainteresowna to moge znalesc tekst.

Afmfo, warto co jakieś 9 (?) dni zrobić wegetarianską forme DO (dynia, migdały, oliwa, fasolka szp., groszek zielony, kokos + ewent. jakieś W).
Celem normalizacji B. Długoletni Optymalni często jadają za dużo B i to powyższe jest łagodną formą normalizacji szlaków dt. B.
Zapisane
kangur
Go


Email
Odp: np. takie śniadanko:
« Odpowiedz #89 : 2008-10-08, 21:18:09 »

Adampio,
interesuje mnie wszystko co dotyczy likwidacji lambli i candidy.
Robię co mogę. Rotuję mleczne i zożowe. Zmiejszyłam węgle ale chyba mam zakwaszenie więc od wczoraj ponownie zwiększyłam. Myślę, że przy zakwaszeniu też one się mnożą.
Jem tłusto , chyba za tłusto (często przekraczm 200 g).
Najpierw cieszyłam się , że znam wroga a teraz myślę, że wiem kto to ale go nie znam.
Kangur ma racje, nie łatwo się tego świństwa pozbyć.
Lekarka jest zdania, że dieta załatwi sprawę i ja jej wierzę . Pytanie tylko jak długo to potrwa?
Szkoda , że lekarka mieszka tak daleko. Z takiej odległości można tylko pozdrowić.

Afmfo!
My na odleglosc stanowimy dobrana pare.
Gdybysny byli razem, wyszlaby z tego para nasycona. Laughing Laughing Laughing
Zapisane
adampio
Go


Email
Odp: np. takie śniadanko:
« Odpowiedz #90 : 2008-10-08, 21:19:12 »

AFMFO, dlaczego nie zaczniesz od terty Kritana.......jest rewelacyjna, odkwaszajaca. Nie bazuje tego na Twoim przykladzie, ale my ludzie mamy tendencje do szukania tego co juz wynaleziono. Wejdz na strone Krystana i zrob sobie taka terte, popraw to nalesnikami ....i poczujesz "uzdrowicielska" tego/tych dan. OBIECUJE.
Co prawda ksiazki skarg i zazalen nie ma......ale my jej nie potzrebujemy. Pozdrawiam
Zapisane
kangur
Go


Email
Odp: np. takie śniadanko:
« Odpowiedz #91 : 2008-10-09, 12:05:07 »

Afmfo!
Jak Ci z tymi kwasami?
Nasze bacie zaparzaly nasiona kobylaku, jak ktos byl zakwaszony, albo mial bole brzucha.
Zaraz tu zobacze Misia na moim grzbiecie.
Zapisane
afmfo
Go


Email
Odp: np. takie śniadanko:
« Odpowiedz #92 : 2008-10-09, 19:57:18 »

Kangur
Nie mam czasu na te forum, cholercia. Przeważnie gotuję i liczę (na wiele) Very Happy.
Z tym zakwaszeniem to tylko przypuszczenia ale chyba trafne. Zasugerowałam sie postem adampia w związku z wyglądem twarzy i wyzszło mi ,że mam nadmiar ketonów. Nawet nie wiem czy ja te ketony dobrze kojarzę z zawaszeniem, biochemia to dla mnie chińszczyzna. Przepisałam sobie więcej węgli i ładnieję i łagonieję. Naprawdę. Laughing
Nerki albo coś w okolicy też przestałam czuć. Zrobiłabym sobie wyniki ale w laboratorium jestem już "notowana" , patrzą jak na chipohondryka. Mieszkam w małym mieście.




Afmfo!
My na odleglosc stanowimy dobrana pare.
Gdybysny byli razem, wyszlaby z tego para nasycona. Laughing Laughing Laughing
Oj  Kangur nie prowokuj bo zacznę oszczędzać na samolot  Very Happy (żart)
pozdrawiam


Zapisane
Strony: 1 2 3 4 [5] Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.07 sekund z 17 zapytaniami.