forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-04-28, 02:18:00

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
7. Nie trzeba liczyć spożytych kalorii, natomiast należy liczyć kalorie przy kupowaniu żywności.
660527 wiadomoci w 4059 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Kuchnia Optymalna.
| | |-+  Przecier z antonówek
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 2 3 4 5 [6] Do dou Drukuj
Autor Wtek: Przecier z antonówek  (Przeczytany 50630 razy)
adam319
Go


Email
Odp: Przecier z antonówek
« Odpowiedz #100 : 2008-10-04, 20:51:24 »

Tylko że wpłata z góry jest nielogiczna, bo klient musi zaufać opierając się na tytule naukowym, a tradycja jest bardzo zła. Czy nie lepiej strzyc go w ratach by płacił za to, że jest zdrowy niż, a nie zmuszać go do wpłaty za tytuł bez względu na efekt?
Cool
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Przecier z antonówek
« Odpowiedz #101 : 2008-10-04, 21:12:50 »

Adam319 Ty masz coś z przegrodą nosową,czy masz przerosniety migdał trzeci? Pytam,bo co zdjęcie,to masz uchylone usta,a uśmiech "toto" raczej nie jest  .
Może jakaś porada "lekarki" by Tobie pomogła,jak ewentualnie masz problemy z migdałami.
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Przecier z antonówek
« Odpowiedz #102 : 2008-10-04, 21:21:26 »

Adampio ,potrafisz to zrozumieć,że moje dziecię po basenie zjadło omleta z pięciu jajek???Na poczatek jej zrobiłam z trzech,pomyslałam,że może zje,a jak nie zje to zostawi  .Zjadła w "pięć sekund"  Shocked i prosiła o jeszcze!!! i zrobiłam jej z dwóch. Na to do tego omleta i do tego pierwszego wedle jej życzenia,połozyłam ser ,który ładnie się roztopił-ona to uwielbia,no i zjadła tego drugiego też!!! Ja byłam w szoku!To ja tyle nie zjadłam! Ale cieszę się ,że ma dziecko apetyt,bo jakiś miała marny,albo to mnie się tak wydawało...Drugie dziecię nie zjadło aż tyle  Cool
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Przecier z antonówek
« Odpowiedz #103 : 2008-10-04, 21:25:33 »

A propo pływania,to coś "blackend" nie pisze (a też lubi pływać),czy pływa na czczo,czy po szklance soku pomidorowego,czy po szklance wody,czy po szklance soku pomidorowego wymieszanym z ciepłą wodą,czy też może po konkretnym jedzonku  Cool
Zapisane
adampio
Go


Email
Odp: Przecier z antonówek
« Odpowiedz #104 : 2008-10-04, 21:28:22 »

Adampio ,potrafisz to zrozumieć,że moje dziecię po basenie zjadło omleta z pięciu jajek???Na poczatek jej zrobiłam z trzech,pomyslałam,że może zje,a jak nie zje to zostawi  .Zjadła w "pięć sekund"  Shocked i prosiła o jeszcze!!! i zrobiłam jej z dwóch. Na to do tego omleta i do tego pierwszego wedle jej życzenia,połozyłam ser ,który ładnie się roztopił-ona to uwielbia,no i zjadła tego drugiego też!!! Ja byłam w szoku!To ja tyle nie zjadłam! Ale cieszę się ,że ma dziecko apetyt,bo jakiś miała marny,albo to mnie się tak wydawało...Drugie dziecię nie zjadło aż tyle  Cool
Zapisane
adampio
Go


Email
Odp: Przecier z antonówek
« Odpowiedz #105 : 2008-10-04, 21:35:06 »

Cytuj
Adampio ,potrafisz to zrozumieć,że moje dziecię po basenie zjadło omleta z pięciu jajek???Na poczatek jej zrobiłam z trzech,pomyslałam,że może zje,a jak nie zje to zostawi  .Zjadła w "pięć sekund"   i prosiła o jeszcze!!! i zrobiłam jej z dwóch. Na to do tego omleta i do tego pierwszego wedle jej życzenia,połozyłam ser ,który ładnie się roztopił-ona to uwielbia,no i zjadła tego drugiego też!!! Ja byłam w szoku!To ja tyle nie zjadłam! Ale cieszę się ,że ma dziecko apetyt,bo jakiś miała marny,albo to mnie się tak wydawało...Drugie dziecię nie zjadło aż tyle 

Tylko sie cieszyc z takiego obrotu sprawy.

Pamietam, ze jak bylem dzieckiem i wracalem zplywania tez moglem zjesc "konia z kopytami".....mowilo sie wowczas, ze "woda wyciaga"......
Dzis, kiedy sie zmecze plywajac, nie mam ochoty na jedzenie. czasami mam ochote na szklanke mineralnej, albo sok pomidorowy. Czasami "walne" piwko zaraz po plywaniu aby "wyrownac" wegiel.
Zapisane
kangur
Go


Email
Odp: Przecier z antonówek
« Odpowiedz #106 : 2008-10-04, 21:42:30 »

Pamietam, ze jak bylem dzieckiem i wracalem zplywania tez moglem zjesc "konia z kopytami".....mowilo sie wowczas, ze "woda wyciaga"......
Dzis, kiedy sie zmecze plywajac, nie mam ochoty na jedzenie. czasami mam ochote na szklanke mineralnej, albo sok pomidorowy. Czasami "walne" piwko zaraz po plywaniu aby "wyrownac" wegiel.

Ciesze sie ze zrozumiales moj watek o osmozie. Edyta rozumie tez, ale nie chce sie przyznac. I ja tez rozumie.
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Przecier z antonówek
« Odpowiedz #107 : 2008-10-04, 21:46:22 »

Ja już jestem cała "wyciągnięta" . Dziś mi się chciało ogromnie pić ,dorwałam się do wody i nie mogłam się od niej oderwać  Cool

PS.Kangur  Cool Razz
Zapisane
kangur
Go


Email
Odp: Przecier z antonówek
« Odpowiedz #108 : 2008-10-04, 22:09:54 »

Ja już jestem cała "wyciągnięta" . Dziś mi się chciało ogromnie pić ,dorwałam się do wody i nie mogłam się od niej oderwać  Cool

PS.Kangur  Cool Razz

 Ja nie rozumiem, ze ty nie rozumiesz.
Zapisane
adam319
Go


Email
Odp: Przecier z antonówek
« Odpowiedz #109 : 2008-10-04, 22:20:01 »

Czasami "walne" piwko zaraz po plywaniu aby "wyrownac" wegiel.

Podkreślić wężykiem.
 Shocked Very Happy
Zapisane
Strony: 1 2 3 4 5 [6] Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.029 sekund z 17 zapytaniami.