forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-03-29, 11:00:27

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
3. Białka jako materiał do budowy i przebudowy ciała powinno mieć możliwie wysoką wartość biologiczną, powinno to być białko zwierzęce, a nie roślinne.
658493 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Kuchnia Optymalna.
| | |-+  Przecier z antonówek
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 2 [3] 4 5 6 Do dou Drukuj
Autor Wtek: Przecier z antonówek  (Przeczytany 50315 razy)
adam319
Go


Email
Odp: Przecier z antonówek
« Odpowiedz #40 : 2008-10-01, 22:19:15 »

(...) dziś zrobiłem 3,5 km....ale złapał mnie tak sakramencki skurcz, - że nie bardzo wiem co mam zrobić.

Spróbuj tak:
Przed pływaniem nic nie jedz tylko wypij szklankę soku pomidorowego oraz szklankę wody. No i nie zapomnij napisać czy było lepiej czy gorzej.
Smile
Zapisane
kristan
Go


Email
Odp: Przecier z antonówek
« Odpowiedz #41 : 2008-10-02, 10:56:40 »

adampio:
"Rozumiem, ze chodzi o pestki z dynii.
Ale czy nie ma w tych 100 gr okolo 60 gr wegla?"

Tak chodzi o pestki , a konkretnie o magnez- to brak magnezu powoduje taki stan rzeczy. Może być również super gorzka czekolada , makowiec ,słonecznik itd. lub moje magnezowe potrawy na  www.jedzoptymalnie.pl/kulinaria.php
Sprawdzone i udowodnione na piłkarzach rodzimej drużyny/kiedyś/.
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Przecier z antonówek
« Odpowiedz #42 : 2008-10-02, 11:28:00 »

Po jedzeniu masz gęściejszą krew i wtedy krążenie słabsze. Dlatego najlepiej mieć wysiłek naczczo.


Piękne! Jeszcze napisz,żeby pojedzeniu brać leki p/zakrzepowe  Cool

Jestem kilka lat na Forum i już kilka lat czytam jak to dobrze jest zjeść śniadanie z żółtek,bo wtedy się ma dużo energii,a teraz czytam że to śniadanie wcale nie jest potrzebne,żeby mieć az tyle energii ,żeby dokonać jakiegos większego wysiłu ,a co piękniejsze to to,że ma się więcej sił na czczo  Cool 
Kurde.Przestańta pisać jakieś herezje.Jaki wysiłek na czczo??? Po prostu zjeść posiłek ,odczekać godzinę,czy półtorej godziny i brać się za" robotę" !  Cool
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Przecier z antonówek
« Odpowiedz #43 : 2008-10-02, 12:06:23 »

Na czczo, to się idzie do laboratorium z rana na pobranie krwi do badania-jak kto musi,czy chce,ale na pewno "praca" na czczo ,do normalnych zachowań ludzkich nie nalezy.
Zapisane
adampio
Go


Email
Odp: Przecier z antonówek
« Odpowiedz #44 : 2008-10-02, 14:35:28 »

Cytuj
Tak chodzi o pestki , a konkretnie o magnez- to brak magnezu powoduje taki stan rzeczy. Może być również super gorzka czekolada , makowiec ,słonecznik itd. lub moje magnezowe potrawy na  www.jedzoptymalnie.pl/kulinaria.php
Sprawdzone i udowodnione na piłkarzach rodzimej drużyny/kiedyś/.

Pamietam, czytalem o pilkarzach.
Zapisane
adampio
Go


Email
Odp: Przecier z antonówek
« Odpowiedz #45 : 2008-10-02, 16:34:13 »

adampio:
"Rozumiem, ze chodzi o pestki z dynii.
Ale czy nie ma w tych 100 gr okolo 60 gr wegla?"

Tak chodzi o pestki , a konkretnie o magnez- to brak magnezu powoduje taki stan rzeczy. Może być również super gorzka czekolada , makowiec ,słonecznik itd. lub moje magnezowe potrawy na  www.jedzoptymalnie.pl/kulinaria.php
Sprawdzone i udowodnione na piłkarzach rodzimej drużyny/kiedyś/.


Kristan, wiem, ze duzo "kombinowales" z roznymi potrawami na zakwaszenie.
Jak myslisz, a moze juz probowales, czy gdybym rozcieczyl skladniki np na terte, gdybym je rozcieczyl smietana i doprowadzil do luznej konsystencji, czy moznaby z tego zrobic nalesniki.?
Czy w tym momencie caly pomysl z niezakwaszaniem dostaje w leb?

Lubie np. nalesniki z jakims tam miesem, posypane serem i zapiekane.

Jak myslisz, warto pokombinowac?
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Przecier z antonówek
« Odpowiedz #46 : 2008-10-02, 17:48:31 »

Adam widzę,że pestki z dyni są,sok pomidorowy jest,pływanie na czczo "zaliczone"  Smile
Moze jednak zrób tak ;w drodze na basen zejdź z chodnika na trawnik,poskub sobie trochę "mleczy" -może one dadzą Ci "pałera" eliminując skurcze  Cool.
Zapisane
adampio
Go


Email
Odp: Przecier z antonówek
« Odpowiedz #47 : 2008-10-02, 18:17:09 »

Adam widzę,że pestki z dyni są,sok pomidorowy jest,pływanie na czczo "zaliczone"  Smile
Moze jednak zrób tak ;w drodze na basen zejdź z chodnika na trawnik,poskub sobie trochę "mleczy" -może one dadzą Ci "pałera" eliminując skurcze  Cool.

Bedzie chyba problem z mleczem.... Very Happy
Ale widzialem u sasiada jablka rajskie......oh nie one sa przeciez niejadalne!!!!!

A tak juz powaznie....jezelimam plywac od 06.00 to sniadanie powinienem zjesc o 04.00....to jest raczej niemozliwe.
Bede zmuszony wyprobowac chociazby sok pomidorowy, ktory i tak pije kazdego dnia.
Zapisane
adampio
Go


Email
Odp: Przecier z antonówek
« Odpowiedz #48 : 2008-10-02, 22:45:23 »

Cytuj
Na czczo

Jak myslicie, ile mozna zjesc jajek naczczo?
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Przecier z antonówek
« Odpowiedz #49 : 2008-10-03, 08:40:25 »

Cytuj
Na czczo

Jak myslicie, ile mozna zjesc jajek naczczo?

Co za pytanie? Na czczo masz tyle energii,że możesz przebiegnąć maraton.Zjadanie w takim przypadku jajek,jest co najmniej zbędnym zajęciem ,a jeszcze pomysl,że te jajka mogłyby Tobie zagęścić krew,no to masakra-lepiej nie jeść i być cały czas na czczo  Razz Cool       
Zapisane
adampio
Go


Email
Odp: Przecier z antonówek
« Odpowiedz #50 : 2008-10-03, 08:48:46 »

Edyta, naczczo mozna zjesc tylko jrdno jajko, bo drugie jajko juz bedzie jedzone po tym pierwszym Very Happy
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Przecier z antonówek
« Odpowiedz #51 : 2008-10-03, 09:07:50 »

Edyta, naczczo mozna zjesc tylko jrdno jajko, bo drugie jajko juz bedzie jedzone po tym pierwszym Very Happy

Czy Ty Adamie jesteś może na czczo?  Razz
Zapisane
kristan
Go


Email
Odp: Przecier z antonówek
« Odpowiedz #52 : 2008-10-03, 11:15:16 »

adampio- nie robiłem nalesników z ciasta na  tarte  -  http://www.jedzoptymalnie.pl/kulinaria.php?id=94a   , ale pomysł jest godny uwagi , myślę ,że wyszłoby niezłe dzieło. Równie dobrze odkwaszające jak inne. Zasadowość powodują cztery pierwiastki: magnez,potas,wapń i sód.
 Gdyby dodał do tych naleśników nieco startego żółtego sera, wkomponował w farsz trochę oliwek i jakieś mięsko byłoby całkiem , całkiem. Zrób to - jeśli bedzie ok-dam na stronę...za pozwoleniem.
Zapisane
kristan
Go


Email
Odp: Przecier z antonówek
« Odpowiedz #53 : 2008-10-03, 11:25:07 »

Zapisane
adampio
Go


Email
Odp: Przecier z antonówek
« Odpowiedz #54 : 2008-10-03, 20:05:43 »

adampio- nie robiłem nalesników z ciasta na  tarte  -  http://www.jedzoptymalnie.pl/kulinaria.php?id=94a   , ale pomysł jest godny uwagi , myślę ,że wyszłoby niezłe dzieło. Równie dobrze odkwaszające jak inne. Zasadowość powodują cztery pierwiastki: magnez,potas,wapń i sód.
 Gdyby dodał do tych naleśników nieco startego żółtego sera, wkomponował w farsz trochę oliwek i jakieś mięsko byłoby całkiem , całkiem. Zrób to - jeśli bedzie ok-dam na stronę...za pozwoleniem.

Poniewarz w charaktarze jestesmy jedna osoba, jutro sprobuje, rozciencze, zapisze wszystkie skladniki, podam je Tobie i ..........ja chce miec te Twoje wysokomagnezowe nalesniki, i podam Ci skladniki. Wy liczymy i bedziemy mieli nastepne opty jedzonko.

Dodam tylko, wczesniej nie mialem okazji, bo zadko tu goscisz......moze masz i racje.....ale robie twoje pierogi, makaron, i.....generalnie ciasto......i......zyje!!!!! Dzieki

DAM ZNAC PO MOIM EKSPERYMENCIE!  Mowie szeptem, aby nikt nie slyszal.
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Przecier z antonówek
« Odpowiedz #55 : 2008-10-03, 20:13:54 »

Adam(adampio) i jak tak Twoje pływanie na czczo,czy tam po soku pomidorowym? Cool Razz
Ja dziś byłam w basenie 1,5 godz.-pływanie idzie mi coraz lepiej-mam na mysli to,że jestem w stanie więcej przepłynąć niż na poczatku-pewnie kwestia treningu.
Nie pływałam jednak na czczo  Cool -godzina po obiedzie  Cool
Pozdrawiam!  Cool
Zapisane
adampio
Go


Email
Odp: Przecier z antonówek
« Odpowiedz #56 : 2008-10-03, 20:17:09 »

Kristan, jak przeczytalem tgwoj przepis na terte, pomyslale o nalesnikach..
Robie placki JK, ktore uzywa zarowno jako spaghetti, makaro do zupy i do ...........
ale to jest troche bez smaku. Nie przeszaszkadza mi ti to ....ale lubie eksperymentowac
Kristan czy jestes rakiem? Chodzi mi o zodiak oczywiscie!!!!!
Zapisane
adampio
Go


Email
Odp: Przecier z antonówek
« Odpowiedz #57 : 2008-10-03, 20:23:58 »

Adam(adampio) i jak tak Twoje pływanie na czczo,czy tam po soku pomidorowym? Cool Razz
Ja dziś byłam w basenie 1,5 godz.-pływanie idzie mi coraz lepiej-mam na mysli to,że jestem w stanie więcej przepłynąć niż na poczatku-pewnie kwestia treningu.
Nie pływałam jednak na czczo  Cool -godzina po obiedzie  Cool
Pozdrawiam!  Cool

Teraz Cie zmartwie..................Nie bylem...............pierwszy raz od paru tygodni. .........Powod..........nasza dyskusja na forum.
A raczej moje przemyslania spowodowane Adama 319.....szklanka soku pomidorowego i szklanka wody!!!!!
Zawiodlem sie!!!!!
Wypilem szklanke soku......a jak wypilem szklanke wody nagle odeszla mi ochota na plywanie......moze za duzo wody Shocked
Niemnej jednak, utro ide dalej dzialac. Moj lan, to 5 km. 200 x basen. Dam Ci znac, czy mi sie to uda. Ide w kierunku Daniela.....extremalnie!!!
Jezeli on moze, to i ja tez!!!!!
Zapisane
adampio
Go


Email
Odp: Przecier z antonówek
« Odpowiedz #58 : 2008-10-03, 20:26:03 »

jset pare bledow w tekscie...lan= plan
a reszte mam nadzieje, ze odczytasz.
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Przecier z antonówek
« Odpowiedz #59 : 2008-10-03, 20:40:38 »

jset pare bledow w tekscie...lan= plan
a reszte mam nadzieje, ze odczytasz.

Nie musisz poprawiać.Przecież mogę się z tekstu domyśleć o co chodzi  Cool

PS.A propo ,to po wodzie,czy soku pomidorowym,to raczej bedzie się chciało spać,a nie wykonywać jakiś wiekszy wysiłek.
Ja jak pisałam godzinę po obiedzie.1,5 godz. pływania,dzieci w sumie 2 godz. -z lekcją (wchodze z nimi godzine przed lekcją,żeby się rozruszały),po przyjeździe do domu dzieci głodne jak wilki.Wczoraj zjadły po omlecie z 3 jajek każda -na to połozony ser-takie miały życzenie ,dziś podobnie.
A ja mam ogromną ochotę na smietanę,ale jej w domu nie mam .Kupię jutro!  Cool
Zapisane
Strony: 1 2 [3] 4 5 6 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.032 sekund z 18 zapytaniami.